Forum
Heyy! Torej…najprej neki na kratko o meni najprej….sem Ana. Stara 15 let (zmotla sm se na moji strani, sorry). Prihajam iz Zreč. Moja naaaaj iz 1D je Hazza, ker je res naaaj pri vsem...njegovi lasje, oči, frizura…v glavnem...letos grem tut na njuhov koncert v Avstrijoo in sm fuuul exciteed! Napištemi kere tut ke grete da bom vedla...pa ker parter mate!! Hvala…aja...v tej zgodbici Harry in Louis ne bosta slavna…
No…ne bom povedla o čem se gre zgodba, povem pa sam, da bo o Harryju, ki je bad boy, star 17 let ( nevem zaka ravno bad boy, sam ko sm tk brala mal druge zgodbice se mi je Hazza kot bad boy najbolj dopadu *_* pa fuul je seksi v tti vlogi ). Navzven se zdi trd in brez čustev, a ko je sam in ga noben ne posluša svoje občutke izrazi skozi glasbo ( angel voice *_*). Njegov oče se ne zmeni zanj preveč, saj dela po cele dneve, zato s Haryjem nista tako navezana. Na drugi strani pa je punca Evelline Tompson, na kratko Eva, ki je depresivna, saj ji je umrl oče, s katerim sta imela neko posebno vez. Stara je enako kot Hazza- 17 let. V šoli ni priljubljena. Živi za glasbo, a to dela na skrivaj. Mama ji je umrla pri Evinem rojstvu, zato ji je ostal le oče in njen brat, ki ga ima tudi zelooo rada. in Evelline hoče še samo umreti. Začne pa se tudi rezati. Nima prijateljev...njena edina prijateljica bo Gemma, s katero se bosta spoznale in začele družiti.. Njen brat je star 20 let. Druga izvete v nadaljevanju…to be continued…
V tej zgodbici igrajo:

Evelline Tompson

Harry Styles

Gemma Styles

Chad Tompson

Louis Tomlinson

=========================================================================================
Chapter 1: You are my hope (Harry Styles ff)

Zbudila me je znana melodija z mojega telefona. Takoj sem bila boljše volje in si jo zapela, a sem se spomnila očeta in se zjokala. Med jokom je prišel v sobo Chad in me potolažil. Chad je moj brat in me vedno zna potolažiti. Bila sem boljše očitno boljše volje. Samo on me je znal tako potolažiti. To zna samo on, saj drugih tudi nimam. Rekel mi je: »Pridi dol, pripravil sem ti zajtrk.« Obrisala sem si solze in mu rahlo prikimala. Z bratom sva se preselila iz Avstralije v London, da bi pozabila na očeta in živela naprej. Nato je odšel po stopnicah. Oblekla sem si jeans in črn pulover ter nadela verižico in uhane. Nato sem si še z eyelinerjom potegnila črto in namazala trepalnice z maskaro. Skoraj sem pozabila puder. Nanesla sem si ga toliko, da sem prekrila nepravilnosti na moji koži. Z make-upom nisem nikoli pretiravala. Pograbila sem torbo in črno usnjeno jakno ter se odpravila na zajtrk. Chad mi je prinesel palačinke z Nutello sebi in meni, nato pa sva jih v tišini pojedla. Ko sva pojedla sem se spomnila, da sem pozabila telefon na postli in rekla na glas Šit in hitro stekla ponj. Ravno takrat mi je Chad hotel nekaj reči, a sem ga prekinila s šit. Nasmejal se je. Ko sem prišla dol, se mi je še enkrat nasmejal in rekel :«Eva, ne smeš biti žalostna in jokati. Saj veš da oče tega nebi želel.« Nasmejala sem se mu in rekla :« Prav imaš. Od zdaj naprej ga bom skušala preboleti in iti naprej. Vem da bi to oče želel. Nikoli ga ne bom pozabila. Biu je najboljši oče na svetu. Delal je v neki firmi, ki me ni zanimala. Imeli smo veliko denarja, od smrti očeta pa sva z bratom podedovala milijone od očeta. Hvala ti Chad, res si najboljši!« Sem rekla in ga objela. Po objemanju mi je Chad rekel :« Ne boš pozna za šolo?« Rekla sem :« točno šit!« si oblekla jakno, obula piščančke in Chad me je hitro zapeljal v šolo. Bila sem nova na šoli. U bistvu me je bilo strah, saj me na prejšnji šoli niso sprejeli medse in nisem bila priljubljena…nisem imela nobenega prijatelja. Hvala bogu sem v šolo prišla pravočasno. Odšla sem pred razred in nisem si upala naprej. Ko je zvonilo me je pred razredom zagledala učiteljica in vprašala :«A ti si tista nova? Nikar se ne boj, pridi te bova predstavili. Učiteljica me je predstavila razredu, rekla je :«Razred, to je vaša sošolka Evelline Tompson. Nova je tukaj in bi prosila nekoga, da bi ji razkazal šolo. »Bom jaz:« sem zaslišala globok seksi glas iz zadnje klopi. Kar spreletelo me je po telesu.

=========================================================================================
Kdo je biu? Kakšno mislite da bo nadaljevanje? Kaj si mislite o začetku zgodbe? Mnenje? Komentarji?

Boste brale?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. marec 2015
100%Harry
IDK
fajn je da ni un tipični začetek ko se usi predstavijo
že zdej je fuuuul perfect
NEXT
24. marec 2015
u187514
u187514
neeeeeeext, prfekten zacetek...
24. marec 2015
Superrrrr zgodba

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. marec 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
super zgodba
24. marec 2015
Next + nova bralka
24. marec 2015
Harry
nwm
super in fatastična
next
25. marec 2015
Nexz
25. marec 2015
Okej punce...tu je nov next...upam, da bo več bralk oz. bralcev. Mal je dougocajtn a obljubim, da bojo prišli boljši...
#havefundirectioners

================================================================================
Chapter 2: Trapped in his heart (Harry Styles ff)

. »Bom jaz:« sem zaslišala globok seksi glas iz zadnje klopi. Kar spreletelo me je po telesu. Sledila sem glasu in zagledala njega. Sedel je zraven enega fanta. Moje prve misli ob njegovem izgledu so bile OMG. Na njem je bilo use tako popouno! In njegov angelski glas.. ok, ne razmišljaj zdej o tem!! To je biu ubistvo prvi fant, ki mi je uzeu sapo in prvi ob katerem me je spreletelo po telesu, saj še nisem nikoli imela fanta. Učiteljica je odgovorila :«Super Harry. Pohvalno od tebe, da pomagaš novi sošolki.« Odgovoril je kratko :«Brez problema:« In se mi nasmehnil. Nasmeh sem mu vrnila nazaj in na skrivaj zardela. Usedla sem se v zadnjo klop čisto ob oknu. On je sedel tri klopi od mene. Pouk je minil hitreje kot sem pričakovala. Ko sem devala stvari v omarco, me je nekdo zašepetal z vročo sapo na uho :«Si pripravljena, da ti razkažem šolo?« Skoraj sem omedlela ob tem glasu! Obrnila sem se in zagledala Harryja s še enim fantom. Rekla sem mu :«Moral me boš nehat strašit. In ja, seveda. A bi lahko prej izvedela vsaj tvoje ime? In kdo je tole zraven?« Rekel je :«Sure babe. Moje ime je Harry Styles, tole je pa moj najboljši kolega Louis Tomlinson:« Louisu sem stisnila roko, on pa je dejal :«Lepo, da sem te spoznal.« Odgovorila sem mu podobne besede. »No, bi se odpravili?« Je vprašal Harry. Kaj še čakata? Sem rekla. In tako sem spoznala šolo v dobri uri. Res je zavzeto razlagal, vmes pa ga je dopolnjeval Louis. Tako, da praktično vem use kar morem vedeti. Vmes smo se vsaj pol poti smejali Louisu, ki je imel nevmesne komentarje. Harry pa me je ves čas gledal. Ko smo končali s »predstavitvijo šole« mi je Harry rekel :«Zelo lepa si. Predvidevam, da si že imela najmanj milijon fantov.« Rahlo sem zardela in odgovorila :«U bistvu ne. Nobenega še nisem imela.« Oči so mu skoraj popadale iz jamic. Zasmejala sem se mu. Hecaš se ne? Rekla sem :«Ne, čisto nič se ne hecam.« Potem pa so morali biti res slepi, je rekel. Spet sem zardela, pogledala v tla in potiho rekla le hvala. Nato je prišla neka punca, ki je Harryja objela okoli ramen. Morala bi vedeti, da ima njegova punco, saj vendar jemlje dih...čakaj, kaj sem ravnokar rekla? Ko sta končala s objemanjem je Harry rekel :«Evelline, to je moja sestra Gemma. Verjamem, da bosta zelo dobri prijateljici.« Segli sva si v roko in se začeli sproščeno pogovarjati. Mimogrede Gemma je stara 16 let leto mlajša od Harryja in mene. Kar naenkrat sem dobila dar govora, saj prej nikoli nisem tako pogovarjala z nekom, razen Chadom. Kakšen idiot sem jaz. Mislila sem da je njegova punca? Saj sta v bistvo čisto enaka. Vmes je Harry rekel, da naju ne more več poslušat, ker mu bojo uhi poknali ter da bo šel in me odzdravil :«Adijo Evelline. Se vidima jutri.« in me pogledal s posebnim pogledom. Takšnega pogleda še nisem videla v življenju. »Adijo.« sem kratko odzdravila. Ko se je Gemma prepričala da je šel me je opozorila :«Okej Evelline, preidiva k bistvu. Harry ni tak kot si ga ti predstavljaš. On je imel že vse punce na tej šoli, razen mene in seveda zdaj tebe. Naredil bo use in s tem resno mislim USE da te bo spravil v posteljo. To ti ne govorim, ker bi ti zavidala ali kar koli drugega, ampak iz preprostega razloga: PAZI SE GA.« Nisem mogla verjeti kar je ravnokar rekla. »To ni res. Harry ni tak!« Sem rekla malo bolj glasno. »Ej, vem da se tole nesramno sliši, samo… a ga mogoče poznaš? Tukaj si komaj en dan, jaz pa ga poznam že use življenje. A se ti ni zdelo, da te ves čas gleda in ti posveča veliko pozornosti? To je to. Saj mi je useeno, samo opozarjam te, ker si res uredu punca in bi rada bila tvoja prijateljica. Ti si njegova naslednja žrtev. Nobena se mu še ni uprla.« Nato sem ji začela verjeti. »Prav imaš. A jaz nisem tako lahka kot on misli. Moram paziti nanj. Hvala Gemma, res si prava prijateljica. A tega ne smeš povedati Harryju, ker bi me fento. Odvrnila sem :«Seveda ne, nikoli!« ter se objeli. Od tega dne sva nerazdružljive. Gemma me je pospremila tudi domou in sva ugotovile, da stanuje dve hiši stran. Res sva bili veseli. Izmenjali sva si tudi telefonski številki. Poslovili sva se in odšla sem v svojo sobo. Chada še ni bilo doma. Vrgla sem se na postlo in pograbla telefon. Vtipkala sem Gemmino številko in si jo shranla na telefon. Malo sem si pisala z Gemmo, tako pa tudi zaspala.

Harry's part: Trapped in his heart (Harry Styles ff)
Učiteljica je prišla v razred, a s sabo je imela neko dekle, ki je bilo neizmerno lepo. Učiteljica jo je predstavila:« Razred, to je vaša sošolka Evelline Tompson.« in točno sem vedel, da bo ona moja naslednja žrtev. Ko je učiteljica še uprašala, kdo bi ji razkazal šolo sem takoj rekel :«Bom jaz:« Očitno je bilo, da jo je spreletelo po telesu. Obrnila se je k meni. Učiteljica je odgovorila :«Super Harry. Pohvalno od tebe, da pomagaš novi sošolki.« »Ni problema:« se rekel in se ji nasmehnil. Nasmehnila se je nazaj in sedla tri klopi od mene. Louis mi je šepnil :«Ta je naslednja ne?« Rekel sem le :«O ja. In še povrhu je prelepa:« Louis se je samo nasmehnil in rekel :«A ne misliš, da bi bilo to zadosti?« S tolikimi si že spal…ne stri še enega srca, saj je komaj prišla.« Rekel sem :« Ne morem. Ta je preveč lepa, da bi jo izpustil. Poleg tega je samo še ena riba v morju.« sem mu rekel. In ni nič rekel. Saj je vedel, da bom dosegel svoje, saj sem preveč trmast. Po pouku sem jo zagledal pri njeni omarci se ji prikradel za hrbet in rekel :« Si pripravljena, da ti razkažem šolo?« spet jo je spreletelo. Rekla je :« Moral me boš nehat strašit. In ja, seveda. A bi lahko prej izvedela vsaj tvoje ime? In kdo je tole zraven?« Nasmehnil sem se ter predstavil sebe in Louisa, ki sta si segla tudi v roke. »No, bi se odpravili?« sem rekel ona pa je odvrnila :«Kaj še čakata?« Med predstavitvijo šole sva se smejala Louisovim šalam, ki so bile res smešne. Nevem kako je lahko tako smešen. Ter skos sem jo gledal. Vmes je tudi malo zardela. Ko smo prišli na isto mesto sem ji rekel :« Zelo lepa si. Predvidevam, da si že imela najmanj milijon fantov.« in to sem tudi resno mislil. Odgovorila mi je :« U bistvu ne. Nobenega še nisem imela.« In oči so mi skoraj popadale iz jamic. Zasmejala se mi je. »Hecaš se kajne?« Sem rekel, ona pa je odvrnila :« Ne, čisto nič se ne hecam.« Rekel sem ji :« .« Potem pa so morali biti res slepi:« Pogledala je navzdol, zardela in rekla potiho hvala. Nato je prišla Gemma in me objela okoli ramen. Objel sem jo nazaj in jo predstavil Evelline. Segli sta si v roke in se začeli pogovarjat kot da bi dve bombi eksplodirali. Malo sem bil zraven, nato pa rekel :«Ne morem vaju več poslušat, saj mi bojo uhi poknali:« Se poslovil in še rekel :« Adijo Evelline. Se vidima jutri:« Pogledal sem jo spotrebnim pogledom, saj me vzburja vsakič ko jo pogledam. Kratko mi je odgovorila :«Adijo.« ter sem odšel domou. V uhe sem si vtaknil slušalke ter poslušal glasbo. Vmes sem skos razmišljal, kako jo bom zapeljal in prispel do hiše. Odšel sem po stopnicah do svoje sobe in ugotovil, da ni nikogar doma. Oče je skos delal, mama pa nas je zapustila, ko sva bila še z Gemmo majhna. Zaprl sem se v svojo sobo, na posteljo vrgel torbo, pograbil kitaro ter zapel svojo avtorsko pesem Little things.

================================================================================

Kakšno bo nadaljevanje? Kaj mislite o zgodbici? Predlogi? –mal dougocajtn next...sej bo bol zanimivo-
25. marec 2015
vedno bolša bo postala zgodba tak kot ena izmed 5
fuuuuuuul je fajna in popouna
ne mislim da je bolš če sama pišeš kr je tak bol prfektno
ni dougocajt next
===========================================================================
25. marec 2015
nevem zanimivo
super zgodbic
ne ni jih
next nujno
25. marec 2015
Neeeeeeeext nujno in to takoj
25. marec 2015
Ok punce...tuki sm js z novi nextom...
Zayn...omfg...js nevem ka naj recem..jokam celi dan...1D ne bo enak..his high notes...
no uglavnem..js bom useen pisala no mater what!
#havefunreaders
Chapter 3: Trapped in his heart (Harry Styles ff)

Evelline Tompson:
Ko sem se zbudila je bila ura tam nekje osem zvečer. Slišala sem kako mi je zakrulilo v želodcu in se sama sebi nasmejala. Odšla sem v kuhinjo in zagledala Chada, ki je pripravljal špagete z mesno omako-oboževala sem te špagete in njegovo kuhanje! Rekel je:«Oooo, poglej kdo se je zbudil iz zimskega spanja! Vidim, da si boljše vojle! Kako je bilo v šoli? Si spoznala kaj novih prijateljev?« Zasmejala sem se in odgovorila:«Hahahaha..jaa veliko boljše volje sem hvala in jaa..spoznala sem dva fanta: Harryja in Louisa in mojo prijateljico Gemmo, ji je sestra od Harryja. Res je legenda.« A res? Dva fanta praviš? Ti je kateri zmed njiju všeč?« Chad! Seveda neee! Prvi dan sem v šoli in mi že mora biti kateri fant všeč? Ti si res nor….mimogrede…že imaš ti kakšno punco?« U bistvu ja…In kdaj si mi nameraval povedati? Takrat je pozvonilo. O, tukaj je. Nič m ni bilo jasno. Šel je odpret. Na vratih je stala lepa punca in takrat mi je kapnalo. Dobila sem nasmešek na obraz, bila pa sem tiho. Povabil jo je naprej in mi jo predstavil. Eva, to je moja punca Angel Anderson in je prišla na večerjo, Angel, to je Evelline Tompson-na kratko Eva in je moja naj sestra in jo imam najrajše na celem svetu. Segla sem ji v dlan in sva se vsaka še predstavili sebi, čeprav ni bilo potrebe, saj naju je Chad že predstavil. Vsedli sva se za mizo, Chad pa nam je use, postregel z večerjo. Angel je res zabavna. Večerjali smo eno uro in ko sem pogledala na uro sem se priijela za glavo. Chad in Angel sta to opazila in me vprašala kaj je narobe? Rekla sem:«Nič takega, samo…jedli smo eno uro, kar mi ni nikoli v navadi. Zasmejala sta se in Chad je rekel:«Eva, a bi lahko Angel prespala pri nas? Zakaj to mene sprašuješ? Itak da je lahko pr nas..šepnila sem mu na uho:« Res je zabavna. Prava je zate. Popouna sta skupi!« Zasmejal se je in mi šepnil nazaj:«Hwala, vem da je popouna.« in pri tem pogledal Angel. Ona pa je rekla :«Kaj se šuntata o meni?« Chad je reke l:«Nič, samo, da si popouna in da boš tu prespala.« Rekla je samo:«Awwwww..tudi ti si popoun!« in ga poljubila. Ker se po dveh minutah še nista odlepila sem samo na glas rekla:«JAZ ODHAJAM V SVOJO SOBO, FAJN SE MEJTA!« Nato sta se odlepila in zasmejala. Jaz sem odšla v svojo sobo, nakar sem prejela SMS od Gemme:
Gemma: Hey! Bi mogoče prišla prespat k meni? Proooosim! Evelline: Mislim, da bo kar dobra ideja, če seveda, nimajo starši in Harry nič proti? Gemma: Oče dela pozno v noč, Harry pa nima nič proti, saj veš zakaj Zakaj? Pridi čez pet min? Evelline: Douga zgodba, ti razložim ori tebi! Sure, se vidima! Gemma: Se ya! ;P
Stekla sem v kuhinjo in zmotila Chada in Angel pri strastnem poljubljanju. V mislih sem klicala boga in rekla naj mi Chad ne zameri ter končno spregovorila :«Sori kr vaju motim sam Gemma mi je napisala če bi pri njej prespala in grem k njej spat..sam to sm prišla povedat..Pa sori še enkrat! »Ja, ti kr pojdi, njau vsaj ne boš več motla.« »Chaad! Ne bodi nesramen!« Je rekla Angel in oba sta se začela smejat na ves glas, kot da bi bla pijana. Zavila sem z očmi in se pri tem nasmejala. Spakirala sem si stvari, ki jih bom mela jutr gor:

In make-up (vse od make-upa tut odstranjevalec pa lake pač use), bele čipkaste brazilke ter modrc s čipko in se odpravila. Čeprav je biu komaj začetek marca je bilo zunaj zelo toplo, zato sem spakirala to. Prišla sem do hiše in se je kar nisem mogla nagledati. Bila je kot neka sanjska hiša. Sicer sva midva s Chadom tut imela vlko in lepo, sam ta mi je bla še nekot bol ušeč. Gemmi sem napisala da sem tu in je hitro prišla ven in me objela. Objem sem ji seveda vrnila. «Ful sm vesela, da boš prespala pri meni! Glede Harryja pa ne skrbi, te bom že obvarovala če bo treba. Sicer pa bi bila ful kjut skupi.« je rekla in se zlobno nasmejala. » Gemma! On je bad boy in nemorem bit s takim, ki me vidi samo v postelji. Hvala Gemma a ni treba. Če te bom rabla te bom res poklicala. Hvala za pomoč, z veseljem sprejmem.« Tako sva odšli noter. Vznotraj se mi je hiša zdela še bolj vlka kot od zunaj. Bila je prečudovito velika. Prišli sva do njene sobe, kjer sem odložila svoje stvari. »Katera je torej moja postelja?« Sem vprašala. Useeno. Izberi si ktera ti je bolj ušeč. In sem odšla na tisto, ji je mela posteljnino z motivom Londona. »Torej..kaj boma počele« sem vprašala. Ni vedela odgovoriti, zato sem predlagala, da bi naredle par selfijev. Nastalo pa jih je zelo velikooo. »Hey! A se greva resnica ali iziv?« Je nato vprašala. »Super ideja!« sem rekla. »A prej še morem na wc. Kje je by the way?« Po hodniku naprej in nato levo. Js grem pa po flašo!« Je rekla Gemma. Torej sem šla na wc, a ko sem prišla iz wcja sem zavila v narobno sobo. Nobenega ni bilo noter, zato sem se malo razgledala. Odšla sem do mize, kjer so bile note, in zelo me je presunilo ko sem jih zagledala. Rekla sem si:«Nisem vedela, da bad boyi radi pojejo…strangee…« Ozrla sem se nazaj, da nebi kdo prišel in vzela note v roko. »Little things..« sem rekla na glas. Po notah sem zapela začetek :« Your hand fits in mine like it's made just for me, But bear this in mind, it was meant to be, And I'm joining up the dots, with the freckles on your cheeks, And it all makes sense to me...
I know you've never loved the crinkles by your eyes when you smile, You've never loved your stomach or your thighs, the dimples in your back at the bottom of your spine, But I'll love them endlessly… in nato še refren a se mi je vmes nekdo pridružil a sem ga preslišala :« I won't let these little things slip out of my mouth , But if I do, it's you, oh it's you, they add up to, I'm in love with you and all these little things… v tistem trenutku sem zaslišala petje Obrnila sem se in zagledala Harryja. Bil je v sami brisači in videlo se je njegovo izklesano telo, lase je imel mokre. Požrla sem debeu cmok v grlu. Požirala sem ga z očmi. Nisem ga mogla nehat gledat. Opazil je da ga požiram z očmi in mi rekel :»Res imaš prelep glas.« in se nasmejal. Ta seksi glas! Zdrznila sem se a še vedno nisem umaknila pogleda iz njegovega telesa :»H-h-hvala.« sem rekla, »Tudi ti ne poješ slabo:« Sem odgovorila in končno umaknila pogled z njega. »Odkrila si me in prosim ne povej Gemmi, da pojem. »J-j-ja, ni panike.« sem odgovorila Nato sem bolj pogumno rekla :«Nisem zaznala avtorja pesmi. Kdo jo je napisal in uglasbil?« Sem rekla. Medtem pa se mi je približal na par centimetrov Ko sem to rekla, sem pogledala gor in se go »dobesedno« ustrašila. Čisto sem pozabila na prejšnje vprašanje in rekla »Styles, rekla sem ti že, da me boš nehal strašit.« Odvrnil je :«Če si pa tako lepa ko se prestrašiš.« . Iz njegovih mokrih las je teklo po meni, a mi ni bilo mar. Gledala sva se iz oči v oči. Te njegove očke..kak so mamljivee.. Zardela sem in se spomnila na Gemmo. Ko se mi je hotel še bolj približat sem rekla:« Šit Gemma! Čist sm pozabla nanjo! Js morm it!« in ga odrinla od sebe. Rekel je:«By the way, ka sploh delaš tu?« Pri vratih sem se obrnila in rekla:« Prespala bom tu in zdajle se grema resnica in izziv in sm čist pozabla nanjo. »Če je pa tako, pa se grem zraven!« j rekel in se mi zlobno nasmejal. Imel je isti nasmeh kot Gemma! Vedela sem da nekaj naklepa. »A najprej se raje obleci.« Sem še rekla in odšla v Gemmino sobo. »Kje si bila pou ure?« Sem zaslišala Gemmo, ko sem vstopila v njeno sobo.
Harry Styles:
Ko sem odpel sem še malo strmel predse in razmišljal. Slišal sem, da je prišla Gemma in hitro skril note in kitaro. Odšel sem dol in jo pozdavil. »Vidim, da sta se še dolgo pogovarjale z Evelline.« »Jaa...res je zakon punca. A si vedel, da stanuje dve hiše stran od nas?««Resnoo? To je pa zanimivo..« Sem rekel in se sam pri sebi zasmejal.«Js grem v svojo sobo.« je rekla Gemma in odšla, jaz pa sem se odločil, da bom medtem pripravil kosilo. Skuhal sem nama kosilo: zreske v omaki in pire krompir pa še solato sem naredil. Gemmo sem klical h kosilu a se ni oglasila. Misliu sem, da se ji je kaj zgodilo in hitro odšel v njeno sobo. Videl sem, da je zaspala s telefonom v roki in se nasmejal. Nežno sem jo prebudil: »Gemmica…kosilo je..« »Pusti me!« je rekla in se obrnila na drugo stran. »Nočeš, da te začnem žgečkat ne?« sem rekel, a mi ni odgovorila. »Torej mi ne preostane drugega Gemma..« Sem rekel in jo začel žgečkat. Smejala sva se kot nora. »Kosilo je.« sem še enkrat rekel, ona pa je odgovorila :«Po tem žgečkanju sem postala lačna. Greva jest:« Nadeval sem nama in sva pojedla, nato pa še skupaj zložila posodo v pomivalni stroj. »Tako, pa sva končala.« Sem rekel. «Jaz grem v svojo sobo.« je rekla Gemma in šla, jaz pa sem se zleknil na kavč in gledal Bad boyse 2. Ko se je film zaključil je bila ura pol osem zvečer in sem se odločil, da se grem stuširat. Ko sem se stuširal, sem si ovil brisačo okoli pasu in odšel v sobo, kjer se bi preoblekel. Vrata moje sobe so bila odprta in se mi je zdelo čudno. Mislil sem da je Gemma nato pa zaslišal, da je kdo poje little things in pogledal v sobo. Zagledal sem Evelline in se nasmehnil. Pri refrenu sem se ji tudi pridružil in po koncu refrena se je obrnila in me zagledala. Požirala me je z očmi, jaz pa sem ji rekel :« Res imaš prelep glas.« in se nasmejal. odgovorila mi je :«H-h-hvala, tudi ti ne poje slabo.« in odvrnila pogled z mene. »Odkrila si me in prosim ne povej Gemmi, da pojem. »J-j-ja, ni panike.« je odgovorila. Nekako se je opogumila in rekla :«Nisem zaznala avtorja pesmi. Kdo jo je napisal in uglasbil?« medtem pa sem se ji približal le za par centimetrov. Očitno se je prestrašila in rekla »Styles, rekla sem ti že, da me boš nehal strašit.« ko je to rekla me je samo še bolj vzburila. Ko me je poklicala Styles...to je bilo nekaj najbolj seksi iz njenih ust. :«Če si pa tako lepa ko se prestrašiš.« sem odvrnil in jo hotel poljubiti. Zardela je in že ko sem se pribljiževal njenim mamljivim ustnicam je hitro rekla :« Šit Gemma! Čist sm pozabla nanjo! Js morm it!« in me rahlo odrinila od sebe. Nisem moglel verjet. Še nobena se mi ni tako uprla. Ko sem jo tako imeu sem vedel, da jo bom poljubil, a vidim, da sem se motil. Res je omaamna..Čakaj…Styles. Da se mi ne zaljubiš! Hitro moram opraviti z njo…če ne se bom stoprocentno zaljubil! Mislim..vanjo se lahko zaljubi vsak fant…nevermind…hitro sem ji še dejal :«By the way, ka sploh delaš tu?« Odgovorila mi je Pri vratih sem se obrnila in rekla:« Prespala bom tu in zdajle se grema resnica in izziv in sm čist pozabla nanjo. »Če je pa tako, pa se grem zraven!« Sem rekel in se ji zlobno nasmejal »A najprej se raje obleci« je še rekla in odlšla v Gemmino sobo. »Saj res!« Sem si rekel in se obleke. V glavi pa sem vmes naklepal krute izzive, ki ji jih bom dau..

Nadaljevanje? Predlogi? Komentarji? –Glede Zayna pa…I'm heartbroken..-
26. marec 2015
u124578
u124578
Nova bralaka in rabim next! aja predlog: probi bit previdna pri narekovajih.
26. marec 2015
haha..okej..
bom probala..
26. marec 2015
Next
26. marec 2015
u173906
u173906
ja nadaljuj takoj al pa te fentam
nism misla resno sam nexti kr je prefect
hwala kr si oglaševala, kr pol sm najdla perfekcijo
pa glede zayn smo vse heartbroken

next!!!
26. marec 2015
Puncee! Tuki je nov next...js sm se odločla, da bom useen pisala nexte, čeprav vas je malo..next bom pa posvetila Lauri Podbregar. ker mi je s svojim komentarjem dala nek nov zagon..hwala ti @Laura Podbregar!!
Upam, da vam bo next ušeč!
#havefunbabes
Chapter 4: Trapped in his heart (Harry Styles ff)

Evelline Tompson:

»Kje si bila pou ure?« Sem zaslišala Gemmo z napou jeznim glasom, ko sem vstopila v njeno sobo. »Ej, sori Gemma, sam js sm najprej šla na wc, kot sm ti rekla...pol pa sem se kar naenkrat zgubla. Pol sm šla v eno sobo, ki sm misla, da je tvoja ne...a sm ugotovila, da je Harryjova…pol sm pa na mizi vidla nnn…in se hitro ugriznila v jezik. »Kaj si videla? Povej hitroo!« je dejala malo jezno. Šit! Jaz in moj dolg jezik...hitro si zmisli neka! »N-n-neke stvari in pol je Harry prišel v sobo in se ga nism mogla nagledat Gemma!« »Uuuuuu, nekdo se zaljublja!« »Gemma, ni res..poleg tega..poznam ga en dan in bi se morala zaljubiti! Ista si kot moj brat! In saj veš zakaj se nemorem zaljubiti vanj..« »In tvojemu bratu je imee…« »Chad« »Je luškan?« Gemma..zresni se. Poleg tega punco ima, zato sem prišla k tebi. Saj veš imela bosta »The night« »No preidimo k bistvu« je rekla Gemma in vedela sem kam cilja, zato sem nadaljevala, kjer sem ostala…«Biu je v sami brisači in so se videle njegove mišice in…pol se mi je približau na par centimetrov in me skoraj poljubil...a sem se spolnila na tebe in se mu spretno izmuznila…in te njegove očiiii…tako so mamljive…«Čigave oči so mamljive?« sem spet zaslišala globok glas, ki me je spreletel do vsake celice v mojem telesu. Harry. Spet nisem vedela, kaj reči…morala se bom naučiti bolj potiho govoriti…! «A-a-a-m-m-m...en iz naše šole-e-e…sem se spretno izmuznila…«A si slušajno prisluškoval?« Sem ga hitro vprašala, preden bi on situacijo poslabšal z vprašanjem. »Ne-e-e-e-e?« Je rekel in točno sem vedela, da laže. »Style-es! A si slučajno slišal VES najin pogovor?« Molila sem, da bo rekel ne in pri vprašanju poudarila vse. »Ne, slišal sem le: in te njegove očiiii..kako so mamljiveee..« in me citiral kot nekega vrhunskega pesnika. »Ha-ha..zelo smešno.« Sem rekla in zelo očitno zavila z očmi. »A bi lahka začeli igro prooosim?« Je Gemma rekla. »Točno! Čisto sem pozabila! Ja, igrajmo in to hitro!« »Samo da pripomnim mogoče…je dodala Gemma…S Harryjem imama izzive za ubit! »Hvala za OPOZORILO Gemma, a se vaju ne bojim.« Sem rekla in Gemma je zavrtela steklenico. Pokazala je na Harryja. A mimogrede, Harry se je usedel zraven Gemme in mene. Torej pokazala je na Harryja in z nasmeškom na obrazu rekel :«Resnica.« »Boječka.« je rekla Gemma. Pogled je umerila name in se mi zlobno nasmejala. Vedela sem, da nebo to nič dobrega. »Koliko ti je ušeč Eva od 1 do 10 in ,mimogrede, sej te lahko tak kličem ne?« »Js sm jo sm pogledala z odprtimi usti in nisem mogla odgovoriti ničesar. Po dveh minutah sem se spravila k sebi. Gemmi sem poslala pogled:« Ubila te bom pol!« ona pa se je samo nasmejala. »No bo kaj?« je rekla Gemma. »5« je rekel Harry in jaz sem samo rekla .«Ej, tako slaba pa spet nisem!« »Ok, 8,5 a to je moj zadnji odgovor!« »Fair enough:« Sem rekla in se mu nasmehnila. »Nevermind« je rekel Harry in zavrtel steklenico. Ta je pristala na Gemmi. »Danes pa nimam sreče.« je rekel Harry. »Jo mam pa dans jaz.« Sem pripomnila in se nasmehnila. Pokazal mi je jezik in vprašal Gemmo :«No Gemmica, resnica ali izziv?« »Izziv.« je odgovoria suvereno, Harryju pa se je narisal nasmešek na obraz. »Pokliči Louisa in mu reci da ga ljubiš nato pa takoj prekini.« je ustrelil kot iz topa, nasmešek pa se mu je samo še povečal. »Gemma je še samo stala kot vkopana in ga gledala pou ure. »Ker NISEM boječka kot nekateri prisotni v tej sobi bom to naredila.« Medtem, ko je Gemma iskala telefon je Harry prisedel bližje k meni in mi zašepetal :«Noro je zaljubljena vanj:« Je rekel jaz pa sem samo pogledala vanjo z odprtimi usti in mu šepnila :«No way! Resno?« »Zato sem pa tudi to storil. Vem da je zaljubljena vanj a tega noče priznati na glas. Samo malo sem pospešil reakcijo.« Zasmejala sem se medtem pa je Gemma glasno vzkliknila :«Našlaa! Pa gremoo...« Dvakrat je pozvonilo in Louis se je oglasil :«Hej Gemma! Kaj bo dobrega?« »Ljubim te.« je biu kratek odgovor Gemme nastala je tišina ona pa je hitro prekinila. »Prisežem da ne grem več iz te hiše in Harry, tole ti bo še žau.« je rekla in se zlobno nasmehnila. Točno sem vedela, kaj namerava. Pogledala sem Gemmo in ji oblikovala sporočilo z usti, ki je bilo :«Če to narediš ti PRISEŽEM, da ti bo še žau:« ona se je samo zlobno nasmehnila nazaj in zavrtela steklenico, ki se je ustavila pri Harryju. Harry prooosim ne reči izziv. PROOSIM NE REČI. Ne reči izziv. To mi je odmevalo v glavi in kot zanalašč je človek rekel :«Gemma, da ti bom dokazal, da NISEM boječka, bom rekel IZZIV.« Gemma se je samo nasmejala do ušes in ustrelila :«Poljubljaj se z Evo najmanj 5 min. »KA-A-A-Aj?« sva oba naenkrat rekla. »wow, wow, wow, wow, wow, WOW! Čaki mal…Gemma, na samo.« Vstale sma se in jaz sem ji rekla POTIHO :«Gemma, js se NE ZNAM poljubljat!« »Lepa prilika, da se naučiš!« Je samo rekla in jo gledala z odprtimi usti kako se je usedla nazaj v krog. »Ajde gremo people!« Lahka grem tut ven če hočeta.« »JA.« Sva oba rekla in rekla nama je :«Okej, že grem!« In šla ven. Harry se mi je počasi približal na par centimetrov in rekel :«Oprosti moji sestri, ampak tole je bla pa prehuda« »Ne skrbi, ji bom že vrnila milo za drago.« in se nasmehnila. Nasmehnil se je nazaj in ko me je hotel že poljubiti, a sem ga prekinila in rekla :«Preden me poljubiš bi sam neki rekla :«Am…Styles...js se NEZNAM poljubljat.« »Se boš vsaj naučila« je rekel in me poljubil. Bil je strasten in malo grob a bilo mi je ušeč. Poljub sem mu vrnila in mu sledila. .Vključil je še jezik in nastal je naval strasti in vročih poljubov, kmalu me je položil na tla, a takrat je v sobo vdrla Gemma in rekla :«hvala, dovolj bo.«

Harry Styles:

»Saj res!« Sem si rekel in se oblekel. V glavi pa sem vmes naklepal krute izzive, ki ji jih bom dau…Oblekel sem se in odšel do Gemmine sobe. Ko sem hotel že vstopiti sem slišal pogovor med njima :«…in me skoraj poljubil...a sem se spolnila na tebe in se mu spretno izmuznila…in te njegove očiiii…tako so mamljive…nisem razmišljal o tem kar je rekla ter hitro vstopil v sobo in rekel :«Čigave oči so mamljive?« «A-a-a-m-m-m...en iz naše šole-e-e…se je spretno izmuznila…«A si slušajno prisluškoval?« je hitro zamenjala temo. Nisem drezal vanjo in rekel :»Ne-e-e-e-e?« točno je vedela, da lažem. »Style-es! A si slučajno slišal VES najin pogovor?« . »Ne, slišal sem le: in te njegove očiiii..kako so mamljiveee..« spustil sem tisto prej in jo citiral kot nekega vrhunskega pesnika. »Ha-ha..zelo smešno.« je odvrnila in zelo očitno zavila z očmi. Vedel sem da mi ni zamerila. »A bi lahka začeli igro prooosim?« Je Gemma rekla. »Točno! Čisto sem pozabila! Ja, igrajmo in to hitro!« je rekla Eva. »Samo da pripomnim mogoče…je dodala Gemma…S Harryjem imama izzive za ubit! »Hvala za OPOZORILO Gemma, a se vaju ne bojim.« Sem rekla in Gemma je zavrtela steklenico. Pokazala je name. Z nasmeškom na obrazu sem rekel :«Resnica.« »Boječka.« je rekla Gemma. Pogled je umerila v Evo in se ji zlobno nasmejala. Vedel sem, da nebo to nič dobrega. »Koliko ti je ušeč Eva od 1 do 10 in ,mimogrede, sej te lahko tak kličem ne?« »Gledala jo je z odprtimi usti in ni mogla odgovoriti ničesar. Po dveh minutah se je končno spravila k sebi. Tudi sam nisem mogel narediti ničesar. »No bo kaj?« je rekla Gemma. »5« sem rekel in Eva samo rekla :«Ej, tako slaba pa spet nisem!« »Ok, 8,5 a to je moj zadnji odgovor!« »Fair enough:« Je rekla in se mi nasmehnila. »Nevermind« sem rekel in zavrtel steklenico. Ta je pristala na Gemmi. »Danes pa nimam sreče.« sem rekel. »Jo mam pa dans jaz.« Je pripomnila in se nasmehnila. Sem mi ji jezik in vprašal Gemmo :«No Gemmica, resnica ali izziv?« »Izziv.« je odgovoria suvereno, Meni pa se je narisal nasmešek na obraz. »Pokliči Louisa in mu reci da ga ljubiš nato pa takoj prekini.« sem ustrelil kot iz topa, nasmešek pa se mi je samo še povečal. »Gemma je še samo stala kot vkopana in ga gledala pou ure. »Ker NISEM boječka kot nekateri prisotni v tej sobi bom to naredila. Medtem, ko je Gemma iskala telefon sem prisedel bližje k Evi in ji zašepetal :«Noro je zaljubljena vanj:« Samo pogledala je vanjo z odprtimi usti in mi šepnila :«No way! Resno?« »Zato sem pa tudi to storil. Vem da je zaljubljena vanj a tega noče priznati na glas. Samo malo sem pospešil reakcijo.« Zasmejala se je medtem pa je Gemma glasno vzkliknila :«Našlaa! Pa gremoo...« Dvakrat je pozvonilo in Louis se je oglasil :«Hej Gemma! Kaj bo dobrega?« »Ljubim te.« je biu kratek odgovor Gemme nastala je tišina ona pa je hitro prekinila. »Prisežem da ne grem več iz te hiše in Harry, tole ti bo še žau.« je rekla in se zlobno nasmehnila. Točno sem vedel, kaj namerava. Gemma je zavrtela steklenico, ki se je ustavila pri meni. :«Gemma, da ti bom dokazal, da NISEM boječka, bom rekel IZZIV.« Gemma se je samo nasmejala do ušes in ustrelila :«Poljubljaj se z Evo najmanj 5 min. »KA-A-A-Aj?« sva oba naenkrat rekla. To bo dobra priložnost, da spim z njo. HVALA GEMMA! »wow, wow, wow, wow, wow, WOW! Čaki mal…Gemma, na samo.« Vstale sta se in se nekaj pogovarjale. Čez par minut se je Gemma vsedla nazaj v krog in rekla :»Ajde gremo people!« Lahka grem tut ven če hočeta.« »JA.« Sva oba rekla in rekla nama je :«Okej, že grem!« In šla ven. Počasi sem se ji približal na par centimetrov in rekel :«Oprosti moji sestri, ampak tole je bla pa prehuda« »Ne skrbi, ji bom že vrnila milo za drago.« je rekla in se nasmehnila. Nasmehnil sem je ji nazaj in ko me je hotel že poljubiti, me je prekinila in rekla :«Preden me poljubiš bi sam neki rekla :«Am…Styles...js se NEZNAM poljubljat.« »Se boš vsaj naučila« sem rekel in jo poljubil. Poljub je bilstrasten in malo grob a bilo mi je ušeč. Poljub sem mi vrnila in mi sledila. Vključil sem še jezik in nastal je naval strasti in vročih poljubov, kmalu sem jo položil na tla, a takrat je v sobo vdrla Gemma in rekla :«hvala, dovolj bo.«

Mnenje? Komentarji? Kakšno bo nadaljevanje? Kritike?
27. marec 2015
u173906
u173906
MEN SI POSVETILA TO PERFEKCIJO, HWALA
100% HWALA, DEJ ŠE KDAJ
PA DAJM TI DA LAHK NA MOJIH TEMAH OGLAŠUJEŠ
KR SI TOLE PERFEKCIJO POSVETILA MEN

JUTRI BO POROKA EVELLINE/HARRY SE PA JOKA...
HAHAHAHA... OKEJ PEOPLE ZRESNMO SE
SMO SREDI NEČESA POMEMNEGA... NO SAJ JAZ SEM
POMEMBNO OBVESTILO IMAM ZA POVEDAT,
TALE ZGODBICA SE MORA NADALJEVAT KER JO PIŠE
POMEMBNA OSEBA, IN TA OSEBA JE ANA STYLES
HARRY-EVY ZAROČENKA, PROSIM
ANA ČE ZRIHTAŠ DA SE NIALL VAM ZALUB..
TO JE BILO OBVESTILO.. IN ŠE DRUO OBVESTILO
OBVESTILO: TOLE JE DRUGO DA NE BO POMOTE
VSAKO URO
VSAKO MINUTO
VSAKO SEKUNDO
VSAKO STOTINKO..
JE TO JASNO, KER ČE NI BOM PRŠLA K TEB DOM
IN TE PRSILA DA PRSILA DA PIŠEŠ TO PRFEKCIJO
next!!!!
P.S. resno mislim!!
P.S.jaz se nikoli ne hecam
P.S.S. jast sm obsedena z to zgodbo
28. marec 2015
OMG OMG OMG HWALAA!
Jutr on 12:00 oz. prej oz. mal poznej pričakujte next..
OK zrihtam!
Pa še drugim mal share-aj zgodbico prosim!
Če boš jutr naslednji del spet posvetim teb!
28. marec 2015
u173906
u173906
hwala najboljša si, pa piši bralke pridejo sproti
28. marec 2015
28. marec 2015
neeeeeeeeeeeeeeeext nujno in to zdaj takoj
28. marec 2015
u124578
u124578
Next!
28. marec 2015
Next
28. marec 2015
Next
29. marec 2015
Next
29. marec 2015
Next
29. marec 2015
Heeey puncee! Kot sm oblubla...tuki je next...Laura Podbregar: OMG človek...js umiram ob tvojem komentarju! Hvala za tvoje komentarje, ker mi res polepšajo dan...zato sem next posvetila teb..@Laura Podbregar! NEXT vam bo zagotovo ušeč. Mogoč pride dons zvečer naslednji next med 6:00 in 7:00 p.m....sam povem, da bote vedle...
#havefunbananas

Chapter 5 :Trapped in his heart (Harry Styles ff)

Evelline Tompson:

Vključil je še jezik in nastal je naval strasti in vročih poljubov, kmalu me je položil na tla, a takrat je v sobo vdrla Gemma in rekla :«hvala, dovolj bo. Videla sem, da ima Harry roko pod mojo majico in sem mu jo hitro izmaknila izpod moje majice. Po eni strani sem bila jezna na Gemmo, ker sem doživljala najboljši prvi poljub v mojem življenju, a po eni strani hvaležna, ker bi stoprocentno spala z njim. Vstala sem se in se naslonila na posteljo, enako pa je storil Harry. Gemma se je samo usedla v krog in se nama smejala. Vprašala sem :«Kaj je tako smešno?« »Vidva.« »Zakaj?« »Tako kjut sta skupi…« zavzdihnila sem in se naslonila Harryju na ramo. Videla sem, da se je nasmejal, a nisem nič rekla. »No lovebirds, bi lahko nadaljevali z igro?« je rekla Gemma. »Gemma: prvo kot prvo nisva nobena lovebirds, in drugo kot drugo: Vrtela bom namesto Harryja a ne Harry?« »Sure, no problemo amigo!« Je rekel jaz sem se pa samo nasmehnila. »približala sva se »krogu« in zavrtela sem steklenico, ki se je ustavila pri Gemmi. Pogledala sem jo s posebnim pogledom, s pogledom maščevanja in rekla zvito :«No Gemma…resnica ali IZZIV?« sem poudarila zadnjo besedo. »Lej Eva, nevem kaj nameravaš, a jaz se te NE bojim, zato...IZZIV« in poudarila ne in izziv. Sedaj se je meni narisal nasmešek na obraz. »Jutri moraš Louisa poljubit na usta…zalizat z jezikom mislim, da nebo pomote, nasmešek se pa mi je samo še povečal. Gemma je samo strmela predse in ni mogla reči nič. Harry pa me je pogledal s pogledom: Bravo bro! Tak se dela! Po treh minutah je lahko samo potiho izdavila :«Ubila te bom.« Vedela sem, da se mi bo maščevala. Vzela je prvi poušter, ki ji je bil pod roko in me z njim udarila. Harry je zavpil :«Pillow parteeeey!« in začeli smo se tepsti s pouštrami. Nevem kako smo se obnašali, a nakoncu sem pristala na Harryju Gemma pa je tepla zrak. Ob pogledu nanjo sva se oba začela režati kot da sva nora. A Gemma je še zmeraj tepla zrak. Ko sva se nehala smejat sem se šele zavedala, da sem na Harryju. Rekla sem samo :«Kako pa sem pristala na tebi Styles?« »To bi mogla pa ti vedet:« je rekel in se prekotalil name. Nisem vedela, kaj narediti in sem ga samo gledala v te njegove oči, ki so si me želele. Če povem po pravici, sem si ga sama tudi želela. Čaki ka?? Ne ne...pomotaa! Jaz si ga NESMEM želeeet! EVA! Nehaj mislit nanj! Ne smeš se zaljubit vanj!! A MOGOČE se zaljubljam vanj…samo mogoče… Harry je rekel :«Eva, oprostimi za tole, grešil bom a si nemorem pomagat.« nisem razumela, kaj je mislil s tem, a sem takoj po tem vedela, saj me je poljubil. Poljub sem mu vrnila in dala roke za njegov vrat. Nebi smela tega naredit, a njegovi poljubi so droga zame. Nisem se jim mogla upreti. »Aaaaaammmm…motim?« je rekla Gemma, ki naju je samo gledala. Hitro se je skobacal z mene, jaz pa sem rahlo zardela. »Mislim, da je čas, da gremo spat.« sem rekla. »Ja, pametna ideja.« je rekel Harry in odšel iz sobe. Pri vratih se je obrnil in rekel :«Lahko noč Gemma, lahko noč Eva!:« odzdravili sva nazaj. »Pojdi pogledat, če prisluškuje!« sem rekla skoraj neslišno Gemmi in šla je pogledat. »Ni ga:« je rekla Gemma in hitro skočila k meni in rekla :«Sedaj pa govori in to hitro!« je rekla, jaz pa sem ji razložila vse podrobnosti. »Poljublja se kot bog.« sem zaključila in zaslišala znan glas za mano :«Vem, da se.« bil je Harry. »Styles, kokrat ti bom še morala rečt, da mi ne prisluškuj! In kako veš, da sva govorili o tebi?« »Vem.« je kratko odgovoril. »Nisva govorili o tebi, ampak o tistem fanti iz šole. In Styles, bejž v pojstlo, ker bi se radi preoblekli. »Kaj pa če NOČEM?« »Pa boš mogu sorči..« »Ne grem nikamor.« »Prav, pa grem v kopalnico.« sem rekla in pograbila svoje spodnje perilo v vrečki in šla v kopalnico. Tam sem se preoblekla v samo spodnje perilo, saj spim v spodnjem perilu in ga imam potem naslednje jutro gor in si ostranila ličila. Ugotovila sem, da nimam nič za čez. Hitro sem vzela eno dolgo majico, ki je bila v kotu (nevem čigava je bila), si jo oblekla in smuknila v Gemmino sobo. Segala mi je do sredine stegen. Na srečo me Harry ni videl. Gemma je že spala, jaz pa sem hotela iti spat, ko so se vrata odprla in nekdo je potiho vprašal :«Gemma, si kje videla..« in obstal. Gledal me je v svoji malici in ni mogel nič reči. »Ti imaš mojo majico.« je komaj izdavil in me slačil z očmi. »Ja-a..« sem rekla in rekel je :«Rabim jo za spanje.« se je zlobno nasmejal.« ja takoj dobiš, sam iz sobe pojdi.« »Ne.« »Styles, iz sobe, če ne je ne dobiš.« »Ne...sleči se pred mano.« »Styles, to je bil pogoj.« takrat se je Gemma malo predramila in hitro sem skočila iz sobe, Harryja pa potisnila skozi vrata in spet sem bila na njem.« Hotela sem vstati, a me je potegnil nazaj. »Sleči se pred mano, ali pa boš spala zraven mene.« »Ne in ne Styles.« »Sleči se…zadnjič ti rečem.« »Ne Styles, to je moj zadnji odgovor.« »Men je prav.« vstal se je in me vrgel čez ramo. Jaz pa sem kričala po tiho :«Spusti me, ali pa ti bo še žau!« »Kaj mi pa moreš?« »Spusti me Styles!« Nato me je spustil, a bila sem v njegovi sobi. Zaklenil je sobo, ključ pa dal v žep svoje trenerke. A sem že omenila, da je bil brez majice? Ja...te njegove mišice...OMFG…umirala sem ob pogledu na njegove six peke… »No? Si se odločla?« »Ne bom se slekla pred taboo!« sem rekla bolj glasbo z rahlo jezo v mojem glasu. »Potem pa wala madam-v posteljo.« »Saj nisi resen kajne?« »Smrtno.« je pripomnil in nasmešek je imel do ušes. Pokazala sem mu jezik in se vlegla v posteljo. Načrtovala sem kako mu naj vzamem ključ…nato pa se spomnila. »Jaz bom tule.« Sem rekla suvereno in se prestavila na začetek postelje. »Meni je prav.« je rekel in se zlobno nasmehnil. Nato pa sem začela s svojim načrtom. Vedela sem, da če bom vstala me bo potegnil v posteljo…zato sem mu rekla, da morem it na wc. »Styles, na wc moram.« »Resno?« »Smrtno.« »Prav…je zagodrnjal in vstal. »Menda me neboš še tam hotu gledat ne? Sej lahka grem sama.« »In mi pobegneš? O ne...to pa ne…« lahko sem se samo obrisala pod nosom. Torej, odklenil je vrata…takrat pa sem zbežala po hodniku navzdol. Hitro sem stekla po stopnicah navzdol, neslišno, in gledala kam se naj skrijem. Stekla sem naprej in zavila hitro v še eno kopalnico. Tam sem se skrila za vrata in čakala Harryja. »Eva…ne moreš se skriti pred mano. V tej hiši živim že od rojstva in poznam vse skrite kotičke.« je rekel nekje v hiši. Bilo je grozno in bilo me je strah. Mislila sem, da je šel in sem šla iz te kopalnice. Bilo je temno kot v rovu. Smuknila sem po stopnicah in se bližala Gemmini sobi. Ko sem prijela za kljuko me je Harry prijel odzadaj in jaz sem se tako ustrašila, da sem si morala pokriti usta, da nisem zakričala. »In ti si mislila, da mi boš pobegnila?« »Zakaj pa ne?« »Ker bi te tako ali tako ujel.« na vse možne načine sem se mu hotela izviti iz prijema in mi je uspelo. Stekla sem proti njegovi sobi a s tremi koraki je bil pri meni in mi ukleščil roke ob steno. »Resno boš morala nehat bežati. Tako ali drugače boš spala pri meni. Ali pa si si premislila in se boš slekla pred mano.« mi je s svojo vročo sapo rekel na uho, da me je kar zmrazilo. »Nikoli.« sem mu rekla, on pa me je poljubil. Z rokami me je privil k sebi, jaz pa sem mu roke dala za vrat. Dvignil me je k sebi in me nesel v posteljo.

Seveda, je spet zaklenil za sabo in ključ pospravil v trenerko, jaz pa sem lahko začela izpolnjevati svoj plan B. Položil me je na posteljo in se legel name. Vključil je še jezik in bil je res naval strasti. Z roko sem hitro segla po njegovem ključu in mu ga vzela, ne da bi opazil. Pospravila sem si ga za modrc. Začel me je poljubljati po vrati in našel mojo šibko točko in začel sesati mojo kožo. Spustila sem rahel izdihljaj. Ko mi je hotel sleči njegovo majico, sem ga ustavila in rekla :«Styles, zaspana sem in ni pravi čas. Poznam te en dan in nisem še pripravljena.« čeprav sem slutila drugače in sem se komaj zadržala, da ga nebi poljubila in mu strgala oblačil z njega. »Naj ti bo.« je rekel in se prevrnil z mene. Obrnil se je k meni in sva se gledala. »Tega sploh nebi smela početi.« sem rekla. »Nobeden ni prepovedal in uživala sva oba.« »Kdo je rekel da sva oba uživala?« »Sva.« »Nisem tega rekla.« »Zakaj pa mi potem vračaš poljube?« »Zato.« »No vidiš. Ušeč so ti.« »Ni res.« »Potem pa dokaži.« in me spet poljubil. Najprej mu nisem vračala poljubov, a nato nisem zmogla več. Vključila sem še jezik in takrat se je odlepil od mene in rekel :«No? Kdo ni užival? Vključila si še jezik in potem ti meni, da nisi uživala.« »Nisem, samo čudno je ko ne vračaš poljubov.« sem si hitro nekaj butastega izmislia. »Aha…nevermind, grema zej spat jutr je šola in ura je enajst.« »Šit! Hitr spat! Lahko noč!« »Lahko noč Eva.« je odvrnil in me objel. Obrnila sem se vstran od njega in oči so mi lezle skupaj. Nisem se mogla več kontrolirat in sem zaspala.
Mnenje? Kaj bo v nadaljevanju? Kritike?
29. marec 2015
next
29. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg