Forum
Hej punce!
Naj se vam predstavim.
Moje ime je Natasha Galkina.

Tudi sama sem tekmovala na America's Next Top Model v osmi sezoni. Na žalost takrat nisem zmagala temveč sem osvojila odlično drugo mesto. Ampak vseeno je bila ta oddaja odlična odskočna deska v svet mode.
Sedaj pa bom preizkusila kot vaša voditeljica in ocenjevalka.

Da pa bo tekmovanje potekalo brez večjih konfliktov, imam pripravljenih nekaj pravil:
1) Med seboj se ne žalimo!
2) Izzive opravljamo redno - če se ne opravičiš pred ocenami avtomatično izpadeš
3) Tudi če nekdo ne opravi naloge, lahko poleg njega izločim še koga
4) Slike se med tekmovalci NE smejo ponoviti
5) Ko opravite nalogo želim na temi videti sliko in ne link! (razen če ne gre drugače)
Tisti, ki ne znate naložiti sliko - https://www.igre123.com/forum/tema/kako-dodas-sliko-na-forum/13175/

Sedaj pa vaša izkaznica:

Ime:
Priimek:
Slika:

Tekmovanje začnemo, ko vas bo prijavljenih vsaj 10 ... zelo vesela pa bi bila, če vas bo kaj več (prijave potekajo še celotno prvo nalogo, do objave ocen)
Obljubljam vam zanimive izzive in upam da boste v njih čim bolj uživale.
Tako.
Naj se tekmovanje začne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. december 2011
ime: Grace
priimek: Evans
slika:

03. december 2011
sprejeta
03. december 2011
Rihanna Fenty Robyn

Pa ka bi me lahka obveščala kdaj bodo izzivi?
03. december 2011
sprejeta ^^
in ja, use bom obveščala po zs
04. december 2011
povejta še drugim
04. december 2011
Ime:Nina
Priimek: Dobrev

Majć a bi loh preverla moje pixe in povedla če j ok slikovna podlaga za mojo naslednjo zgodbico?
04. december 2011
u61785
u61785
Ime: Ariana
Priimek: Styles
Slika:

04. december 2011
sprejeti obe ^^
p.s.: Mety - že tečem
04. december 2011
dajmo, še usaj šest jih potrebujemo! povabite prijatelje/ice, da bomo lahko začeli
06. december 2011
Hwala Pikec D me zanima če bo Nikky kej jezna k sm uporabla nejno foro xPP..... če bo ona govorila pikec bom js govorila pa..... Flekec xPP
07. december 2011
u66749
u66749
Alex Kiss

08. december 2011
sprejeta
povabite še koga ...
08. december 2011
ok, počakamo še do ju3 in potem začnemo. Še vedno pa bi si želela vsaj še dve tekmovalki
13. december 2011

Pozdravljene punce!
Kot kaže, nas je zaenkrat le 5. Upala sem sicer, da se vas bo prijavilo več, ampak mislim, da smo čakale dovolj časa.
Za vsako nalogo in ocene vam bom poslala sporočilo na zasebca in seveda vam bom dala dovolj časa, da nalogo tudi opravite.
Za tokratnjo nalogo imate časa do sobote, do 16.00. In seveda pričakujem od vseh, da se boste potrudile po najboljših močeh!
Pa preidimo k nalogi.
Za začetek me zanima, koliko osebnosti lahko pokažete na sliki. Ali lahko zasijete tudi skozi goro barv na obrazu? Če lahko, mi to tudi dokažite!
Torej, vaša naloga je, da posnamete fotografijo obraza, z močnim make-upom oz. z barvo na obratu. Upam, da vas barva ne bo pokopala.
Veliko sreče!
p.s.: Do objave ocen, se lahko še vedno kdo prijavi na tekmovanje!

14. december 2011

okei?
14. december 2011
u61785
u61785
Upam da misliš nekaj takega

14. december 2011
obe ok
14. december 2011
izberi sliko, sicer bom ocenjevala prvo ... čene pa super
14. december 2011
ti zberi tisto k ti je najbl ušeč^^
15. december 2011
ti moreš zbrat
sorry samo pač tako je pravilo ...
15. december 2011
oky tazdno D
16. december 2011
u50067
u50067
ime: Miranda
priimek: Kerr

17. december 2011
oo šiiit... zamujam....
pa še neki mi zdele nagaja, da ne morm slike dat
17. december 2011

OCENE:
Nessy: Slika je na splošno lepa. Ampak me zares zelo moti, ker ne vidim dekletovih oči. Pazi drugič na to.
Suny...Katerina: Tudi tvoja slika je lepa. Ni pa ravno slika modela. Ampak vseeno me tvoje oči nekako pritegnejo.
SoMe: Sem zelo vesela, da si izbrala zadnjo sliko, saj je ta prva, ki ima zares tisti močan make-up, ki te lahko popolnoma zasenči! Oči so čudovite, le usta izgledajo nekoliko čudna. Mogoče jim primankuje le malo mehkobe, s katerim bi jim dala učinek gibanja. Sicer pa odlično.
LOPATČANKA: Ti si pa zares presegla vse, saj imaš na obrazu dobesedno barvo. Popolnoma si prekrita, vseeno pa iz slike, skozi vso to barvo izstopajo tvoje oči, kar je bilo pri tem izzivu najpomembnejše.
sMReKa < 3: Bom dala link, ker se slika zares noče prilimat
https://ladiesgallery.info/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=30778&g2_serialNumber=1
Slika je prav tako kot prvi dve lepa. Všeč mi je, ker čeprav ne vidim dobro tvojih oči, vseeno izžarevaš neko energijo. Ampak slika na žalost ni profesionalna.
Lariseeq*: Ni slike!
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Tokrat ste me kar precej razočarale, ampak upam, da ste se nekaj naučile iz napak. sMReKa < 3 odločila sem se, da ti tokrat oprostim, ker nisi opravila do določenega časa. LOPATČANKA, tudi ti si zamudila, ampak kot sem rekla. Tokrat vama bom oprostila. Sem pa vesela, da si se nam pridružila.
Ne pozabite punce. ČAS JE DENAR!
################################################################################
Zmagovalka tega izziva je
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
LOPATČANKA
Čestitam!
.
.
.
.
Izpade pa Lariseeq*, ker ni opravila naloge
________________________________________________________________________________
Love Natasha!
18. december 2011
ajaa..ej te lohk prosm, da mi še na fbju napišš sporočil, k bo izziu??
k zadne cajte sm precej mal tle na igrah...
(šola ubija -.-)
18. december 2011
ni blema
verjemi, da vem kako je to ... jutri sem uprašana 2 predmeta, pišem mat in če se ji tko sprdne bom mogla še španščino -.-
ma kej folk misli da sem bog al kej?
Izziv pa dobite še danes ^^
18. december 2011

Hej punce!
Prišel je nov izziv! In upam, da se boste pri tem bolj potrudile.
Tokrat sem se odločila, da poskusim nekaj novega. Malo manj smernic, zaradi česar boste imele nekatere precej težav, spet drugim pa bo to dalo krila.
Zadnje čase me zelo navdušuje neka pesem, za katero verjamem da ste jo že slišali, saj se neprestano vrti na radijskih postajah. Ne le, da ima zelo poslušno melodijo in je zelo spevna, temveč ima tudi odlično sporočilo.
Ta pesem je PRICE TAG od Jessie J in B.O.B.

Uporabite besedilo, sporočilo, videospot, ali kar koli, kar vas bo navdihnilo da posnamete čudovito fotografijo.
Časa imate do četrtka, do 23.00.
Upam, da boste uživale. Veliko sreče!
Love Natasha
18. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg