Forum
hi!
Odločila sem se napisat ff. o andy-u in oli-ju *w*.
Pisala sem že druge ff. ampak mi jih ni uspelo napisat do konca.
Upam da bi bo vsaj to zgodbico vzpelo. xđ
Vesela bom vseh komentarjev tut kritik.
Upam,da jo bo sploh kdo bral. xđ
Pravila pa že tak poznate.
Naslovnica:

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Prolog:
''Samo en korak še te loči in vsega bo konec''
Na nikakršen način se nisem mogla znebiti glasov v glavi,a po eni strani so imeli prav,če zdaj skočim se bom rešila vseh bolečin in težav,ki sem si jih nabrala.
Zakaj se to dogaja meni? Zakaj sem to storila? Zakaj sem se sploh rodila? Vsa ta vprašanja so se mi rojila po glavi,čeprav nočem umreti bo to najboljša rešitev za vse.
Zaprla sem oči in globoko vdihnila nato pa naredila drobcen korak,zaradi katerega sem zgrmela čez prepad,a v istem trenutku me je nekdo prijel za roko.
Bila sem ga vesela bol kot kadar koli prej,a upanje,da bom vstala živa se je razblinilo v trenutku. Začela sem mu polzeti iz rok...
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
19. avgust 2015
nextttt
19. avgust 2015
u196313
u196313
next
19. avgust 2015
next
19. avgust 2015
next
19. avgust 2015
neeeeeeext! *O* omg, svetoven začetek!!! Zlo napeto
19. avgust 2015
u172703
u172703
Neext
19. avgust 2015
u194304
u194304
next! Ful hudo!
19. avgust 2015
Andy je bil
Next
19. avgust 2015
neeeeeeeext <33
20. avgust 2015
next komi čakam da nadaljuješ
20. avgust 2015
next
20. avgust 2015
u194980
u194980
next
20. avgust 2015
next
20. avgust 2015
super zacetek! neeext
20. avgust 2015
u197306
u197306
next
20. avgust 2015
neeeeeeext
20. avgust 2015
nnneext
20. avgust 2015
next
20. avgust 2015
Next
20. avgust 2015
neexty<3
20. avgust 2015
neeeext
20. avgust 2015
neeext
20. avgust 2015
next
20. avgust 2015
znaš naredit vzdušje pričakovanja po samo enem odstavku. i like you.
definitivno en velik next od mene.
20. avgust 2015
next.
20. avgust 2015
next
20. avgust 2015

Chapter #1
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Spet je bil tisti čas v letu, spomladanske počitnice.
Če povem po resnici se jih prav za nič na svetu nisem veselila. Kot vsako leto je tudi letos metal camp in seveda bom mogla iti,če prav mi ni niti naj manj do tega. Še posebej,ker grem letos v starejšo skupino. Tako ali tako pa vsi vejo kako se vsak večer konča. Povsod polno plastenk alkoholnih pijač in ogorkov cigaret, in za pikico na i je še polno komaj zavestnih najstnikov,ki se mečejo po tebi in te osvajajo.
Spet sem prestopila prag campa in se napotila proti svoji hiški. Upam,da bom vsaj letos imela kakšno bol pameto cimro kot lani. Polna upanja sem odprla vrata hiške,ampak sem si zelo hitro oddahnila saj ni bilo nikogar vanji. Mogoče bom celo sama in tega se zelo veselim. Vsaj nekaj kar me za spremembo ni motilo.
Zaradi dolge poti sem za trenutek zaprla oči in tudi obžalovala. Na telesu sem začutila mrzlino in mokroto. V trenutku sem poskočila v zrak. ''Oprosti nisem te nameraval prestrašiti'' prav videlo se je,da mu gre na smeh.
''Kaj pa se greš,da me kar tako poliješ?!?''
''Kaj ne razumeš heca?''
Malo je manjkalo pa bi mu eno primazala. Razlika je med hecom in politim neznancem. Dobesedno se mi je kadilo iz glave.
''Aja, oprosti kje pa imam oliko jaz sem tvoj prečudoviti cimer Andy, Andy Biersack in ti si?'' Točno pred nos mi je porinil roko v pričakovanje,da mu bom odgovorila ampak sem z vsem veseljem in ponosom zavrnila. In če se že menimo o kakšni oliki je on daleč od tega,da bi jo imel. In po vrh vsega še dobim največjega bedaka daleč na okoli za cimra,mislim,da slabše res ne more biti.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Opravičujem se za vse napake (se pravi večino besedila xđ)
Upam,da vam bo všeč.
In če ste čist mal prijazni bi mi prosim pomagal oglašvat
drugače pa hvala vsem,ki berete,res mi ful pomeni.
Next?
20. avgust 2015
Neeext!
20. avgust 2015
''Aja, oprosti kje pa imam oliko jaz sem tvoj prečudoviti cimer Andy, Andy Biersack in ti si?''
Haha
Ja, itak next!!!
20. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg