Forum
u210820
u210820

Cast:
Jennette McCurdy as Laura Melrose
One Direction as One Direction

Prologue:
Samo strmela sem vanj...
In ga močno tresnila po buči(glavi)...
~~~~~❃~~~~~
Potek:
Laura je jezna in samotarska duša.Njeni vrstniki raje popivajo kot karkoli drugega,Laura pa se druži s knjigami.Laura se je sicer rada zabavala do svojega petnajstega leta,ko ji je umrla mama.Vsako modro luno se za nekaj časa vrne v stare tire in ni več tako jezna.Ker se je rodila,ko je bila na nebu modra luna ima vsepovsod težave tudi pri ljubezni.Nekega dne Lauro zbudi glasno govorjenje...
~~~~~❃~~~~~
07. oktober 2016
Next
07. oktober 2016
u210820
u210820
Hvala Kat
07. oktober 2016
Np
07. oktober 2016
u210820
u210820
Ta Next je posvečen Kat,ker me vedno podpira pri zgodbicah.Tako da:
~~~~~❃~~~~~
"Ključi,ključi...Samo da jih nisem izgubila!"jezno mrmra Laura."Aha,TUKAJ ste!"
Odklene vrata in se zlegne na kavč.V vrečki vidi njeno knjigo Jane Austen,ki ji jo je podaril oče.Hitro jo potegne ven.Seveda je bila v italijanščini,oče ji vedno podari knjigo.Odkar ji je umrla mama.Laura ima tri bratce in dve sestrici,kar pomeni da je pri njih precej glasno.Živijo v Italiji in sicer v Trstu.Tam imajo hišo in vinograde.Lauri pa je kupil hiško v Angliji.Sicer nikoli niso bili pri njej,saj karta za letalo stane ogromno,če imaš veliko družino.Po kosilu bo šla k sosedi Anne,saj naj bi pazila na njeni mucki Blue in Moon.Skoči na noge in se odpravi v shrambo.Tam vzame špegete in paradižnikovo omako barilla.Ker je Italijanka zna narediti izjemne špegete.Vzame še parmezan in pesto.Hitro postavi vreti vodo in ko zavre da noter špegete in kuha natanko osem minut,odcedi in doda omako.
Ko poje si obuje njene zmahane čevlje nike.Obleče trenerko in steče k sosedi.Vmes pa se spotakne ob korenino.
Pozvoni in vrata ji odpre nek rjavolas fant."Hrana!"tedaj zasliši nekoga z irskim naglasom(ali pa Irskim,ker res ne vem kako se to napiše).
"Mislim da to ni hrana,Niall,"reče rjavolasec.
"Zelo duhovito.Kje je Anna?"vpraša Laura jezno.
"Tukaj sem,Laura,sam kupila sem ti novo igračo za Blue in Moon,ker sta tisto čisto razcefrali!"zasliši za sabo.
"Zdravo Anna,ne bi bilo treba!"
"Kje je hrana,za vraga?"
"Pojej to,"mu reče Laura in mu ponudi mačje brikete.
"Ne Niall,to so briketi za mačke!"zakriči kodrček,ko jih Niall hoče pojesti.Užaljeno jo pogleda.Blue in Moon pa sta pritekli iz dnevne sobe.
"O moj bog!Mama od kdaj imaš mačke?"
"Niso moje,Harry.od Laure so."
Malce domljivo jo je pogledal in šel...
~~~~~❃~~~~~
07. oktober 2016
Neeeext
07. oktober 2016
u210820
u210820
Še enkrat Kat,hvala
07. oktober 2016
u210820
u210820
"Sledite Harryju fantje!Moram govoriti z Lauro!"je zaklicala Anna.
"Oprosti,sploh nisem vedela da imaš obiske.Samo mački sem prišla iskati."
"Ni problema.Kako je bilo v Italiji?"
"Recimo da bolje kot lani..."
FLASHBACK:
"Melissa takoj mi vrni telefon!"zavpije Laura.Melissa pa se tako ustraši da spusti telefon po stopnicah.Zasliši se lomljenje stekla."KAJ SI NAREDILA?"
"Telefon je hotel leteti."
"TELEFONI NE LETIJO!"
"Ta je pač mislil da lahko leti,"je rekla Melissa in našobila ustnice.
"Razbila si mi moj ljubi Samsung Galaxy S3,"je zahlipala Laura.
END OF FLASHBACK
...
Anni je pokazala razbit telefon.
08. oktober 2016
Next
08. oktober 2016
u216836
u216836
Next!
28. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike