Forum
u168548
u168548
Hej,
to je moja prva zgodba na igrah in bi prosila da poveste svoje resnično mnenje. Bo bolj taka pustolovščina in ker imam pač rada skrivnosti in nevarnost bo tudi to vključeno. Vse ostalo pa izveste v zgodbi. Že vnaprej se opravičujem, če bo kje kakšna napakica. Aja, prvi del je krajši, kot bodo drugi!

»Alex,« tihi glas je odmeval po prostoru. Iz pod knjige sem pogledala po dnevni sobi: sonce je kukalo iz pod zaves, radio je oddajal prijetno in pomirjeno glasbo, televizija je bila ugasnjena in drsna vrata zaprta. Sumljivo sem pogledala za sabo, a ni bilo nikogar. Ta glas me spremlja od jutra in do zdaj. Kar naprej kliče moje ime. Za to nisem povedala mami, saj bi mislila da se mi že meša, v kar bom začela kaj kmalu verjeti. Globoko sem vdihnila in izdihnila. To sem ponovila trikrat in nadaljevala z branjem. Čez kakšne pol ure je pozvonilo pri vratih. Ker nisem nikogar videla da bi odšel odpreti, sem se morala ostati in oditi do vrat. Počasi sem jih odprla, vendar ni bilo nikogar zunaj. Začudeno sem pogledala na tla in ugotovila, da je na preprogi postavljen paket. Vzela sem ga in pogledala na koga je naslovljen. Ko sem videla da na njem piše moje ime sem odšla po nož in ga odprla. Pogledala sem vanj in videla…
06. april 2014
next
06. april 2014
neeext
06. april 2014
u167536
u167536
neeeeext
06. april 2014
u159930
u159930
Neeeeext