Forum
hey hey. Živjo sem Janna Moore. Odločila sem se,da ustvarim tekmovanje. Tako tukaj je neka pravil.
1.Se ne kregamo
2. Se ne žalimo
3. Zgodbice oddajte pravočasno
Torej. Rabim najmanj 6 tekmvalk. Dobivale boste izzive. Narediti ga boste morale do določenega datuma. Če ne morete ali kam greste mi prosim napišite.
Prijavnica:
Ime
Priimek
Slika

09. marec 2012
u82882
u82882

09. marec 2012
u82882
u82882
Ups... Oprosti. Ne štej tega
09. marec 2012
u82882
u82882
Ime: Selena
Priimek: Gomez
Slika:

09. marec 2012
sprejeta
09. marec 2012
u50162
u50162
Maja
Keuc
slika:

10. marec 2012
u72009
u72009
avril
lavigne

pa ko bo izziv mi pošli sporočilo
10. marec 2012
sprejeti. najmanj 2 še
10. marec 2012
Annie
Bannanie.

10. marec 2012
sprejeta še najmanj 1
10. marec 2012
u81687
u81687
Taraa.
Agabuu.
Profilna.
Pa izzive mi po zs sporooč. :''''''''''''''D
10. marec 2012
ok sprejetaa
10. marec 2012
u50162
u50162
oprosti ker oglašujem bi se katera prijavila še na moj top model?? http://www.igre123.com/forum/tema/las-vegaski-top-model-2-sezona-with-emaa/29985/
10. marec 2012
nimam nč proti oglaševanju. če se bo še katera prjavla do danes do 5 bo sprejeta.

Hey. Lepo pozdravljene in pred vami je 1 izziv.
Napišite kratko zgodbico. Naj bo pravljična. Kot recimo v drugem svetu,kjer so drevesa oranžna,ptiči,pisanii,itd,...
Good luck
ps: če bo katera dodala sliko bom zelo vesela. Časa imate do nasledne sobote. Če katera ne naredi izziva izpade v igri pa ostane tista,ki je napisala najslabšo zgodbico.
Vse katere se boste prijavile. Izpolnite prijavnico in kar začnite z 1. izzivom. Zapomnite si časa imate do 5 da se še prijavite.
10. marec 2012
May
Lin

10. marec 2012
sprejeta
10. marec 2012
u50162
u50162
bil je večer pravi čas za spanje. umila sem se in zlezla v posteljo.zaspala sem. potem pa se je začelo.sonce mi je začelo sijazti v oči. odprla sem oči in se zbudila v nekakem zelo čudnem svetu. prav zaprav je bil kar lep svet. imel je roza nebo.modra drevesa in celo morje.hotela sem oditi do morja pa sem hodila in hodila morje pa se mi je odaljevalo.na tleh sem zagledala stekleničko za delanje balončkov. odprla sem jo ter naredila ogromen balon.ker pa sem naredila prevelik mehurček sem bila ujeta v njem. mehurček je plaval po zraku in pod mano sem zagledala morje...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slikkce

takole sem bila ujeta v balončku

tako sem ustala
10. marec 2012
u72009
u72009
živela je punca, ki ji je bilo ime lara, rada je imela pse doma je imela 2 psa :
http://www.igre123.com/masa-rawr/slike/kuzka/109553
a še rajši je imela hrčke njena grozna sestra je imela enega hrčka :
http://www.igre123.com/masa-rawr/slike/hrcek/104839
vedno ga je mučila, da hodi po vrvi, da žonglira, da skače skozi ognjeni obroč....
vsak dan ga je umivala a hrček se je branil tega
hudobna sestra ni lari niti dovolila da se dotakne ali vidi hrčka
hrčku je bilo ime pikachu

nekega dne pa hrčka ni bilo več .........
10. marec 2012
ŽIVLJENJE PO SMRTI

Zagledala sem mojo novo življenje.Prejšnji dan me je povozil vlak in sem umrla.In zdaj sem v nebesih.Vse je drugačno ne slišim več petja ptic,ne slišim glasnih avtomobilov.Sama sem na oblaku.Ne zdi se mi,da bi padla.Le sedim in sedim.Potlej pa k meni prileti deček približno star 5 let.Usede se poleg.
"Kako ti je ime.?" me vpraša.
A jaz molčim,ne morem dojeti,da sem mrtva in bom od zdaj naprej tu.
"Jaz sem Tim." mi pove deček.
"Jaz pa Issabell." sem mu končno odgovorila,ko sem izvedela,da je moj edini prijatelj.
"Kako si umrl.?" sem ga vprašala
"V prometni nesreči.Mami je preživela.!Pa ti.?" mi je povedal,ter me objel.
"Povozil me je vlak,zaradi moje neprevidnosti." sem mu povedala in v oči je stopila solza.
"Ne jokaj deklica,midva bova prijatelja.In vsakič lahko z mojim dalnogledom gledaš,kaj se dogaja na zemlji.Vse bo še v redu.!"
Deček me je potolažil.In od tedaj,vsak večer gledava,kaj se dogaja in pri nam in pri njem.

v nebesih

fantek

10. marec 2012
daljnogled

10. marec 2012
waw kake dobre zgodbice
10. marec 2012
še:
vampire.love
taraa
sarč
10. marec 2012
u50162
u50162
hvala
10. marec 2012
u50162
u50162
jz sm že nardila
10. marec 2012
u81687
u81687
Okej js zdle napišem..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hodila sem po vijoličnem parku in opazovala ljudi, nekako so se mi zdeli drugačni od mene, posebni. Gledali so me, kot da sem jaz posebna. Pa zakaj prav jaz? Prišla sem do naselja. Hodila sem od vrat do vrat pa so mi vsi pred nosom zapirali vrata. Čudila sem se. Kaj je narobe z njimi. Prišla sem na drugo stran mesta in zagledala nekaj, kar me je spomnilo na dom. Odprla mi je starka, zgledala je kot čarovnica, a je bila prijazna. Povabila me je v kočo in mi skuhala pomirjajoč čaj. Medtem ko sem srebala čaj, mi je razložila, da sem prišla v vasico, kjer prebivajo čudni ljudje. Ko sem popila čaj, sem se zahvalila in odšla. Ko sem zagledala našo hišo sem se razveselila.
Zbudila sem se vsa potna, in si odahnila, da so bile le strašne sanje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Photos;
Starka:

Čaj:

Jaz:

10. marec 2012
ok. vse ste nardile supr!

ok zmagovalka je
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

..
AnnieBannanie
NAGRADA:

i phone

izpade
.
.

..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
maša rawr oprosti. zelo mi je žal.
10. marec 2012
2.izziv

hey. kako ste? ste pripravljene na 2. izziv? 1. ste tako hitro opravile. ZAto bo 2 izziv malo težji.
Napišite zgodbico,z naslovi katere sem vam razdelila. Napišite malo daljši text.
Ps: spet bom zelo vesela slikic.
ok.
AnnieBannanie-Potres(recimo-piši kot,da si ti človek ki je to doživel.Recimo Kar naenkrat so se tla začela tresti. Vse je zagrabila panika,......)
Xx sarč xX-cunami
taraa-vojna
sweetvam.love-vulkan
sweetvam.love kr začni s drugim izzivom.
GOOD LUCK
Janna MOore
10. marec 2012
NEEE

"Hei Tina.!" sem pozdravila mojo najboljšo prijateljico.
"Živjo Sara,danes pišemo Slovenščino." me je opozorila
Seveda sem vedela,saj sem se prejšnji dan zelo učila.Zazvonil je zvonec in začela se je prva ura.Bila je Slovenščina.

"No učenci.Danes bomo pisali test.!" je rekla učiteljica Klara in nam razdelila teste.
Tedaj pa so se zatresla tla.Zaslišali smo krike.In tudi mi smo v trenutku tekli in šole.Svet pred nami se je tresel.Ne morem opisati dogodka.Šola se je podirala.Nek učenec in večina učiteljev je klicalo pomoč,ker je bilo veliko učencev ujetih.Tla pa so se tresla in bi bilo miru.Stisnila sem se k fantu Galu.Solze so mi tekle.Tedaj pa se je ustavilo,ni se več treslo in zdelo se mi je mirno.Zavladala je panika.Vsi učitelji so šteli učence.
"Tina,kje si.?" sem zavpila,ko nisem zagledala sošolke.
Učiteljica je prestrašeno gledala.Objela me je.
"Sara ne boj se našli jo bojo." me je tolažila,a nisem se pomirila.
Minila je ura.Iz pod ruševin so rešili več učence.A Tine nikjer.Tudi njena mama in oče sta me mirila,a v sebi sta čutila,da je ni.
Tedaj pa sem slišala glas.Iz pod ruševin sem slišala znan glas.Tudi ostali so ga.Reševalci so stekli in na svobodo potegnili Tino.Bila je živa in zdrava.Zelo sem bila vesela.Tudi moja družina je bila rešena tega velikega potresa.V bližnjih letih so nam vsem zgradili dom,ki nam ga je odnesel potres.In vse je bilo,kot po starem.
10. marec 2012
midve s Tino.

10. marec 2012
u50162
u50162
CUNAMI
Bila je sobota sedela sem pred televizijo in gledala dougočasne poročila.potem pa se je začelo vreme.napovedovalka vremena je rekla:
NAPVEDOVALKA: jutri bo ob obali velik cunami tisti ki ste ob obali opozarjam in tudi priporočam da se naj čim preje izselijo stran od obale.
jaz sem si mislila >>cunami kaj pa kaj še zakaj tok nakladajo !?
10. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg