Forum
u166013
u166013
'Ne ne grem.' sem rekla in šla v mojo sobo.zaloputnla sem vrata z vso močjo.Ne morem verjeti da se selimo.Js ne grem NIKAMOR.Tisti trenutek sem zasovražila svoj lajf.Sovražim če se seliš.To moste je prelepo in jas bom ostala tuki pa PIKA.

Naj se predstavimem Jessie Smith.Moje pravo ime je pa Jessica,najkrajše pa samo Jess.Imam 14 let in hodim v 9 class.Naprej hočem iti na kakšno šolo s povezavo z plesom.Ples je moje življenje.Ko jas plešem in ko zaprem oče nisem več Jessica Smith nisem ne Jessie Smith, in nisem le niti Jess Smith ampak sem samo jas.No point je da ko plešem sem tisto kot sem jas.No živim zdj Anglijo in zdj so mi rekli da gremo v Slovenijo.Ampak kako naj grem js ne znam govoriti slovensko in vsi se bodo norčevali iz mojega angleškega naglasa.NOČEM ITI U SLOVENIJO.

Jessica Smith,14 let

▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆▆
Okej gremo naprej.Imam 2 luštkana in nadležna bratca.Edn je Tyler ki je star 9 mesecov drugi je 1 leto pa Jake.Obasta fuuuuuuuul včasih nadležna.Oba imata reda čokoladico pa čoko.puding.
Tyley-Ty 9 mesecov

Jake 1 leto

Najina mama je fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul young (mlada) ona dela v pedikuri in dela make up pa lakira nohte in za mamo je t best pa čeprov učasih tut fuuul tečna ampakj jo imam vseeno vsi radi.Očeta na žalost nimamo ker sta se razšla pred 5 leti.Upam da ga bom nekoč našla :c

✚To bo za začetek vse
✚Upam da bo to PRVA BRANA zgodbica
✚Za zečetek 5 nextov
✚Če boš pa oglašev boš šel u zapor in ta zapor se imenuje LISTEK BLOK
01. maj 2014
u166013
u166013
POMOTA
drgač je to naša mami

sm dala napačen linkec haha