Forum
u45307
u45307
Heei!!!

Sem scarlet.Stara sem 16 let in hodim v 2. letnik.Imam dolge blond (ravne) lase in zelene oči.
Živim samo z mamo saj sta starša ločena.Mami je ime Katherine.V šoli mam 3 pa 4.V šoli
me več kot očitno sovražijo.Nimam najboljše prijateljice.Imam sestro Kajo ki je stara 6 let.
Ona hodi na osnovno šolo.Zaljubljena sem v svojega sošolca Nikota.Je najpopularnejši na šoli in jas sovražim njegovo punco.Rochel.Je lepa ampak karakter ma na nuli.Rochel je moja sosošolka in omarico ima zraven moje.Njena družina je bogata.Sej ne rečem da mi nismo ampak oni so po mojem
najbogatejši ljudje na svetu.

1 next vsaj
24. april 2012
u45307
u45307
Jas:

Kaja:

Moja soba:

Mama:

Rochel:

Niko:

24. april 2012
u45307
u45307
Bom nextala...

Zbudila sem se v rosno jutro.Gledala sem kdaj bo budilka zazvonila.Natanko ob 7.oo je zazvonila in jaz sem jo nežno udarila po zvonilu.V spalni srajčki sem se odšla v kopalnico naličiti in oprhati.Name je priletel curek mrzle vode.Brrrr!Kar streslo me je po celem telesu.No,vsaj osvežila sem se.Počasi sem vsa premočena stopila iz bane in s preoblekla ter naličila.Naredila sem si figo.Odšla sem v svojo sobo ter planila na torbo ter zvezke.Ko sem spakirala stvari sem vzela torbo ter zaspano pricaplajala po lesenih stopnicah v kuhinjo.Naredila sem si vročo čokolado ter pojedla cupcakese.Vem ja,ni ravno zdravi zajterk.Šla sem zbuditi Kajo in ona je zaspano pogledala na uro ter si ubula copatke.Šla je v kopalnico.Jaz sem ji spakirala šolsko torbo ter ji pripravila zajtrk...Kruh z marmelado ter maslom in kakav.Pojedla je zajtrk in odšle sma v njeno osnovno šolo.Z njo sem odšla do omaric ter ji obula copatke.Dala mi je nežen pojubček ter objela prijateljice,s katerimi je odšla v razred.Ura je bila pol osem.Šla sem v bljižno pekarno ter si kupila slasten rogljiček z vanilijevo kremo.Moja malica,torej.Počasi ter zasanjano sem odšla v šolo.Niko je bil v avli in se pogovarjal s prijatelji.Ignorirala sem ga in odšla v 1. nadstropje do omaric.O,ne!Tam je bila Rochel.Poskusila sem jo ignorirati vendar je prekinila moje ignoriranje.
Pogovor: J-jaz R-Rochel
R-Glej koga imamo tukaj...Se ne znaš boljše namazat...Vsi mozolji se ti vidijo
J-Kaj pa misliš da si!?
R-Tvoja kunkorenca ki je nemoreš premagat...
J-Pazi da si ne boš kaj nardila!
R-Rajši ti pazi!Niko je MOJ!

Tisti MOJ je tako poudarila in jaz sem jo začudeno pogledala.Njene BFF-jike so mi nastavile njihove manekenske noge in jaz sem padla po trdih tleh.Zadrla sem se na njih.Na mojo žalost je ravno takrat prišla moja razredničarka in mi rekla naj ji sledim.O,ne!Samo to mi je še manjkalo.Dobila sem ukor.Bila sem čisto sesedena.Kako naj mami to povem!?Prisežem da se bom Rochel maščevala!

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Kako se bo Scarlet maščevala Rochel?Obstaja veliko načinov in Scarlet se tega zaveda!
11. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg