Forum

Moj prvi fan-fic o One Direction.
Upam,da boste malo bolj prijazni do mene,ker sem šele na začetku pisanja oziroma te moje kariere pisateljice na igrah.:')
Nexti bi bili 2x do 3x na teden,ker sem tudi med počitnicami pogosto zasedena,sploh pa ne vem,če bom imela bralce,tako da....Be kind,please. :')
Uvod:
Naj vam najprej povem,da se gre o punci po imenu Grace,ki je popolna oboževalka skupine One Direction in je prepričana,da so One Direction zelo prijazni in uvidevni fantje. A ko nekega dne zadene 3 mesečno bivanje pri One Direction,se ji svet postavi na glavo. Začasno se preseli k njim in spozna,da niso ravno tisto,kar je mislila,da so. Še pravo nasprotje so! In iz tega nastajajo zanimivi zapleti,potem se pa še umeša nadležen fant!!
Za nadaljevanje napišite next,potrebujem pa vsaj 5 nextov od različnih oseb. Oglaševanja bom zelo vesela!!
♥Starrning:
~Grace (Glavna junakinja)
~Julie (mama od Grace)
~Annie (Gracejina najboljša prijateljica)
~One Direction
~ In drugi.....
Upam,da vam bo všeč. :')

вσѕтє вяαℓι؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. julij 2013
u138664
u138664
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
Hvala! <3
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
Hvala!! <3
05. julij 2013
Se bom prijavila.
05. julij 2013
u27814
u27814
neeeext
05. julij 2013
Hvala!! <3
Vsaj še dva nexta za nadaljevanje! <3
05. julij 2013
neeeext
05. julij 2013
Hvala!!!! :')
Še en next,pol grem pa pisat!!. .
05. julij 2013
Neext
05. julij 2013
Hvala(<333),zdaj grem pa pisat next. Dobite ga kmalu. :')
05. julij 2013
No,pa začnimo!
Še enkrat hvala vsem za nexte!
#1. del

'' Cuz you,you've got this spell on me,I don't know what to believe,kiss you once and I can't leave,cuz everything you do is ma-ah-ah-gic!''Je to aplavz,kar slišim? '' Bravo,Grace! Ti imaš pa res talent!'' mi zakliče mami in poleg nje sedi oči,s katerim se objemata. Stojim na ogromnem odru v Londonu in nastopam na OI. Še nikoli se nisem počutila bolje,kot zdaj. Publika še kar ploska,nato pa se zasliši zvonenje.Zvonenje........
'' Driiiiiin,driiiiiiiiiiin!!!'' odmeva moja budilka,ko se zbudim iz najlepših sanj,ki sem jih kdajkoli imela. Spet imam ene in iste sanje,ki so preprosto neuresničljive. Počasi vstanem iz svoje postelje in se odpravim v kopalnico v sosednji sobi. Zavzdihnem in mimo mene zdrvi moj mlajši bratec Jasper,star 8 let. '' Grace,Grace!! Mami te kliče. Spet nekaj zaradi ločitve nje in atija. Pravi,da je nujno.'' reče,nato pa zdrvi mimo mene. Še ena pridiga o tem,da ji je žal,da sta se ločila in oh in sploh. Umila sem si zobe in se oblekla v tisto,kar mi je v moji omari prvo prišlo pod roke.Torej hlače,majica in škornji. To je Grace v svojih oblačilih:

(Samo da Grace ni taka suhica,pa da modre oči,ne rjavih. :'))
Pograbila sem torbo in vanjo zbasala svoje nujne stvari - zvezke,učbenike,puščico,nekaj ličil,denarnico in dezodorant,nato pa sem se pognala v dir,da me ne bi mami slučajno ustavljala.Sovražim jo,odkar se je ločila od očeta. Jaz in moj oče David sva imela najlepši odnos,ki ga lahko imajo hčerke in očetje,a je mami vse pokvarila. Preselil se je nekam v tujino,še vedno ne vem,kam in tega mami nikoli ne nameravam odpustiti.Ostala sem sama z njo in ponorelim bratcem.
Uspelo mi je priti mimo nje in njenega novega ljubimca po imenu Alex. Izza vogala naše predsobe sem pogledala v kuhinjo in tam videla njega in njo,ko sta se poljubljala. Skremžila sem se in pobegnila ven v hladno jutro.
Hladna sapa mi je butnila v obraz,kar me je takoj osvežilo in odpravila sem se v šolo. Razgledovala sem se po ulici,po kateri sem hodila. Čez okna se je videlo polno veselja,božične smrečice in vohalo se je domače piškote. Po licu mi je spolzela solza. Pri meni več ne bo take ljubezni,kakršna je bila prej. Zdaj ima mami Alexa,ki ji ga prav zamerim. Mami pravi,da bo kmalu postala gospa Goot,jaz Grace Goot,Jasper Goot in vsi skupaj bi bili Gootovi,ker se more tako pisat prekleti Alex. Res ga zelo sovražim.
Alex:

Poleg tega pa še kadi v dnevni sobi,kar mi niti slučajno ni všeč.
Moje življenje je brezupno.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
VPRAŠANJA (Lepo prosim,da na njih vedno odgovorite. :'))
~Opišite mi Graceino življenje.
~ Ali vam je všeč?
~ Next?
~ Mnenje.

Za naslednji next bom potrebovala najmanj 7 nextov od različnih oseb!!
To je bil prvi next v tem tednu.Naslednji next dobite v ponedeljek,torek ali pa sredo. Ta teden bo mogoče še kaki next (mogoče!!!!). Do takrat pa lahko malo oglašujete. Hvala!!
Hvala,ker berete!!! <3< 3
Manca ma vas rada. ..... <3

05. julij 2013
u131842
u131842
Nexxxxxxt!!!!
~Opišite mi Graceino življenje. Ona ma brezupno življenje!!
~ Ali vam je všeč?Še vprašaš??
~ Next? Itaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S poudarkom na klicaje.
~ Mnenje. Najača,najbulji fanfic bo.

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
05. julij 2013
u119883
u119883
~Opišite mi Graceino življenje. Zaenkrat je fuuuul bedn,poj pa 1d pa to.
~ Ali vam je všeč? Fhooooooooooooooolj!!
~ Next? Itak!!!!!!!!!!!!!!
~ Mnenje. Najača ever,se strinjam z Anilo:!!!!
05. julij 2013
u119883
u119883
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
05. julij 2013
waaaaaaaaaaw!
Popoun!!
Neeeeeeeeeeext!!!!
Je brezupno.
Itak,da mi jeee!
Itak!!
Se strinjam z obema odzgoraj!!!
05. julij 2013
Sorry ne da se mi odgovatjat sam je ful dobr. Neeeeeeeeeeeeeeeeeext :-)
05. julij 2013
u27814
u27814
~ful grozno življenje ma...
~ jaa
~ Neeext
~ fuul je carsko, pa tema mi je tut ful ušeč
05. julij 2013
crazymofo4ever,odpuščeno. :') Hvala vsem! <3 <3 <3 <3 <3
05. julij 2013
Hvala!!! <3
05. julij 2013
Upam d bo se dons next ;-)
05. julij 2013
cm4e,danc ga ne bo,mogoče bo pa jutri. <3
05. julij 2013
u143581
u143581
~ fuuuul grozno življenje ma :'(
~ JAAAA!
~ AFKOOORS!
~ OMG TI TAK DOBR PIŠEŠ*.*
05. julij 2013
next
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
- am... ima zelo težko življenje, ker se še zdaj ni sprijaznila z spremembami(ločitev) in ima tut sanje, da bi postala pevka... bomo videli v nadaljevanju..
-ja fuuul dobr pišeš tkoda komi čakam na naslednji next
-jaaaaaaaa še uprašaš?! neeeeeeeeeeeeeeeeeeext čimprej
-am.. fuul mi je ušeč tvoj način pisanja in use..
05. julij 2013

