Forum
▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅ ▅

☯Hello !
☯Seм Tjαšα !
☯Sтαrα 16 !
☯Odločιlα ѕeм ѕe dα вoм jѕт ɴαrdιlα drυɢαčɴo тeĸмovαɴje !
☯Tυĸαj вodo тeĸмovαlα ѕαмo deĸleтα !
☯Prιjαvιтι ѕe jιн мorα 21 !
☯Prαvιlα že pozɴαš !

☯Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe )
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )
☯Opšι ѕe ( ɴα dolɢo )
☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα

☯Zαčɴeмo.........................Zdαj !

19. junij 2015
u193008
u193008
Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) Tina
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )

☯Opšι ѕe ( ɴα dolɢo ) Sem Tina stara sem 16 let hodila sem v deveti razred.Živim v okolici Murske Sobote. Obožujem šport. Sem velika fanica od 1D in 5sos. Sem vesela oseba vedno nasmejana. Obožujem top modele!
☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα : prijavila sem se zato,ker obožujem kreiranje in oblačenje in to...

SPREJETA?
19. junij 2015
☯Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) Zala
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )

☯Opšι ѕe ( ɴα dolɢo )
Sm Zala, rojena sem na Ptuju in tuki živim že celo živjenje. Mam mlanjšega bratca Tinčka (Tina) in dve starejši pol sestri Urša in Vida, ki Živita v Mariboru. V šoli mam bolj al manj same petke. Izven šole igram synthesizer že peto leto, pa plezam (drugo leto).
Moj najljubši predmet je angleščina *0*. Mam tudi ful cute psa arčija, ki je whippet.
Najrajši nakupujem v Tally Weijl in Bershka. Za telefon mam samsung galaxy ace. Ful rada igram igre123, mam pa tut svoj whi, instagram, tumblr, snapchat,... Trenutno je my crush Joe Sugg (youtuber, ki dela awesome posnetke.
Če sm napisala premalo povej.
☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα
Zato ker sm dobla liknec
zato ker nwm kake sorte je to tekmovanje, zgleda ful fajn, pa bi še ki več rada zvedla o njem
19. junij 2015
SPREJETE :
☯ kul girl

19. junij 2015
SPREJETE :
☯ kul girl
☯ ƵωσƖƖє™

19. junij 2015
u169978
u169978
☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) Lana
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )

☯Opšι ѕe - sem Lana prihajam iz okolice Celja.Stara sem 16 let.Rada pojem, plešem, imam rada modo in vse v povezavi z njo.Vedno sem modno oblečena...Med prostim časom sem na računalniku ali na telefonu, berem knjige, rišem obleke, poslušam glasbo...sem tudi zelo družabna oseba in se rada smejem (:

☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα - ker imam res rada glasbo in pogovarjanje...rada rišem obleke in oblačim punce (:
19. junij 2015
SPREJETE :
☯ kul girl
☯ ƵωσƖƖє™
☯ ☼ ɧσℓγđąγş ☼

19. junij 2015
u169978
u169978
aja tam na koncu sm napisala ke imam res rada MODO in pogovarjanje
19. junij 2015
Ime: Kaja
Moja slika

Sem Kaja imam 16 let in hodim v 2 letnik na gimnazijo. Zivim v Ljubljani. Obozujem modo in glasbo. Ozivam v dolgih `sopingih´. Sem najvecja fanica Ariane Grande tu!! Sem zelo sramezljiva oseba. Prav tako obozujem top modele!

Zakaj si se prijavila: zato ker oblozujem top modele!!

Sm sprejeta
19. junij 2015
SPREJETE :
☯ kul girl
☯ ƵωσƖƖє™
☯ ☼ ɧσℓγđąγş ☼
☯ Aяι <3

19. junij 2015
☯Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) Hanna
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )

☯Opšι ѕe ( ɴα dolɢo ): Ime mi je Hanna in prihajam iz okolice Kranja. Stara sem 12 , Avgusta bom 13. No kakor koli , rada igram košarko in jo seweda treniram<33 in to mi je posebi ušeč ka use fante premagam haha. No pa UČASIH ZELO RADA ODLOČAM!! Drugače pa sem bolj umirjena punca , ampak tud mal preveč živa (to da sm preveč to mal enegretična haha)
☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα : Ker mi je naslov zgledu full top<33 pa se zato ker mam rada top modele<33
19. junij 2015
Se kok se jih rabi prjavt
22. junij 2015
u193008
u193008
kul girl ➡Sтяαωвєяяу.** REMEMBER?
22. junij 2015
☯Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) Ana
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )

☯Opšι ѕe ( ɴα dolɢo ) Ime mi je Ana. Prihajam iz okolice Ljubljane, kjer sem se tudi rodila. Stara sem 15 let in sem dobesedno obsedena z nakupovanji in odbojko. Obožujem sobote, saj je to dan za nakupe *-*. Poleg oblek sem obsedena tudi z makeup-om in visokimi petami. Moj drugi dom so trgovine, ogromna nakupovalna središča,... To tudi še ni vse - obsedena sem tudi z modnimi dodatki, kot so torbice, uhani, ogrlice, prstani, lasni dodatki...vse! Poleg tega so moja velika strast tudi nohti - nalakirani nohti *-*. Največkrat nohti in odbojka ne grejo skupaj, zato si moram čas primerno razporediti in tako poletje postane čas, ko so moji nohti kratki itd... Hahha.. Drugače pa se zelo rada ukvarjam z manekenstvom, top modeli, oblikovanjem modnih oblačil in dodatkov.
☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα Po TV-ju sem spremljala oddajo Top 4 s Tjašo Kokalj in bila mi je zelo všeč in po naslovu sodeč bo to podobno tekmovanje, zato se že zelo veselim. Na sploh pa obožujem top modele, oblikovalska tekmovanja - vse kar je povezano z modo.
23. junij 2015
SPREJETE :
☯ Sтяαωвєяяу.**
☯ ƵωσƖƖє™
☯ ☼ ɧσℓγđąγş ☼
☯ Aяι <3
☯ ℱυcκεɔ.✺
☯ #ϝαʂԋισɳ™

24. junij 2015
u195674
u195674
☯Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) : Sarah
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα ) :

☯Opšι ѕe ( ɴα dolɢo ) : Sem Sarah, živim v okolici Maribora, stara sem 15 let, obožujem modo, najraje nakupujem v Tally Weijl-u in New Yorker-ju. Moja naj barva je nebeško modra in mint barva. Moja naj žival je pes, doma imam eno psičko po imenu Lilly in je pomeranka. Ful rada igram odbojko in nogomet. Obožujem gledat in delat yt videe. Moji najljubši so DIY-ji. Zelo rada potujem. Bila sem že v Franciji, Italiji, Grčiji, Nemčiji, Avstraliji, Ameriki, Veliki Britaniji, Egiptu...
☯Zαĸαj ѕι ѕe prιjαvιlα : Ker obožujem forume-še posebaj če so povezani z modo
24. junij 2015
u195674
u195674
ƁαвуLιρѕ.*➜SтαявυcкѕLσνєя REMEBER?
25. junij 2015
SPREJETE :
☯ Sтяαωвєяяу.**
☯ ƵωσƖƖє™
☯ ☼ ɧσℓγđąγş ☼
☯ Aяι <3
☯ ℱυcκεɔ.✺
☯ #ϝαʂԋισɳ™
☯SтαявυcкѕLσνєя
26. junij 2015
☯Prιjαvɴιcα :

☯Iмe ( тvoje prαvo ιмe ) sara
☯Slιĸα ( ɴe proғιlĸα )

26. junij 2015
Sem sara imam 13 let in hodim v 8class oš . Zivim v okolici maribora. Obozujem modo in glasbo. Ozivam v dolgih `sopingih´. Sem najvecja fanica bars and melodies tu!! Sem zelo sramezljiva oseba. Prav tako obozujem top modele!

Zakaj si se prijavila: zato ker oblozujem top modele!!

Sm sprejeta
26. junij 2015

SPREJETE :
☯ Sтяαωвєяяу.**
☯ ƵωσƖƖє™
☯ ☼ ɧσℓγđąγş ☼
☯ Aяι <3
☯ ℱυcκεɔ.✺
☯ #ϝαʂԋισɳ™
☯SтαявυcкѕLσνєя
☯ $κψ.*

☯ Oĸej pυɴce pα ѕe вo zαčel prvι ιzzιv .
☯ Pred ɴαмι je prvι ιzzιv.
☯ Glαѕι ѕe :

☯ Izdelαle вoѕтe reĸlαмo zα ɴαš ғorυм.Nαpιѕαle вoѕтe ĸαj je vѕe v ɴjeм ĸαj вoѕтe počelα ĸαj prιčαĸυjeмo ĸαj вo ɴαɢrαdα doтαтe lαнĸo še ѕlιĸe..... ........ Iɴ тιѕтα ĸι вo ɴαjвolšα ( odločαм jαz ) вo ιмelα 1 dαɴ ғrej.
☯ Želιм vαм velιĸo ѕreče.
☯ Čαѕα ιмαтe 3.7.2015.
☯ Ajα oprαvιčιl ɴe ѕprejeмαм.

26. junij 2015
u195674
u195674
Jaz se žal odjavljam, ker res nimam časa zelo dosti...gremo v Turčijo za 14 dni, pol pa v Pariz za 10 dni...pa še pri babici bom za 5 dni...žal nemorem.
27. junij 2015
odjaviš se lahko sam če imaš zamenjavo drgač ne gre
27. junij 2015
a napišemo na forum al ti loh prek zs..?
kaj pa napišemo sploh kaj bomo u temu tekmovanju počele, kaj bo nagrada - če nevemo kaj bomo počela pa kaj bo nagrada... a je to tekmovanje podobno kot resničnosti šou top 4 s tjašo kokalj.. al je bol kot topmodel... a lahk kej izdaš k nevem kje naj sploh začnem? ;')
30. junij 2015
zakaj pa je sploh ta reklama? a da se prjavjo še druge / da si ogledajo forum ....?
30. junij 2015
ja da se prijavijo lahk druge in pa na ta forum podobno top 4 s tjašo kokalj če vas zanima na nagrada me uprašte preko zs ja
01. julij 2015
﹟ᴍᴏɴᴇʏ ﹟ᴛᴏᴘ₄sᴛᴊᴀšᴏ ﹟ᴄᴏɴᴛᴇsᴛ ﹟ᴄʜᴀʟʟᴇɴɢᴇs ﹟ᴢαнᴏᴠιč.﹡ ﹟ɢɪʀʟs ﹟₂₁ ﹟ғᴀsʜɪᴏɴ
﹟ᴛᴏᴘᴍᴏᴅᴇʟ ﹟ᴛᴏᴘ₄ɢɪʀʟ ﹟ᴄᴏᴏʟ ﹟ᴏᴍɢ ﹟ʙᴇᴀᴜᴛʏ ﹟ᴛᴜᴍʙʟʀ
01. julij 2015
???? zakaj mi to nardi?..čaki
01. julij 2015
????????
01. julij 2015
joj sam uvod mi je objavl...bom šenkrat probala
02. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike