Forum
Heyyy z Mojco bova pisale mal drugačen ff, mislm da tazga še ni tuki. (Usaj js ga nism vidla?) uglaunm midve se bova potrudle in upava da vam bo ušeč
Happy reading ❤

тσяη: ραят Ι

Georgia's POV

"Ti in tvoj presneti country" je Joey zavil z očmi in se vrgel na posteljo, jaz pa sem mu pokazala jezik in si očala potisnila bolj navzgor, potem pa se spet obrnila k platnu in nadaljevala z grizljanjem lesenega čopiča.
"Country je super" sem mirno protestirala in punčki na sliki pobarvala oko z ledeno modro barvo. Joey je zavzdihnil in se zazibal, tako da je moja stara postelja zaškripala pod njegovo težo.
"Dear John!!!!" Je zafušal in jaz sem prasnila v smeh, pri tem pa punčki na sliki narisala modro črto čez lase.
"Presneto!" Sem zaklela in se jo trudila popraviti. Joey se je zasmejal in plosknil, kot, da je bil to najbolj smešen dogodek v njegovem življenju.
"Nehaj Jo. Odrasti že, za vraga star si dvajset let!" Sem ga okarala, se na peti obrnila proti njemu ter roke uperila v svoje boke. Joey je zavil z očmi in si glavo podložil z dvema velikima blazinama z moje postelje.
"Pogrešal te bom." Je rekel po minuti tišine in kotički mojih ustnic so se ukrivili v nasmeh, moje roke pa so padle ob moje telo.
"Joey" sem nežno rekla in nagnila glavo, ter poskušala buti čim bolj podobna majhnemu kužku. Spet se je zasmejal, vendar le za trenutek, preden se je njegov izraz spet spremenil v resnega. Ustal je iz postelje ter se napotil proti meni. Ustavil se je le nekaj centimetrov pred mano in pogled sem usmirila navzgor, proti njegovim čokoladnim očem. Za trenutek sva samo strmela eden v drugega, potem pa je svoje roke sunkovito ovil okrog mojih ramen in me potegnil v močan objem. Zasmejala sem se in ga objela nazaj. Zaprla sem oči in glavo naslonila na njegove prsi, tako, da sem lahko slišala njegovi srce.
Vsaka punca potrebuje prijatelja kot je on.
"Nočem oditi" sem tiho rekla v njegovo telirano majco in dramatično smrknila. Odlepil me je od sebe in svoje oči strogo zapičil v moje.
"To si si vedno želela, ne smeš sedaj kar opustiti tega!" Je resno rekel in njegov glas je na koncu stavka rahlo pisknil.
"Pomisli, končno boš videla London in spoznala nove ljudi in njihovo kulturo..."
"Ne poskušaj zveneti pametno."
Rahlo me je lopnil po glavi in se igrivo zasmejal.
"Kaj pa če bo družina grozna?" Sem uprašala in se kot kup nesreče sesedla na posteljo.
"Super bo" mi je zagotovil in se mi spodbudno nasmehnil. Zravnala sem hrbet in si spet popravila očala.
Res sem si zelo dolgo želela na izmenjavo študentov, in te priložnosti sedaj ne smem zapraviti, ne glede na to kako močno bom pogrešala svojo družino.
Kakor je rekel Joey, super bo.
"Si že spakirala?" Je uprašal in se vrgel zraven mene, na trebuh, tako da je njegov obraz pristal na vzmetnici in njegov nos se je sploščil. Za trenutek sem se zasmejala, potem pa pokimala in pogledala po sobi. Pogrešala bom pomirjujočo zeleno barvo mojih sten.
"Nehaj sanjariti," se je pritožil in me previdno boksnil v ramo.
"Saj ne!" Sem se branila in naredila nedolžen izraz. Zmajal je z glavo in ustal iz postelje. Stopil je k velikemu platnu in si od bliže pogledal sliko.
"Prava umetnica si!" Zardela sem in se tiho zahvalila, potem pa se vrgla na hrbet in se zagldala v strop, porisan z zvezami, luno in planeti, v kotu je bila celo vesoljska ladja.
Ko sem jih risala sem sedela na lestvi, zdelo se mi je tako grozno visoko, da se mi je kar vrtelo, vendar nisem odnehala dokler ni bil celotn strop zapoljnjen z raznimi barvami. Tega je že dolgo, zato je slika obledela. Mogla bi risati z oljnimi barvami, vedela sem!
Iz misli me je zbudila tišina, Joey je ugasnil mojo glasbo in se mi neumno smehljal z telefonom v rokah. Zmajala sem z glavo in pogled usmerila v Mars.
"Veš, zadnji dan si doma in res bi mogla nekaj početi, namesto da se dolgočasiva tu med štirimi stenami." Je rekel Joey in povzpela sem se na komolce in pokimala.
"Pridi" je rekel in me zvlekel iz sobe. Odpru mi je vrata svojega starega karavana, vendar se mu je preveč mudilo na voznikovo stran, da bi jih za mano tudi zapru. Zasmejala sem se in on je storil isto, takoj ko je za sabo zaloputnil z vrati.
"Kam, madam?" Je uprašal in poskušal z očarljivim pogledom, vendar mu je spodletelo.
"Kamorkoli" sem bleknila.
"Greva se vozit"
"Vozit?"
"Ja!" Začudeno sem ga pogledala, vendar se nisem upirala. Rada imam dolge vožnje, še posebej z njim. Z njim ni nikoli dolgčas. Najbrž zato, ker je otročji in jezikav, vendar ga imam točno takega rada.
Vozila sva se dokler nama ritnice niso zaspale in sva se bila prisiljena ustaviti na kavi, potem pa sva svojo pot nadaljevala. Ves čas sva poslušala glasbo in naglas pela. Ustavili so naju celo policaji, vendar nisva naredila nobenih prekrškov. Proti večeru so me od smejanja že bolele vse mišice, mislim tudi, da imam sixpacke (nikoli ne veš!). Dan je bil prekratek in želela sem si, da bi ga lahko ponovila. Bolj ko sva se bližala domu, manjšala se je moja želja po odhodu. Sovražim nove stvari, kako se bom sploh znašla v popolnoma novem svetu, med popolnoma novimi ljudmi?
Joey je ustavil na dovozu pred našo hišo. Zavzdihnila sem in nepremično obsedela. Uživala sem zadnje trenutke z Joeyom, kajti ne bo me celo leto in sedaj šteje vsak najmanjši spomin, ki si ga bom predvajala pred spanjem tam v Angliji.
"Georgia," je nežno rekel in se na sedežu obrnil proti meni. Dvignila sem pogled in oči zapičila v svojega najboljšega prijatelja.
"Ne skrbi. Vedno bom s tabo, tudi ko me ne boš videla." Nasmehnil se je in prijel mojo dlan. Odpela sem varnostni pas ter mu skočila v naročje.
"Pogrešala te bom" prste sem zarila v njegove mehke lase in on je storil enako.
"Tudi jaz bom tebe" je rekel in me še bolj privil k sebi. Tako sva ostala nekaj minut, morda več, vendar zdelo se je kot bi bil le trenutek.
"Se vidiva jutri" je rekel, potem pa mi na lice pritisnil hiter poljubček. Pokimala sem in izstopila iz avtomobila. Počakala sem, da je speljal in mu mahala, dokler ni izginil izpred mojih oči.
07. november 2013
u153281
u153281
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. november 2013
next!
07. november 2013
Neeeeeeeeeeext!
07. november 2013
u27814
u27814
Neeext!