Forum
u23604
u23604
Pozdravljeni.Spet sem z vami.Berite mojo zgodbo,komentirajte.
UVOD:
Napisala bom zgodbico,ki govori o deklici Ani(15),ki živi sama z mamo,saj oče je v zaporu že leta in leta zaradi drog,sestrica pa je zaradi anoreksije zbolela in zato tudi umrla.Deklica in mama sta pa revne,zato mora deklica delati pozno v noči in še zraven hoditi v šolo.A sreča,sedaj so počitnice!
(pisala bom,da je tale deklica "kao" jaz.xD)
ZAČETEK:
Zbudila sem se v oblačno sobotno jutro.Ura je bila 7:10,kar je pomenilo,da se bom morala odpraviti v službo,saj tam moram biti točno ob 8!Vstala sem in se odpravila korak naprej do omare.Ker sem bila revna,nisem imela veliko lepih oblačil.Zbrala sem si nekaj takšnega,kar mi je bilo še dosedaj najbolj všeč! Nato sem si postlala posteljo,zaprla omaro in odkorakala v kuhinjo! V kuhinji je bila že mama,ki mi je pripravila zajtrk.Pojedla sem zajtrk in odšla v službo.Delam kot natakarica.Ker hodim peš v službo,sem zamudila 10 minut.Kot ponavadi,je prišel šef.Ker sem šefu zelo všeč,me je zvlekel v kot in začel govoriti: "Ljubica,ker veš,da si mi všeč,te ne bom kaznoval." Po teh besedah sem bila zelo srečna,saj zmeraj ko sem zamudila bila kaznovala.A sem pa bila tudi jezna.

Odkorakala sem za šank in tako je prišel že prvi gost.Vljudno sem ga vprašala kaj želi."Pivo,prosim." mi je odgovoril gospod.Dala sem mu pivo in tako sva začela klepetati."Srčkana si." je prišlo ven z njegovih ust.Bila sem samo tiho in ga šokirano gledala."Kako lahko to misli? Ko pa sem revna." sem si mislila sama proti sebi."Imaš fanta?" me je še vprašal."N-e." sem odgovorila malce bolj žalostno."Kako pa ne?" je še dodal.Sprva mu nisem hotela povedati,a ker je bil zelo prijazen gospod,sem mu zaupala svojo zgodbo."To pa je res zelo žalostno." mi je odgovoril gospod zmedeno."Lahko bi pa dobila denar v klubu striptiza." mi je povedal."Striptiza? Saj takšna prositutka pa tudi nisem." sem mu v šoku odgovorila."Lahko pa vsaj poskusiš biti." Mislila sem in mislila in se odločila,da bom pa poskusila,čeprav mi nekako ne leži to pri srcu."Prav.Poskusiti ni greh." sem mu povedala."Lahko prideš kar k meni.Imam jaz čez." mi je dodal.Zmedeno sem ga pogledala in si samo mislila svoje."Šefu grem samo povedat,če mi dovoli,da grem z vami v klub." Odšla sem k šefu in ga vprašala,če lahko odidem v klub.Ni bil pri tem vprašanju dobre volje,a je vseeno mi dovolil,saj je vedel,da potrebujem denar! Odšla sem k gospodu in mu povedala,da lahko greva.Ko sva prispela v klub mi je še pokazal sobo,v kateri bom fante pridobivala z plesom in z tem pridobila tudi veliko denarja!

Nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. julij 2010
u23604
u23604
dejte komentirat kej.. -.-"
25. julij 2010
u22800
u22800
ja
25. julij 2010
u25354
u25354
next!
25. julij 2010
u8763
u8763
ja dej naprej
25. julij 2010
u23604
u23604
Vse skupaj mi je bilo zelo všeč."Kako pa to mami povedat?" sem si mislila."Nebom ji povedala.Skrivnost!" sem se odločila."Danes ob 9 zvečer moraš biti tukaj in prespati cel teden do sobote tukaj." mi je povedal gospod,ki mu je bilo ime Štefan."Seveda,g.štefan." sem mu odgovorila in nato odšla.Odločila sem se,da dam odpoved,kot natakarica in delam kot prositutka.Šla sem v gostilno in odšla k šefu."Odpovedam dajem!" sem mu rekla.Do besede šef ni mogel priti,saj sem takoj odkorakala domov.Ker je bila ura že 7 zvečer sem si spakirala vse nujne stvari."Odhajam za en teden k moji novi prijateljici Mateji." sem se zlagala mami."Prav.Zabavaj se!" mi je pritrdila mama in nato sem odšla.Ko sem prišla do kluba me je pred vrati že čakal šef."Si pa hitra,ura je še komaj pol 9."se je hihital."Seveda." sem mu odgovorila."Pridi,da ti dam oblačila,lepša,da boš zgledala zelo sexy." mi je povedal.Skupaj sva odšla v sobo,kjer sem se oblekla,nališpala in uredila frizuro.Bila sem nared!
komentarji??? next????
25. julij 2010
u23604
u23604
še slikce...

jst= ana:

mama=bojana:

šef gostilne=marjan:

šef kluba=štefan:

25. julij 2010
next
25. julij 2010
u23604
u23604
rabm še komente...dejmo no! -.-"
25. julij 2010
u25089
u25089
nexti!!
25. julij 2010
u8763
u8763
naprej
25. julij 2010
u24232
u24232
naprej
25. julij 2010
u8763
u8763
naprej
26. julij 2010
u16515
u16515
neeeeeeeeext!!
26. julij 2010
u8763
u8763
naprej
27. julij 2010
u16515
u16515
next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next! next!
Pleaseeeeeeeeeee!!!
28. julij 2010
u23604
u23604
Veliko ljudi je že prišlo.Ker je bila že ura 5 do 9 sem počasi odšla na plesišče.Plesala sem,plesala in se zraven zabavala.Ljudje so mi ploskali.Zraven sem tudi gledala naokrog in zagledala enega ful kjut tipčka.Drl se je in ploskal! Ko sem končala z plesom sem si lahko izbrala fanta.Zbrala sem si glih onega kjut tipčka.Odšla sva po stopnicah navzgor."Ime mi je Matic." mi je povedal."Meni pa Ana." sem mu odgovorila."Zakaj se pa tako lepa lepotička ukvarja z tem?"Nisem mu upala povedati,da sem revna zato sem bila nekaj minut nato pa sem mu povedala zgodbo."Zelo žalostno,prav zares." mi je povedal."Vem" sem odgovorila in zatem bruhnila v jok."Ne jokaj in ne ukvarjaj se z tem.Uniči ti živlenje." mi je še dodal."Nimam denarja,nimam ničesar,nekaj pa morem delati." sem mu povedala in ga objela.Objel me je nazaj in me poljubil.Odšla sva v sobo in zgodilo se je,pa čeprav mi je srce govorilo,da ne!

Komentarji??? next????
28. julij 2010
u8763
u8763
naprej
30. julij 2010
next
29. oktober 2011
next, in že skoraj štiri leta ni nexta, brezveze...
27. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg