Forum
Znova prepir z očetom to me razjeda vesno sem bila 'očkova princeska' do sedaj ko sem se postavila na stran svojega starejšega brata Louisa. Malo je mankalo pa bi me oče udaril hvaležna sem bratu da je zaustavil očetovo roke preden bi se dotaknila mojega lica. Hitro sem stekla v sobo zaprla vrata in se naslonila nanje. Nisem mogla več zadrževati solz kmalu je pritekla ena solza za njo pa še tisoč in tisoč drugih. Zbusilo me je trkanje na vrata sploh nisem vedla kdaj sem zaspala, hitro sem vstala iz tal in se pogledala v ogledalo in priznam vstrašla sem se samo sebe. Spet sem zaslišala trkanje hitro sem stopila k vratom in upala da ni oče, ko sem odrla vrata se mi je kamen odvalil od srcasaj je pred vrati stal Louis. Stopil je v mojo sobo in me objel spet so mi pritekle solze in Louis je to videl " ne jokaj Ari kmalu bo vse po starem". Ari me kliče samo Louis in njegova skupina " Lou nepusti me same vzami me s seboj prosim nepusti me doma rada bi bila s tabo prosim Lou bojim se očeta" še močneje me je stisnil k sebi " Ari tega ti nemorem obljubiti bom pa vprašal Simona in fante prav?" pokimala sem in tako sva ostala še objeta približno še 5 minut dokler ni oče pijan dobesedno vdrl v mojp sobo "prekleta mala lisica jaz sem te vzgajal ne pa ta tvoj prekleti brat ki je pa tudi nažalost moj sin" dobro to je bolelo zeloo. Stopila sem do očeta čeprav s strahom v sebi " veš kaj mene lahko žališ Louisa pa neboš vsaj dokler bom jaz živa! Zamisli se malo če nebi imel ti njegovega denarja bi bil že na cesti kot klošar!!" ko sem to vse izgovorila sem čutila le še močno bolečino v desnem licu in kako padam na tla.
14. februar 2015
u172115
u172115
OMG next začetek je TOOOOOP
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
KOMI ČAKAM DRUGE DELE DA PREBEREM
14. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg