Forum
ZBUDIL SEM SE POJEDEL IN VIDEL REVIJO SONČEK KI JE DAJALA POTOVANJA KRIŽANJEJNA NA ZADNJI STRANI SEM VIDEL KRIŽARJNJE S TITANICOM POKLICAL SEM TATU KER JE ŠE ORAT NJIVO IN GA UPRAŠAL ČE GREMO NA KRIŽARJENJE S TITANICOM .REKEL JE DA NE BIBILO SLABO.
TO JE POMENILO JA .TAKO SEM SE VESELIL DA SEM PRAV KRIĆAL OD VESELJA.OBLEKEL SEM SE IN SE TAKOJ OBU ŠOLNE.ŽE SEM DAL TORBO NA RAMENI A SEM SE SPOLNIL DA SEM SE POZABIL UMIT ZOBE.AH TUDI ČE SI JIH NE UMIJEM BO DOBRO.ŠEL SEM V ŠOLO.POVEDEL SEM DA GREM NA KRIŽARJENJE S TITANICOM.ONI PA MI NISO VERJELI.UPRAŠAJTE STERŠE SEM JIM REKEL.ONI SO MI TAKOJ VERJELI KER SEM BIL PRIDEN FANT IN Z VSEMI PRATELJ.DRUGI DAN SMO SPAKIRALI KO VČKE ZA NA TITANIC .KO SMO PRISPELI SMO VIDELI VELIKO VELIKO BARKO PO IMENU TITANIC SLIKALI SMO SE OB NJEJ DA BODO SOŠOLCI VERJELI.ŠLI SMO POGLEDAT IN SMO SI NAJDLI SUPER SOBO TAKO SMO SE VLEGLI NA POSTELJE KER SMO PREHODILI 399 STOPNIC KI SEM JIH PO POTI ŠTEL.
ČEZ 4 MINUTE SO ZAKLICALI DA MORAMO VSI ITI IZ TITANICA KER SO MO GLI GA PREGLEDATI ČE JE KAKŠO EKSPLOZIVO.TO JE TRAJOALO 4 URE ZA TO SMO MI ŠLI KAR NA SLADOLED.VZEL SEM SI VANILIJO.BIL JE SLASTEN NATO SMO ŠLI SE ŠE MALO KOPAT NA PLAŽO.KOSO POKLICALI DAMORAMO ITI V TITANIC SMO ŠLI HITRO V TISTO SOBO.ŽE SPET 399 STOPNIC PREHODITI ZA TO SMO ŠE PONOVNO VSEDLI NA POSTELJE

BOŠ NEXTAL

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2012
u79419
u79419
next
17. april 2012
u87951
u87951
next
17. april 2012
u70306
u70306
nextttttt
17. april 2012
ZAZVONIL JE ZVONEC ZA 1.KOSILO ZA KOSILO JE BIL KEBAB.OH KAKO DOBRA HRANA.SEM REKEL.NATOP SMO ŠLI V SOBE.JAZSEM SI PRINESEL PRENOSNI RAČUNALNIK.NA TEM RAČUNALNIKU JE BILA NA LOŽENA IGRCA GTA4.CEL DAN SEM JO IGRL.NATO ME JE MAMA REKLA DA BOMO ŠLI POGLEDAT ČE SMO ŽE ODPLULI.ŠLIC SMO NA RAZGLEDNO TOČKO,KI JE BILA POSTAVLJENA NA KABINI KAPITANA DANIELI VOLŠOVEGA.KO SMO POGLEDALI
SMO VIDELI DA SMO KOMEJ NA ŽAČETKU POTI.MENI PA SE JE ZDELO TOŽE PRENEUMNO.
ŽE 9 UR ŽE ČAKAMO ONI PA NIČ.NATO MI JE MAMA RAZLOŽILA DA MORAJO TO IN TO IN TAKE STVARI NAREDITI PREDEN ODPLJUJEMO.NATO MI JE BILO BOLJ JASNO ZAKAJ NISMO ODPLJULI.ŠLI SMO TAKOJ V SOBE KER SEM BIL LAČEN.MAMA MI JE NAMAZALA PAŠTETO KEKEC NA KRUH.NJAMI!POJEDEL SEM ZADNJI KOŠČEK PAŠTETE IN ŽE SO ZAKLICALI DA MORAMO ITI DOL KER JE BIL POKVARJEN PLOPERER IN DA MORAMO ITI DOMOV IN DA BOMO OPLULI JUTRE.VSE SMO MOGLI SPKIRAT IN ITI.DOMOV.TO PA JE BIL ŽE VIŠEK.
JUTRI GREM V ŠOLO IN JIH NE BOM MOGEL JIM RAZLOŽITI DA GREM IN MI BODO GOVORILI DA SE IZGOVARJAM.Z ŽALOSTNIM OBRAZOM SEM ŠEL DOMOV IN ŠEL TAKOJ BOŽAT PSA MUKI JA KI SMO GA KUPILI.ZAKLICAL JE TELEFON.MOJSOŠOLEC ŽIGA ME JE KLICAL.OGLASIL SEM SE.IN ME UPRAŠAL ČE SEM ŽE NA TITANICU.REKEL SEM MU DA NEMOREM ITI KER SE JE POKVARIL PLOPERER.REKEL SEM MU DA MU BOM POSLAL SLIKO KO SMO SE SLIKALI PRI TITANICU.PRAV JE REKEL IN PREKINIL.TATA MI JE ZIHTAL TO SLIKO NA TELEFON IN SEM MU POSLAL.TAKOJ DOBIM SPOROČILO IN PISALO JE...
17. april 2012
kaj?
17. april 2012
u70306
u70306
nextttttttttttt
17. april 2012
u79419
u79419
next
17. april 2012
še 1 next
17. april 2012
next
17. april 2012
u68276
u68276
če ti povem na titanicu niso prodajali kebaba!!!!
17. april 2012
u79419
u79419
hahaha, ampak res
17. april 2012
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAW.INTAKO MI JE VERJEL.ZAZVONEL JE MAMIN TELEFON IN JE REKLO DA GREMO NA TITANIC.IMELI SMO ŽE PRIPRAVLJENE KOVČKE KER SEM NAM NI DALO SPRAVLJAT NA ZAJJ V OMARE.Z AVTOM SMO SE PRIPELJALI V PRISTANIŠČE KI JE BIL ZASIDRAN TITANIC.ŠLI SMO V SOBO KI SMO JO ŽE TISTI DAN ZBRALI A JE BILA ZASEDENA ZATO SMO SI ZBRALI SMO ENO NAPREJ OD TISTE.SPAKIRALI. SMO IN ŠLI SPAT. SAJ SO KLICALI OB 23.29.TAKRAT JE BILA ŠE NOČ.TISTI DAN SMO PRESPALI KAR NA KAVČU,KER SE NAM NI DALI ŠTIMAT POSTELJE.ZJUTRAJ SMO USTALI IN ŠLI NA RAZGLEDNO TOĆKO IN VIDELI SMO DA SMO OODPLULI IN UGOTOVILI DA SMO NA JADRANSKEM MORJU.TO NAM JE POVEDAL KAPITAN.MI MO NA JE ŠVIGNILO NEKAJ ČRNEGA.SKOČILO IN BIL JE SINJI KIT.
SLIKAL SEM GA DA MI BODO SOŠOLCI VERJELI DA SEM VIDEL NAJVEČJO ŽIVAL.
KO PRIDEMO V NAŠE STANOVANJE.VIDIMO KITAJCI KI JE MOLIL PRED NAŠO SLIKO JEZUSA.NAM SE JE ZDELO ČUDNO DA JE PRIŠEL TUKAJ MOLIT.REKLI SMO MU NAJ GREM V SOBO ČE NA BOMO POVEDALI KAPITANU.ON NI RAZUMEL.RAZJEZILI SMO GA IN SCBALI ČEZ OGRAJO IN LIH V KITOV GOBEC KI GA JE OODPIRAL VSAKIH 5 MINUT.
ŠLI SMO POGLEDAT KAJ BO ZA KOSILO.NA CENIKU JE BIL NAROČEN KUS KUS.TA HRANA NIBILO NEBENEMU OD NAŠIH ČLANOV DOBER.
17. april 2012
nexxt
17. april 2012
nexti
17. april 2012
PA SMO SE VSI POTRUDILI GA POJEST.BILI SMO ZELO SITI ZATO SEM JAS ŠEL IGRAT RAČUNALNIK MAMA IN TATA PA STA POČIVALA.KAR NA ENKRAT NEKI ZAČNE PISKAT.
PI PI PI PI PI.BOMBQA1 SEM ZAKLIVCAL KI JE BILA V OMARI.NAŠA SOBA JE BILA PRI OGRAJI ZA TO SEM JO VRGEL V VODO.BILA JE 14.00.NATO SEM ŠEL NAZAJ NA RAČUNALNIK.SAJ SEM MEL ZA RASTRELITI BANKO IN U ITI.ŠEL SEM V KUHINJO IN
SI NAMAZAL PAŠTETO SAJ JE BILA NA PRETEK.NATO GRE MIMO NEKA GRDA PUNCA
IN ME NAKREGA DA SEM JI POJEDEL PAŠTETO.BILA JE MAJHNA ZATO SE NISEM BAL.ZATO SEM KAR ŠEL.PO ZVOČNIKU KI JE BIL NA STBRU LIH PRED MOJIM UHOM JE ZAKLICALO:
ZDAJ SE BLIŽAMO OTOKOM IZ JADRANSKEGA MORJA.POGLEDAM SKOZI OKNO IN VIDIM
VELIKE LEDENE SKALE.ZAKLICAL SEM PAZIIIII AAAAAAA!!! IN KAPITAN SE JE ZBUDIL SAJ SEM BIL ZRAAVEN NJEGOVE KABINE.ON SE JE ZBUDIL IN ZAVIL TIK PRED SKALO.
ŠEL SEM V SOBO IN MOJA MAMA SE JE ZBUDIL TATA PA POZNEJE,UPRAŠALA ME JE
KAJ SE JE ZGODILO IN JAS SEM JI POVEDAL CELO ŠTORJU.ODPRLI SMO OKNE DA BI PREZRAČILI SOBO IN VIDELI KITA KI NAM JE ŠE VEDNO SLEDIL.BAL SEM SE DA KA NE RAZMESARI PLOPERER KER SE MI JE SMILIL.BILA JE VIČIRJA.BIL JE PURAN IN RIŽ(BEL)
KOSMO POJEDLI SMO ŠLI V BAZEN.TAM SMO BILI SAMO MI.PO 9 URI SMO ŠLI V SOBO.
TAM SMO SE STUŠIRALI IN ŠLI SPAT.OB 2 URI ZJUTRAJ ME ZBUDI ROPOT V NASLEDNJI SOBI.ZANALAŠČ SEM SI MISLIL ZATO SEM SE ODLOĆIL DA SE GREM POGOVORITI.VSTOPIL SEM V NJIHOVO SOBO IN VIDEL DA SO VSI SPALI.ČUDNO SE MIZDI.GREM POGLEDAT KAPITANA KI JEBILA NAD NAŠO SOBO.ONI SO PA ŽURALI TAM GOR IN PILI VINO.NO POL PA NIČUDNO DA SE ZALETIMO NA KOPNO ALI V LEDENO SKALO.
18. april 2012
u87951
u87951
next
18. april 2012
u79419
u79419
next...
18. april 2012
u25153
u25153
next.!!
pa prosm piš z malimi.
18. april 2012
u79419
u79419
ja nd
18. april 2012
next
18. april 2012
kot costa concordia.šel sem nazaj spat in proval zaspat.nisem mogel zato sem šel na računalnik.računalnik je mel tudi internet.zato sem se upisal na igre123.za sliko si dam meno ku sem vozil motocrosa.in vidim 1. kometae. in piše kdo si kje živiš.klical se je bonjovi.malosem pogledal sem njegov profil.inugotovil da je moj sosed ki je bil moj 3. bratranec.cele 2 uri sem se pogovarjal z njimintakrat je moja budilka zazvonila 4.30 ura.ššel sem spat.spal sem do 13.00 in mama me je hitro zbudil da moramo iti na kosilo.
naredili s pico.ko smo se najedli smo šli v đakuzi,kjer so ga spredaj kabine kapitana.oblekel sem se v kopalke in šel v đakuzi.toliko mehurčkov je bilo da je zgledala voda kot radenska.v đakuzi kjer sem bil jaz je prišla punca in me v prašala koliko let imam,jas sem ji zavpil z močnim glasom naj gre stran ker đakuzi je bil za enega in še ona se je manjkala zato pa sem naprej užival.nato pa sem šel šemalo plavat v bazen bilo je jep rijetno dokler me ni ni tista punca tiklna po hrbtu.uprašal sem jo
kako se kliče.rekla je da je lea in ima 18 let.kot jaz sem jih odgovoril samo jaz se kličem miha.celo popoldne sva družila dokler ni prišla njena mama in jo zvlekla
v svojo sobo.jas pa sem šel v svojo igrat računalnik .šel sem na igre123.tam sem šel na chat in videl.
18. april 2012
u25153
u25153
hvala
pa next.!!!!!!
18. april 2012
next
18. april 2012
u79419
u79419
NEXT
18. april 2012
da me je ena povabla na zs.govorila sva veliko časa dokler se nisva skregala.šel sem se umit in šel spat zbudil sem se ob 7.00 šel sem v bzaen pa pride tista punca in se začeva pravit dokler se nisva skregala.kot tista punca na chatu.šel sem si namazat pašteto pa pride una mala človekinja ki se dela da je močna.spet mi je težila kot zmiraj.nato pa pridejo4 močni fanti ki so njihovi brati in me začnejo lovit po celem titanicu.utrudili so se in šli v svojo sobo.zdaj pa si ne upam več ueti paštete.kapitam mi je povedal da je na titanicu 94 sob in da mi spimo v 54.ko je bila ura 10.00 sem šel pinpong .to mi je povedal kapitan.tam je bil fant podoben mojemu bratrancu.uprašal sem ga kako mu je ime in vse te podatke in tako se je vleklo dokler se nisva spoznala.bilo je lepo znji.celo dopoldne sva se družila.mama me je poklicala k kosilu.skupaj smo pojedli kosilo z bratrancem.popoldne sem šel k njemu.tam sva šla na igre 123 in povedal mi je vse možno na igrah 123.uprašal me je če sem na you tubi in sem rekel da sm.pokazal mi je pesem od pitbulla.ob 14 sem mogel iti domov.odpru sem računalnik in se po you tubi pogovarjal z njim.bilo je lepo saj je bil najboljši bratranec.po internetu mi je povedal da je je dobil pokal iz nogometa,ker hodi že 7ali 10 let.uprašal sem ga če je šel pogledat že v garažo.rkel je da ja .tam noter je bil bugati in lambucghini.zaklical je telefon.bil je žiga.tako se je glasi pogovor:
ž žiga j jaz
ž-oj
m-kak si
ž-dobr ti
m-ured
ž-kje si
m-že nasred poti
ž-a
m- veš da je bratranec moj na titanicu
ž-kadaj si to zvedel
m-zdej
ž-pošlmi še kako sliko