Forum
10.31.2013 DRAGI DNEVNIK!
Danes je prvič,ko ti pišem zato se ti bom malo predstavila sem Tayra in živim v majhnem mestecu Toskana,tam govorimo slovensko hodim v 8 razred,ki se bliža proti koncu moja najboljša prijateljica je Lara je blodinka ampak to noben neve samo jaz,ker se barva na rjavo ima modre uči,njeni zobje so ravni in ima lase do riti,v drugem življenju želi postati vampirka.Nekega dne sva se stepi(KO ŠE NISVA BILI PRIJATELJICI)poslali so naju v šolski pripor in tam sva postalinajboljši prijateljici in to glih na dan noč čarovnic že 5 let ssva neločljivi.O oprosti dnevnik nič ti še nisem povedala o sebi no malo že Imam rjave lase k sigajo do popka,rjave oči,in obužujem čokolado ter (TEGA NOBENU NE POVEJ)da me kdo ljubčka na vrat ppppsss,vem ja čudna sem,zame je edini praznik BOŽIČ,obužujem obdarjevanje ter noččarovnic.
Danes grem k Lari,ker bo 5 let od kar sve najboljše prijateljice knjej pride še nagnusni Taylor,ki ima rjave lase in očke, ter njegov Bff in seveda najin z Laro David,je sosed od Lare in ima pprečudovide blond lase upam da bom z njim plesala na valeti.

Končno sem se napotila do Lare,ko sem prišla sem pozvonila noben se ni javil zato sem uzela ključ pod predpražnikon in ustopila u blok v katerem živi Lara odpra sem njena vrata,ki so bila odklenjena in jo videla kako se žaVali z Davidom sredi dnevne sobe,seveda David mi je bil mallo ušeč in Laro je to vedela zato sem zažela jokati in stekla sem po stopnicah domov Lara in Dejan pa zamano skrila sem se jima za grem in tam bila usaj pol ure,ko menista več čakala sem se usedla na klopico in jokala,kar na enkrat pa nagnusni Taylor(NEVEM ZAKAJ MU PRAVIM NAGNUSNI PAČ TAKNI SO VSI MOŠKI EDINO DAVID NI)usedel se je na klopicoin me uprašal zakaj jokam ignurirala sem ga nato je iz svojega žepa potegnil robček inmi ubrisal zolzna lica (POSTAL MI JE UŠEČ)dolgo časa sva se gledala u uči nato pa so se moje ustnice približale njegovim........................SE NADELJUJE
06. december 2013
next
aje lahka nasljedni next posvečen meni pliiisssss
07. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg