Forum
Pllis pejt z nama plis plis plis plis
Ne no sej veš da jih ne morm prenašat
Pliss Plisss Plisss Pisssss Plissss
Ok no ampak pod pogojem da do jutr ne razlagata o nijh.Ok?
Itak
Joj se opravičujem ker se vam že prej nisem predstavila no moje ime je Adrriana pišem se Edwards stara sem 18 let in pred enim tednem sem končala 4 letnik prave.Imam dve BFF Perrie Portia in Emm Clader živimo v skupnem stanovanju v Londonu Perrie je končala vzgojiletljsko
Emm pa umetniško šolo.Vse smo se šolale v Londonu zato smo se tut sem priselile.Perr in Emm obožujeta One directon in ravno prej sta me prepričvale da grem z njima na podpisovanje in slikanja.......Seveda sta me porepričale ker se njenima pupy eyes ne morš upret.
No to sem jz:

To je Perrie:

In to je Emm:

01. oktober 2012
Hello!

Moje ime Perrie Portia stara sem 18.Imam dve bff Emmo Clader in Adrianna Edwards.Skupej živimo v Londonu kjer smo tud študerale jz sm študerala vzgojitelsko šolo Emm umetniško in Adrianna Pravo.Pred enim tednom se je končala šola.Sem oboževalka One directon.Najboljši mi je Niall,tut ema obožuje One directon sam da je njen najljubši Zayn z Emmo se nama zdi da bi bla Harry pa Adrianna za skp.
No še slike:
Me

Emm:

Adrianna:

04. oktober 2012
Hello!
Moje ime je Emma Clader stara sem 18 let.Imam dve bff Perrie Portia in Adrianna Edwards.Pred enim tednom smo končale šolo jaz umetniško Adrianna pravo in Emma vzgojitelsko.Obožujem One directon najljubši mi je Zayn.Res je cute.
Slike ste pa itak že videl
04. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg