Forum
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Zdravo!
Tukaj sem z novo zgodbico,ki bo tokrat kriminalka.Sicer kriminalke niso ravno po mojem okusu ampak se bom potrudila da mi bo uspela.
Zgodba bo o deklici Cay,ki jo policisti(FBI) rešijo pred smrtjo.Cay se trenira za policistko.Med njenim treningom se zgodi umor in policija potrebuje pomoč, zato vse učence razen Cay,pokličejo na prizorišče umora. Cay je prizadeta in skupaj z Elliotom(njen najboljši prijatelj) odločita đa sama rešita primer.
Zoe Sugg as Cay Whatever
Taylor Lautner as Elliot McTern
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Aja,naslovnica pride pozneje ker sem na mobitelu.
21. september 2016
Next
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Hvala Kat
21. september 2016
Np
21. september 2016
Next pomoje bo ta zgodba še zelo zanimiva
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Načelnik Grey je kosilo,nenadoma ga nekaj zmoti."Grey!Slišiš?"se zasliši z voki tokija.Grey vstane in se Javi:"Jasno in glasno,šef.""Vse enote potrebujemo na cesti River Rodge.Požar se širi kot svetloba.Število mrtvih na prizorišču:8.Stanje slabo.V roku 10 minut bodite prisotni na kraju nesreče. "Grey se odpravi in vključi sirene na policijskem avtomobilu. Čez 7 minut stoji pred vrati hiše v kateri je izbruhnil požar." Vse smo pobrali ven.Lahko začnete gasiti! "zavpije Castel.Nenadoma Grey zasliši otroški jok.In steče v hišo. V posteljici najde leto staro dekletce,ki prestrašeno gleda vanj.Brez oklevanja jo vzame s seboj in jo reši. Ob njej je videl mrtva starša a če sta mrtva ne more pomagati.
---------±---------
7 mesecev kasneje
Cay se igra s svojimi igračami in spušča smešne zvoke." Bluuuum,Bluuuum!Pazi oci ne znam stleljat s pistolo,lahko te zadanm!"Načelnik Grey z ljubeznijo strmi vanjo.Ja kot domnevate je Cay,ko jo je rešil tudi posvojil.Cay obožuje policiste in si želi postati policistka."Ti navihanka,raje mi povej kako je bilo v vrtcu?""Slabo oci.Lekli so da molm spat.Ampak kako naj postanem policistka,ce se ne bom naucila kako ne spat popoldne. "pove Cay.Grey je Cay vzljubil takoj.
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Hvala Peni
21. september 2016
Next
21. september 2016
Next.
Samo toliko stari otroci ne znajo se tako dobro povezovati besede.
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Ja,vem.
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Pol bo mal drgac govorla
21. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next bo čez približno 15 minut
22. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
--------±--------
13 let kasneje
"Oči, doma sem!" je zakričala Cay in stekla v kuhinjo.Na poti jo je oblizala njena psička Penny.Cay ji je vrgla žogico in Penny se je zapodila za njo.Grey pride po stopnicah.Bil je zadnji dan šole in Cay bo morala avgusta opravljati popravne izpite.Sicer se je že prijavila na policijsko akademijo a jo bodo vzeli na drobnogled saj nima dokončanega šolstva.Grey je bil sprva zelo jezen na Cay a se je sprijaznil s tem da je njegova punčka boljša s športom kot drugimi predmeti. "Danes so poslali pismo z akademije," mirno pove Grey.Vedel je namreč da bo Cay od veselja skočila do stropa, ko bo izvedela da so jo sprejeli na poskušnjo."Daj mi ga!"zacvili Cay.Grey ji poda pisno.Cay pismo odpre,preleti in plane v jok.Grey se začudi saj je prej prebral pismo in sprejeli so jo.Ko jo hoče potolažiti se Cay začne smejati."To je pa zato ker si pismo odprl pred mano!"zabrusi Greyu."Daj Cay,Pojdi do Elliota in poglej če je tudi on sprejet?"
Ampak Cay že ni več saj s Penny teče proti Elliotu.
22. september 2016
Next
22. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Hvala Kay
22. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
*Kat
22. september 2016
22. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Ko pride do Elliotove hiše potrka in se zadere:"Tukaj sem!"Vrata odpre Elliotova mama Sasha."Pozdravljena Cay,kako si kaj?"vpraša. "V redu,vi?Pa vprašanje imam-Je Elliot tukaj?"" Ja zgoraj je,"pravi Sasha."Hvala"Cay steče gor po stopnicah in udre v Elliotovo sobo.Tam vidi prizor,ki jo osupne.Elliot se poljublja z neko blondinko."Khmm..."in že skočita narazen. "Dobil pismo?" vpraša Cay."Ja sem sprejet na poskušnjo,ti?""Kako lahko nisi niti malo vzhičen? "" Jaz sem tudi tukaj,"nadležno reče blondinka."Ja prav,človek. Se ne smem malo posvetovati z mojim najboljšim prijateljem?""Ne,moj fant je!"pravi blondinka.Cay zavije z očmi in pravi:"Potem pa ne hodi nikamor jokcat,ko te bo prevaral."To pravi ker bi se je rada znebila.Blondinka užaljeno odkoraka iz sobe."Resno Cay,ne bi ti bilo treba reči tega,"pravi Elliot.Preizkus bo čez dva tedna.
-------±---------
Upam da ti je všeč Kat.
23. september 2016
Mi je
Next
Oglašuj malo po mojih temah, da bo še kdo bral
23. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Hvala
23. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Ta dva tedna sta za Cay minevala počasi. Na dan preizkusa Grey odpelje Cay in Elliota na igrišče za vzdržljivost."Vso srečo vidva!"zakliče Grey."Hvala,oči! "odgovori Cay." Kako misliš da nas bodo preverili,Elliot?"vpraša Cay."Mogoče moč in vzdržljivost. Verjetno pa tudi psihično pripravljenost. Česa se najbolj bojiš? "
"Očeta,ko dobi moje spričevalo ob koncu šolskega leta, ti?"
"Tebe,ko te kdo razjezi."
"Sem takoooo grozna?"
"V resnici ja."
Prišla sta na igrišče. Tam stojijo odrasli policisti."Vidva,ja vidva!Povejta priimek,"zakliče eden od njih. Elliot pove prvi:"McTern."Cay pa takoj za njim: "Whatever."" Ne ti meni whatever, deklič.Zaradi tega boš ob točke! "
"Ne,pišem se Whatever, gospod."
"Oprosti!"
--------±--------
Hvala za podporo Kat
25. september 2016
Next
Np
25. september 2016
Next
25. september 2016
Next
25. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Naslovnica
26. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Hvala Ƥєαcє
26. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
No hvala vama da bereta tole zgodbico,resno.Veliko mi pomeni.Pa,če bom kdaj mela kakšne pravopisne napake mi oprostita.

---------±---------
Cay in Elliota so posedli narazen-po abecedi.Elliota so posedli zraven dekleta z blond lasmi,ki je bila začuda tista s katero se je poljubljal,Cay pa zraven rjavolaske."Ojla,"pozdravi rjavolaska.
"Zdravo,sem Cay,ti?"
"Rosie,lepo ime imaš."
"Hvala enako."
"Kako si se odločila priti sem?"
"No,že od nekdaj sem želela biti policistka,ti?"
"Enako."
Cay je pogledala proti Elliotu in videla da se strastno poljublja s blondko(Cayin vzdevek zanjo).Čutila je da bosta s Rosie dobri prijateljici.
Najprej pokličejo Emmo Aldrennat.
Nato Tery Blackwood.
Nato pa:____________________(Cay je nehala gledati koga so poklicali)
Z Rosie sta se pogovarjali,dokler Cay ni slišala:"Elliot McTern!"
Elliot je vstal in se odpravil na igrišče.Cay je zdaj pozorno poslušala navodila,ko je zaslišala blondko:"Glej če ni to mala deklica,ki ni končala šole!"
"Bolje kot ti,ki si imela več plastičnih operacij,kot jaz enk pri biologiji.Kar pa ni malo,"ji zabrusi jezna Cay.
Takoj za Elliotom je na vrsti blondka.Elliot se ozre za Cay in vidi da je zelo jezna začudeno jo pogleda in ji nakaže telefon.
'kaj se je zgodil'
'tvoja blondka mi je težila'
'ne tracy ne teži'
'mogoč teb men pa'
26. september 2016
Next
26. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡

Cay je jezna ugasnila telefon.Zaslišalo se je Tracyjino ime in ona je ponosno vstalla in se odpravila do igrišča.Cay je slučajno zaspala,ko jo je Rosie dregnila s komolcem saj so poklicali njeno ime.Hitro steče na igrišče in tam ji nadzorniki povejo navodila:"V čim krajšem času moraš narediti ta poligon.Čez stene moraš splezati in streljiti v tarče obešene na drevesih.Tam kjer so kolebnice bodo valovi in čez njih moraš skočiti OK?"
Cay prikima in se pripravi,začutila je metuljčke v trebuhu in suha usta.
"PRIPRAVLJENA,POZOR ZDAJ!"
Stekla je in najprej splezala čez steno,nato skakala čez kolebnico streljala...
Vsa utrujena je prišla nazaj na sedež in popila liter vode.
"Kako je šlo?"
"V redu,tebi?"
"Ne vem,slučajno sem se skoraj spotaknila na steni."
"Saj bo v redu."
"Vsi kandidati sem v ravno vrsto,če slišite svoje ime stopite naprej,ok?"
Večino kandidatov so poklicali,med njimi pa ni bilo ne Elliota,ne Rosie ine ne Cay.Bila je pa Tracy in številni drugi.
"Tisti,ki ste ostali zadaj,se vidimo čez uro v Inštitutu,za psihični del!"
Tracy je užaljeeno prhnila in se odpravila ven.Cay pa skakala od navdušenja.
Rosie je Elliotu pomagala da je umiril Cay.
Uspelo se jim je prebiti tudi čez psihični del.
"Vi,se vidimo jutri!"
--------±---------
Aja,Kat a se napiše v redu al pa vredu?
Hvala
28. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg