Forum
<3Lena<3
<3Lena<3
Hello everyone, odločila sem se pisati zgodbo TRUE LOVE po slovensko RESNIČNA LJUBEZEN

Naslovnica:

PROLOG:
Bežala sem pred neznanim. Nisem vedela kdo ali kaj je. Obrnila sem se in zagledala fanta, imel je rjave lase in temno polt, njegove oči so pa kar žarele kot zvezde na nebu. Z nežnim glasom me je zbudila mama, in mi dala poljub na čelo. Rekla mi je ''Dragica, srček jutri pride tvoj in moj telesni stražar, saj so naju poskušali ugrabiti že dvakrat in nočem, da se to ponovi še tretjič'' Imela sem občutek, da bo moj telesni stražar tisit v sanjah.
27. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next!
27. december 2017
*Kenzie*
*Kenzie*
Next ^^
27. december 2017
Next!!
27. december 2017
Neext komaj čakam!
29. december 2017
<3Lena<3
<3Lena<3
Evo pišem c:
29. december 2017
Next
29. december 2017
<3Lena<3
<3Lena<3
Spoznala sem ga 1.Del

Bil je večer, in neskončno sem čakala jutrišnji dan. Odšla sem po stopnicah dol, na poti me je ustavila Genna (služkinja) in mi povedala ''Nikki (moj vzdevek) ti prinesem večerjo v posteljo ali boš pojedla v kuhinji?'' Po glavi so mi rojile misli…DEBELA SEM. To mislim že 2 leti, odkar so manekenke v garderobi govorile kako sem debela in, da sem postala manekenka samo zaradi mame, ker je oblikovalka in glavna. Zato sem tudi pustila manekenstvu in raje se zabavam. Genni sem rekla, da naj mi večerjo prinese v sobo. Potihoma je odšla v kuhinjo, jaz pa sem odhitela v sobo. Začela sem se gledati v ogledalo in jokala sem, solze so mi samo tekle po licu. Zopet sem mislila  Debela sem, grozna sem…Potem pa je Genna potrkala in vstopila z večerjo, odšla sem v posteljo, večerjo sem vzelo in oklevala, ali naj pojem ali ne. Zagrabila sem kruh in ga dala v usta, bilo mi je slabo, počutila sem se grozno. Zato sem odšla bruhat, saj to delam že 2 leta. Za to ne ve noben. Očka in mama sta vstopila in mi dala poljub za lahko noč. Aha, skoraj pozabila bi, sem Nicole, vsi pa me kličejo Nikki, stara sem 21 let. Odšla sem spat z nasmehom na obrazu, saj sem vedela, da ga bom spoznala.

Vstala sem, bila sem zelo utrujena ampak sem vseeno vstala. Takoj sem se oblekla, umila zobe, naličila in stekla do Genni. Nestrpno sem jo vprašala ''Gennaaaa!! Hm,…Samo rada te bi vprašala, kdaj am…Pride tisti stražar, sej veš'' Začudeno me je pogledala in mi odgovorila ''Nikki, punčka moja ura je 8.00 Leon in Arriaga prideta ob 10.00. Rojile so mi misli po glavi, kdo je moj stražar? Genne nisem hotela več moriti zato sem odšla v svojo sobo, nisem zajtrkovala saj sem že tako debela in sploh nisem lačna. Čez nekaj minut je pozvonilo….Odspodaj se je slišal zvok od mame in očeta ''Nikki pridi, da ti predstavim tvojega stražarja.'' Srce mi je kar norelo, in še in še hitrejše bilo, kot, da bo počilo. Počasi sem odšla po stopnicah in zagledala sem ga, njega. Bil je še lepši kot v sanjah. Zasanjala sem. Nato pa se je predstavil ''Dober dan gospodična, sem Leon vaš telesni stražar, vam na uslugo.'' Bil je malo hladen ampak vseeno prelep.

Nexti? Mnenja? Teorije?
29. december 2017
Neext men je ušeč *-*
29. december 2017
Next
29. december 2017
Next
29. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next
29. december 2017