Forum
Pač odločla sem se, da še js napišem eno zgodbico. Ja vem, da obstaja na miljone zgodbic o 1D, ampak mislim, da bo tale mal drugačna od ostalih. I hope you like it. <33
______________________________________________________________________________________
"Pohiti El, zamudili bova" je nestrpno kričala Samantha, ki me je že čakala pred hišo. "Čas je za slovo" je v joku dejala mama. "Mami ne joči, saj pridem kmalu domov" sem jo pomirjala. Sledil je dolg objem. Tudi meni je šlo na jok. S težavo sem se iztrgala iz objema. Vzela sem kovček, se obula in že sem bila na dvorišču. Samantha je čakala v svojem avtu. "Živjo, sem že tu" sem jo pozdravila. Kovček sem dala v prtljažnik, pomahala mami in že sva se odpeljali. "Komaj čakam, pa ti?" me je vprašala Sam. "Ja" sem odvrnila. Bila sem vsa v pričakovanju.

Naj se še predstavim. Sem Eleanor Jane Calder, prijatelji pa me kličejo kar El. Stara sem 19 let.

(To sm js)
Moja najbolša prijateljica je Samantha, kličem pa jo kar Sam. Tudi ona je stara 19. Že vse od srednej šole sva nerazdružljivi. Vpisali sva se tudi na isto univerzo in danes greva prvič tja. To je univerza v Manchestru. Študirali pa bova politiko in sociologijo. Čeprav je ta univerza blizu najinega doma, bova živeli v najetem stanovanju.

(To je moja prečudovita Sam)
____________________________________________________________________________________
Za nadaljevanje rabim vsaj 3 nexte! Upam, da bo vsaj kdo bral. (Ta začetek je bol butast, ampak obljubim, da bo v prihodnje vlk bol zanimivo).
01. september 2013
Neeeeeeext
01. september 2013
neeeeeeeext
02. september 2013
neeext!!!!!!
02. september 2013
dej dej dej!!! nexttttttttttt
02. september 2013
Prvi next posvečam moji prvi bralki Tjaši (JUST LOVE 1D<33) Drugače pa hvala vsem za nexte! :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Komaj čakam, pa ti?" me je vprašala Sam. "Ja" sem odvrnila. Bila sem vsa v pričakovanju. Med vožnjo sva se pogovarjali in poslušali pesmi na radiu. Ravnokar se je začela pesem What Makes You Beautiful. Začela sem prepevati ob skladbi. Kmalu me je prekinila Sam: " Ne morem verjeti, da so One Direction postali tako slavni v dobrem letu dni. Si lahko predstavljaš?" "Seveda, če so tako lepi in talentirani" sem ji hitro odvrnila. "Prav imaš" Obe s Sam sva njihovi oboževalki. Meni je med vsemi najbol všeč Louis, Samanthi pa Zayn.
Pot je hitro minila in že sva bile pred univerzo.

Zdelo se mi je še lepše kot na slikah. Iztopili sva iz avta,se malce razgledali, nato pa takoj šli v svoje stanovanje. Bilo je čudooooovito. Razpakirali sva se. Ura je bila že 8:30, zato sva hitro stekle do učilnice, kjer je že potekalo predavanje oz. sprejem učencev. Potrkali sva in se opravičili za zamudo. "Zamujanja ne maram" je jezno dejal gospod Peter, nato pa nadaljeval z razlago. Po koncu predavanj sva s Sam šli na pijačo v bližnjo kavarno, nato pa malo po trgovinah. (Ja, veliko nakupujeva...) "Kako se ti zdi tale srajca" sem vprašala Sam. "Wauu..čudovita je, pomeri jo." mi je z navdušenjem odvrnila. In res, šla sem proti garderobi, ko se je naenkrat nekdo zaletel vame. Skupaj sva padla po tleh. Nekaj trenutkov sem še bila v šoku. Potem pa sem odprla oči. Zdelo se mi je da ob meni leži.....da ob meni leži...leži...čakaj malo...zdelo se mi je....da je ob meni....ob menii...Louis Tomlinson. Saj se mi samo blede.....samo sanjam, kajne? ...Čakaj malo...že vem...včipnila se bom "Aww"...ne vse to je res...ne blede se mi. Lou je vstal in pomagal vstati tudi meni. "Si dobro?" me je vprašal.