Hvala,ker berete! 8 nextov sm dobila,haha. Hvala!!!! <3 <3<3
Mwaa!
#2. del
Da bi si Alexa izbila iz glave sem si v ušesa dala slušalke in poslušala glasbo. Takoj me je raznežila in pomirila. Poslušala sem Little Things od One Direction. Da,sem velika directionerka,a kaj,ko v nasprotju z mano mama so vraži One Direction. Briga me zanjo. Jaz pa Alexa ne maram.
Ampak dovolj zdaj o njem.
Ob glasbi sem začela zraven potiho peti. To je bila ena mojih najljubših pesmi.''You'll never love yourself half as much as I love you.You'll never treat yourself right darlin' but I want you to.If I let you know I'm here for you. Maybe you'll love yourself ,like I love you'' To je moj najljubši del. Počasi sem hodila po ledeni ulici,zraven pa sem tiho pela. Obožujem trenutke,ko sem sama s svojimi mislimi in tako je bilo tudi zdaj.
Po nekaj hoje sem prišla v center mesta. Hodila sem po zasneženih pločnikih in si še kar pela. Ogledovala sem si praznično okrašene založbe v trgovinah in zavzdihnila. Tu ne smem jokati.S sklonjeno glavo sem hodila naprej. Ustavila sem se pri pošti,da oddam svojo prijavo. Verjetno se sprašujete,kakšno prijavo. No,pred časom sem v reviji zagledala obvestilo,naj se directionerke prijavijo na žreb. Ko sem natančneje prebrala obvestilo je pisalo,da bo izžrebano dekle 3 mesece z One Direction! Kaj ni to hudo?!? K One Direction si želim iti zato,ker so njihove pesmi edini razlog,da se nisem že do smrti začela rezat in jest tablete.Ker ne bom več preživela pri zmešani kokoši in pri Alexu. Jasper bi lahko šel z menoj,oba enako sovraživa Alexa in mami.
Ovojnico sem vrgla v nabiralnik in odšla naprej. Kdo ve,kaj bo,ali bom izžrebana ali ne?? Več možnosti je,da ne bom. ''Punca,nehaj se ukvarjati s takimi mislimi'' sem si govorila in se odpravila naprej.
Jasper:

(Zgleda ful majhn za 8 let,ampak dobr,no.:'))
Prehodila sem še nekaj stranskih ulic,nato pa sem prišla do mučilnice. Šole. Tukaj me seveda imajo vsi za zgubo in tudi nobenega prijatelja nimam.......Prestopila sem prag šole in upala,da tam ni Angeline,najbolj zlobne punce na svetu (ali z najlepšim izrazom - ku*ba). '' O Grace! Si pa si po včerajšnjem ponižanju upala prestopiti čez ta vrata?? Zguba,malo se uredi!!'' sem zaslišala za sabo. Ne da bi se obrnila sem se odpravila do omarice. Samo da mi da mir. Ampak nee. Ko sem prišla do omarice je prišla zraven in potolkla po moji omarici,a jaz je še vedno nisem pogledala. Obkrožile so me njene prijateljice. '' Kaj hočete??'' sem jih vprašala,ne da bi jih pogledala. Kar naenkrat so bili moji učbeniki,ki sem jih imela v omarici, zelooo zanimivi. Angelina je moje vprašanje prezrla in me začela zmerjati. '' Ti nikoli ne boš pevka!! Nikoli!! Še za kak posel nisi! Verjetno boš pristala v smeteh z škrbastimi brezdomci!!'' Take besede so se njenim fejk prijateljicam zdele zeloooo smešne,ali nekaj. Kot vedno sem na njih spustila ignor in odšla v razred. Prišla sem pol ure prej,da me tiste ku*be ne bi zafrkavale. V razredu je bila že ga. Simmons. Pogledala me je z dejanskimi očmi,nato pa je začela pisati po svoji redovalnici.
Angelina:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kakšen bo odgovor na njeno pismo? (Pozitiven ali negativen?)
Ali (če bo izžrebana) bo s seboj vzela Jasperja (v London)?
In še nazadnje: Koliko mislite,da bo pisala zgodovino ( )
Mnenje.
Next??

Naslednji next bo v ponedeljek ali pa v torek!!
Manca ma vas rada!
<3

P.s.: Za naslednji next potrebujem 10 nextov. :')
P.p.s: Hahah,preveč smeškou sem dala kle not. Hah
06. julij 2013
(Pa predstavljajte si,da ima Grace očala)
06. julij 2013
next
06. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg