Forum
Sem Patricija in stara sem bila okoli 7-8 let ko so se mi prvič začele pojavlati čudne stvari.
Bili smo v nekem samostanu v Ljubljani. Strašno sem si želela tja in tja sem tudi šla!
Bila sem tam kot gost za par dni a sem se hitro naveličala ,ker niso imeli računalnika -.-
Po nekaj dneh sem prišla domov in šla v svojo sobo, pogledat svoje živalce... use živalce
so bile vredu kot še nikoli! Ko sem crtljala morska prašička se mi je za trenutek zdelo, da
je nekdo poleg mene ampak nikor ni bilo tam. Bila sem sama doma zato me je bilo strah.
Oče je šel iskat psa ,ker nam je pobegnil, mama je bila na službeni poti, sestra in njen fant
pa sta bila na neki zabavi. Takrat sem bila stara okoli 8 let. Zaklenla sem hišo in vse okna
zaprlenkraa. Zavese zagrnila in prižgala vse luči kar jih je bilo v hiši. Nat me je kar iz nenada
zagrabila panika in se začela jokati,tuliti in sem bila cela panična. Pozabila sem kam so šli
starši in sestra zato sem jih začela iskati po hiši. Bilo me je tako strah ,da nisem vedela kaj
naj in sem šla še na podstrešje gledati ,če so gor. Kot pravijo "V vsakem strahu je tudi nekaj
poguma!" Ker po hiši ni bilo nobenega sem pri -15 stopnjah sama v bosih nogah in že v
pižami šla okoli hiše pogledati, če so zunaj. Bila je zima in pozno zvečer. Poklicala semsvojo
najboljšo prijateljico a ona ni mogla dolgo govoriti, ker je morala spat. A ob 2h je le nekdo prišel
domov. Bil je oče in takoj sem ga objela.
Ps: nadeljujem??
01. avgust 2010
To je resnična zgodba sem puzabla povedat.
01. avgust 2010
u23904
u23904
to se je teb dogajal?
drgač pa kul nadeljuj
01. avgust 2010
Ja meni.

Vprašal me je kaj je narobe samo jaz sem molačala.
Nisem bala sem se ,da se mi bo kaj zgodilo,če povem kaj je bilo.
To sem zamolačala za nekaj dni potem pa nisem več zdržala in
morala sem nekomu povedat. To je bil prijatelj ,ki sma si zelo zaupala.
Le on je vedel mojo skrivnost in nobeden drug. Potem pa je prišel k meni
spat, da jaz nebi bila tako sama... Ura je bila pozno v noč in se stuširala in
umila zobe. Malo sma gledala televizijo a sma se potem kaj hitro poglobila
v spanec. Sredi noči pa sem se jaz zbudila ,ker sem čula nežno, malo tiho in
strašno "Patricija". Nekdo je bil v moji sobi in to ime ponajvlal nekaj min. jaz
sem bila v sresu zato sem zbudila svojega prijatelja, da je še on slišal. Vender
ko se je on zbudil ni bilo krika več! Pogledala sem koliko je ura in je bilo točno 4!
Mislila sem to nemore biti res! Previdi in presluhi so se nadeljevli in zbujanje ob
točno četrti uri tudi! Mislila sem, da se mi meša a vse to je bilo res! Ker se mi je
zdelo ,da nekdo hodi po moji sobi sem nastavila kamero na telefonu ,da je snamlo.
Dala sem jo v kletko k prašičkama, tako ,da jima ni bila dostopna a vsa moja soba
je bila vidna. Žal je kamera snemala samo 2 uri a v teh dveh urah je bilo zelo strašljivo.
Drugi dan sem pogledala kamero in kaj vidim!? V moji sobi hodi nevidna senca.
Prihaja pa iz temne sobe, ki je bila v moji sobi. V svoji sobi imam še eno sobico ,kjer
je mama likala. Tja si nisem več upala. Kljub temu ,da sem to mami pokazala mi
še vedno ni verjela!
01. avgust 2010
Nadeljujem?
01. avgust 2010
u23904
u23904
ja nexti kul je
01. avgust 2010
ej sori sam jas tega ne verjamem...drgač pa je vredi..
01. avgust 2010
evo... sej nerabiš verjet tut če nebi blo res je zanimivo , se ti ne zdi?
Leta so minevala ko sem dopolnila 1o let! Povabila sem svoje
prijateljice, da bi imeli zabavo. Sestra je ravno za moj rojstni dan
prišla iz Romunije in prinesla veliko masko ,ki je prestavlala
drakulo v naši hiši! Z prijateljicami sem imela zabavo ob 3 do
okoli 8. A ko je bila ura osem še nobena prijateljica ni šla domov.
Bile so Monika,Metka,Desire,Barbara,Urška,Gaja. Zvečer pa so se odločile,
da bi se igrale duhove. Ura je odbila 9 zvečer in me smo se podile po
travniku in lovile. Naenkrat pa sta Barbara in Gaja izginile! Use smo bile prestrašene,
ker nismo vedele kam naj ju gremo iskati.Nikamor drugam nista mogli iti
kot pa v koruzo. Nobena si ni upala oditi tja notri saj so tam samo divje svinje,
ki so razkosale tudi že naše sosede. Hitro smo odhitele k moji mami, kjer sta se
iz nenada pojavili Barbaba in Gaja.. Vprašala sem"Kje, kdaj, kako..?" nisem vedela
kaj naj rečem. Zabava se je bližala koncu in prijateljice so odšle domov.
Ta dan je bil meni zelo čuden.. Ponoči sem se spet zbudila ob 4h. A tokrat nisem mogla
zaspati do 6 zjutri. Gledla sem televizijo in me je bilo strah. Sploh nisem mogla zasapti!
01. avgust 2010
Nadaljuj!
01. avgust 2010
Ko sem končno zaspala a me je nek krik kmalu spet zbudil. Ura je bila
7 zjutri. Pogledat sem šla čez okno kdo je a bilo ni nikogar! Hitro sem odhitela
v kuhinjo ,kjer sem je bila mama. Odahnila sem se a še vedno sem v sebi čutila nek
strah ,ki me je preganjal. Dan je mignil kot bi telsknil. Previdi me predvsem spremlajo
čez dan, zato me ni bilo več tako strah.
Poklicala sem spet svojega najboljšega prijatelja toda zdaj za več dni. V sobo iz kot je prihajala prozorna senca sma natrosla moko ,da se prepričama če kdo tam hodi. Naslendje jutro je bilo po tisti mali sobi potegjena črta. Kot bi nekdo velik žakelj vlekel po njej. Nisma vedela kaj narediti...Mami pa se je tudi že zdolgočasla te kao moje more zato je rekla naj si neham kar naprej nekaj izmišljevati ,kar sploh ni res!
Jezna sem bila nanjo ,ker mi ni prav nič verjela in sem ji zabičala, da ko se mi bo kaj zgodilo bo pa videla ,da imam prau!
Leto je naokoli ko so stavri use po starem... Tudi jaz sem se začela že dolgočasiti od teh presluhov in previdov!
Bila sem stara že 11 let in sem mislila,da se bo to pač že končalo ampak se ni! Začela sem dobivati neznane rane. Ko sem se zjutri zbudila sem imela poslo krvavo in na nogi sem imela rano, ki naj bi si jo kao ponoči naredila. Bila je ureznina. Jaz sem se ponoči ob 4 zbudla za 1o min. potem pa se nič več nisem spomnila. Kot bi padla v nezavest in takrat me je nekdo z nožom zarezal v nogo!
01. avgust 2010
u21088
u21088
next
02. avgust 2010
Šli smo k zdravniku samo na srečo zareza ni bila tako globoka,
da bi jo morali šivati. Postalo me je še bolj strah kaj bo z mano.
Pa sem v bolnici mamo lepo na kolenih prosila naj me pelje
k bioenergetiku naj se pogovrim z njim, mogoče mi bo kaj znal pomgati.
A mama je še vedno vstrajala in me ni peljala! Sama pa tudi nisem smela jit,
saj me po tistem z nogo sploh ni spustila ven. Pa tisto zarezo v nogi si jaz
nikoli nebi naredila sama! Ampak mama pravi ,da a sem si jo sama naredila ali
pa ,da sem se kje porezala po sobi ponoči ko me je luna nosila . Mislila sem
a se je meni zmešalo ali pa mami... Sploh nisem vedela kaj naj naredim zato sem
nekaj dni tuhtala in tuhala a na pamet mi ni nič prišlo. Začela sem brskati po
internetu ,če bi kaj podobnega našla in glej. Našla sem enak primer. Dekle je
imelo od svojega osmega leta previde in presluhe, od svojega deseteega leta
pa še rane za katere sploh ni vedela! Bila je stara 15 let ko so jo napadli demoni
in začela je umirati! Imela je 20 let ko je umrla zaradi mučenja demonov. Ko so jo
napadli demoni je pila svoj urin in jedla žuželke! Postalo me je strah,da se to ne zgodi meni!
Bila sem cela panična in nisem vedela kaj naj naredim! Prijatelj me je tolažil z tem
da to ni res, čeprav je! Od žalosti sem se ulegla v njegovo naročje in v solzah zaspala!
nekt?
02. avgust 2010
u21088
u21088
jaaaaaaaaaaaaaaaaa
02. avgust 2010
u21088
u21088
napeto kot še nikoli!
02. avgust 2010
Zbudila sem se prau kmalu ,ker me je enden zbudil. Nisem še vredu
odprla oči zato nisem videla kdo je. Človek je rekel "Hitro,hitro vstani!
nekaj se je zgodilo v hlevu." Odhitela sem v hlev in si pomanla oči, da bi
videla kaj se je zgodilo. Nikogar ni bilo tam ,le krave si še spale. Naenkrat
pa priteče moj prijatelj za mano in me vpraša kaj se je zgodilo. Jaz sem le
čudno pogledala in si v mislih rekla "Ne to nemore biti res" Če se nebi pravi
čas zbudila bi me še mora naprej nosila in me še poškodovala. Tako sem
objela prijatelja in šla sma nazaj spat, saj je bila ura 4!! Zjutraj sem malo
potegnila spanec in sem zaspala do 11.
02. avgust 2010
u24206
u24206
em.. nebi čist vrjela sam je noro neksT
02. avgust 2010
Zbudila me je mama, ker se je sestra poškodovala ,ker jo je ukriznil pes. Z sestrino nogo je bilo hitro in neboleče poskrbljeno. Niti zajtrkovati nisem mogla tako ,da smo imeli kar kosilo. Zaradi nekega straha v sebi nisem mogla niti malo jesti. Mama me je vprašala zakaj ne jem. Jaz pa sem ji odgovorila "Nemorem." in šla v sobo. Po nekaj min. sem že hitela na stranšiče ,kjer sem tudi bruhala. Sploh nisem vedela zakaj saj še sploh v tistem dnevu nisem nič jedla. Popoldan je iz stola padel moj nečak in si presekal glavo. Ko sem videla kri sem padla v nezavest. To se mi še nikoli ni dogajalo ampak od kar pa se mi dogajajo čudne stvari pa nonstop. Prvo so poskrbeli za nečaka potem pa zame. Jaz sem vstala v bolnici nečak pa je odšel že domov. Zbudila sem se iz kome po parih dneh. Potem sem bila še na preiskavah samo,ker je bilo vse kot bi moralo biti sem lahko še jaz odšla domov. V bolnici pa je tudi bil človek, ki bi mi lahko pomagal. To je bil moj stric in on veliko krat reši najtežje težave. Povedala sem mu vso zgodovino od 8 leta. In je rekel ,da bo poskusil naresti vse kar se bo dalo. Tudi v bolnici sem se zbujala ob 4 zjutri in ko nisem mogla zaspati, sem gledala skozi okno svetle luči v temi. Bila sem sama v sobi in se tudi čez dan nisem mogla z kom pogovarjati. Barala sem različne knjige o demonih, ki so preganjali druge ljudi, a za te knjige nisem nikomur povedala.
02. avgust 2010
u24206
u24206
kk naj vem če je to res sam useen nekst
02. avgust 2010
no tej pa nerabiš... jst te nem slilila,da moreš verjet.
02. avgust 2010
Končno doma in spet v svoji postelji. Začela sem se spreminjati
pa ne po izgledu, po notranjosti. Bila sem čisto drug človek, takšno
me niso bili navajeni in veliko koga je to motilo preedvsem prijatelje!
Prijatelji so me začeli zapuščati in se so mi rekli "Dokler,da nebom enaka
stara Patricija se mi nebomo kaj pogovarjali" Bila sem v depresiji zato sem
se začela rezati. Nekaj mesecev sem se rezala in za to nikomur povedala.
Potem pa sem pokazala prijateljicam, ki so me zelo grdo nakregale in
zabičale ,da to nesmem delati, ker se bom uničila! Nekaj dni potem sem
se še rezala potem pa se zamisla, da tega res nesmem narediti, če nočem
izgubiti prijateljic. Prave prijateljice so mi pomgale in me ne zapustile!
Ena je rekla naj si omislim fanta, ki bo ljubeč,skrben in pripravljen pomgat!
Razmišljala sem ali je prav svetovala ali ne. Na poti v šolo sem srečala prijetnega
fanta. Tako lepo se mi je nasmejal ,da bi ga najrajši pojedla. Vsak dan sma se vidla
zato me je začelo zanimati kdo je to! Bil je nek Tim, 15 let.
02. avgust 2010
u21088
u21088
je to resnično? drgač pa next
02. avgust 2010
Sošolka je vedela, da sma si všeč zato je Timu dala mojo številko
in že naslednji dan me je poklical! Zelo sma se zbližala. To je trajalo
dva meseca. Bila sma prijatelja in jaz sem še upala ,da kaj več, vender
on ni bil pripravljen na zvezo, ampak pomagal mi je vseeno. Tudi on
se je rezal samo ko je zvedel za mojo zgodbo se ni več!Mislila sem,
da mu morem povedati za previde in presluhe... in tako se je tudi zgodilo.
Z prijateljem sma se potem odaljija in nisma se več tako pogosto slišala...
Tu pa tam sma se še malo pogovorila samo nič veliko... In zmeraj ko se
slišima reče kako ga skrbi zame...Tudi mene je skrbelo kaj se mi bo pripetilo.
No stara sem že bila 12 let in z tem ni bilo nič kaj novega..Še vedno kot je bilo
in še vedno je bil strah v meni. To se mi je poznalo tudi v šoli saj nisem bila več
tako dobra kot sem bila. Več sem bila sama. Po nekaj mesecih se mi je malo
obrnilo na bolše samo ne za dolgo.
02. avgust 2010
ja.
02. avgust 2010
u25853
u25853
nadaljuj ker če je resnično blo bo srečen konc
02. avgust 2010
phph... bom nadeljevala..
samo konec srečen ni samo to vam povem!
02. avgust 2010