Forum
u154842
u154842
Pozdravljene!

Ker rada sodelujem na top modelih, sem se odločila, da ustvarim kar svojega. Spodaj je prijavnica in nekaj pravil, ki jih je treba nujno upoštevati! Kakorkoli. Razložila bom kako poteka moj top model. Rabila bom 15 tekmovalk. Pač jaz vam dam iziv, ki ga je treba narediti v 3 dneh (ne bom čakala 1 teden). Izivi ne bodo težki. Vzeti si boš mogel le 5 minut. Potem vam bom jaz ocenila sliko od 1 do 10. Daš lahko največ slik ali pa odvisno od mojih navodil. V vsakem izivu ena izpade. Ne še v prvem. Sproti boste dobivale tudi nagrade. Zmagovalka malo večjo, tista, ki pa je izpadla pa tolažilno.

No kakorkoli. Preidimo k resnejšim stvarem. Moje ime je Emma Watson in sem voditeljica tega top modela. Top model se je poimenoval po meni.

To sem jaz:

Prijavnica:
♥ Ime:
♥ Priimek:
♥ Starost:
♥ Moja slika:
♥ Moja naj slika:

Pravila:
♥ V tem top modelu lahko sodelujete žal le punci tako, da fanti baj baj!
♥ Tukaj se ne žalimo, prepiramo, govorimo grdih besed in tako naprej.
♥ Izive opravljamo redno. Če iziv ne opraviš v 3 dneh žal izpadeš.
♥ Tukaj lahko oglašujemo samo, če si prej oglaševala moj top model.
♥ Se zabavamo!

Aja skoraj bi pozabila... Med tekmovanjem boste bivale v vili z bazenom. Vsaka bo imela svojo zasebno kartico, ki bo lahko samo ona odpirala vrata vaše sobe. Nihče drug ne bo imel vstopa v sobo razen vi in čistilka. Imele boste tudi svojega zasebnega postrežnika. Spodaj bo tudi samo postrežna restavracija. Ko izpadete se spakirate, odjavite pri recepciji, izročite kartico in mi vam bomo organizirali varen prevoz do vašega doma. Upam, da vam bo udobno!

To je vila z bazenom:

Mislim, da sem povedala vse. Če sem kaj pozabila mi pišete po zasebnem sporočilu ali pa tukaj. Upam, da se boste prijavile v moj top model! Želim vam veliko uspeha in zabave v igri!
Lep pozdrav! Direktorica Emma Watson

Boš sodelovala v mojem top modelu?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2013
u142227
u142227
♥ Ime: Gabii
♥ Priimek: Styles
♥ Starost: 17
♥ Moja slika:

♥ Moja naj slika:

31. oktober 2013
Prijavnica:
♥ Ime: Mellissa
♥ Priimek: Swan
♥ Starost: 14
♥ Moja slika:

♥ Moja naj slika:

klikni gr
31. oktober 2013
Prijavnica:
♥ Ime: Maddie
♥ Priimek: Ziegler
♥ Moja slika:

♥ Moja naj slika: [img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTllkdmMiAQb_nJV2zucALEX6jM5QB-jQJWqVwu3VwOIUz8J-pC[/img]
31. oktober 2013
Prijavnica:
♥ Ime: Leah
♥ Priimek: Summer
♥ Moja slika:

♥ Moja naj slika: [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkvTBmkMYy00du9NlqGUIavjpviquIJ_Dkrg5ISkJDbXjxk5HP[/img]
31. oktober 2013
Ashley Beckett

31. oktober 2013
u154842
u154842
Hvala, ker ste se vse prijavile! Počakamo da bomo imele 15 tekmovalk in lahko začnemo!
31. oktober 2013
Annie Hatway

31. oktober 2013
u154842
u154842
Super! Še 8 punc!
31. oktober 2013
A TTI TOP MODEL POLE PROPADE ČEE SE JE MAJA12 ODSTRANLA AL KARKOL Ž???
01. november 2013
jaa?
01. november 2013
u125836
u125836
oooo škoda
02. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg