Forum
u120669
u120669

Hey, punce!
In to je to; finalni Top model. Dobila sem 6 finalistk, ki se bodo pomerile za presenetljivo nagrado, ki pa vam jo ne razkrijem. Najbolje, da povem, kdo so te finalistke:
-♥пενεяʟεтчσυɢσ♥
- .ғσяενεя чσυпɢ.
-luckica
-PσттεяHεαɔ †
-†ʜε.ᴍᴜš†šʜαšε:*
-♫мяѕ. н♥яαη♫.

SAMO te bodo sodelovale na mojem FiNaLu. Med Odličnimi bom izbrala Najodličnejšo, ki bo prejela to presenečenje. Vredno se bo potruditi za to nagrado. Vse ostale, ki boste obiskale to temo, boste lahko LE spremljale izzive in NE tekmovale in sodelovale.

No, to sem jaz, vaša voditeljica:

Pa še kratka navodila:
najprej za tekmovalke;
- se ne prepirate
- ne priganjate
- naredite izziv čim bolj natančno (npr. če bom rekla slikajte se s krofi vellajo SAMO krofi in nobena druga podobna jed)
- ne oglašujete
- se opravičite za zamudo
pa za netekmovalke;
- ne delate prijav
- ne sodelujete
- ne oglašujete teme
- je ne komentirate, razen, če jaz ne rečem drugače

Adios amigos, do izziva.
09. maj 2013
potrjujem:*
09. maj 2013
u84435
u84435
Potrjujem
09. maj 2013
u120669
u120669
Kul. Čakamo še:
- .ғσяενεя чσυпɢ.
-luckica
-PσттεяHεαɔ †
-†ʜε.ᴍᴜš†šʜαšε:*
10. maj 2013
potrjujem
11. maj 2013
Potrjujem
12. maj 2013
u120669
u120669
jeeej!! Hvala vama.
še:
-luckica
-PσттεяHεαɔ †
12. maj 2013
u120669
u120669
ŽiUjO, pUnCe!!!!

Ve, ki ste potrdile, upam da boste redno opravljale izzive. Lahk se odločte al bomom počakale do pojutršnem, al pa kr začne mo s 1. izzivom.
13. maj 2013
začnimo z prvim izzivom
13. maj 2013
u120669
u120669
ok
13. maj 2013
u120669
u120669
1. IZZIV!!!:

Vem, da ste samo 4 ustrajne in pridne punce, ampak bomo vseeno imele ta Top model, ker sem res komaj čakala na finale. Ker vas je tako malo, sem se odločila, da do 5. izziva ne bo nobena izpadla. Vendar to še ne pomeni, da boste do takrat manj resno jemale ta Top model..... do takrat boste zbirale točke, ki mi bodo pogale izbrati poraženko/zmagovalko.... za vsak izziv bo možno dobiti 5 točk. pri vsakem izzivu boste dale lahko SAMO 3 slike ali manj. Tako bo bolj pošteno.

Vrnimo se k izzivu. Tukaj so pomembne kuverte, ki sem vam jih dala in sicer takole:

-♥пενεяʟεтчσυɢσ♥: Tvoja je 1. kuverta (bela). Na njej piše: To spring. Tvoja naloga je, da najdseš 3 slike, ki meniš da najbolj ustrezajo temu naslovu.
- .ғσяενεя чσυпɢ. : tvoja je 2. kuverta (rjava). Na njej piše: Mrs Fall. Tako kot naloga od neverletyougo je, da poiščeš 3 sličice na to temo.
-†ʜε.ᴍᴜš†šʜαšε:* : Ti si prejela 3. kuverto (roza-violično). Tam piše: Dear Summer. Tudi tvoja naloga je, da najdeš 3 najprimernejše slike naslovljeni ''osebi''.
-♫мяѕ. н♥яαη♫: Ostane še 4. kuverta, ki je samo tvoja (bela). Kot vse druge, boš morala tudi ti najti pravšnje sličice na to temo.

Ko boste dodale sličice, se bo moralo razločiti komu ste pisale, brez da si jaz še enkrat ogledam vašo kuverto. Na sliki je lahko karkoli, kdor koli.... samo, da paše naslovu.
Še enkrat opozarjam: SAMO 3 SLIČICE!!!! Če me ne boste upoštevale, vam štejem, kot da niste opravile izziva.

Za ocene se dobimo v..... kasneje izveste .

Časa imate do: 16.5.2013.

Srečno!
13. maj 2013
u120669
u120669
ful lepo mata, obe dve .
14. maj 2013
u84435
u84435

I hope you like it!
15. maj 2013
u120669
u120669
ful lpo.
.ғσяενεя чσυпɢ., do jutr zvečir maš cajta.
15. maj 2013
u120669
u120669
OCENE:
Živio, punce!
Poglejte skozi okno, ker vas zunaj čaka:

Ja, limuzina, ki vas bo odpeljala v tako imenovan bleu room! Tam boste izvedele ocene in v nadalno tudi, katera od vas je zmagala, katera se bo mogla posloviti itd.
Prva je blue room, ker je moja najljubša barva modra. Naslednje sobe pa bom zdirala tako, da bom povprašala zmagovalko za naljljubšo borvo.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Tako. Zdaj pa navrsti ocene. Začela bi................................ začela bi................ začela bi z............................................... ♥пενεяʟεтчσυɢσ♥.
♥пενεяʟεтчσυɢσ♥: Ispostavila bi 1. slikico. Veš zakaj? Zato, ker si se zelo znašla. Res mi ni bilo treba pogledati, kateri letni čas si imela . Drugače, pa mi je najbolj všeč 2. slikica, katero še nisem nigdar videla. Lepa je in res zadeta v nulo!

Lepo, imaš 4,4 točk!

(p.s.: ocenjevala bom zelooooooooooooooo strogo, saj smo v finalu). Izgubila si desetinke, ker zadnja sličica ni bila tako izrazita. Vseeno, čestitam!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

†ʜε.ᴍᴜš†šʜαšε:*, ti si na vrsti.
†ʜε.ᴍᴜš†šʜαšε:*: ko si videla prvo slikico neverletyougo, si najbrž mislila, da moraš dati vsaj eno slikico, na kateri piše letni čas. Sicer mi je slikica malo bolj všeč kot neverletyougoina, ampak pač nisi bila tako izvirna. Najljubša mi je 3. oz. zadnja slikica, ki pa je domiselna.

Zbrala si 3,9 točk.

Nekaj točk in desetink sem ti odbila zaradi 1. slikice in zaradi 2. slikikce. Res je lepa, a videla sem jo že na velikih Top modelih in ni več aktualna.....
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

še ♫мяѕ. н♥яαη♫.
♫мяѕ. н♥яαη♫: najljubša mi je 1. slikica, ki je tako pravljična..... čarobna..... nosi zgodbo v sebi in hkrati zelo dobro pove, kateri letni čas ti je dodeljen. Nisi ponavljala za neverletyougo in †ʜε.ᴍᴜš†šʜαšε:*, kar je pohvalno. Druga slikica opomni na toploto doma in tretja slikica že prikaže kako se odtalja in prihaja pomlad. Kot kakšno zaporedje.

priborila si si kar 4,9 točk!

Odlično! Le malo si izgubila zato, ker sta kar 2 sličici prikazovali naravi...... morda sem pogrešala prisotnost ljudi......
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

.ғσяενεя чσυпɢ.: zelooo si me razočarala, saj si imala več kot dovolj časa in še bonus podaljšek, ki ga nisi imela za mar in nisi izkoristila. Vse smo te čakala in tema malo zaspala. Mislila sem, kako fino bo v finalu, ko bodo vse tekmovalke delale redno izzive in
lepe slikice........... pa se vendo najdde kdo, ki ne dela. Bi se vsaj opravičila in nebe zato dobila:

-1 točko.

Če bi se opravičila , ne bi dobila -točke, ampak bi ti bil izziv lepo opravičen in ne bi pripomogel končnemu rezultatu.
♥3♥♥3♥♥♥!33333♥♥♥3♥3333♥33♥♥33♥3♥♥33333♥♥33♥33♥3♣♥3♥♥3♥333♥33♥♥♥♥3♥33♥3♥

To je to. Nasvidenje do naslednjega izziva!
17. maj 2013
u120669
u120669
Tukaj je IZZIV!
Še prej pa nagrada za zmagovalko mrs. Horan:

Lepa, stara in VELIKO vredna žepna ura, da boš še naprej tako točno delala izzive .
Ngrada je še, da poveš kakšna barva bo naslednja soba.
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

IZZIV:
- slikajte čim bolj poseben, izviren, kreativen srček.
- narišite smailija
- poljubno napišite stavek
ker pa je to Top model, morate biti prisotne na fotografiji tudi ve.

Zato se slikajte še v dolgi obleki (takšni za na poslave, podelitve, nastope....)

Časa vam dam do ponedeljka 20.5.2013.

Še enkrat vas opozarjam. OPRAVIČITE SE, ČE NE MORETE OPRAVITI IZZIVA!!!!!!!!!!!!!!

Srečno!
17. maj 2013
u120669
u120669
Da ne bo pomote! Na prvih treh alinejah NE smete biti ve na silki. Le v zadnji nalogi.
17. maj 2013
UPAM, DA JE VREDU IN DA SEM RAZUMELA IZZIV!

I wanaa be free.
Wind in my hair.
Salt on my skin.
Sun in the air.

Upam, da je vredu.

17. maj 2013

love is love
i love my love
my love is you
so i love you<3

najbrš si že dostkrat vidla že sliko, sam upam, da je useeno uredu<3
pa še neki, ker je ravno ena naloga v zvezi z smejkoti:

slike so preproste, ampak mislim, da lepe, upam, da sm prvi del prav razumela in da je uredu tako, kot sm naredila. povej če ni uredu da popravim<3
17. maj 2013
u84435
u84435
Hvala za zmago ...
Am,naslednja soba bo...oranžna?

Look at me and I will smile
Kiss me and I will fly
Turn away and I wil cry
Say goodbye and I will dye

Upam,da ti je všeč
17. maj 2013
u120669
u120669
iiii kak šikane slikice.
Ka bi počakale na foreveryoung? Pomoje sploh ne bo opravlala izzive.
18. maj 2013
pomoje lah gremo kr naprej, ker že prejšnjega iziva ni opravilia, nwm no... lah bi šle naprej<33
18. maj 2013
u84435
u84435
No,amm,jaz bi se strinjala...
18. maj 2013
najbrž me ni not ne?čeboš mela še kj mi pošl
19. maj 2013
u120669
u120669
PσттεяHεαɔ †, ful sm vesela, da si nazaj. Oprau ta izziu, prejšnjega pa ti ni treba. Počakale te bomo. In še; SEVEDA SI ZRAVN!
20. maj 2013
kok slik je omejitev? lah vč'?
20. maj 2013
1.del:

upam, dA sem dojela..
2.del:

ali ta (upam,da jih je lah vč):

3.del
miles can't seperate two harts really care
(rabmo sliko?)
4.del:

ali

20. maj 2013
u120669
u120669
Ful lepo PσттεяHεαɔ †. Nč ne popravlat, sam za drugič povem. Omejitev slik je 3. Sam kadar so alinejce se da ponavat sam eno slikco na alinejco . Drgač pa kul, pa ne popravlat.
20. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg