Forum
u28501
u28501
hi! očitno vas čudi zakaj sem napisala naslov zgodbe top model a ne?
no napisala sem ga zato ker je ta zgodba prav resnična ampak je tudi kratka ampak nič hudega če bo ta zgodba kratka si lahko preberete to: http://www.igre123.com/forum/tema/bff/17861/1 to zgodbo sem napisala tudi jaz!

ok najprej naj predstavim osebe:
http://www.igre123.com/anna94 (prijatejica)
http://www.igre123.com/demiselmiley1 (jaz)
http://www.igre123.com/nejc509 (prijatelj)
in še en od tega nejca brtranec (na igrah) usi smo tuki na igrah zato ker se je to dogajalo tuki na igrah!

boste brali???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2011
u28501
u28501
enkrat smo bili na chatu (igre123) jaz,anna94,žiga (nevem zdej več kako mu je ime mislim da je žiga ) in nejc

pogovr na klepetu:
j(jaz) a(anna) ž(žiga) n(nejc)
j: hej žiga kako si?
ž: dobro pa ti?
j: dobr hh
ž: ej poglej to stran! .....(poslal mi je annino stran oz. annin top model!)

ko sem pogledala me je anna vprašala če se hočem prijaviti na njen top model in sem rekla mogoče!
med tem časom sem pa šla nazaj na njen top model in videla da se je žiga prijavil in dal gor neko debelo žensko
seveda mu je anna rekla da se moški ne smejo prijavljati samo ženske in ko sem jaz to sliko videla sem se začela smejati! ko sem pa videla da nejmu je anna nekaj govorila po top modelu sem še jaz objavila debelo žensko (sliko) in potem še nejc........

next?
16. maj 2011
u28501
u28501
3 next in nadaljujem!!
16. maj 2011
next
16. maj 2011
Nextt (:
Čeprauuu vem kajj se je zgodilooo ...
16. maj 2011
u28501
u28501
oprosti anna! hotla sem samo da izvejo kakšna si ti po resnici in kakšna sem jaz! ok? nebodi jezna name plis!!!
16. maj 2011
Seii nisemm ...
16. maj 2011
u28501
u28501
ko je to anna videla je znorela! povedala je da bo naredila za nas (samo za nas tri) novo temo kjer bomo lahko dajali gor nore slike in videoposnetke takrat sem se smejala in sem si mislila kaj boš ti delala nam novo temo!?
pogovor:
j(jaz) ž(žiga) n(nejc) a(anna)
j: anna zakaj boš ti delala nam novo temo če si mi lahko sami naredimo?! nismo tako nori!
a: ne jaz sem vam naredila novo temo za vaše butaste videoposnetke in slike!
po nekaj minutah nam je poslala link od nove teme kjer lahko dajamo gor nore in zabavne video posnetke in slike! nejc in žiga pa sta trdila da je na njenem top modelu boljše in tudi jaz sem to trdila!
ko mi je anna govorila grde besede sem tudi jaz začela govoriti nazaj grde besede......
tako smo govorili grde besede do 11 al 12-ure zvečer! in naenkrat je žiga rekel da njemu je dc in meni je tudi bilo ker anna ni več nič govorila nazaj tu pa tam je kaj napisala ampak ne veliko! tako sva se pogovrajala po top modelu (anninem) in potem naju je anna prosila da naj nehava pisati saj njej oničujeva top model! jaz sem pa potem rekla: top model ja za luzere in lejzbike.......next?

2-3 nex-tov pa nadaljujem
16. maj 2011
NeexT
16. maj 2011
NeeXt
16. maj 2011
u28501
u28501
tako smo se naslednji dan še itak grddo pogovarjali in potem mi je anna9 napisala sporočilo:

ti imaš tudi top model potem pa nam govoriš da smo lejzbike? ti si lejzbika!

in to je tudi napisala na top modelu! ko sem to videla sem si mislila:
kaj boš ti mene zajebavala in mi govorila da sem lejzbika če si pa ti sama lejzbika! in še to zdejbom prekinila ta top model!!!

in sem ga! ko je to anna videla se je začela smejati in jaz sem njej rekla da ta top model več ne obstaja!! in potem je anna naredila novo temo (že spet) in napisala:

žiujo! to temo sem naredila posebej za eno noro žensko ki je prijavljena tuki na igrah123
po imenu demiselmiley1 zdej vam pa tuki dam link in si poglejte kako je bilo!
in potem je dala anketo!........

next?
17. maj 2011
NeexT!!
17. maj 2011
NexxT
17. maj 2011
u28501
u28501
ko sem to videla da je naredila sem bila zelooo jezna na njo!
po nekaj trenutkih sem videla da je veliko glasovalo proti meni in nekateri so tudi za mene ampak proti meni je kar jih veliko bilo! kaj me je pa zelooo jezilo!

po nekaj trenutkih sem videla da mi je anna94 grdo govorila in sem njej govorila nazaj (kaj me pa briga) in po tem je anna povedala zakaj sem njej uničila top model in zakaj sem njej tako grdo govorila

in sem jaz rekla da nisem samo jaz uničila tvojega top modela ampak tudi nejc509 in njegov brtranec pa še njiva sta prviva začela!

next?
29. maj 2011
u28501
u28501
next?
03. junij 2011
Next
05. junij 2011
u28501
u28501
po tem sem šla na klepet in rekla:
(dala sem stran kjer je anna to naredila) in rekla če hočeš glasuj zame! in si preberi zgodbo
neketere so bile za in sem bila srečna da so bile za mene! ko sem odšla z računalnika sem zelo bila živčna!

naslednji dan sem hotela it na tisto starn ampak je nisem našla zeloo me je presenetilo!
po nekaj dneh me je pa anna94 vprašala če bi se prijavila na njen top model seveda šem se jaz bila še vedno jezna nanjo in sem jo vprašala zakaj bi se prijavila na njen top model! ona pa je rekla:
next?
07. junij 2011
em....... bed je ampak vseeno next čeprav je beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddd grozna si !
26. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg