Forum
u80965
u80965
No, K usi pišete , bom jez tut c:
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Guvoril bo u Treh Bff-jkah c; , ki bodo delale use skupi; živele, igrale, in seveda tut umrle.

U Glaunih Ulogah; ♥

Maja;

( bff )
Ana

( bff )

Nina;

( jz )

Gud?.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. februar 2012
Nexštaj pikica.!! < 333
25. februar 2012
u80965
u80965
'' in skupaj tut umrle .. '' sm dokončala stavek ko je u sobo priletela mami. '' nina. kaj delaš? ''
je začudeno pogledala po sobi. vidla ni nč kukr moji dve bff-jki majo in ano. '' ja nč . izrekamo si zvestobo. večno. '' pogledala me je in rekla '' prou nina. pa ne neumnosti. boš nrdila kolačke dons?? '' mami je vedno oboževala moje kolačke < 3 jz sm ih tut njam! < 3 :** '' ja bom mami '' šla je iz sobe in nadaljevala sm '' večno si bomo zveste in vedno bomo držale skupi. '' ana me žalostno pogledala. iz oči ji je pričela teči voda/ solze. '' ana kaj ti je? '' še vedno sta ble ube tiho.nato pa začela kričat.zdiujal se ji je u glavi. '' majaaa je moja sestra!!!!!!!!! '' maja se je začela jokat. '' res je. sestri sva. a posvojeni. ''
povesila sm glavo '' zkj? '' maja je nadeljevala. '' starši naju nikoli niso marali. povem ti najino zgodbo. ; zapirali so naju v omare, kričali, tepli in nikol ni blo dovol. oče se je spravljau naju. posiljevav in dajal mamila. takoj sva zbežali k babici k je že pokojna. a so naju našli. '' doknčala je stavek in se zakela butat ob steno. '' nina ne veš kok nama je blo hudo. '' sta u istm glasu zamrmrale. '' maja, ana zdej sta u dobr in slabm z mano in mojo držino. skupej smo kot eno < 3 '' ubrisali sta si souze in me objeli. '' hwala nina. we luv you. '' .. '' i luv u too girls '' po njuni zgodbi žiuljenja sm rekla da gremo na moje kolačke.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

'' hwala again nina. in yummy kolački. '' .. '' hihi '' sm se jima nasmehnila . '' cakita mobi sorry'' nekdo je klicu. / oz. sms? ... pisal pa je '' nina ob 24 : 00 v kinu. ''
'' nina kaj pa je? '' sta me začudeno uprašali. '' ma nč ob polnoči bomo šle u kino. sej so pučitnice!
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Day; 25; 2. 2012.
Ura; 14: 13
Starost ane; 16
starost mene ( nine ) ; 17
starost maje; 17
25. februar 2012
neeext.!!
25. februar 2012
u80965
u80965
KOlački;

25. februar 2012
u80965
u80965
Poprauljam Ana;

25. februar 2012
u64416
u64416
next :3
25. februar 2012
u80965
u80965
:3 Tenkss < 3

Moj brt bo zdj igrou. bom pol nextala < 333
25. februar 2012
nnext
25. februar 2012
u80965
u80965
Ko smo pojedle , smo se odpraule u sobo < 333 tokrat u majino. če vam še nism uumenla , živimo skupej, tko kt je povedala maja. starši... :'( ...'' ej punci a gremo vn mal? sonck je.''
se je spomnla ana. '' jz sm za '' sva u enm glasu zakričali. z majo. šle smo u park.a še vedno nism pozabila sms-ja. '' ob 24- ih v kinu. '' sm glasneje premišlejavala. '' nina sej mogoče pa se nekdo smo zafrkava pa ga sploh nau.'' me tolažila maja.'' to ni mogoče.sigurno nista sestri. nista si podobni. '' sm ju prepričevala.a zaman. ''nina. z ano sva sestri. '' .. '' če ustrajaš maja.. :'3 ''
še vedno smo hodile proti parku. zagledala sm mamo in očeta maje in ane. '' hi :3 '' sm ju pozdaula. in smo js sm še vdla kdo sta. '' dan '' mi z resnim glasom odgovori mož. stekla sm naprej. ker nism hotla lezt u težave. a prepozno. za mano je nekdo tekeu.prehitela sm majo in ano. '' nina kaj ti je!? '' sta kričali za mano. sledili sta mi. tekla sm kr sama od sebe in se nism mogla ustaut. '' maja ! ana! ne morm se ustaut! '' ... ana in maja sta se ustaule in pogledale druga drugo.'' nekej je s tem človekom da teče za nino. '' je rekla maja. ana je bila raje tiho. njen oče / majin in anin. / je imeu na roki znamenje. in samo ana je imela tako znamenje. prepoznala ga je in tekla domou.'' ustavi se ana! ustau se nina!!! '' je kričala. in usaka je šla u svojo smer. a kot sm rekla je blo prepozno.
anina in majina mama je ulovila majo in ano. ker je maja šla za njo. mene pa je sporaknil njun oče.odpeljau nas je u lokal nad 18 let. ni bilo najbolj prijetno. začel so nas drogirat in to use so nrdil u parih urah... ana je začela jokat a se je niso usmill. samozavesno sm ustala in rekla '' puste niju! nč nista nrile! raj dejte men kej ne pa nijima!!!! ''
opazil so me. in me odpelal u neko sobo. tm so ble use zjokane punce . povedale so mi svojo zgodbo. enake so bile kot majina. na srečo je ana uspela zbežat z majo.
jz sm pa ustala u tem peklu. spoznala sm punco po imenu tina. navadna najstnica , ki bo posiljena in drogirana tko kt jz in use druge.

tina;

ta mračna soba je bila namenjena belemu blagu. in vedla sm da me bojo prodal in da nimam rešitve za izhod.
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
25. februar 2012
NEEXT.!
25. februar 2012
u80965
u80965
tina me je začela objemati in jokaje tačela molit.'' hwala bog za wse to ker si naredu! zdej lahka sam že poginm! '' začudn sm jo pogledala.'' tina, kaj ti je? rešil se bomo ne srbet. ''
tolažla sm jo a ni pomagal.v sobo je prišeu nek moški. oz ! ;'o biu je fant. mlad, okoli 20 let,
alneki. use ns je pogledu in prisedu prou zravn tine in mene. . '' žiujo puce, šef belega blaga mi je naročiu naj dve zberem , ki ju lahko rešim. najlepše sm zbrou. to sta vidve. ''' :'3 bui je cute fnt a resn. šlo mu je na jok. to se je hitr upazl. '' hwala. naju boš zdej odpelu? '' sm ga zmedeno pogledala . '' ha! ja bom no... '' pogledu je še druge punce in šli smo vn. vidla sm šefa in tina tut. biu je prou grozn gospod.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
V A V T U .

'' no torej punci kam gresta? '' še vedno sva zbegano in prestrašeno gledale okorg. '' jz grem domou. in a mi posodš fon?( mobitel ) '' sm ga zbegano uprašala '' in poleg tega. tina gre z mano. '' tina me je veselo pogledala in objela '' hwala nina. '' mi je zamrmrala.
'' np '' sm ji odšepnla. '' no. na mobi. '' poklicala sm mami, in uglasila se je.povedala sm ji kaj se je zgodil in da prihajam. na mobi sm dobila še majo in ano. oddahnle sta si. '' hwala bogu. '' avto je pripelju v na ulico. z tino sva šle iz auta in se zahvalile. dou mi je fonsko in izvedla sm kako mu je ime. '' žan sm in ti si? '' takoj sm mu odgovorila '' nina sm < 3 '' a še vedno nism pozabila koliko je ura. '' ob 24 - ih v kinu. '' nekej je u moji glavi to ponaulal. zdj je bla ura že 20:34. '' kmal bom šla.. '' sm zamrmrala.
z tino sva šle u hišo. '' ninaa! '' so me pred vrati že čakale maja in nina. in mami. '' haai. uspel mi je it vn .. oz. naju je rešu en fnt. pomagat mormo tejle punci. ime ji je tina. ''
pozdraula jih je '' hai . moje ime je tina. in starši so me zavrgili. oz. imela sm dve sestri.
nikoli ju nism vidla. razen , ko nas je oče zbral za pogubo. oz. za posiljevanje. to je delau samo za denar :'(... '' razjasnila je use stvari in ana je spet začela jokat. maja pa je tino takoj objela. '' tina, enako zgodbo imaš kot medve. podobne smo si, a malo drugačne. '' .... '' sestre smo tina. '''
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
odšle smo u hišo im povedala sm use mami. maja, ana in tina so šle u sobo. '' mami kaj bo tinina soba? '' sm žalostno zamrmrala. '' tinina soba bo next od tvoje. tista t velka a pprou? ''
¸××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
25. februar 2012
neext.!
25. februar 2012
Next!< 3333
25. februar 2012
u81240
u81240
hihi :$$$ neext
26. februar 2012
u80965
u80965

tinina sobaaa < 33

mojaa ;;;

26. februar 2012
u80965
u80965
pokazala sm ji sobo in bla je očarana < 3 tut js nism nikol vedla za to sobo.po pogovoru z tino,majo in ano smo šle na mojga maca,

šle smo na tinin facebok. js sm ga sovražla in še ga :'3 dobila je 2 sporočili. '' pridi v kino '' in drugo e blo '' ob 24-ih '' nism sploh mogla vrjet kaj se dogaja. naju s tino je najbolj poznau tist fnt. '' nina. skupi bova šle okeey? '' je rekla tina '' okey tinć '' takrt sm si najbolj želela da nebi nikol živela. in sploh niti nism vedla kaj s edogaja. nevem kje oči, kje sta starša tine,maje in ane. grozn je blo. in čs je biu da s ez tino odpraua u kino....
z taksijem sva s e odpelale. in pred vrati kina zagledale žana. ŁoŁ sm si mislna in prjela roko tine. povlekla sm jo ćist zravn žana amapak jz sm bla bl blizu. i fall in love < 3
'' hei punci. vidm da sta bared za u disko. '' :'3 zasmejau se je tkooo lušno.i luf him. ta čs sm pa samo premišlevala zkj u disko in ne u kinooo??? hihi :$$ dance < 3
šli smo do disco-ta in tm vidl ugromn ludi itd... preveč je blo, hrane pijače, plesa, lubezni in tko dalje.

najini ubleki sta ble zlo lepi in dost primerni za u kino. za u disco pa nevem < 3

tinina obleka;

in tinini čeulji:

moja obleka;

moji čeulji;

najine torbice;

tinina;

( črna )

moja;

26. februar 2012
u80965
u80965
ubistvu jz že mam torbicooo....
26. februar 2012
u80965
u80965
bared= nared***
26. februar 2012
u80965
u80965
u disku sva se z žanom zalubila in tina se je z nekim ninotom:** en roker. prou lep ampak moj pštičk je lepši. po disku sm šla k žanu in tina h ninotu. < 3 zmenil smo se da senaslednji dan dobimo ob 11 - ih v parku. še mami sm povedala in šlaaaaaaaaaaaa < 3333
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
P R I Ž A N U

Mela sva s efhuul fajn in ljubezn se je kr širla.
pri žanu sva gledala grozljivko.žago. < 3 objemala sva se kr nobenga ni blo doma sva mela mirr < 3 .

wee;

zjutri sm se zbudila in ustala. žan je že biu pokonc in delu waffles. < 3
love them . useedla sm se za mizo. kuhinja in dnevna sta bile ćudovitee < 3 '' waaaw ''
sm se zatreskala u kuhinjo. '' hwala za pohvalo. '' tko lušna kuhinja < 333
useen je blo čudn ker je blo use belooo < 3 sam nism ne komentirala ne nč. lušn jee < 333
po zajtrku;
'' nina, a rabš nove obleke??? '' se me je nasmehnu. '' jaaaaa , hwalallalalalla!!!! '''
šla sva u shooping center kjer mi je use častiu < 3

čeulji, wwwwaaawwwwwwwwwwwwwwwww
ubleekee.. use bom pokazala poool

26. februar 2012
u80965
u80965
še ubleke čeulji;

to so bli čeulji;
26. februar 2012
u80965
u80965
oblekce in obleke::::

26. februar 2012
u80965
u80965
druge slike mi ne delajooo :***********
26. februar 2012
Next!< 33333
26. februar 2012
u76202
u76202
Next. :3 :3 :3 :3 :3
26. februar 2012
u80965
u80965
'' Ojoj!!! ura je že 10:22. '' sm gledala na uro in tekla iz shoopinga. dring driing!!!
dvignla sm mobi in bla je tina. '' hai , nina. maja in ana prideta v park z mano in ninotom. mal se bomo spoznal. ''
jz; '' mhm. okey. prihajam. ''
žan; '' kaj pa je nina? ''
jz; '' nč pohitet morva. spoznou boš par ludi. ''
žan; '' okey. ''
tina; '' okey bye nnina. Rtm ''
z žanom sva šla iz bshoopinga direkt na bus.žan; '' oh shit! puzabu sm urbano!''
jz; '' bom ti js šlačala. < 3333 ''
bus je pelu ukrog 15 min. in ura je bla že 10: 43.... :*
pr parku sva šla dol . upazla sm da me že čakajo ana,maja,tina in nino.
prjela sm za roko žana in tekla do mojih najdražjih. '' hai punce in nino < 3 ''
usi skupi; '' haiiii we miss you < 3 ''
nino me je polubu in ubjel ( prjatelsko. )
'' hai nino , hai punce kaxte? to je moj boy btw < 3 ''
'' hai , hai nino. '' nino in žan sta si segla u roke kt best friends forever. torej sta se poznala. '' kwa dugaja brother? '' wje prekinu tišino žan. takoj se je vidl da sta brata.
'' amm.. a sta brata? '' smo punce u istm glasu rekle. '' jaaappp. '' sta se nasmehnla nazaj.
'' maava še dva brata. en je niko in en luka. '' waaw smo si mislne. '' no gremo se mal pogovarjat. '' sm začela pogovor. pogovarjal smo se do 12:43 in šli u Mac.a . tina, maja in ana skupi z ninotom so šli domou. žan pa mi je pokazu slike lukata in nikota. prou luškana sta. < 3 tut js sm šla dumou in mu ublubila da bom priredila eno fajn party day.
< 333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
polubla sva se u slovo. '' dijo maca moja '' me je pozdravu '' dijo muc moj '' sm mu odšepnla.
H O M E - S W E E T H O M E

duma je še vedno biu nino. skupi z majo sta se šla ene igrce na tv-ju. neke avtočkee x'DDD jiz sm šla razpakirat nove obleke. in oblekla eno izmed njih. nino je po eni uri mogu domou in ustale smo same punce. nrdile smo načrt party-ja day -.- .....
povable bomo dj-a in naše fante- ugutovile smo da maja že pozna engaa < 3 takoj nam je povedala kerga -.- .......... lukaa . hihi :$$ ublekle smo najlepše ubleke in povable fante. sej je bla ura komi 11:57 in usm fantom smo poslale sms- je nej pridejo na party,
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Dugajal pa s e je neki neverjetnega.
26. februar 2012
u80965
u80965
Lukaa :

Mwwa < 3 Cuttie

Obleka Za party: ( spremenila sm jo x'D )

Nikooo:

26. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg