Forum
mljami!!! katera je tvoja naj sladkarije?

Bi pojedel tortico z moje profilke?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. februar 2015
moja naj torta so čokoladne sanje
18. februar 2015
Tole je odlomek moje zgodbice Diary of darkness, ki nujno rabi bralce.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------To, kar sem videla, me je tako presenetilo, da sem kriknila in vrgla telefon nekemu dekletu v naročje. "Oprosti," sem zamomljala in se zazrla v punco. Hodila je v moj razred, vendar ji nisem posvečala posebne pozornosti. Zdaj sem jo prvič zares pogledala. Bila je zelo lepa. Imela je zlatorjave lase in zelene oči, obrobljene z diskretnim zlatim svinčnikom. Oblečena je bila v bele raztrgane kavbojke in turkizen pulover. Nasmehnila se mi je. "Že v redu. Kaj pa je bilo na telefonu? Oh, oprosti, to ni moja stvar. Hej, kaj nisi ti Ariana? Igralka?" Prikimala sem. "Jaz sem Richelle Jeffers. Lepo te je spoznati, Ariana." Zazdelo se mi je, da bi bila lahko Richelle moja prijateljica. "Reci mi Ria."
"Ti pa meni Rikki." Zarežala se je. "No, a mi boš zdaj, ko sva frendici, povedala, kaj je bilo na telefonu?" Zavzdihnila sem. "Bil je mejl od mojega agenta. producenti bi radi posneli še več nadaljevanj Kiss of darkness, ker je bilo prvih osem filmov tako uspešnih. Pravi, da je to neverjetna priložnost, a snemanje bo tokrat v Franciji, ne v Hollywoodu. Francija je res daleč in ne vem, če sem se pripravljena odseliti. Spet. Sploh zdaj, ko imam končno prijateljico." Ob zadnjem stavku sem zardela. Rikki je odkimala. "če nočeš iti, pa ne pojdi. Zaslužiš si normalno odraščanje." Prikimala sem in skupaj sva šli do razreda. Ker je sedela eno vrsto za mano, sva neprestano klepetali, dokler naju ni učitelj razsedel. Enako je bilo pri vseh predmetih. Po pouku sva šli skupaj na kosilo in potem me je Rikki pospremila domov. "Bi hotela prespati pri meni? Staršev ne bo cel teden." Rikki je bila navdušena nad idejo.
12. oktober 2016
Next
01. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg