Forum
u31432
u31432
to je resnična zgodba vendar bodo osebe izmišljene. dogaja se na šoli, doma, vsepovsod, gre pa se o mladi simpatiji, ki se spremeni v veliko ljubezen

a naj pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2011
u31432
u31432
bom kar pisala
18. januar 2011
u31432
u31432
Najprej naj se predstavim sem Laura in sem stara 15 let obiskujem 9. razred osnovne šole v Murski Soboti. Zelo mi je všeč eden za a razreda in sem že zelo dolgo v njega (hodim v b). Moji najboljši prijateljici je ime Katja in sve skupaj že od 1. razreda nerazdružljivi. Danes je torek. Bil je najlepši dan v šoli. Najprej smo imeli preduro imeli smo nemščino in smo bili v računalniški učilnici (imamo nove kompe). Nekaj nisem razumela in je ravno šel mimo Jan. joj kako je sweet *.*. povedal mi je in mi vse razložil. bil je tako prijazen. ko smo imeli slovko (govorni nastopi so bili pa še nazaj smo dobili pisne naloge (5 sem pisala)) me je cel čas tako zaljubljeno gledal bil je tako lep. ;* in ko smo šli na malico so se najine roke za hip prijele ena z drugo *.* oba sva ostala tiho in čudna XD. Najlepše pa je bilo pri angleščini. imeli smo odprta okna in še kurili so radiatorji zraven tok da so okna vse pokvarila in mrzel zrak zajela. Ana: ja če ti je pa mrzlo se pa k janu stisni. Jan: pridi, pridi da te segrejem. jaz: je že v redu ni mi več mrzlo. XD (čeprav mi je bilo in me je ta misel za kratko pogrela) ravno tisto uro smo pisali anglo cel čas me je gledal in mi kazal test čeprav sem vse razumela in bom spet pisala 4 ali 5. No v glavnem ta dan je bil zame najlepši dan, ki sem jih kdaj koli doživela. (ne vem zakaj ampak mislim da sem mu všeč )
18. januar 2011
u32601
u32601
next
18. januar 2011
u31432
u31432
Danes je bilo v šoli spet čarobno ;D. Spet predura (seveda smo bili SPET na kompih). jst, Katja in Ana smo bile pri oknih daleč o drugih. Jan je cel čas hodil k nam. (že sem nekaj začela sumiti ;D) ko je prišel že četrtič je Ana vprašala: Ktera ti je všeč? Katja ali Laura? On ni nič rekel šel k meni in me prijel za vrat (to so najine fore XD) jaz sem ga pa potisnila in mi bilo malo žal zato, kar sem naredila, ker sem ga mogoče malo preveč udarila. nato je bilo do 3 ure bolj ali manj mirno. Povedala nam je ocene za govorne nastope, ki smo jih imeli prejšnji dan (dobila sem 4). Nato pa matematika. preden se je ura začela sem šla k ogledalu, ki ga imamo v učilnici in si popravljala lase. V ogledalu sem videla, da gre k meni (juhu
19. januar 2011
u31432
u31432
z njegovimi nežnimi rokami je šel skozi moje lase. Čutila sem vsak njegov dotik in metuljčki v trebuhu so mi podivjali. . Ko sem se obrnila in šla nazaj k moji mizi, kjre sedim je rekel: Veš enkrat te bom "nategnil" (OMG HAHAHHHHHAHAHAHHHAHAHAAAA) Bila sem šokirana mislim halo, res sem mu všeč in to ful ;D juuuuujj *.*. In še zadnja - 5 ura (yes). Bila sem vparašana glasbo in dobila sem 4 (juhuuu ;D). In že sem bila doma. No če se bo tako nadaljeavlo bova na koncu res skupaj (pisala bom ju3, ker se še do zdaj ni zgodilo nič, če pa bo kaj zanimivo pa napišem ;D)
19. januar 2011
u31432
u31432
vem, da ne pišem v redu 1. zgodba mi je šla bolje kot ta sori ampaka vseeno potrebujem vsaj 2 komentarja, da bom pisala naprej
19. januar 2011
u31432
u31432
(aja pa še to sem pozabila napisat XD) ko smo imeli preduro in smo bile jaz, Ana in Katja pri oknu ko je Jan cel čas hodu k nam in neki tam plesal *.* . Ana: wah kakšno rit imaš ;P . sama pri sebi sem si mislila "uh pa res" XD (tko na kratko sem bolj napisala sori )
19. januar 2011
u31432
u31432
danes ni bil tako poseben dan. Dobili smo angleščino nazaj in sem pisala 5 (vsaj nekaj dobrega ). In pri matematiki (oz. pred matematiko) me je Jan spet nekaj prijemal (mislim halo malo se mora umiriti XD). Ko smo imeli prosto uro je
Ana rekla: Vajin odnos se nekaj zbližuje
20. januar 2011
u31432
u31432
Ana: Upam, da bo nekaj s tega in se ne motim
jaz: Saj imaš prav ;P
Prav kmalu pa bomo pri slovenščini imeli igro Romeo in Julija upam, da bom Jan moj Romeo *.* to bi bilo tako lepoooo!!!
20. januar 2011
u31432
u31432
bo*
20. januar 2011
u31432
u31432
ne bom več pisala, ker itak nihče ne bere
21. januar 2011
u31432
u31432
pa niti ne pišem v redu
21. januar 2011
u31432
u31432
še to napišem ker je ful kul usaj men
27. januar 2011
u31432
u31432
Danes me je v šoli tako zaljubljeno gledal in se mi smejal, tudi pri matematiki. V prosti uri pa se je zgodilo nekaj hudega :/. v klubski prostor sta prihiteli Tinči in Mini. in sta ves čas govorili Joly joly joly (tako sem mu dala vzdevek). In Ana mej enekaj začela daviti in me spraševati kdo je to pa nevem kaj še ne. :/ ampak ji vseeno nisem povedala. In po pouku se je vse zlomilo. Tinči je šla k Ani in sta se nekaj pogovarjali. Nato pa je Ana vprašala kdo je joly. In Tina je rekla da je v tem prostoru in trenutno je (jedilnica). Ana: Danijel? Tina: Ne!! Ana se še enkrat ozre: OMG OMG. sm vedla, da ji je všeč Jan 9 let ji že govorim, da sta luštna skupaj in da bosta na koncu skupaj. Prisežem, da ne bomk nikomur povedala (upam da ne bo). Ja in sedaj sem tu vsa otožna in čakam samo, da se na fb-ju pojavi kakšen čuden zapisa ali kaj podobnega. :'(
27. januar 2011
u31432
u31432
Danes sem prišla v šolo tako dobre volje in prva stvar, ki sem jo videla v šoli je bil moj Jan ;*. K meni je prihitela Ana: omg!!! Včeraj ko sem prišla nazaj k mizi me je Jan vprašal o kom smo se pogovarjale z Tino. Ana: nič, nič samo od Jolyja smo se pogovarjale. Jan: aja, saj vem, da sem všeč Lauri. Učiteljica Mertikova (uči nemščino) mi je rekla, njej pa Maša (iz 7. Razreda). Bila sem šokirana :O. Kako je Maša izvedela, da mi je všeč Jan. Aja pa še za povrh vsega je še Ana rekla, da je Maji (tudi iz 7. Razreda) tudi všeč MOJ Jan . Borila bom se za njega XD. Sem si že mislila kdo ji je povedal. To, da mi je všeč Jan sta vedeli tudi Lina in Janja saj sem jima to tudi povedala enkrat. In mislim, da sta bile prav oni dve, ki sta ji to tudi povedali. Ojoj v kaj sem se spustila. Pa še pri Angleščini me je cal čas gledal. Katja me cel čas nekaj dregala.
28. januar 2011
u31432
u31432
Danes sem zvedela nekaj krutega, nekaj kar mi je pognalo kri v glavo. Ko sem prišla domov sem prvo šla na msn in me je kliknila Katja. Rekla mi je, da je njej Maja rekla, da je pri zgodovini slišala tole (pogovor med Ano in Janom):
Ana: A veš, da si všeč Moniki? Jan: (se prime za lice) aaaaaaaaaaaa Ana: Katero bi pa izbral, če bi zbiral med Moniko in Sabino? Če bi bila jaz na tvojem mestu bi izbrala Sabino. Jan: Tudi Sabino.
Halo. Valda, da njo. 1. Sploh je ne pozna tako dobro koz jaz. 2. Še nikdar se ni z njo pogovarjal. 3. Vem, da bi raje izbral mene samo so bili zraven sošolci pa ni hotel povedati. Tako, da vsi vemo kako stojijo stvari. . Aja pa vem, da grozno pišme zato ne bom več pisala bom pisala eno drugo
29. januar 2011
u12390
u12390
ej.ej.a mi daš tvoj fejs.?
29. januar 2011
next!!
15. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg