u76594
u76594
omg dance and sing big one direction... a se je to predvajalo po tv ahahahah
06. maj 2013
neee... lahko pa ma nov naslov????
torej nwmmm???
06. maj 2013
u76594
u76594
pa ♥мσηšтяιƈα♥ ti bom jst pisala na zs okej? okej!
06. maj 2013
okk!!!
06. maj 2013
u76594
u76594
a veste kdo je biu zmagovalec Jože Činč hahah;P
in pr drugem pa je biu on komentator;P
06. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke
''Pridi greva povedati staršem.'' sem rekla, ter jo povlekla za sabo v dnevno sobo.
''Nekaj vama morava povedati!'' sva navdušeno rekli.
''Tudi midva vama, prvo povejta vidve.'' sta rekla
''No, morava vama povedati, da sva se prijavili na resničnostni šov.'' sva rekli. ''Kaj nama morata pa vidva povedati?''
''Saj to je super, no midva vama morava povedati, da se bova midve s Kally preselili k vama z očetom, saj sva že dolgo časa par.'' sta rekla.
''Super, s Kally se bova lahko videli vsak dan.'' sem rekla navdušeno. Kally pa je prikimala.
''No super, pridita, naročili smo pice in kmalu bo večerja.'' je rekel Jaxon. Prikimali sva ter si šli umit roke. Kmalu je pozvonilo in prišle so pice. Jaxon jih je dal na mizo in začeli smo jih jesti. Ko smo pojedli sva s Kally šli v mojo sobo in se pogovarjali o resničnostnem šovu. In upali, da bova sprejeti. Kmalu je bil že pozno zato sta se Kally in Anna odpravili domov, saj nista imeli še nič tukaj. Zmenili smo se, da se jutri priselista Jaz pa sem kmalu potonila v globok spanec.

Dragi moji ne boste še tako hitro zvedli kakšen šov hahah. Razen če vam kaj pomaga tisto kar sem napisala go samo psst in ♥мσηšтяιƈα♥ ti tudi psst. Pa malo kratek next;P
06. maj 2013
u129782
u129782
Neeeeeeeeeeeext !
06. maj 2013
nneeeeeeext!!!!!!!
06. maj 2013
Neeeeeeeext
06. maj 2013
nova bralka
supr pišeš
neeext
06. maj 2013
neext!
anja men tut lohk poveš...
plissssssss!!!!!! *puppy face*
06. maj 2013
u76594
u76594
Sмıłe. ツ
kaj naj ti povem? haha
razjasni se;P
06. maj 2013
Neeeeext
07. maj 2013
jst naj se razjasnim???
phhhhhhh never....
dej no povej mi kam bota šle (fb)
;D
08. maj 2013
u76594
u76594
kaj nikoli? haha
pa piši na fb. pa ti MOGOČE povem..;P
08. maj 2013
u126497
u126497
neext
08. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke
so me sončni žarki, ki so posijali skozi okno, saj sem včeraj pozabila zagrniti zavese. Pretegnila sem se, ter vstala iz postelje, ter opravila jutranjo rutino. Ko sem vse končala sem odšla v dnevno sobo. Kjer sta me presenetili Anna in Kally. Kako, da sta že tukaj. je bila moja prva misel, ko sem ju zagledala. ''Dobro jutro.'' so me pozdravili v si trije. ''Jutro!'' sem odvrnila. ''Koliko je že ura, da sta vidve že tukaj?'' sem vprašala. ''Skoraj bo kosilo.'' mi je odgovorila Anna. Začudila sem se, ter se jim pridružila pri gledanju televizije. Kmalu je zapiskala pečica in Jaxon je odšel v kuhinjo. ''Kosilo.'' je čez nekaj časa zaklical. Vse smo odšle v kuhinjo. Na mizi je bil pečen krompir ter juha. Vse smo pojedli, nato pa smo pomagali Jaxonu pospraviti mizo in pomiti krožnike

okej, malo kratek next. In beden seveda x'd. Skratka naslednji. bom napisala za en teden naprej, tako da boste končno zvedeli kam sta se prijavila. in prosim, da odgovoriste na uprašanja.
-Še enkrat vprašam, kam mislite, da sta se prijavili? (♥мσηšтяιƈα♥ pliss ne odgovarjaj hahah)
namig-
Še enkrat povem zmagovalec je bil Jože Činč (pač kadar je blo to po televiziji, 2010)
-Mnenje?
-Teorija?
-Next?
08. maj 2013
u76594
u76594
*Zbudili so me sončni žarki....
08. maj 2013
-Mnenje?
-Teorija?
-Next? Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Neeeeext!!!!!!!!!!!
08. maj 2013
neeeeeeeeext
+ nova bralka
08. maj 2013
sorry še uprašanja
- IDK : )))
- supr zgodbica
- : )))
jaaaaaaa
neeeeeeext
08. maj 2013
aja sam neki ni beden next in sm pogruntala mogoče na big brother?
08. maj 2013
šššššššššš....
08. maj 2013
u76594
u76594
haha okej ne izdajam podrobnosti;P
08. maj 2013
Mogoče kej na big brother stil.... Resno ne vem a je on tmmsploh zmagu????? Ne spremljam glih tega ))
Zgodbica je super!!!
Nimam glih neke teorije
Neeeext
08. maj 2013
u76594
u76594
♥мσηšтяιƈα♥
kje teče voda?? hahaha
09. maj 2013
hahaha... ne, ne teče...
09. maj 2013
u76594
u76594
pišem next;PP
10. maj 2013
u76594
u76594
Kally-Alison

Začutila sem solze v svojih očeh, zlomila sem se. Ob vratih sem se sesedla na tla, solze so mi spolzele po obrazu. Tega sem si vedno želela, imela sem upanje, a še vseeno me niso sprejeli. Solze so mi tekle po obrazu, moja življenjska možnost, priložnost katera bi mi lahko spremenila življenje je odletela po zraku. Kaj sem pa upala, upala sem, da me bodo sprejeli, da mi bo uspeli. A vedela sem, da sem bila ena izmed 2oo ljudi, ki so se prijavila.
Upam, da bo imela možnost vsaj Kennedy, da se bo njej uresničila želja. ''Kennedy, so te sprejeli?'' sem zakričala kar iz sobe. ''Ja, tebe?'' je navdušeno zakričala in pritekla v mojo sobo.
''N-Ne.'' sem žalostno rekla.
''Saj, bo.'' Mi je spodbudno dejala.
Pa naj vam razkrijem kam sva se sploh prijavili na Big Brother slavnih in ne slavnih. Ja, prav ste prebrali, na big brother.
''Kally, kam si odplavala?'' me je iz razmišljanja prebudila Kennedy.
''Ahh, razmišljala sem od šovu.'' Sem rekla.
Prikimala je, ter zapustila mojo sobo. Ulegla sem se na posteljo, ter razmišljala in poslušala glasbo.

Kennedy-Brooke
Jeyy, sprejeta sem na Big brother slavnih in ne slavnih, škoda je, da ne bo Kally šla zraven. Že čez dva dni imamo predstavitve, čez štiri dni pa se vselimo v hišo. Upam, da bo Kally lahko brez mene.
Kaj bo počela Kally, te dneve, ko bo Kennedy, na big brotherju?
Mnenje?
Teorija?
Next?
10. maj 2013
Mnenje? Najdla si bo deca...
Teorija? Ammmm....mogoče pa bo ona big brother, ka ji bodo pol sporočil?
Next? Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Neeeeeeeext!!!
10. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg