Forum
u108218
u108218
"O mama, hvala ti! Res, res, res, hvalaa! Najboljša si! Rada te mam!" se derem medtem ko sem tekla v sobo. Oh, kje sem spet založila ta prekleti telefon? Kje jee?! Ko končno najdem telefon, vtipkam Ellino številko. Ker sem tako vesela se pri tem dvakrat zmotim. Končno! "Halo? Ell? Slišiš?" se derem v telefon. "Fa, dej umiri se, alo," zaslišim Ellin glas na drugi strani. "Omg, mam eno supernajboljšoperfektno novico!" se zaderem. "Kaj? Izpljuni!" zakriči Ella. "Ah, ne! Pridi do mene!" rečem, samo da bi jo dražila. "Fa! Sovražim te!" reče in prekine. Nasmehnem se in vržem telefon na posteljo. Živčno gledam skozi okno. Pa kje je ta Ella? Obujem si flipflopke in stečem na ulico. Zagledam jo petdeset metrov od mene. "Ell!" se zaderem in stečem proti njej. "Faaa!" zakriči in me objame. "Omg, ne boš verjela, kaj je moja preljuba mama naredila!" se zaderem. "Kaj? Kaj?" se neučakano zadere Ella. "Omajgat! Ella! Midve gremo na Irskooooo!" zakričim. "Hahahahahaha, dej Fa ne serji," se začne krohotati Ella. "Ellaaaaaaaaa!" zakričim in jo stresem za ramena. "Misliš resno?" me vpraša. "Če se zafrkavam, naj me strela udari!" se zasmejem. "Omajgaaaaaaaat! Midve gremo na IRSKO? SAME?!" se zadere Ella. "Jaaaaaaaa! Gremo k moji napol gluhi tetki, ki jo itak skoraj nikoli ni doma, ampak JAAAAAAAA!" zakričim. "Ali bi lahko vidve dekleti utihnili? Nekateri imamo popoldanski počitek!" se zadere stara tetka z balkona. Z Ello se začnemo smejati. "Alo, gremo v sobo!" rečem in stečem proti hiši.
"Dejansko gremo midve na Irsko?" me že stotič vpraša Ella, ko pridemo v sobo. "Ja! Katerega dela tega stavka ne razumeš?" "Nobenega! Omajgat!" že spet zakriči. Zavijem z očmi. "Aja, kdaj pa gremo?" me vpraša. "Jutri!" se zaderem. "O fak! Ajd Faith! Grem jas pakirat!" se zadere in kot formula ena oddrvi iz hiše.

Faith:

Ella:

Nextam? To zgodbico bom pisala skupaj z Elo (morphine.) :3
21. november 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeeeeeeext
22. november 2012
u113046
u113046
neeeeeeeeeeeeeeeext < 3333333
22. november 2012