Forum
Hellow,pač umm pisala bom o eni zgodbi,ubistvu o svojem usakdanjem živlenju,večina bo vsega resničnega,vendar nekatere izmišljene stvari,in izmišljena imena,umm pač želim usem tistim k boste bral čim več užitka u branju an?

I.Del
Hellow,ime mi je Nika,stara sem 13 let,sicer pa je moje življenje dokaj lepo. Moja dva starša sta ločena,imam enega brata,ime mu je Nik.Sicer pa je skoraj 10 let starejši od mene,imam najbolša starša ter bestico (najbolšo prajtlco),k si jo lahko usak želi.Na fb-ju sem srednje popoularna ima od 30-40 (y) na slikah,objavah,imam tudi razmerje z enim kolegom,ugalunem mi tko use skupi dokaj gre,pač moji bestici je ime Nina,in sva bestice okoli en mesec,ona živi 5 minut od mene,tako da greva skupaj v šolo in nazaj,se vidiva usak dan,najprej v šoli,potem po šoli,najbolše pa je u petek,ker imajo nekateri trening,in ga res uživamo,u našem društvu je zmeraj zanimivo,predvsem ko imava sabo svoji knjigi,vglavnem jaz in Nina imava dve knigi,ki sva ju dobili u lokalnem mc-ju in so res hude,začele sva zapiševat v njih,sicer imava pa obe WTJ wreck this journal,vendar nevem,res je hudo in se skupaj zabavava.

Wreck this journal:

+3 nexte pa nextam:$
14. januar 2013
u30718
u30718
omg neext! 1. bralka ...swetovno pišeš! resno mislim...
14. januar 2013
hah,hvala:$$
14. januar 2013
u103001
u103001
neeeeeeeext!!!!!!!!!!
17. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
19. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg