Forum
Top modeli so nekaj kar je veselilo lolo.lola je bila deklica ki ni imela staršev,zato je živela pri modnem oblikovalcu Enrikeju,želela je postat top model zato je prosila enrikeja za priložnost,enrike se je zasmejal in rekel : zakaj si to tako močno želiš ? lola je rekla da je bila tudi njena mama top model,in zato si želi.Enrike ji je odgovoril da bo razmislil.

RABIM 7 NEXTOW DA NADALJUJEM!!!

TO JE LOLA

https://img2.timeinc.net/people/i/2014/specials/sma/bts/chris-hemsworth-7-435.jpg TO JE ENRIKE
03. maj 2015
03. maj 2015
u193060
u193060
Next!!
05. maj 2015
Hvala za next Dαпcε.*

njeni lasje:

čevlji:

bila je zelo uspešna. enrike je bil zelo ponosen nanjo, zato je dejal: "danes sem videl kako talentirana si lola. postala boš vodja ekipe!"
s tem je lolo zelo razveselil.
06. maj 2015
u193060
u193060
Next+ omg! Carska zgodba!!
06. maj 2015
hvala Dαпcε.*
next napišem pozneje
06. maj 2015
u193060
u193060
Nzk
06. maj 2015
pisala bom v prvi osebi

Zjutraj me je zbudilo trkanje po vratih. "Naprej!" sem se zadrla. V sobo je planil Enrike, me objel in zavrtel v zraku. "Hej, počasi!" sem se nasmejala.
"Kaj je?" sem vprašala, ko me je končno spustil.
"Lola, na tekmovanje gremo!" je vzkliknil. Bila sem tako srečna, da sem planila na posteljo in skakala po njej. "Kdaj?"
"Čez en teden. Dva dni pred tekmovanjem ti bo Katie pomagala izbrati obleke, ter izbrala pričesko. Bodi pripravljena." je odgovoril in odšel. Katie je bila moja modna oblikovalka. Pomagala mi je pri izbiranju oblek, friziranju in nasplošno vsem.
Spomnila sem se, da še nisem urejena, zato sem stekla pod tuš.
moja soba:

moja kopalnica:

enrikejeva soba:

enrikejeva kopalnica:

najina hiša:

06. maj 2015
u193060
u193060
Next+ OMG! CARSKA ZGODBA
07. maj 2015
next carsk
07. maj 2015
nexttt
07. maj 2015
Next carsk
08. maj 2015
u193008
u193008
Next pls nadaljuj!!!
10. maj 2015
hvala vam za nexte bom nadaljevala, ko bom imela čas najbrž do srede ok?
10. maj 2015
u193008
u193008
Ok
10. maj 2015
next
24. maj 2015
Po tuširanju sem nase navlekla neka oblačila in se odpravila v dnevno sobo. 3 ure sem presedela pred televizijo. Danes sem zmenjena s Katie, da mi grema poiskat obleko za tekmovanje. Po pol ure je končno pozvonilo. "Ljubica, si pripravljena?" je vprašala Katie, ko sem ji odprla. "Seveda!" sem odgovorila in zaklenila.
V nakupovalnem sentru sma "letali" od trgovine do trgovine. Nobena obleka ni bila tista prava. Ni bila posebna. "Kaj pa tale?" je vprašala Katie in pokazala na modro z bleščicami. "Nah" odkimam z glavo. "Pa ta?" pokaže na rdečo z črnimi trakovi. Odkimam. "Imaš pa res čuden okus. Nič ti ni po godu. Greva zdaj še v zadnjo trgovino." je rekla in me odvlekla. Pomerila sem vse obleke v trgovini, pa nobena ni bila prava. "No pojdi se preoblečt, jaz pa še grem malo pogledat naokoli. Ko končam, pred kabino zagledam vso navdušeno Katie. "Ta je prava!" je rekla. "Pa pokaži" sem rekla zdolgočaseno. Pred mano se je prikazala najpopolnejša obleka EVER! Bila je roza z bleščicami.
Obleka:

Katie (24 let) :

P.S. Enrike je star 25, Lola pa 17
03. avgust 2015
naslednjič bo daljši obljubim
03. avgust 2015
Neextt + full carska zgodbaa
04. avgust 2015
"Wow, Katie, čudovita je" sem rekla ko sem se je nagledala. "No, sedaj pa še po čevlje." teh nisma dolgo iskali saj sma bili preveč utrujeni od iskanja obleke. Hodili sma proti izhodu, ko sem se ponesreči zaletela v nekoga. Bil je fant. "O-oprosti" sem zajecljala. "Je že vredu. Jaz sem Jake, pa ti?" je vprašal. "Lola." "No, zdaj bo pa treba iti. Adijo!" reče Katie. "Adijo, Jake." rečem in hočem oditi a me prime za roko. "Počakaj. Ali lahko dobim številko?" nasmehnem se in mu jo dam. Posloviva se.

Doma sem dobila sporočilo.
¤ Hej, ali bi se lahko jutri dobila? Jake ¤
¤ Prav. ¤
¤ V parku ob 4. ¤
Začela sem plesati in skakati po sobi saj je bil Jake res luškan. "Hej, kaj pa ti je?" je v mojo sobo pritekla Katie. "Jutri se dobim z Jake-om!" sem se zadrla. Tudi Katie je začela plesati po sobi. Ona je poleg Anne moja najboljša prijateljica. Kmalu je prišel domov Enrike in pokazala sem mu obleko.
"Prečudovita je." je rekel. Nekaj časa sma se še pogovarjala, potem pa odšla spat.
Čevlji:

Jake (18 let):

Anne (17 let) :

04. avgust 2015
Neeext
04. avgust 2015
Nadaljulem jutri
05. avgust 2015
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxt
19. oktober 2015
u204209
u204209