"Če sem dobro!! Seveda sm....ob meni si ti!! Louis!!" Objela sem ga in ga nisem izpustila. "Res oprosti, nisem te videl" se mi je opravičeval. "Opravičuješ se mi? Jaz bi se morala zahvaliti tebi, da sem lahko ležala ob tebi" Bruhnil je v smeh. Oooo kako prečudovit je, takrat ko se smeje. Tudi jaz sem bruhnila v smeh.

(klikn ko je gif)
Nekaj časa sva se smejala, nato pa sva se naenkrat zresnila. Nastala je smrtna tišina. Pogledala sem ga v njegove prečudovite oči.Nekaj časa sva strmela drug v drugega. Pogled me je zanesel navzdol...proti njegovim ustnicam..bile so tako..tako ...tako rdeče in vabljive.... počasi so se najine ustnice bližale...in bližale...bile so vedno bližje..in bližje......

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
02. september 2013
neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!<333333333
02. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
02. september 2013
nexxxxxxxxtttttttttttttt hitr hitr
02. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext
03. september 2013
Nextam!! Za vse bralke, posebej pa za Nadjo :-) Hvala usem za nexte!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pogled me je zanesel navzdol...proti njegovim ustnicam..bile so tako..tako ...tako rdeče in vabljive.... počasi so se najine ustnice bližale...in bližale...bile so vedno bližje..in bližje......in ko sem že začutila njegove sladke ustnice.....me je nekaj prešinilo. Zdelo se mi je, da to ni prav! "Poljubiti neznanca zagotovo ni prav! Pa saj ni neznanec!! Poznam ga!! Vem vse o njem!! Ampak on ne pozna mene!! Kako se bi pa meni zdelo, če bi me poljubil neznanec? Fuj..grozno....no razn če bi bil luškan<33! Ampak js nisem luštna! Ampak tako rada bi ga...poljubila. Ne, ne ne smem! Eleanor ne smeš!! Ne smem!!" Spet sem ga pogledala v ustnice. Bile so tako izzivalne. Premagala me je skušnjava. Poljubila sva se. Bilo je tako romantično:* Ta poljub je bil nekaj posebnega...poljub iz ljubezni. Počutila sem se kot, da bi lebdela, kot, da bi bila v nebesih. Njegove ustnice so bile tako sladke...Potem pa sem se zamislila! Louisa sem potisnila stran od sebe! "Oprosti, to ni bilo prav! Res oprosti..." Takrat pa me je pogledal s tistimi čudovitimi nebeškimi očmi. "Res tako misliš? Jaz pa ne!" Nagnil se je proti meni in me poljubil....bilo je prečudoovito...božansko

"Louis greš z nami na pijačo?" ga je vprašal Zayn, ki naju je zmotil ob nepravem času.. "Ooo oprostita...nisem vedel. Louis je to tvoja nova punca?" Lou me je pogledal.
" Mogoče...." Oba sva se nasmehnila. Takrat pa je pritekla Sam. "El, kje si bila, vsepovsod sem te iskala... Hvala Bogu, da sem te našla!!..Mislila sem, da se ti je kaj zgodilo..ne veš kako si me prestrašila...nikoli mi ne naredi več kaj takšnega..." Potem pa je na enkrat utihnila...za nekaj sekund..Nato pa je začela kričati..." Zayn, Louis.....sta to vidva..saj to je nemogoče..vidim prav?....aaaaa...o moj Bog... ne morem verjet....sem vaša velika oboževalka...Aja pa naj se še predstavim...Sem Sam, to pa je moja najbolša prijateljica Eleanor!!!"

(klikni)
"Ja, to sva midva.. Eleanor pa že poznava :-)!! "Kaj res?" "Že vem, kaj ko bi šle z nami na pijačo...še 2 uri imamo prosto.." je predlagal Louis. "Resno? Seveda,seveda....OMG js sem najsrečnejši človek na planetu!" je bila navdušena Sam. " Okej, pa pojdimo"...... Nisem prepričana v svoja čustva...sploh nisem vedela kaj naj si mislim o tem...Bila sem tako vesela, da bi lahko skakala in prepevala. Nisem mogla dojeti, da se to res dogaja!! Potem pa sem pomislila, zakaj me je Louis poljubil in me povabil na pijačo? Sem mu mogoče všeč?...Ah ne.....to se ne more zgoditi....nekatere stvari v moji glavi so bile nejasne..nerazčiščene....
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mislite, da se je Louis res zaljubil v Eleanor? Ali gre za kaj drugega....mogoče za stavo? Mogoče do nje ne goji nobenih čustev. Je zanj le oboževalka, ali mogoče simpatija, ljubezen? Mogoče se še ni zaljubil...mogoče pa se je...ali ima metuljčke v trebuhu? Dovolj namigovanj. :-) Kaj pa mislite vi?
03. september 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT PA NE DA SE MI ODGOVARJAT HAHAHAH
03. september 2013
NEXT <3
03. september 2013
aaaaaa neža hitr piš!!! neeexxxt
03. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<333333333333333
03. september 2013
neeeeeeeext neža čim prej
04. september 2013
nexxt
04. september 2013
Next napišem jutri!! Oblubim! :-) Pa hvala za vse nexte. Upam, da razumete zaradi šole.. Drugače bom pa pisala vsak dan ali na vsaka dva dni. :-)
05. september 2013
Odločla sm se, da bom kr zdejle napisala next in našla čas za vsa, moje zveste bralke še enkrat hvala vsem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
....nekatere stvari v moji glavi so bile nejasne..nerazčiščene... Šli smo do bližnje kavarne in si naročili pijačo. Bilo je noro zabavno...hahah največ je govoril Naill (se razume)..Louis me je ves čas opazoval..z nekim čudnim pogledom...bil je zasanjan....imel je tisti njegov čar v očeh....

.....Moram priznati, da sem tudi jaz ves čas gledala mojega prečudovitega Louisa <333....Kaj pa govorim!!!...misla sem reči Louisa. V trebuhu sem imela čuden občutek...kot bi imela metuljčke v trebuhu....pa saj jih imam!! Je to mogoče? Mislim, da sem se.. mislim, da sem se....kako naj rečem....mislim, da sem zaljubjena..... evo pa sem priznala!! In to v najlepšega, najpopovnejšega in najbolj zaželenega fanta na svetu, ki ima na miljone oboževalk....O kako je lep...<33 Kaj pa govorim trapa!! Ne bi se smela zaljubiti vanj!!

(klikni) Potem pa je Zaynu zazvonil telefon. " Yes, yes.. fantje danes intervju odpade...predlagam, da gremo na bowling..kaj pravite" Vsi so pokimali, povabili pa so tudi mene in Sam. "Js pa ne bi šel.....am..Eleanor, bi šla z mano mogoče na večerjo..." me je vprašal Louis. "Prav...mislim seveda! sem bila vsa vesela...Vsi drugi so odšli..midva pa sva se skobacala do bližnje restavracije.... med hojo me je Lou prijel za roko...bilo je tako romantično.....

Potem pa se je naenkrat ustavil in me prislonil ob steno...Pogledal me je in me strastno poljubi...."Všeč si mi" je iskreno povedal. Kako je bilo romantično<33 "Veš, tudi ti meni<33" sem mu povedala... "Veš vate sem se zaljubil na prvi pogled....res ljubim te" Spet je sledil dolg poljub.

Skoraj sem že jokala od sreče." nekaj bi te rad vprašal...Bi bila moja punca? Mogoče se ti zdi prehitro, ampak res si mi všeč. Že odkar sem se zaletel vate<33" "Jaaa" sem zakričala in ga spet poljubila..... Bil je tako čaroben dan, potem pa se je zgodila najbolj grozna stvar......zagledala sem..............
---------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
------------------------------------------------------------------------------------------------
05. september 2013
NEXT takoj ker js nwm kega je zagledala prosimmm
05. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttt!!!!!<333333333333333
05. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeext pa hitr
05. september 2013
Okej, napisala bom en next za vse moje zveste bralke. Mogoče napišem še enega zvečer..
---------------------------------------------------------------------------------------------
Bil je tako čaroben dan, potem pa se je zgodila najbolj grozna stvar......zagledala sem njo.

To je Hannah Walker, Louisova bivša punca.... "Lou, ljubček kako vesela sem, da te vidim!" ga je pozdravila in mu stekla v objem. "Živjo Hannah, lepo, da se srečava, ampak ne kliči me več ljubček!! Vsi vedo, da že 2 meseca nisva več par. In tudi nikoli ne bova več!!!! Sploh, pa imam zdaj punco...To je Eleanor Calder" je povedal, pokazal name in me poljubil."Ahaa...no vesela sem zate, moram pa ti nekaj povedati...." "Povej, pred El nimam skrivnosti" je odvrnil. "No prav...torej...moram ti povedati....am....veš....veš noseča sem" " Ooo lepo zate.Čestitam!! In kdo je srečnež?" "Ti, Lou..." Pogledala sem jo....to ne more biti res... To ni res!! Skoraj me je kap.. Louis je bil zbegan. "Kako?..ne to ni možno...Hannah reči, da se le hecaš!!" "Ko bi se vsaj" je odvrnila......" Hanna hecaš se! Povej, da je to le nedolžna šala...Hanna povej!!" jo je prosil. "Žal mi je Lou..." je zamrmrala. "Louis je to možno?" sem ga vprašala. "Ja je možno, ampak El, to ne more biti res!!"

Pogledala sem ga. Videla sem, da je zaskrbljen...Bila sem tako nesrečna. Saj sva komaj postala par, pa že zvem, da je njegova bivša punca noseča z njim... Vse se mi je postavilo na glavo. Mojega veselja in sreče je bilo konec...za vedno. Skoraj sem se zjokala. Moje življenje ni imelo več smisla...bila sem obupana. Nisem vedela kaj naj storim, naj ga zapustim? Tako bi bilo najbolje za vse...Jaz bi zaživela na novo, Louis in Hannah pa bi lahko vzgajala svojega otroka....Odločila sem se...bila sem neprepričana, ampak vseeno "Louis, mislim da je najbolje, da končava z najino zvezo..(no saj je trajala le kakšno minuto) Vidva z Hannah pa se pogovorita...želim vama vso srečo...." Pomahala sem jima in že sem skoraj odšla. " Počakaj"....sem zaslišala glas za sabo...
------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
Kaj mislite, kaj se bo zgodilo. Bosta Eleanor in Louis kljub vsemu skupaj? Bosta zaživela na novo? Ali pa se bo Lou vrnil k Hannah, k ženski, katera nosi njegovega otroka? Ne vem...kaj pa mislite vi? Nekaj pa vam povem: Vsega dobrega je enkrat konec! Lepe stvari hitro minejo....To si zapolnite za vedno!
06. september 2013
neeeeext
06. september 2013
u92391
u92391
oomg nova bralka neeeeeeeeeeeeeeeeext svetovna zgodbaa <33
06. september 2013
Neext
06. september 2013
Hvala Love 1D 4EVER! Sem te zelo vesela. Vedno se razveselim novih bralk. :-) Hvala tudi Tjaši in Alji za nexta!
06. september 2013
u92391
u92391
če si me vesela pa še mojo prošno za prijatelstvo potrdi
06. september 2013
NEXT takoj za mene <3333
06. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg