Forum
Heej sem Hanna in bom napisala supeer zgodbico o Ljubezniji.Ljubezen je v mojem zivljenju pomembna stvar in zato sem se odlocila napisati to ljubezensko zgodbo.Govori o punci Nadji,ki ki je ze dolgo zatreskana v fanza z imenom Žan.Prosim berite in oživite v poletju ljubezni*.*
****************************************************************************************************************************
Hej sem Nadja in hodim proti soli.Huh zadnji dan in res upam,da bo to poletje polno ljubezni in,da sem bom zblizala z mojim sosolcom in seveda mojo simpatijo Žanom.To leto gremo na morje v Portoroz in imam super novico:Letos gremo moja druzina in Žanova druzina skupaj na morje saj so moja in njegova druzina dobri prijatelji.Ampak imam tudi slabo novico:Žan je s sabo povabil njegovo punco in mojo sovraznico Lejo.Apmak use bom naredila,da bo moj;*
****************************************************************************************************************************
Nadjaa! se je zadrla mami in me prebudila iz lepih sanj.Zbudii se na morje gremoo!
Ko sem zaslisala zadne besede sem hitro skocila iz postelje in spakirala zadnje stvari.Pogledala sem na uro in bila je 2 zjutri.Uzeli smo kovcke in jih dali v avto.Pripeljal se je tudi Žan in njegovi starsi.Živijo! so nas pozdravili.Sla sem v nas avto kjer se je moja sestrica ze igrala s svojimi barbikim(stara je 7 let).Odpravili smo se a se prej smo morali iti se po Evo-.-"
Čakala je pred hisico in imela je toliko stvari kod ,da gremo za 1 let.Gremo pa za 2 meseca.Žan je stekel ven in jo poljubil mene pa se pogledal ni.Pritekla mi je solza.Novakovi niso imeli vec placa in zato smo mogli dati Evine stvari v nas avto in zmankalo je placa,mogla sem iti sedeti k Žanu*.*
Bila sem vesela a hkrati zalostna saj se bom vozila s mojo sovraznico.Ko sem sla v avto seddet me je Žan lepo pozdravil.Eva me je pa grdo pogledala in zanalasc poljubila Žana.Pritekla solza.Celo pot sta se poljubljala.Vozili smo se samo 2uri a meni se je zdelo kot 2leti...:c
*************************************************************************************************************************
Jaz:[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=49117283[/img]
Moja druzina:

Žan:

Eva:

Vam je usec?*

Vam je usec?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. julij 2012
u111200
u111200
next
25. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani