Forum
Dragi dnevnik! 1. 6. 2015

Prvič pišem dnevnik in zato nisem ravno dobra v tem. Naj se predstavim! Sem Pumma in pišem se Blue. Jaz nisem čisto običajno dekle, saj se ob polni polni luni preobrazim v volka, pa tudi moja "familija" je "volčja". To je precej težko, saj se lahko spremenim v to zver tudi, ko sem nervozna in zato se moram zadržati, sploh pa kadar sem v šoli vprašana ali kadar pišemo test. Pa še moji sošolci...še klovnom se smilijo, da ne omenim učiteljice gdč. Evil...tako je zlobna, stara in čudna, govori se, nič čudnega, da je samska...pri teh letih! Govori se, da je čarovnica, mogoče pa je tudi ravnatelja uročila! V šoli nisem ravno med popularnimi, saj sem "luzerka", potem pa so še tam tri dekleta, ki so "ta glavne" na šoli. Vedno me zafrkavajo, da sem majhna...naj se zase brigajo!!! Jaz sem na žalost "piflarka", ampak to samo za to, ker želim na Harvard.
No, da ne boš rekal, da sem samovšečna in če boš, te bom vrgla v koš za smeti ter te tam pustila trpeti. Bom povedala še kaj o moji družini. Imam mami Emmo, ki je stara 30 let, atija Omego, ki je star 35 let, ter sestrico Snow in bratca Alfo. Oba sta stara 4 leta saj sta dvojčka. Ko smo že pri njiju...pravkar me živcirata saj skačeta okoli mene...nezdresirana mladička, kar prosita, da ju "šavsnem"!
Joooooj, koliko je ura...zdaj bom morala v gozd polovit tri jelene za večerjo. Mami mi bo spet težila, ker bo večerja pozna!

Tvoja Pumma!

A boš naprej bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. julij 2015
cool next!
08. julij 2015
1.6. mam jaz rojstni dan
08. julij 2015
haha lepo to...a glih takrat haha
08. julij 2015
nexxt
08. julij 2015
u185217
u185217
Next a bo še Beta (sej veš, Alfa, Omega, Beta)?
20. julij 2015
haha ne...ne bo
20. julij 2015
Gama bo...ne sej ne
20. julij 2015
Dragi dnevnik! 2.6.2015

Ugani kaj!!! Gdč. Evil je končno dala odpoved! Toooooooo...!!!
Upam, da bomo dobili prijazno učiteljico...mimogrede...fante sem ujela pri njihovem pogovoru. Želijo si mlado in sexi učiteljico...ooooooh teli fantje. Če bo res taka bom komaj zadrževala smeh, ko ji bodo prinašali cvetje in čokoladke. Jutri ti povem kakšna je. Danes imamo doma mesni torek! Takrat povabimo sorodnike, jemo šunko, slanino, perutnino, svinjino, ribe itd. Potem imamo še družinski večer. Snow in Alfa sta lansko leto plesala step, starša sta plesala tango, babi in dedek sta pela kar eno pesem, stric in teta sta hipnotizirala mene in res ne štekam kako, to naredita, sestrična in bratranec sta uprizorila prepir med babico in dedkom(za crknit)! No jaz pa sem v eni minuti naslikala portret tete in res je bil realističen! Vsi so ploskali in se čudili moji sliki.
No zdaj moram iti...sorodniki so že prišli, ti povem jutri kako je bilo.

Tvoja Pumma!
20. julij 2015
u185217
u185217
nexxt
20. julij 2015
JAZ KOT ČLOVEK

JAZ KOT VOLK

MAMI PA ATI KOT VOLKA

KOT ČLOVEKA

SNOW IN ALFA KOT VOLKA

KOT ČLOVEKA

21. julij 2015
moji sorodniki kot volkovi

KOT LJUDJE

21. julij 2015
gdč. Evil

21. julij 2015
next
22. julij 2015
next FUL COOL PIŠEŠ!
22. julij 2015
Dragi dnevnik! 3.6.2015

Nova učiteljica je takoooo prijazna in na žalost tudi taka, kot so jo fantje opisali. Mimogrede...fuuuuuuuj...vsi fantje so jo buljili v...khm, khm...(saj veš kaj)! Zraven mene ponavadi sedi moj sošolec in tokrat je bila miza vsa mokra...od sline...kako so lahko taki packi, se slinijo po učiteljici, slina teča po mizi...!!! Ogabno!
Klicati jo moramo gdč. Irena in ona bo učila moja najljubša predmeta-likovna in glasbena umetnost.
Mesni torek je bil najboljši doslej! Nevem zakaj, ampak vsi so se porazdelili v skupine...samo jaz sem bila sama...
Teta, stric, sestrična in bratranec so priredili smešno predstavo, dedek, babica, ati, mami, bratec in sestrica so plesali step, jaz pa sem pela pesem, ki sem jo napisala sama.
Oprosti, ampak moram iti spet večerjo polovit.

gdč. Irena

31. julij 2015
nextt
31. julij 2015
next
31. julij 2015
u185217
u185217
next
02. avgust 2015
Dragi dnevnik! 4.6.2015

Nekaj čudnega se je danes zgodilo! Šla sem mimo šolskega kabineta in slišala pogovor gdč. Irene in ravnatelja, pogovor je stekel približno tako:
gdč. Irena-I, ravnatelj-R
I: Ampak verjemi mi!!! To je ona...njo sva iskala ves ta čas!
R: Že, že...ampak ali je taka kot mi?!
I: Čutim, da je! Preprosto...čutim! (jok)
R: Verjetno se pa motiš!
I: Ne motim se! Srce mi tako pravi...
R: Ah dovolj...! Ne govori več o njej!
Res nevem o kom sta to govorila...ali o čem...ponoči niti stisnila nisem očesa. Poleg tega smo se doma še skregali! Vedno moram nekaj loviti...ampak bom dvojčka naučila loviti...pa še marsikaj bi ujeli! Jutri ti bom povedala kako je bilo in nujno moram jutri izvedeti kaj več o tistem pogovoru.
05. avgust 2015
u162814
u162814
next
06. avgust 2015
Nexttttt
09. avgust 2015
u198263
u198263
Next
12. avgust 2015
u198002
u198002
next plisssssssssssssssssssssssss
13. avgust 2015
u185217
u185217
Next
14. avgust 2015
Dragi dnevnik! 5.6.2015
Z Snow in Alfo smo ujeli tri zajce, enega divjega prašiča in dve košuti...za prvi dan lovljenja sta bila zelo dobra, ampak seveda nista bila tako odlična kot jaz! Mami in očka sta ponosna na dvojčka, pa še hvalita ju od zjutraj naprej...kaj sem pa jaz!? Zrak? Če ju ne bi jaz naučila tega sploh ne bi znala loviti! In tako smo se spet skregali...
Slišala sem mamin in očkov pogovor...
Mami-M, očka-O
O: Najstniška leta pač...
M: Ne niso najstniška leta...samo več pozornosti rabi...odkar sta se dvojčka rodila se večkrat kregamo...
O: Torej praviš, da sta kriva Snow in Alfa?
M: Ne, ne pravim tega...midva sva kriva
Kaj?! Jima bom že pokazala kdo rabi pozornost! Od zdaj naprej bom vse naredila kar rečeta, ampak bom cel čas tiho...ne bom se pogovarjala z njima, dokler ne bosta na kolenih prosila za odpuščanje! Najstniška leta...pa ja! Danes nisem bila v šoli saj me je glava bolela in bom lahko šele jutri izvedela kaj več o novi učiteljici in o tistem pogovoru.

Tvoja Pumma!
27. december 2015
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxt
27. december 2015
u82961
u82961
Next
28. december 2015
u202401
u202401
Next
28. december 2015