Forum
Ime mi je Lia. Pišem se Styles. Stara sem 17 let. Imam 1 leto starejšega brata Harryja. Je slaven pevec pri skupini One Direction. Vse punce so nore na njih. Še posebej na mojega brata. Ni mi jasno kaj vidijo na njih. Jaz sem čisto nasprotje od svojega brata. Poslušam rock in punk glasbo. Harry pa tega ne mara. Tako kot on pa tudi jaz rada pojem. Ampak nisem popularna tako kot Harry in njegovi frendi. V skupini jih je vseh skupaj 5. Priznam,večkrat jih gledam na youtubu. Ampak Harryju tega ne povem, misli da mi grejo na živce. Frendic in frendov nimam veliko,ker se šolam doma zaradi ''varnosti'' ker sem sestra od slavnega Harryja. Cele dneve poležavam doma..
To sem jaz(mam posebno frizuro, ki jo redko kdo zna naredit ):

To so One Direction (po vrsti: Niall, Liam, Harry, Louis in Zayn):
http://cdn.newsquod.com/wp-content/uploads/2012/03/one_direction_2012.jpg

Harry ne živi pri nas doma. Živim sama z mamo, Harry pride k nam pogledat občasno ko je sploh v Londonu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bil je 1.avgust. Čakala sem da se pride Harry poslovit ker gre na turnejo v Ameriko (spet). Nenadoma je prišla v mojo sobo mama. Sedla je na posteljo poleg mene in me nekaj časa gledala. Vedela sem da mi ima nekaj za povedat.

''Mama? Je kaj narobe?'' jo vprašam.
''Lia..Vidva z bratom se vredu razumeta ane?''
''A me hecaš? No ja, ampak če bi več časa preživela skupaj bi se tepla tako kot takrat ko sma bila mala.'' odvrnem.
''Zdaj sta že velika..Glej, dobila sem eno ponudbo za službo.Ampak je v Los Angelesu.''
''A pol bom sama tu? Yeeees!'' rečem in začnem plesat po sobi.
''Ne Lia. Jaz grem v New York čez 1 teden. Ti greš pa jutri z Harryjem in fanti iz skupine na turnejo.''
''Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj??? Ti se hecaš ane?''
''Ne ne hecam se. Lia, razumi da potrebujem to službo, Harry je vesel da greš z njimi na turnejo.''

Jezna sem šla v garderobo in zvlekla kovček iz omare ter metala noter obleke. Nisem mela izbire. 6 mesecev bom preživela z šminkastim bratom in njegovimi frendi-.-'
Naenkrat je noter prišel Harry in se naslonil na vrata ter me opazoval.
''Torej sestrica, greš z nami a? Fanti že komaj čakajo da te spoznajo.''
''Js pa njih ne.'' odvrnem in dam v kovček jakno.
''No daj pomiri se.Lahko boš tut ti kaj zapela če boš hotla.''
''Ne hvala.Daj bejž vn! Nevem kaj še morem spakirat!'' rečem in vržem proti njemu nekega plišastega medveda. Nasmehnil se je in že ga ni bilo več.
Naslednje jutro je Harry prihitel v mojo sobo, se vrgel na posteljo in me zbudil.
''Time to get up sister!''
Jezna sem se odkrila in odhitela proti kopalnici.
01. april 2012
u84822
u84822
NEXT UPAM DA ŠE DONS
01. april 2012
evo ta del je za tebe Łove girŁ ker si prva bralka (:

''Lia pohiti!'' zakriči mama pred vrati kopalnice.
Skrbno sem si uredila pričesko in šla ven iz kopalnice. Harry je navalil noter kot nor. Pograbila sem kovčke in jih odnesla proti avtu. Tam sem zagledala 5 nekih mladih punc.
''Lia Lia kje je Harry?'' me vpraša ena izmed njih.
''V hiši.'' odvrnem kratko in se vsedem na zadnji sedež v avtu.
Čez par minut je prišel iz hiše Harry in za njim še mama. Harry je dal puncam avtograme in se slikal z njimi in že smo se odpeljali proti letališču. Med vožnjo sem poslušala glasbo na svojmu iPhonu.
''Harry, torej pazi na Lio. Saj veš da je včasih problematična.''
''Bom ja.''
''Pa saj nisem kriminalec no!'' zakričim in odložim iPhone v torbico.
Delala sta se kot da me nista slišala. Kmalu smo prispeli do letališča. Tam je bilo polno kričečih oboževalk. Liam,Niall,Louis in Zayn so že delili avtograme, Harry je hitro stopil iz avta in z varnostnikom šel k njim. Jaz sem mu samo sledila in tam stala kot kip in čakala kdaj bojo nehali. Čez 1 uro so jih varnostniki odvlekli stran od oboževalk. Tekli smo proti letali, Harry me je prijel za roko in vlekel proti letali, ker so varnostniki mislili da sem tudi jaz navadna oboževalka. Ko smo čisto zadihani prišli na letalo sem vrgla svoje kovčke na sedež in se vsedla k oknu.
''Torej, fantje, to je moja mala sestrca Lia, ki nas bo spremljala na turneji.Včasih je trmasta ampak je prikupna.'' reče Harry in pokaže na mene.
Liam je prišel do mene..
01. april 2012
neeekšti! pa dans nujno... pliis
01. april 2012
''Lia? Jaz sem Liam. Podobna imena.'' reče in se zasmeje. Še sama sem se nasmehnila. Liam se mi je zdel najbolj popoln od vseh od One Direction.
''Naključje ja.'' rečem in se mu spet nasmehnem.
''Ej ej a vidva flirtata slučajno?'' se vmeša Harry.
''No no Hazza pusti tvojo sestrco naj uživa. Aja me veseli, Lia. A boš korenje?'' reče Louis in mi ponudi skledo korenja.
''Haha, ne nisem lačna.Hvala vseeno.'' rečem in še enkrat pogledam Liama in on mene.
Pogovarala sma se o vsem možnem. Prekinil je z Danielle ker ga je varala. Ko smo končno prispeli na letališče v Los Angeles so oboževalci kričali kot nori. Čakala sem jih pri izhodu. Končno so prišli in hitro smo odhiteli proti avtu ki nas pelje do hotela. Pred avtom pa so čakali novinarji. Zasliševali so mene.
''Ali si ti punca od katerih članov 1D?''
''Ona je moja mlajša sestra Lia!'' reče Harry in me potegne za roko ter hitro potisne v avto. Celo pot do hotela smo bili tiho. Ko smo prispeli pred hotel sem se samo začudila ker je bil ogromen.

01. april 2012
Hitro smo odhiteli noter z varnostniki in vzeli ključ od apartmaja. Bil je ogromen predsedniški apartma. Dobila sem svojo sobo. Ni mi bila ravno všeč ker sem bila navajena svoje črno-pinky.

Vrgla sem se na posteljo in tam pol ure nepomično ležala. Bila sem totalno izmučena. Potem pa sem se odločila da si pripravim okusen kakav, ki ga znam samo jaz. Po tiho sem šla v kuhinjo ker so fantje spali. V kuhinji pa sem naletela na neko punco. Stara je bila okoli 20 let.
''Kdo si ti?'' jo vprašam.
''Am..Vaša uslužbenka tukaj. Cassie.''
''Aha..Jaz sem Lia.Kaj si tako prestrašena? Ne grizem.'' rečem in se zasmejem.
''Oprostite gospodična. Potrebujete kaj?''
''No daj, lahko me tikaš saj nisem stara 70 let.In ja, kje so tukaj skodelice? Morem si nujno pripravit kakav. A boš ti tudi?''
Cassie je bila v zadregi, samo pokimala je. Pripravila sem kakav ki je bil zelo okusen.

Sedeli sma za mizo in Cassie je bila samo tiho.
''Torej,Cassie..Ti delaš tukaj?''
''Mhm.Strežem in kuham slavnim ki pridejo v ta hotel.''
''A res? Kul!''
''Kul?''
''Ja kul ja. A veš, meni to bogato življenje gre včasih na živce. Vse se vrti okoli mojega brata.''
''Ampak One Direction so.....najboljši.''
''Aaa ti si njihova oboževalka?''
Cassie je samo prikimala. Bila je čisto preprosta punca in se mi je super pogovarjati z njo. V kuhinjo je kmalu prišel Harry.

Cassie:

01. april 2012
nadaljuj! mi lahko preko zs napišeš ko boš nextala ? :] pa lahko si prebreš še mojo --> http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-or-really-life/31601/
01. april 2012
ok bom poslala ;D pa bom prebrala tvojo (;
01. april 2012
neext
01. april 2012
''Cassie kje je tukaj kopalnica sploh?''
''Hahahahahaha ne mi rečt da neveš kje je kopalnica.'' rečem in se začnem naglas smejat.
''Ja res nevem no, kaj je'' reče in se zasmeje.
''Lahko vam pokažem če želite ali vam kar povem.'' reče Cassie in hitro vstane iz stola.
''Ni treba,kar povej.''
''Tu je.'' reče Cassie in z roko pokaže na vrata za Harryjem.
''Aaaaa vredu.Lia, ti greš lahko ven če hočeš, itak te ne poznajo.Mi pa moremo met počitek ker mamo jutri zjutraj intervju,potem pa koncert.Ti greš z nami v backstage.''
''Kaj? Ampak..Zakaj?''
''Mama hoče da spoznaš nove ljudi.Bodi pridna prosim.''
''Ok no! Kakor ukažeš bratec! Grem lahko ven na večerjo? A gre lahko Cassie z mano?''
''Ja seveda.A sta se spoprijateljili al kaj?''
''Jaaaa'' rečem in hitro planem pokonci in že iščem torbico.
''Pa bodita nazaj do enajstih.Pravila še vedno veljajo!'' reče Harry in že zgine v sobo.

''Res hočeš da grem s tabo?'' vpraša Cassie in v roko vzame skodelico ter jo začne umivat.
''Ja seveda. Pa ne kot kakšna služkinja, kot prijateljica. Koliko si ti stara?''
''18.''
''Oh kako kul.Jaz pa bom šele drugo leto 18. Grema torej? Aja pa ne slučajno kaj denarja jemat, js ga mam preveč ker ne zapravljam žepnine.'' rečem in se zasmejem.

Čez 5 minut sma se odpravili. Zunaj je bilo polno kričečih najstnic. Ena mi je celo težila naj pripeljem dol 1D, ampak sem se delala da ne vidim niti ne slišim. Hodili sma po pločniku do prve restavracije. Niso imeli nič pametnega, samo nezdravo hrano, hamburger.

''A tukaj res nimajo kaj 'normalnega'?'' no vprašam. Cassie samo odkima.
''O đizs..No prav..Prinesite dva hamburgerja.'' rečem natakarici, očitno je vedela da sem sestra od Harryja ker je vsakih 5 minut hodila vprašat če kaj potrebujem.
Ko sma pojedli sma šli nazaj proti hotelu. Cassie je bila zamišljena cel večer.
''Kaj si tako zamišljena?'' vprašam.
''Nisem.''
''Lahko mi zaupaš, nisem tako vzvišena kot nekateri ki so bogati. Jaz niti k frizerju ne hodim, sama si delam to frizuro. Nimam rada svojega načina življenja ampak sem navajena.''
''Ti imaš vsaj starše.'' odvrne in se zagleda v daljavo.
''Očeta nimam, zapustil je mamo ko sma z Harryjem bila še čisto mala.''
''Jaz pa nimam nobenega! Ne hodim v šolo. Živim pri skrbnici ki je grozna, dala me je delat v ta hotel.Starša pa sta......umrla v požaru.'' reče in se ji vlijejo solze.
Tudi meni je postalo zelo hudo zaradi tega. Čeprav jo poznam samo 1 dan mi je prirastla k srcu...
02. april 2012
Neeeeext!
02. april 2012
u85605
u85605
Next *__*
02. april 2012
u84822
u84822
next
02. april 2012
Ko sma prispeli v hotel je v dnevni sobi bil Liam in gledal tv. Vrgla sem se na kavč poleg njega in prelistala nek časopis ki je bil na mizi. 1D so bili prvi na njihovi lestvici.
''O glej!'' rečem in Liamu pokažem časopis.

''Glih to sliko so mogli dat. Ko sem mel te kodre so me vsi primerjali z Harryjem.'' reče in se zasmeje.
''Hahaha če so za cajtom no. Ej kje so ostali?''
''Harry je v kopalnici, Niall je v kuhinji, Louis in Zayn pa igrata šah v Louisovi sobi.''
''Ahaaaa..Omg že pol dvanajst je ura.''
''Ne bom te izdal Harryju no. Haha.''
Oba sma se zasmejala, nato je v dnevno sobo prišel Harry in se vrgel na kavč.
''O sister, Liam kdaj je prišla?'' vpraša in ga pogleda.
''Ob enajstih.'' reče Liam in mi pomežikne.
''Pridna.'' reče Harry in me skuštra po laseh.
''Grem se zdaj uredit za spat. Ne da se mi nič več. Btw, lahko gre Cassie jutri z nami?''
''Cassie? Resno? Če hočeš lahko.''
Hitro sem odhitela proti kopalnici, spounila sem se da sem pozabila pižamo, hitro sem šla po njo in ko sem šla mimo dnevne sobe sem slišala pogovor med Harryjem in Liamom.
''Torej Liam, ti je moja sestra res všeč?''
''Ja.Zelo.Posebna se mi zdi..''
''Ja ja Liam..Sam če jo prizadaneš ti jo ne bom js rihtu nazaj.'' reče Harry in pogleda proti vratom. Hitro sem stekla v kopalnico in se zaklenila. Torej sem Liamu Paynu všeč!! Kaj pa če je tut on meni? Ne ne..Ne smem razmišlat o temu..
Stuširala sem se in preoblekla in hitro stekla v svojo sobo ker Cassie ni bilo več tam. Zaspala sem in sanjala da mi je Liam priznal ljubezen.

04. april 2012
u86001
u86001
Next
04. april 2012
omojbog ful dobro res. < 333
04. april 2012
suppa. :3 ~ hvala ful < 3 n.n

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zjutraj sem se zbudila.. Pograbila sem oblačila in hitro odhitela proti kopalnici. Pogledala sem v dnevno sobo, 1D so tam snemali video diary. Liama nisem upala niti pogledat.

[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSvhE0A5TjR_k71OPoylqmJQEXVjEkdS3W-pmF0J-UvdQrvwdPQN-swmOdiXQ[/img]

Hitro sem se uredila in šla nazaj v dnevno sobo.
''A sem pozna? Je Cassie že tu?'' sem vprašala čisto panična.
''Pomiri se mala. Nisi pozna, ura je šele 10, tam moremo bit ob dvanajstih. In Cassie je v kuhinji ja.'' reče Harry in naprej piše sms na mobitelu.
Odhitela sem v kuhinjo. Tam je bila Cassie, kar objela sem jo.
''Wow no ni me treba zadušit!'' reče Cassie in se umakne.
''Sorry! Ej morem ti povedat nekaj! Pridi v mojo sobo ker nočem da naju kdo sliši.'' rečem in jo hitro primem za roko ter odvlečem proti sobi. Pri vratih je stal Liam ..
04. april 2012
u86001
u86001
next
05. april 2012
NADALJUJ TAKOJ :*** napiši mi zs ko boš spet
06. april 2012
u84822
u84822
next takoj no veš kok je dobr
06. april 2012
Fuul SVETOVNOOO!
Neeeeeeeeeeext!
06. april 2012
u84822
u84822
next hitr no
06. april 2012
hah, čis resno :3 next pa lepe praznike c; < 3
07. april 2012
neext!!
07. april 2012
nextam pol ko pridem domov:3

in ja, lepe praznike vsem < 33 pa hvala da berete:*
07. april 2012
next
07. april 2012
Nasmehnil se mi je. Kaj si pa misli no, da lahko s tem svojim faking popounim nasmehom dobi vsako-.-'
''Lia! Iskal sem te. Rabim te nekaj.'' reče in se mi približa.
''Nimam časa, nekaj morem povedat Cassie in pol se morem spravit za odhod.''
''Daj no, saj ne bo dolgo.''
Pogledala sem proti Cassie in je samo prikimala ter šla v kopalnico..
''Torej kaj me rabiš?'' rečem in se naslonim na steno.
''Pač...Nevem kak naj ti to povem..'' reče nekako v zadregi.
''Všeč sem ti al kaj? Ja ja sm slišala pogovor z Harryjem! No hvala za priznanje zdaj pa se grem zrihtat da ne bi slučajno kdo reku da vam delam sramoto z neurejenostjo.'' rečem hitro preden sploh kaj uspe rečt in že zginem v svojo sobo in poiščem primerna oblačila.

Pograbila sem torbico in z Cassie sma bili že pripravljeni. Šli smo v ogromen avto. Liama nisem niti upala pogledat..
07. april 2012
Ka je nesramnaa!
Neeeeext!
07. april 2012
Nessy: hahaha mal more bit

..On pa me je ves čas gledal. Joj ta njegov pogled. Se sploh ne čudim da vse hočejo bit z njim. Ampak mene je strah. Strah me je kritik ki bi letele na moj račun če bi hodla s kom slavnim. Seveda bi me tudi obtoževali da hočem samo slavo in denar.
Ko smo prispeli v nek studio so 1D imeli intervju. Jaz in Cassie pa sma poslušali v back stagu.

Dobili so vprašanje če so kaj zaljubljeni. Liam je odgovoril: Trenutno sem ja in se trudim jo osvojit ampak ona nekako noče.....Ko je to rekel sem videla Harryjev majhen nasmešek na obrazu. Torej je res! Liam Payne je zaljubljen v mene.
07. april 2012
Ampak vseeno..!
Hahhahah! Ampak to bo še ZELO zanimivo pomoje..
Neeeext!
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg