Forum
u21233
u21233
trebušni ples je zakon!!mene je zanga navdušila mama.ona je profesionalna trebušna plesalka pod umetniškim imenom djamila.js ga plešem in mi hje zelo všeč.moje umetniško ime je falak.

a vam je všeč trebušni ples?a ga plešete?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. junij 2010
iaaaaa ful mi je ušeč
neee): ne plešm ga
21. junij 2010
neeeeeeee
21. junij 2010
mal mi je pa všeč
21. junij 2010
u22058
u22058
falak palak muahahah
21. junij 2010
zakonnnn ko je valič plesal mmmm
21. junij 2010
u21233
u21233
hihihi!!
21. junij 2010
u21233
u21233
pa theguyfromslo ne norčuj se sam zanima me .ni me treba žalt če ti kej ni všeč!!
21. junij 2010
u21437
u21437
ia..ne
21. junij 2010
ne.ne...sori
23. junij 2010
u22895
u22895
ekneš pekneš
24. junij 2010
u22371
u22371
fafafafalak ? o.o
24. junij 2010
u22371
u22371
bedn mi je ples^^
24. junij 2010
u23451
u23451
ne.ne...
Beda mi je...
No sei Usak Ima Svoie Mnenje..=D
Upam Da Ne Zamerte...LoL
25. junij 2010
u23493
u23493
js sm nastika123.kva je spet TeixTerror pač imam tako umetniško ime.

a kdo ve kaj pomeni falak??
ne gledat na prevajalnik.
samo vprašte starše in sorodnike!!
28. junij 2010
u8763
u8763
men je ples fajni sam ga ne treniram
12. julij 2010
moški je carski
12. julij 2010
men je tud fuuul
13. julij 2010
u23493
u23493
a ve kdo kaj pomen falak??
13. julij 2010
u25512
u25512
js bi ful plesala sam nevem kje majo kako plesno šolo ko učijo trebušni ples če kdo fe naj pliss pove že za vnaprej hvala
31. julij 2010
u32953
u32953
ja plešem ga in ful mi je všeč
21. januar 2011
sem orientalska plesalka
25. januar 2011
če katero zanimajo tečaji orientalskega plesa in si želi plesati naj me kontaktira!
26. januar 2011
ste si že ogledali plesni spektakel Spirit of Bellydance??

Po odlični premieri, še boljša ponovitev!

Awalim Dance Group vabi na plesno predstavo :

Spirit of Bellydance

60 min

PONOVITEV 11.februar. 2011, ob 20. uri

Center Kulture Španski borci

Orientalski ples se je v arabskih deželah v Afriki razvil že pred stoletji. Tedaj je imel, če posplošimo, ritualno funkcijo; ples je bil čas druženja za ženske vseh generacij, ki so na ta način utrjevale svojo vlogo v muslimanski družbi. V 20. stoletju je orientalski plesni gib prevzel Zahod in ga po svoje predelal, morda celo komercializiral, kot je, denimo, vidno v klasičnih hollywoodskih filmih. Konec prejšnjega stoletja je ta plesni izraz ponovno oživel in dosegel veliko popularnost v več različicah. Orientalski ples pooseblja slavljenje odnosa do seksualnosti, čutnosti, potrditev osebnega dostojanstva in samospoštovanja.
V predstavi se srečamo tudi s salso, ki ima svoje korenine prav tako v Afriki. Salso naj bi inspirirali bogovi in boginje, vseskozi se ta ples poigrava z odnosom med moškim in žensko.
Spirit of Bellydance v eni uri gledalca popelje od tradicionalnih orientalskih gibov, prek njegove upodobitve na Zahodu, do moderne interpretacije in razvoja orientalskega plesa in salse v okviru Awalim Dance Group. Prek skupinskih točk, duov in solov, s plesnim prehodom iz tradicije v modernost, predstava poskuša obuditi čar, ki so ga temu plesu pripisovali od nekdaj, igro zakritosti in odkritosti, privlaka in odboja. Skozi cel diapazon plesnih točk se kot osrednja tema izpostavlja žensko telo, tj. telo, ki ga plesalka ob specifični glasbi in bobenski spremljavi začuti, obvlada in prek plesa zbere pogum za soočenje same s seboj z drugimi plesalkami in z moškim kot reprezentantom drugosti in nasprotja. Napetost predstava razvija iz odnosa do lastnega telesa in duše, ki je pogojeno z razmerjem do moškega glede na časovno premico od tradicije do modernosti.
koncept, koreografija: Eva Stramšek-Midžić, Špela Shayala Stramšek, Varja Vitorovič

bobni, tolkala: Marjan Stanič

plesalke Studia za orientalski ples Hava: Katja
Dvanajščak, Laura Lukavačkić, Tadeja Dvanajščak

plesalke Studia za orientalski ples Shayala: Brina Brence, Hermina Hatunić, Jasna Rupnik, Maja Jerala, Marja Horvat, Nina Smole, Tamara Đogić (Tara Zareena), Vanja Zidar, Vita Marolt

solistke: Eva Stramšek Midžić, Špela Shayala Stramšek, Varja Vitorovič

plesalec: Žiga Bebler

artikulacija koncepta: Špela Shayala Stramšek
cena vstopnice 18 eur, na dan prireditve 20 eur
za študente in upokojence pa v predprodaji samo 16€!!

vstopnice kupite na blagajni Španskih borcev vsak delavnik od 17. do 19. ure in uro pred prireditvami in na www.mojekarte.si

Ahlan Wa Sahlan! Dobrodošli!
26. januar 2011
u34629
u34629
Men pa ni tok ušeč.
26. januar 2011
ja trebušni ples je zakon jaz ga že plešem 4 leta.
15. februar 2011
u32953
u32953
trebušni ples je zakon jst ga plešem 5.let
pa trebisnaplesalk jst tvojo mami poznam
04. februar 2012
Spoštovani/a prijatelj/ica

Naj bo vaša privatna ali poslovna zabava tokrat nekaj drugačnega?

http://trebusnaplesalka.si/

Razvajajte svoje čute. Začinite rojstni dan, poroko, krst, abrahama ali poslovno zabavo z iskrivo pašo za oči. Zaupajte nam vaše želje in se prepustite zapeljivim ritmom in gibom orientalskega plesa. Pokličite nas in vprašajte kar vas zanima. Nastop je lahko tudi darilo za sodelavca ob upokojitvi, obletnici ali otvoritvi lokala. Zagotovljena zabava in plesna animacija gostov.

S pomočjo številnih partnerjev in prijateljev Vam lahko omogočimo, da bo vaša zabava tekla gladko in boste na enem mestu dobili vse kar potrebujete. Ozvočenja, luči, obleke, do celotnega orientalskega cateringa, arabskih šotorov in vodnih pip...!

Odgrnite tančico skrivnosti in se prepustite orientalski poeziji telesa.

Velika izbira nastopajočih, solo, duet ali večja skupina, live arabic tabla show, veliko variacij točk in rekvizitov. Različni cenovni razredi. Naše odlike so: prilagodljivost. izkušnje, odzivnost, pomoč pri izvedbi, kvaliteta. Portal tp.si je prostovoljno neprofitno združenje umetnikov in ne zaračunava provizij. Portal je samo sredstvo komunikacije in koordinacije, da lahko dobite resnično to kar ste želeli. Kvaliteta vsakega nastopajočega je preverjena.

Skupaj smo boljše in vi bolj zadovoljni.

Ahlan Wa Sahlan - Dobrodošli
trebusnaplesalka@gmail.com
mobil: 00 386 (0) 40 167 057, Simona

Facebook:
https://www.facebook.com/trebusna.plesalka

Youtube:
http://www.youtube.com/user/TrebusnaPlesalka

Moj Video:
http://www.mojvideo.com/uporabnik/trebusnaplesalka
24. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike