Forum
u98572
u98572
To zgodbo sm se odločla pisat z mojo frendicu. pisale bova odi 1d ma malo drugačno. ne bo lih ljubezni in tako, bo malo drugačna
thanks če boste brali.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sepravi, sm Nika in sem se rodila u Sloveniji. Stara sem 16 let. Pred 3 letom mi je moja mama umla. Zato smo se tudi preselili London. U Londonu živimo že 2 leti, v eni zelo lepi hiši blizu morja. Nekega dne sem se zbudila se skopala pojedla zajtrk in se odpravila u šolo. Odprla sem vrata hiše in videla, da imamo nove sosede.................
Plis next-ejte.!!!
Ta odstavek je bolj kratek. sory
05. september 2012
Neja neja.. Next seveda!! pisemo..
05. september 2012
Na to se nisem preveč ozirala in sem mirno hodila do šole.. Tam sem srečala mojo BFF in se z njo zaklepetala da nisem videla niti profesorice ki je prišla v razred.. Na to me je opozorila moja BFF Alexsandra.. Morala sem prenšati mučne ure kemije.. Po končanem pouku je bil odmor.. Tam je igrala košarko tudi moja simpatija po imenu Max.. Zraven njega je sedeela njegova punca Sarah.. Zato sva z Alexsandro odšli naprej v knjižico.. Seveda so me usi imeli zaradi tega z največjo piflarko na šoli...
Odmora je bilo konec in komaj sem prenesla še fiziko, zgodovino in matematiko preden se je končal pouk..
Z mojo BFF sva nato odšle k meni domov saj staršev še ni bilo do 7 zvečer.... Šle sva v mojo sobo in najprej naredile nalogo ki smo jo imeli pri zgodovini...
Nato sva odšle v kuhinjo in si začele pripravljati palačinke.. To nama ni šlo najboljše od rok zato jih je kar nekaj pristalo naa stropu ko sva jih obračale.. Nato sva pojedle še tistih nekaj palčink ki nama jih je uspelo mukoma speči..
Šle sva gor in si na ves glas nbile muziko od one direction ker sva midve največji fanici od njih..
Kar naenkrat sva zaslišale korake gor po naših stopnicah in.....

Next???
10. september 2012
u98572
u98572
next!!! ;P
11. september 2012
Hahaha.. Neja.. Ma si vidla kolko nextov
***************************************************************************************************************

Koraki so se vedno bolj bližali moji sobi in s prijateljico sva se stisnili v kot in čakali kaj bo.... Vrata so se odprla in na vratih sva zagledale... Fante od One direction!! Midve sva samo šokirano gledale iz kota zakaj so tu... "Amm.. Slišali smo našo muziko.. Bi se vam lohko pridružli pri zabavi??" je rekel Louis vedno poln energije... "Seveda... " sva odvrnile še vedno malo v šoku... "Jaz grem nrdit pop corn.. Vi kr debatirite.. " se je javla Alexsandra... Zayn se je ponudil da gre z njo... Nevem kaj se je dogajolo tam spodi ma vem da je blo očitno ful fun k se je ceu čas slišu sam smeh.. Mi smo se malo pogovarjali kaj bi lahko delali... "Kaj ko bi se šli Scrabble??" je predlagal Niall.. "Ahh.. Zdaj se mi te igre neda it.. Kej bol preprostega.. " sem odvrnila in usi so se strinjali.. "Kaj pa flaška resnice??" je navihano predlagal Louis.. "Točno!! Zakaj se jaz nisem tega spomnila... " vsi smo se zasmejali in takrat sta gor prišla še Zayn in Alexsandra.. Tudi ona dva sta se strinjala s to izbiro igre...
Začeli smo... Prvi je vrtel Liam... Pokazalo je na Harryja...

Next??
15. september 2012
next
15. september 2012
neeeeeeeeeext
15. september 2012
u98572
u98572
next!!
15. september 2012
next!!
13. oktober 2012
Zdej pa res nextam Tenkju d mi še zmeri sledite
———————————————————————————————————————

Flaška je pokazala na Harryja.. Liam je takoj navdušeno predlagal ”Poljubi nekoga ki ti je od tukaj najbolj všeč!” Harry se je začel približevati moji bff ona pa je obrnila glavo in zato mu ni preostalo drugega kot da ji je kiss dau na ličke.. Alex je sramežljivo pogledala c tla, Harry pa se je ves poklapan vrnil na svoje mesto... Nadaljujmo se je takoj vmešal Zayn in prekinil tišino... Alex je vrtela in jaz sem bila kot vedno zasanjana.... Nenadoma sem se zavedala da vsi buljijo vame... Začudeno sem jih pogledala dokler me ni Zayn opomnil: ”Ti si na vrsti” Za prvo uro skupnega druženja sem izbrala izziv, ki se mi ni obrestoval.... ” Poljubi Louisa!” mi je smeje dejala.... Louis se je glasno smejal.. ”Opravimo že s tem!” sem si mislila.... Hitro sem se nagnila k Louisu, ki se je še vedno glasno smejal... Poljubila sem ga... Poljub je trajal celo večnost, no usaj zdelo se je tako... Mislim da je tudi on užival... Harry se je še naprej spogledoval z Alex.... Za najin poljub sva bila deležna velikih vzklikov... .. Poljub je namreč prekinil Zayn, ki je očitno temu poljubu nasprotoval...

Next?
16. oktober 2012
u98572
u98572
next!
16. oktober 2012
u54764
u54764
next
16. oktober 2012
u98572
u98572
hwala
16. oktober 2012
u86697
u86697
next
17. oktober 2012
next
17. oktober 2012
nexxt!!
17. oktober 2012
u106448
u106448
next
21. oktober 2012
upam da še kdo bere....://
--------------------------------------------------------------------------------------------------
No flaško nismo več dolgo igrali sai je zmankalo ljudi za poljubljati..."Bi kdo jedel kokice in gledal kakšen film..?" je rekla Alexandra...in že je bil Harry u kuhinji in mahal Alexandri naj pohiti..hahah usi so se smejali ...."Gremo v dnevno izbrat film?" sem rekla in pustili smo Alexandro in Harryja naj zaljubljeno kuhata kokice..

"No kai bomo gledali?? Terminator, kšen risan film, Herbija???...."Romantični film??" sem rekla in rahlo pogledala Luisa...on se je samo namsmejal....."King Konga bomo gledali!! je iz kuhinje zakričal Harry...Ok ..

next????
Res se mi ni dalo pisat....sorčy kajcii
04. januar 2013
nexxt
04. januar 2013
še imamo bralce kaja ...
04. januar 2013
Haha.. ma sej bo dej.. jst nebom vec nextala... preuzami ti:*
04. januar 2013
mah jst tudi n bom ...* ne da se mi!!!
04. januar 2013
u125305