Forum
Pozdravljeni v moji zgodbi. Sem Lessy. 20 letno dekle iz Kanade. Sprašujem se kako sem se znašla tukaj? V mojih letih ni običajno, da si v norišnici. Pa začnimo od začetka. 9. razred osnovne šole. Bila sem v ljubezenskem trikotniku. 2 fanta sta bila zaljubllejna vame. Eric in Gal. Ker sem bila po karakterju zelo nežna in prijazna sem se odločila, da z nobenim nebom imela nobenega razmerja. Vsi so mi govorili, da z Ericom naj ne imam nobenih vez saj se je govorilo, da je imel težave z mamili in alkoholom amoak se mi je Eric zdel zelo prijazen zato sem si pisala z njim. Gal je bil zelo lep in prijazen. Večkrat mi je kupil kakšno darilce in me peljal v kino. Čez nekaj let je moral Gal z starši na službeno pot. Z Ericom sma se začela veliko družiti. Postal mi je všeč ampak v moji glavi je bila zaubljuba, da ne bi niti Ericu niti Galu naredila krivice zato sma ostala le prijatelja. Eric me je nekega večera obiskal v naši hiši. Staršev ni bilo doma. Odprla sem mu vrata in ga pozdravila. Bil je smrtno pijan. Začel mi je govoriti, da bi imel spolne odnose z mano. Rekla sem mu ,da neve kaj govori ker je pijan. Pospremila sem ga do moje postelje in mu prinesla vodo. Zjutraj se mi je opravičeval, če mi je kaj rekel ker se ni spomnil.
22. februar 2015
Iznajdljivo,next
23. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg