Forum
u129686
u129686

{click:}
Še en moj fan-fic.Hope you like it! Rada vas imam!
Pa še en moj fanfic:
http://www.igre123.com/forum/tema/in-gt-s-n-ng-w-n-n.[-n-n-f-nf-]-in-lt/54732/1
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
'' Mae! Prinesi mi skodelico kave in maslene piškote. Takoj!'' se je zadrla moja tečna pol sestra Pitch. Vedno sem se norčevala iz njenega imena. Pa še prav ji je. Ha. '' Ne bom ti jih prinesla!'' sem se zadrla nazaj in se skrila v omaro. Udarci šibe moje mačehe mi ne uidejo.
Stisnila sem se v drobno leseno omarico na robu hodnika in čakala,kdaj se bo odplazila ven iz moje sobe.
Vstopila je. Srce mi je začelo hitreje biti. Stisnila sem zobe in čakala. Vendar ni bilo nič narobe. Samo nekaj je nakracala na barvni listek in ga prilepila na mojo omaro za oblačila.Skobacala sem se iz omare in odbrzela k listku. Prebrala sem listek.Na njem je pisalo:'Pazi se svojega očeta!' Ne vem,kaj naj bi to pomenilo,ampak vseeno. Ulegla sem se na posteljo in zavzdihnila. Vzela sem svoj laptop in začela pisati pesem o svoji bedni mačehi. V roke sem vzela kitaro,poskušala nekaj tonov,nato pa sem zaigrala in zapela pesem. Ni bilo čudno,da je v tistem trenutku prišla v sobo Pitch in se začela dreti,kako nimam nič talenta in da naj hitro neham igrat,če ne bo dobila migreno. Pa raje vidim,da dobi migreno,kot pa da ne igram. Z užitkom sem igrala naprej in se nisem menila za ostali svet. V mojem življenju sta dve svetli točki - glasba in moj najboljši prijatelji iz vrtca - Harry Styles. Srce se mi je trgalo,ko sem na televiziji videla njega in neko Caroline. Naj vam povem zgodbo o najinem prijateljstvu in se je vse sfižilo? No takole je bilo:
~Flashback~
'' Harry moj. Vso srečo na odru! Vem,da zmoreš.'' sem prigovarjala mojemu najboljšemu prijatelju Harryu. Ravnokar se je odpravljal na oder za X Factor v Angliji. Asistentka v zaodrju je začela klicati Harrya. Poljubil me je na lice (seveda prijateljsko) in se odpravil. Res močno držim pesti zanj,saj so to njegove sanje,že odkar sva bila skupaj na rumenih gugalnicah v parku ob obrobju mesta. Stopil je na oder in se nasmehnil žiriji.
Kasneje....
Odpel je več kot odlično. Res. Njegov popolni glas je zvenel po čisto celi dvorani. In odhaja v naslednji krog.
Harry je postajal vedno bolj uspešen. V polfinalu so jih razbili in pristal je v deški skupini One Direction,ki jih ne poslušam ravno,ampak Harry je bil popoln. Vsak teden je bil na televiziji. Imel je vedno več dela in nastopov,tako da je počasi moja telefonska številka začela bledeti v njegovem imeniku. Obljubil mi je,da me bo klical vsak dan - pa me ni. Ni me. Prelomil je obljubo in zdaj je z novim dekletom,hočem reči,starko.
~End of flashback~
Mačeha mi teži noč in dan,sama pa ne ve,kaj jaz trpim. Vsakič,ko zavibrira moj telefon upam,da je Harry,pa je vedno samo kakšna Pitch ali pa nesramna sošolka.Ne vem,zakaj živim v lažnem upanju za Harrya.
ηєχт؟

кαкσ ѕє ναм z∂ι؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. maj 2013
u126942
u126942
Next:* Hitro:* Popolno:*
19. maj 2013
omojbog najbolš!!! NEEEEXT zaljubila sem se v to zgodbo can't help myself <3
19. maj 2013
neeext
19. maj 2013
neeeext
19. maj 2013
u137606
u137606
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. maj 2013
next
20. maj 2013
u126497
u126497
Neeext
23. maj 2013
neeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
neext !!
25. maj 2013
neeeeext!
25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. maj 2013
u129686
u129686
Danes nextam.:')
26. maj 2013
u129686
u129686
Hvala ker berete! Next posvečen - мιѕѕ. dreαмѕ ✶,BlackHotBejba ,_●мяš.αłωαчs●_,Born To Be Bad ,◇.αмαzιηg.◇ ,● ρσкємση ● ,♛мαη.єαтєя♛ ,pjm-123 ,тwιɴĸle.** ,ℓα∂у♛ѕтуℓєѕ™ in Evelina1D - prvim bralkam.
Aja,pa če bi se lahko prijavile:
http://www.igre123.com/forum/tema/.~main.top.model~./55756/
Hvala,pa uživajte ob nextu. :')
#2. del
Sploh ne vem,kako mi je lahko umrl oče- edini človek,ki me je sploh podpiral in mi je bil v pomoč. V pogodbi je sicer pisalo,da vse njegovo imetje pripada mačehi,meni pa samo mačeha. Ne verjamem,da se je to zares zgodilo. Verjetno je mačeha ponaredila pogodbo. Zelo me jezi,ko se Pitch spravi name in sem potem jaz kriva. Ali za boga tej ljudje nimajo svojega življenja, in se brigajo za svoje riti,ki so velike kot rit Kim Kardashian.
Želim si,da bi zbežala daleč,daleč stran od teh ljudi,ki mi parajo živce,obupni so! Včasih se mi zdi,da bom morala zbežati nekam,kjer ni nobenih Pitch in plastičnih Mačeh,če vam povem na splošno,preden bo prepozno.
http://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg
'' Mae,da se mi takoj odmajaš nekam,kjer ne boš tako nadležna! Res,zelo mi paraš živce! Raje se zgleduj po svoji polsestri - če si je sploh vredna.'' Jaz,pa da naj se zgledujem po termitu? Ni šans.
Pitch:
http://images.sodahead.com/polls/002766241/tumblr_le3sy609rv1qzbaqlo1_400_answer_1_xlarge.jpeg
V roke sem si vzela kitaro in pela pesem Titanium od Sie {+David Guetta}.
V dnevni sobi se je zaslišalo hihitanje in kričanje. Najraje bi jih odrla. To so Pitchine prijateljice.Amanda,Sara,Lorenn,Hana.
Mačeha jih naravnost obožuje. Ko pa pride moja edina prijateljica Jenn:
http://www.robotvsbadger.com/wp-content/uploads/2010/11/hipster-girls14.jpeg
je pa vse narobe. Kozarci letijo po zraku,kričanja še ni zadosti....Ampak na srečo se je Jenn tega že navadila.
Zavibriral je telefon. Srce mi je poskočilo,a ni bilo tisto,kar sem jaz pričakovala. Bila je Jenn.
Najin pogovor:
Jenn:Živijo,srčece moje!
Jaz: Živijo pikica!
Jenn: Kako gre? Te je tvoja mačeha spet nadrla? Vidim,da imaš slab signal...
Jaz: Ja,poskušala mi je odklopit telefon.Pa si ji je nekaj kablov zamešalo.
Jenn: Nič čudnega.
Jaz: Ja. Torej,zakaj si poklicala?
Jenn: Hotela sem te vprašat,kdaj boš poklicala Harrya?
Jaz: Verjetno nikoli,Jenn.
Jenn: Enkrat ga boš morala. Imaš še njegovo številko?
Jaz: V vsakem primeru.
Jenn: Dobro. Zdaj pa moram iti. Mami me kliče,večerja je.
Jaz: Oh,blagor se tebi. Tebe mami kliče k večerji,meni pa mačeha pusti samo ostanke od večerje,pa še to si jih moram sama izbrskavati po smeteh z organskimi odpadki. Fuj,ti povem.
Jenn: Kmalu bo prišel boljši čas zate,moja draga Mae.
Jaz:Upam,da res.
Jenn: Zagotavljam ti. Čuus. Se vidiva!
Jaz: Čuus.
In sem prekinila. Včasih se mi zdi,da me na zemlji držijo samo tri stvari: glasba,Jenn in upanje za Harrya. Ko sem mačehi enkrat omenila,da sem depresivna se je samo smejala. Ko bi ona vedela,kako se počutim jaz. Verjetno bi si od žalosti populila tiste ogabne umetne nohte. Eww.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A vam je všeč?
Pa pripravljam temo,na kateri bom izbrala tisto uporabnico,ki bo z menoj pisala fan-fiction. Lahko se že zdaj prijavite.
Prijavnica:
Uporabniško ime:
Najljubši član 1d:
Samo pod pogojem - Najljubši član ne sme biti Harry. :')
26. maj 2013
next
26. maj 2013
neeeeeeeeeeeext+nova bralka

Prijavnica:
Uporabniško ime: ʟσʟʟıρσρ.*
Najljubši član 1d: Zayn :**
26. maj 2013
Neeext
26. maj 2013
Uporabniško ime:ℓα∂у♛ѕтуℓєѕ™
Najljubši član 1d: hehe, drgač je on {Harry} moj naj član bm izbrala Louisa
pa biiiig neeeeeeeeeext
26. maj 2013
u122996
u122996
Uporabniško ime:тoмorrow.*
Najljubši član 1d:Zayn, pa Niall : )
26. maj 2013
u126942
u126942
NEXT!!!!!!! *o* KATERA POPOLNOST:* JAS SEM NEOČAKANA, HITRO NEXT!!!!:* I LOVE IT:* BIL JE ŽE ZAČETEK TOK POPOLEN, KAJ ŠE BO LE V NADALJEVANJU!:*
26. maj 2013
u126497
u126497
Neeeeeeeeeeext )
26. maj 2013
itak da meni je !!!!! *
nexxt ¨!!!
27. maj 2013
u126339
u126339
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!! <3333333333333333
Prijavnica:
Uporabniško ime: ჩօօჩεმɾ ;*
Najljubši član 1d: Zayn ali Niall <33
27. maj 2013
u129686
u129686
heeeeeej! Sm na tablci next dbite v soboto.
28. maj 2013
u126339
u126339
So dve punce, ki sta najboljše prijateljice. Enega pridejo v Starbuck eni fantje, ki so tekmovali na X-Factorju. Čez dve leti se spet vidijo in se spoprijateljijo. Kaj se bo zgodilo pa več na http://www.igre123.com/forum/tema/they-don-t-know-about-us-(-one-direction-ff.-)/55971/1
29. maj 2013
u129686
u129686
ne bom pisala.
09. junij 2013
u126942
u126942
Kaj?
Neboš nadaljevala plisssss....daaj! :c
Hitrooo:*
Res je ful The best:*
LOve it....:*
09. junij 2013
u129686
u129686
no,nevem,no....
09. junij 2013
u126942
u126942
Plisss...res je super zgodbicaaa:*
Škoda bi blo, če je ne bi nadaljevala resno!
Mega pišeš:*
10. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg