Forum
u76594
u76594
нєℓσω
dobila sem odlično idejo, za pisanje novega fanfica. Ko sem zvečer gledala televizijo ("vid in pero šov"), sem dobila idejo, da bi lahko kaj takega uporabila v fanficu in tako sem se odločila, da napišem nov fanfic;*
l.p.Anja

Ko izveš novico, ki ti uniči življenje. Ko ti nekdo reče besedo, stavek, poved, ki je nisi nikoli pričakoval. Se ti podere življenje, na dan, ki bi moral biti najlepši, rojstni dan. Se ti začne podirat svet. Polen pričakovanja, da se ti bo zgodilo nekaj lepega, nekaj čudovitega, se ti zgodi ravno nasprotno, nekaj groznega, nekaj, za kar nisi vedel 17let. In ravno na ta dan izveš. Namesto, da bi se zabaval, veselil, jočeš. Izveš, da moraš nazaj k svojim staršem, pravim staršem. Izveš, da v resnici nimaš matere, samo očeta. Da starši pri katerih si do zdaj živel, v resnici niso tvoji starši, izveš, da si v resnici posvojen. Da moraš oditi iz mesta, države v kateri si živel skoraj vse življenje. Se seznaniti z novostmi, z novimi ljudmi. Zapustiti vse prijatelje, dobiti nove.
''Izvoli,'' mi je rekla moja mama, ki sploh ni bila moja prava mama, ter mi podala letalske karte za v Ameriko. Prijela sem karte, ter kovček in se odpravila skozi vrata. Za sabo sem jih zaloputnila. Ustavila sem taksi, ter se usedla vanj. ''Kam vas peljem gospodična?'' me je vprašal šofer. ''Na letališče.'' Sem rekla. Prikimal je in speljal. Ko je ustavil sem mu dala denar in izstopila. Razgledala sem se po letališču, ter se usedla na najbližji sedež, ter počakala na letalo, saj naj bi prišlo čez natanko sedem minut. V tišini sem sedela in opazovala družine, kako so se veselo pogovarjale, ter čakale na letalo, med tem pa so se zabavale. Ko bi le lahko bila jaz tako srečna. A žal mi življenje ni tako naklonjeno. Ko sem tako šest minut sedela sem že zaslišala glas iz zvočnika. ''Potniki Avstralija-Amerika, prosim, da se počasi odpravite proti letalu!'' Počasi sem vstala, pobrala svoj kovček ter se odpravila proti letalo. Tam sem morala odložiti kovček ter vse železne stvari, ter narediti vse kar je pač treba narediti preden vstopiš na letalo. Ko sem končno končala sem šla na letalo ter se usedla na sedež. Hvala bogu sem sedela sama.
upam, da vam je bil prvi del všeč;PP
05. maj 2013
u126497
u126497
jaaaa <3 neeeeeeeeeeeeeeext!!
05. maj 2013
u135377
u135377
Next..
Itak.. Zanimiv začetek....
05. maj 2013
u76594
u76594
Pač to je fanfic o 1D (sm čist pozabla napisat v naslovu, tako da če še kdo ne ve--->to je FANFIC O 1D Okej? okej.)... pač ja, mal ne realistično bo, pač ja sej boste vidli. skratka to je to. pa ♛мαη.єαтєя♛ in I'm not perfect hvala ker bereta;PP
l.p. anja
05. maj 2013
next
05. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke

Zgubljeno sem tavala po letališču saj bi me moral moj pravi oče pričakati na letališču, a ga nikjer nisem videla. ''Kennedy?'' sem zaslišala glas za sabo, odskočila sem se in se obrnila. ''Da?'' sem vprašala. ''Pridi jaz sem Jaxon!'' je rekel moški, saj to je moj oče, sem se spomnila, saj mi je moja mama, ki ni bila moja prava mama pokazala njegovo sliko. Prikimala sem in se za njim odpravila v njegov avto. Kovček sem dala v prtljažnik in se usedla na sovoznikov sedež. V tišini sva se vozila približno pol ure. Ko je ustavil. Izstopila sem iz avta, ter se razgledala. Stala sem pred blokom. ''Pridi!'' je rekel Jaxon. Vzela sem kovčke, ter se za njim odpravila v dvigalo v bloku. Ko sva prišla do tretjega nadstropja sem vstopila, ter se razgledala. Stanovanje je bilo še kar veliko. Vendar ni bila hiša, kot smo jo imeli v Avstraliji. ''Druga vrata desno je tvoja soba.'' Je znova rekel Jaxon. Prikimala sem ter se s kovčki odpravila proti svoji novi sobi. Odprla sem vrata ter se razgledala po sobi. Soba je bila lepa, a običajna. Stene so bile vijolične barve. Odprla sem kovček, ter ven začela zlagati vse moje stvari. Odprla sem omaro, ki je bila še kar velika, ter noter zložila vse svoje obleke. Ostalo ni skoraj nič prostora, ko sem vse razpakirala sem se izmučena ulegla na posteljo. Za trenutek sem zaprla oči. Ko sem začutila nekaj mehkega na mojih nogah. Prestrašeno sem odprla oči, ko sem zagledala majhno kepico-muco. ''Jaxon, kako se kliče muca?'' Sem zakričala kar iz sobe. ''Nima še imena, lahko ji ga daš.'' Mi je odgovoril. ''Sweety boš!'' sem zašepetala muci, ona pa je zapredla. Nasmehnila sem se ter jo prijela v naročje. ''Kennedy, kosilo je na mizi.'' Sem slišala reči Jaxona. Muco sem odložila na posteljo ter se odpravila v kuhinjo. Na mizi je bilo meso ter riž. ''Lahko brez mesa?'' Sem vprašala, saj sem naravnost sovražila svinjsko meso. Prikimal je. Vzela sem si riž ter omako in začela jesti. Ko sem pojedla sem odšla v dnevno sobo, ki je bila zraven kuhinje, ter prižgala televizijo. Ravno se je predvajal film. Med filmom se mi je pridružil tudi Jaxon. Ko je film končal sem še kar sedela na kavču. Ter gledala v televizijo, na kateri so se predvajale reklame. ''Kennedy?'' je rekel Jaxon. ''Da?'' sem vprašala. ''Jutri prideta na kosilo Anna in njena hčerka Kally.'' Je rekel. Samo prikimala sem. To ne mora biti res, po vsej verjetnosti mu je Anna všeč in bosta postala par in se bosta oni dve preselili k nama ali pa midva k njima, Kally je pa verjetno neka plastična barbika. Vstala sem ter odšla v svojo sobo. Ulegla sem se na posteljo ter začela brati knjigo. Sweety, pa mi je med tem ležala na nogah.
Ta ff. sem pisala že nekaj časa in sem imela povsem drugačno idejo, ampak učeraj sem prišla na bolj zanimivo idejo, tako da ja... pač zdaj ni še tako zanimivo, ampak obljubim, da bo kmalu bolj zanimivo;PP
05. maj 2013
u135377
u135377
Next!
05. maj 2013
neeeext
05. maj 2013
u76594
u76594
https://www.facebook.com/groups/147295998783151/
Če radi plešete in obožujete 1D, se pridružite v skupini;PP
05. maj 2013
u128524
u128524
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
05. maj 2013
u117410
u117410
next..da vidmo kej bo sam začetek mi je ušeč
05. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke

Knjigo sem verjetno brala kar dosti časa, saj sem kmalu zaslišala Jaxona reči. ''Kennedy, pridi na večerjo!'' V knjigo sem ustavila kazalo ter jo položila na polico. Nato pa sem se odpravila proti kuhinji. Usedla sem se za mizo, ter pojedla testenine z omako. Ko sem pojedla sem brez besed odšla nazaj v svojo sobo. Spet sem vzela knjigo ter jo začela brati. Ko sem jo do konca prebrala je bilo že zelo pozno, zato sem se uredila za spanje in kmalu potonila v globok spanec brez sanj.
''Kennedy, zbudi se! Kmalu bosta prišli Anna in Kally.'' sem zgodaj zjutraj zaslišala Jaxonov glas. Počasi sem odprla oči in pokimala ''Koliko je ura?'' ''11.3o'' je rekel. Prikimala sem ter vstala. On pa je odšel iz sobe, da sem se lahko v miru preoblekla. Oblekla sem se običajno, lahkotno. Nato pa sem se odpravila proti kuhinji. Tam je bil Jaxon in ravno dajal kosilo na mizo. Kmalu sem zaslišala zvonec. Jaxon si je popravil kravato x'd in odprl vrata. ''Dober dan!'' Sem zaslišala reči neko žensko. Obrnila sem se, da bi lahko videla kdo je. Zagledala sem neko žensko in verjetno njeno hčerko Kally. Sploh nista bili takšni kot sem si ju zamislila. Kally ni izgledala kot plastična barbika in obe sta zgledali dokaj prijazno. ''To je moja hčerka Kennedy!'' Me je predstavil Jaxon. ''To sta Anna in Kally!'' ju je predstavil. Prikimala sem. Usedli sta se za mizo in Jaxon in Anna sta se začela pogovarjati. Ko smo pojedli kosilo, sem Jaxonu pomagala pomiti posodo. ''Pojdi malo k Kally! mi je rekel Jaxon. Prikimala sem in odšla v dnevno sobo k njej.
''Hej!'' sem jo pozdravila.
''Hai!'' mi je odvrnila
''Se mi malo predstaviš?'' sem jo vprašala.
Prikimala je in začela pripovedovati...
''Ime mi je Kally-Alison Gray, od rojstva živim v Ameriki, imam 17let. Oče mi je umrl ko sem imela štiri leta, od takrat sem živela samo z mamo. Nimam fanta in ga nikoli nisem imela.'' se je na kratko predstavila. ''Zdaj pa ti.'' je dodala
''Sem Kennedy-Brooke Baker, od rojstva sem živela v Avstraliji, a včeraj sem se morala preseliti nazaj k svojemu pravemu očetu Jaxonu, mame nimam in ne vem kdaj je umrla, saj za njo sploh nisem vedela, za Jaxona tudi do včeraj ne. Saj sem bila posvojena, a tega nisem vedela. Ravno včeraj sem dopolnila 17let in takrat sem izvedela, da sem posvojena. In nimam fanta!'' sem se ji še jas predstavila.
Prikimala je in se mi nasmehnila.
''Kally, pridi greva v mojo sobo!'' sem ji rekla. Prikimala je in mi sledila do moje sobe.
''Greva na računalnik?'' sem jo vprašala. Ona pa je samo prikimala. Vzela sem prenosnik ter ga postavila na posteljo. Šli sva na facebook, ko sem videla nek oglas. ''Kally, tja sem si vedno želela, saj mogoče naju bodo sprejeli saj imava že 17let.'' sem navdušeno rekla. ''Vem, da se poznava šele eno uro, a vseeno bi se prijavila z mano?''
Navdušeno je prikimala, ''da jas sem si tudi vedno želela, že od takrat ko sem imela 11 let.''
''No, daj prijaviva se, mogoče pa naju zberejo.'' sem rekla, ter kliknila na *prijava*. Odprla se je prijavnica in najprej sem izpolnila zase, nato pa je prijavnico izpolnila še Kally.
''Zdaj morava le še en teden počakati, da vidiva če so naju izbrali.'' sem rekla. Kally pa je prikimala.
Kaj mislite, kam sta se Kennedy in Kally prijavili?
Ali bosta sprejeti?
kako se vam zdi?
mnenje-
next?
05. maj 2013
u122996
u122996
na kkšno tekmo?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2013
u135377
u135377
Next.....
Ne bi vedel...
Skoraj sigurno....
Odlično.. Sem brez besed....
05. maj 2013
u129782
u129782
Neeeext. Nova bralka. Paa na podobno kot vid in pero sov,alpa ... Tko k je en šov za preživetje alpa kej
06. maj 2013
Kaj mislite, kam sta se Kennedy in Kally prijavili? Enem šovu ka uresničuje želje?
Ali bosta sprejeti? Jaaaa!!!!
kako se vam zdi? Supeeer!!!!
mnenje- brez besed....
next? kako pa je to vprašanje z eno besedo lahk odgovorim.... NEEEEEEEEEEXT!!!!!
06. maj 2013
u76594
u76594
a bi vi mal pomislni kaj je blo po televiziji nevem že kdaj haha, kokr sm gledala po internetu je blo enkrat 2011. pa če ste kaj gledali televizijo ane... pa to kamr sta se prijavli ni nič izmišljenga... ampak se je enkrat (al večkrat) res predvajalo po tv... sam da bom mal spremenila in ne bo čist isto... okej to je biu sam namig;PP
zdej če hočete lahko še ugibate čene pa boste vidli kaj je ♥мσηšтяιƈα♥ in StylesBitch.† sta še najbližji hah;PP
06. maj 2013
u76594
u76594
okej zdej sm pršla še do ene ideje, tako da ne vem katero uporabit...... katera je gledala te resničnostne šove?? rabim pomoč... napiši tukej al pa mi pošli sporočilo...
06. maj 2013
u129782
u129782
Ej Anja(anee?) dej uporab uno idejo k si že prej mela,. Za resnišnostni šov za preživetje<3
06. maj 2013
ammm... ja resničnostni šov za preživetje in tm bodo bli tut 1D ka jih bo Simon prijavu zato kr so preveč leni???
06. maj 2013
u129782
u129782
JA! Hahha kak sva pametni midve<3
06. maj 2013
u76594
u76594
haha, mislim jst sm rekla, da ste ble vidve z ♥мσηšтяιƈα♥ najbližje... pač da je nek šov hah;PP
sam zdej me zanima pač ker mam v mislih dva šova (ki sta se res predvajala)
06. maj 2013
šov za preživetje al pa... nwm???
06. maj 2013
u76594
u76594
nej ena piše na zs... pa povem katera dva šova mam u mislih... pač če ste kaj gldali tv 2011 ali 2010... pa če se še kaj spomnete.. skratka nej ena piše
06. maj 2013
u129782
u129782
Hah sej wem ;P
- hm.. dej unga za preživetje alpa izzive pa je pol nagrada da si izbereš zmenk in bo hazza zmaguu in...
06. maj 2013
u76594
u76594
pa ni nobenga šova za preivetje ahaha... kaj bi se preoblačli v tiste živalske kože pa kurli ogen in jedli žužke omg hahah
06. maj 2013
-X-FACTOR?
-GOSTILNA IŠČE ŠEFA?
- BIG BROTHER?
06. maj 2013
u129782
u129782
Hahaha pol pa škoda ;/ hahah
- pa ne tko.... Jaz sem gledala enga. Posnetek to. Kk sta se dva fanta odvezovala,in k sta to delala se je žaga čimbol punci na stropu prbližala in sta se rešla žaga je pa uni u trebuh haha
- ne pač izzive dej. plesi,petje..
06. maj 2013
DANCE AND SING BIG ONE DIRECTION?????????????
06. maj 2013
u76594
u76594
dej dej... ne zdej kle klepetat haha... dej resno plis nej ena piše na zs... al pa obe;P
♥мσηšтяιƈα♥ jap enega od teh mam tut u mislih, pa še enega ki ga nisi napisala;P
06. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg