Forum
u33707
u33707
OILA PUNCE TUKI SPET TOP MODEL VEEEM DA JIH JE ŽE VELIKO AMPKA TA JE NEKOLIKO BOLJ POSEBEN TUKAJ SO NAVODILA KI JIH MORATE OBVEZNO PREBRATI ČE HOČETE SODELOVATI V TOP MODELU
Ta top model se bo šel na točke kar pomeni da bom s točkami od 1-10 ocenila vašo sliko če bo slika napačna vam jo bom še vseeno ocenila ampak vam odštela še polovico točk zato le pridno opravljate naloge saj zmagovalka dobi(ne za res ampak na sliki) 3D televizor,iphone in seveda bo osvojila naslov top modela sveta res je sveta zato se le potrudite če slike ne boste mogle oddati pravočasno mi prej sporočite da vam ne odbijam točk ali sploh ne dam točk pri prvem izivu vam bom točke povedala sproti dala pa vam bom tudi moj gmail če bo kakšen problen da mi lahko sporočite tudi po gmailu in še opozorilo če veste da ne znate dajati slik natop model mi prosim pošlite sliko na gmailuff.vanessa@gmail.com
prijavi se vas lahko največ 12 najmanj pa 7 ko vas bo 7 vam bom dala 1 iziv a samo če boste obljubile da boste v času delanja naloge poslale sporočilo naj se prijavijo in dale link tega top modela saj se vas mora do 1 ocenjevanja priajviti 12 vsak iziv ki ga bom dala bo trajal 3 dni TISTA KI BO DALA VEČ KOT ENO SLIKO ZA EN IZIV JI ŽE VNAPREJ POVEM DA SE TEGA NE SME KER ČE TO PONOVITE 3X ALI SAMO 2X VAS IZLOČIM IN NE SODELUJETE VEČ TUKAJ
PRIJAVNICA(pazite da jo izpolnete celo in lepo saj bom točke podelila tudi na prijavnico):
ime in priimek:
starost:
kraj:
zakaj si želiš postati top model:
kratek življenjepis:
kaj bi počela če bi bila manekenka:
ali bi nekaj svojega denarja podarila otrokom v afriki in revnim:
zakaj:
hitro se priajvite in zagotavljam vam da se boste zelo veselile
PA SVE NALOGE VAM BOM POŠILJALA PO SPOROČILU
TO PA SEM JAZ
SAMO PREDSTAVILA SE VAM BOM:
MOLLY KOCE

____________________________________LOVE__VANČ______________________________________
20. januar 2011
Ime in priimek : Miley Cyrus
starost : 19 let
kraj : california
zakaj si želiš postati top model: ker rada opravljam to delo
kratek življenjepis : ime mi je miley imam 19 let, ukvarjam se rada s top modelom, nisem še zmagala, najljubša barva : vijolična, najljubša žival : delfin in najljubša hrana : špageti kaj bi počela če bi bila manekenka: slikala bi se za naslovnice revij in nasploh, delala bi komercijalne reklame, ter se ukvarjala s hojo
ali bi nekaj svojega denarja podarila otrokom v afriki in revnim: da
zakaj: zato da zaživijo normalno saj ima vsakdo pravico da živi udobno

20. januar 2011

IME MI JE ZOJA pišem se Kovač stara sm 18 živim v ljubljani moja mami je bla manekenka tud jaz si želim bit zelo rada imam pse zdej po novem imam tud fanta aja in živim v vili.Top model želim postat zato ker mi pravijo da sem za to rojena.Seveda bi podarila otrokom saj se mi smilijo in so si zelo bogi tako da bi jim namenila kar nekaj denarja
20. januar 2011
u33707
u33707
seveda da si sprejeta in vse čestitke dobila si 9,5 točk le tako naprej in še na nekaj bi te opozorila dam ti možnost da sliko zamenjaš s top modelom saj če boš nadaljevala v slikah slavnih ne boš prišla daleč uporabi raje top modele če se strinjaš z mano lahk tudi zmagaš
20. januar 2011
u33707
u33707
to je blo zaidy
20. januar 2011
u33707
u33707
jožicaperdrera: vse je uredu slika mi je zelo všeč le tako nadaljul nimam pripomb ampka ugotovi zakaj si v srcu želiš postati top model in ne kaj si drugi mislijo o tem pomisli zakaj sama hočeš postati top mdel
20. januar 2011
kdaj bo naslednji iziv
20. januar 2011
miranda kerr
20 let
LA
rada poziram in slikam
življenjepis

sem miranda kerr in ko sem prišla na svet prve ure sem se rodila v hollywoodu prek kamer ker so snemali premiero filma manekenka na odru sedaj je ta film že pozabljen.čez par let sem na tv-jo zagledala tyro banks rekla sem si da bom nekega dne tudi jaz tam in da me ne bodo pazabili in upam da se mi bodo sanje uresničile.

da bi ga podelila
zato ker vem kako je ker moja najboljša prijateljica je revna in vem kak je
21. januar 2011
slika na profilu
21. januar 2011
okej...a bo pol tale slika uredu?

21. januar 2011
u35466
u35466
ninu

chocolate

živim u ..... ....

top model bi postala zto ker semm ful lepa xĐ

bi podarilaa of korss xĐ

zto kr se mi smiljoo xĐ

slika:

ime mi je ninu.ful rada pojm.to je to xĐ
21. januar 2011
u33707
u33707
ja poglej si vse od didy ona je vse opravila odlično ti pa imaš pomankljivosti pa še to če hočeš postai top model mora moda postati tvoja glavna stvar v živlejnju in se boš morala malo odreči petju uredu točk pa imaš samo 8
analissa:ja vse je vredu ampak ko to gledam se mi sdi da nekaj manka in ti bom odbila 1 točko in pol tako da jih imaš 8,5
21. januar 2011
u35466
u35466
jojjj no... sej pa nism prjaulena my life is music and hip hop
21. januar 2011
u33707
u33707
ja ok no
21. januar 2011
u35466
u35466
okkk :

IME: nina

STAROST: 15 let

ZAKAJ SI ŽELIŠ POSTATI TOP MODEL: ker bi rada bila na revijah in rada imam to delo

KRATEK ŽIVLJENPIS: sem nina.stara sem 15 let.rada imam top modele.nijker nisem zmagala ampak vem da se lahko pripeljem vsaj do pol finala.

KAJ BI POČELA ČE BI BILA MANEKANKA: če bi bila manekenka bi hodila po modni pisti, pripravljala se bi za naloge ki jih moram narediti...

ALI BI NEKAJ DENARJA DALA U AFRIKO: ja bii

ZAKAJ: ker se m smilijo in usak si želi prijetno bivanje.
uredu?
21. januar 2011
u10123
u10123
ime in priimek: alessandra ambrosio
starost: 29
kraj: Slovenija (država)
zakaj si želiš postati top model: Zato ker me to delo veseli!
kratek življenjepis: Moje rojstno ime je Alessandra Corine Ambrosio. Stara sem 29 let. Rodila sem se 11 aprila 1981 v Erechim.
kaj bi počela če bi bila manekenka: Hodila bi po modni pisti....
ali bi nekaj svojega denarja podarila otrokom v afriki in revnim: Seveda
zakaj: Zato ker sem dobrodelni človek in ker ga bolj potrebujejo kot jaz!
21. januar 2011
u10123
u10123

21. januar 2011
lepo vanesa
22. januar 2011
u33707
u33707
vanessa111: kaj naj rečem love it ampak en in edini problem kot manekenka nikakor ne boš hodila samo poo modni pisti ampak še veliko več ampak bres skrbi imaš 9,5 točk le tako naprej
NiNu.Chocolate.: čestitam od prve prijave si se spremenila in sedaj si videti bolj svež nov top model le slika če je od prej ni ravno odlična ampak odlično še vseeno imaš pa problem napiši hitro če se le da še malenkost o tebi da vidim če ti pripada 9,5 točk ker se odločam med 9 točkami in 9,5
22. januar 2011
u33707
u33707
pa drgač 5 nas je še najmanj 2 ampak vas prosim da mi pri pošiljanj prošenj top modela pomagate še ve
22. januar 2011
u35466
u35466
ok

slika:

bo to uredu?
22. januar 2011
lepo
23. januar 2011
u33707
u33707
gooooood i love it 9,5 očk imaš
23. januar 2011
u32590
u32590
ime in priimek: Tejč Anders
starost: 16
kraj: Slov. Bistrica
zakaj si želiš postati top model: Ker smo kar nekaj časa živeli v revščini in si želim zmagati ker ko zmagam pozabim na revščino
kratek življenjepis: Moje ime je Tejč Anders Pušič. Stara sem 15 let. Rodila sem se 18. maja leta1996.
kaj bi počela če bi bila manekenka: Hodila po modni brvi, snemala reklame, fotografirala.
ali bi nekaj svojega denarja podarila otrokom v afriki in revnim: da.
zakaj: ker svo včasih bili revni in vem kako je ter rada pomagam drugim

Slika:

02. februar 2011
u32590
u32590
*kaj bi počela če bi bila manekenka: Hodila po modni brvi, snemala reklame, pozirala za
revije in se fotografirala (kot fotomodel(podobno))
02. februar 2011
u33707
u33707
slovenski top model bi postala vse je odlično 9 točk si mlada in hočeš postati top model nevem kaj nej rečem mal pomankljivosti pa je in ako je 9 točk
04. februar 2011
ime in priimek: TINA KOSMAČ
starost: 17 LET
kraj: LJUBLJANA
zakaj si želiš postati top model: KER HOČEM BITI SLAVNA IN ŽE PRI 12LETIH SEM SI TO ŽELELA.
kratek življenjepis: TINA KOSMAČ, RJAVI LASJE IN OČI.
kaj bi počela če bi bila manekenka: POZIRALA, HOJA PO MODNI BRVI...
ali bi nekaj svojega denarja podarila otrokom v afriki in revnim: DA
zakaj: KER SI ZASLUŽIJO DENAR; DELAJO A IMAJO ZELO MALO "PLAČE"

SLIKA NA PROFILU
04. februar 2011
ime in priimek: lily kross
starost:19
kraj:new your
zakaj si želiš postati top model: zato ker me to res zanima(čeprov če je igra)
kratek življenjepis:ime mi je lily (v top modelu) in pišem se kross. stara sm 19 let in živim new yourku.rada plešem pojem, in se odeležim mnogih odtvoritev in zabav v mestu. drugače sem pa pridna, rada pospravljam in tako dalje. in vem da se bom mogla malo navaditi na top model. zelo dobro poziram in imam dober stil.
kaj bi počela če bi bila manekenka: Hodila po modni brvi, snemala reklame, pozirala za
revije , fotografirala ,zmagovala na tekmovanjih.
ali bi nekaj svojega denarja podarila otrokom v afriki in revnima
zakaj:zato ker si mi smilijo in nimajo tolika denarja za elektriko, vodo,hrano... in bi jim moj denar prav prišel...
slika:

04. februar 2011
u33707
u33707
tini_cute:vred nevem kaj nej rečem dobra si 9,5 točk
tadi_srčica:enako vse dobro le da si še najboljša +10 točk
04. februar 2011
tnx. a bo iziv kmal ? zjj??
04. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg