Forum
Bil je petek zvečer in cela soseska se je pripravljala na veliko zabavo pred začetkom šole.No,ne čisto vsi.Na primer moja soseda Julie,ki je obsedena z mačkami.Doma jih ima vsaj oseminpetdeset.Ali pa Kevin,fant,ki cele dneve plete in pleše balet.Jaz,Jenna Rickards,pa sem bila vabljena na najbolj nor žur tega leta.Nikoli si ne bi mislila,da bom ravno mene,novinko,na zabavo povabila Sadie Williams,navijačica in velika navdušenka nad oranžno barvo.
Cel dan sem izbirala kostum za zabavo.Ja,čudno-kostum,pa sploh še ni noč čarovnic.Kako pa naj bi jaz vedela za čudne ameriške navade.Odraščala sem namreč v Londonu,čeprav sta moja starša Američana.Od tod tudi moj ameriški naglas.Ob sedmih sem bila že oblečena in mama me je odpeljala do Sadienega doma.

jaz:

Nadaljujem.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. oktober 2011
neeext! In začetek mi je fuul ušeč!
19. oktober 2011
jap, jap, jaaaap...
19. oktober 2011
neext < 33
19. oktober 2011
next!!!< 3 *__*
19. oktober 2011
u31432
u31432
next
19. oktober 2011
u60333
u60333
NEXT!!!!!!!!
Pa če bi me prosim dodala in me obvestila ko napišeš nov del!!!!
tnx.
P.S.NEXXXXXXXXXXXXT
19. oktober 2011
u60375
u60375
jače :3

nexti < 333
19. oktober 2011
u58396
u58396
fuuuul dobr plisss next
19. oktober 2011
1.del
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poslovili sva se in potrkala sem na vrata.Nihče me ne slišal zaradi glasen glasbe,zato sem vstopila.Takrat pa sem mi je zazdelo,da me vsi gledajo.Imam kaj med zobmi?Pozdravila sem jih in vsi so se začeli smejat.Pogledala sem jih in ugotovila-vsi so bili oblečeni v normalna oblačila,jaz pa...
"Lep kostum,novinka,"je zaklicala Sadie.
Najraje bi se vgreznila v tla,a sem samo stekla ven.Kaj sem pa sicer pričakovala?Da se bodo vsi klanjali "novinki"?Saj me sploh še ne poznajo.
"Hej,"me je nekdo poklical."Tisto notri je bilo res nesramno,toda vsakemu novincu to naredijo.Od tebe je odvisno ali se bo to nadaljevalo,ali pa boš postala ena izmed njih."
"Je že v redu."
"No,jaz sem Lauren Rose Reed.Tista,katere zbadanje se nadaljuje.Ali pa tudi ne.V bistvu me sploh ne opazijo."
"Morda je pa to še bolje."
"Niti ne.Kakorkoli-jutri greva lahko skupaj v šolo.Živim eno ulico stran od tebe."
"Seveda."
Bil je dan pred začetkom šole in jaz sem se že osramotila.Komaj čakam jutri.

Lauren:

19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
neext!!
19. oktober 2011
u60375
u60375
neeeeeeext :3
19. oktober 2011
u60375
u60375
pa dej čimprej (:
19. oktober 2011
nexti pa ful dobr začetk
20. oktober 2011
u61292
u61292
nextttttttt ful dobraaaa
20. oktober 2011
u60333
u60333
nexxxxtt-y!!!!!!!
ful dobr pišeš!
20. oktober 2011
u60333
u60333
pri tvoji zgodbi mi je ful všeč to da je tok resničn in da ne prehitevaš.
Nekateri pišejo ful butast!!
N.p:
"poljubu me je in prosu če bi bla par."
nasljednje jutro mi je mama povedala,da ga je povozu avto in da je umru!

To sm dala primer!!!!!!
Še enkrat,ful dobr pišeš,le tk naprej in zaslužiš si en velik:
....................................................................................................................................................................................................................NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. oktober 2011
u60333
u60333
Zaslužiš si en velik:
...................................................
NEXXXXXXXXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. oktober 2011
tnx za use komentarje < 333
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.del
Zjutraj sem se hitro oblekla in se usedla na pločnik pred hišo.Lauren mi namreč ni dala telefonske številke,niti svojega naslova.Do pouka je bilo še petnajst minut,zato sem se hotela opraviti v šolo.Takrat pa je pritekla Lauren.
"Jutro,"me je pozdravila.
"Jutro.Sem že mislila,da si pozabila name."
"Ah,kje pa.Na to se boš morala navaditi,saj jaz vedno zamujam.Vedno."
"Ja?"
"Okej,samo zate se bom potrudila in nehala zamujati v šolo.Hvala,Jenna,moja najboljša in edina prijateljica.Hvala,da si me odvadila te navade."
Lauren je imela res smešne navade,ampak vesela sem bila,da imam vsaj eno prijateljico,ki se mi ne smeje,me ne kliče novinka in mi ne govori naj se oblečem v kostum.Skupaj sva se odpravili v šolo.Notri je bilo res noro.Vsi so tekli sem ter tja,kričali...Tega nisem bila navajena,saj sem v Londonu hodila na zasebno šolo,kjer smo nosili uniforme in se vedno lepo obnašali.Lauren mi je razkazala šolo in odšli sva v učilnico.

moja obleka:

20. oktober 2011
next♥
20. oktober 2011
nexxtttt!!!!!!*__* < 3
20. oktober 2011
u37905
u37905
next
20. oktober 2011
u60333
u60333
next
20. oktober 2011
u60333
u60333
čim prej next-y ker ful fajn pišeš!
20. oktober 2011
u31432
u31432
next ^-^
20. oktober 2011
u60375
u60375
aww :$
next :3
20. oktober 2011
3.del
Notri je bilo še huje.Ravno,ko sem se hotela usesti je vame priletela velika kepa nečesa.
"Jenna,to je žvečilni gumi!"se je zadrla Lauren.
Vsi so se začeli smejat in ugotovila sem,da so to naredili namerno.Kepo sem hotela odlepiti z robčkom,toda ni šlo.Stekla sem ven,proti stranišču.Za mano je prišla Lauren.
"Najbolje je,da kepo odrežeš stran."
"Kaj?Ne hvala." Čeprav moji lasje niso bili nič posebnega,jih tudi nisem hotela ostriči.
"Zaupaj mi.To je edina rešitev in bodi vesela,tukaj sem jaz-strokovnjak striženja."
"No,če ti tako praviš."
Še zdaj ne vem kako sem ji lahko to pustila.Danes,tri dni po nesreči,me je mama končno prepričala,da grem v šolo.Če lase sem si potisnila kapuco in odšla do razreda.
"Lepa pričeska,novinka,"je zaklical nekdo od sošolcev.
"Pridi,hitro,"me je poklicala Lauren:"Ugotovili so,da je zato kriva Sadie in od takrat jo vsi grdo gledajo.Še svojo mizo v jedilnici so ji zasedli.Nihče še ni tega naredil.Nikoli."
"In kaj zdaj?"
"Kako-kaj zdaj?Logično-vsi te imajo za junakinjo."
"Saj nisem nič naredila.Pa še čudno pričesko imam."
"Kakorkoli,če boš tako nadaljevala,kmalu ne boš več novinka.Pridi,greva na kosilo.In sedeli bova za Sadieno mizo."
Šli sva proti jedilnici in vse bi bilo lahko čudovito,ampak zaradi ene osebe se to ni moglo zgoditi.
21. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg