Forum
u39549
u39549
Alohaa punce;3
No tuki si bote loh kupoval stvari.
KUPUJETE JIH LAHKO PO 2. IZZIVU!

Ta trgovina se imenuje Super Star. In je edina trgovina v našem (izmišljenem) mestu Super Star. Zato je naši trgovini tako ime. Torej kot vidite ta tema ni navaden Top model v katerem opravljate izzive in to. To bo tema v kateri boste vodili tudi vaše web žiulenje. To pa malo fejkam. tako da upam da fucking.carot nisi jezna. samo da ti pov da nebo tako kot v tvoji temi.

Torej. Tukaj boste lahko kupili:
Oblačila-Jaz vam bom na glavno temo dala oglase. Na zs se mi javite da reklamirate neko firmo oblačil. Prej si morete kupiti 2 obleki te firme. Na temo ki jo bom naredila boš rešila nekaj izzivov. Nato dobiš plačilo. Ampak moreš opraviti dobro!

Laki- Na glavno temo vam bom dala oglase. Na zs mi lahko javiš če želiš reklamirati neko firmo lakov. Pred tem si moreš kupiti 2 laka te firme. Nato na temo ki jo bom naredila dobiš nekaj izzivov. če opraviš dobo dobiš plačilo.

Hrano in Pijačo- Tukaj lahko reklamiraš industrije ali CELO. to trgovino! Za industrijo izbereš oglas in se mi javiš na zs. Na temo ki jo bom maredila opraviš nekaj izzivov. če dobro opraviš dobiš plačilo. Če pa želiš reklamirati to trgovino moreš reklamirati ze prej 1 firmo.

Obutev- Isto kot pri oblačilih in lakih. Pred tem moreš kupiti 2 obutve od te firme.

Zmaga- Če kupiš zmago zmagaš v samo 1 krogu. Zmaga za več krogov stane veliko. Zmago lahko tudi reklamiraš. Isto je kot pri lakih,oblačilih in obutvah. Če dobro opraviš dobiš plačilo.

Živali- Tudi trgovino z živali lahko reklamiraš. Pred tem moraš kupiti 1 žival.
PROSIM DA PREBERETE VSA NAVODILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRI TEJ TEMI SE N EIZPADA! KO NEKAJ KUPIŠ DOBIŠ 10 TOČK. TUDI KO ZMAGAŠ DOBIŠ TOČKE. KO BO KONEC SHOWA BOSTE TOČKE SEŠTELI IN TISTI KI JIH BO IMEL NAJVEČ BO ZMAGOVALEC
07. oktober 2012
u39549
u39549
upam da razumete
07. oktober 2012
jst ne razumem lih dobro
07. oktober 2012
I love u :*
kdaj pa začnemo? nared trgovine, kjer si lahko kupujemo stvari al pa jih dodaj tuki notr na to temo...
07. oktober 2012
u39549
u39549
ja začnemo po 2. izzivu! a bi prebrala use natančno!!
09. oktober 2012
sorry <33
13. oktober 2012
u39549
u39549
Sej ok < 3
13. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg