Forum
u167411
u167411
danes je ta dan. kar za 3 mesece bom morala trpeti svojega zaročenca po izboru mame , Wiliama. vse bi dala da bi bila navadno kmečko dekle in se mi nebi bilo treba vsak dan oblačiti steznikov, dolgih težkih oblek, težkega nakita in mi vsako sekundo paziti kako se obnašam.
jaz, Wiliam in moja mama gremo danes na največjo ladjo na svetu.
stopim iz avta in pogledam malo pod palubo tam piše TITANIC. wiliam stopi do mene in me poskuša poljubiti a se izmaknem.wiliam me ne voljno pogleda in reče " ne moreš se mi ves čas izmikat , kmalu bova poročena ! le kaj si bodo ljudje mislili o naju"
zaradi uljudnosti sem tiho . pogleda me in reče" vsi naju gledajo , DAJ" pogledam svojo mamo kako navdušeno skače potegnem ga k sebi in ga poljubim. ogabno! potem služničad raznese našo prtljago v zasebne sobe za visoko družbo. vkrcamo se . čakamo še 1 uro . moj zaročenec postane nejevolen se začne kregati z enim od posadke. slonim na ograji in opazujem ljudi ki se vkrcavajo na ladjo. potem ga vidim . vidim kako divja na ladjo da ne bi zamudil. njegov čudovit nasmeh , oči z igrivim pogledom ,... wiliam me povleče in reče" zdaj bomo tu 3 mesece. delala boš kar bom jaz rekel . če rečem poljubi me , me ti poljubiš . razumeš draga?" odgovorim " ja dragi , zate vse" .
18. junij 2014
u172733
u172733
Next( omg boga)
18. junij 2014
u171767
u171767
Neeext
Pa mau dalse *-* ker je prevec napeto za cakat :3
18. junij 2014
u167411
u167411
hi hi ok bo zdej
18. junij 2014
u167411
u167411
potem grem v svojo sobo . tam se usedem na posteljo in razmišljam o tistem skrivnostnem fantu. kako sem se lahko tako hitro zaljubila? potem potrka na vratih. vprašam" kdo je ?" moški glas reče " jaz wiliam , odpri!" vstanem in odprem vrata . wiliam stopi noter in zapre vrata . začne se mi približevat. jaz se mu izmikam a me povleče k sebi. " wiliam kaj delaš?" reče " tiho bodi in se prepusti" . potem mi začne odpirat zadrgo na obleki. " wiliam prosim ne . neha!" iztrgam se mu iz objema. grdo me pogleda obleka ima odpeto zadrgo. pride do mene in obleko vrže dol z mojega telesa. pred njim stojim zdaj v samo stezniku in spodnjem perilu.
potem se zgodi nekaj kar me je rešilo da me nebi wiliam posilil. zazvonil je zvonec za večerjo. moja mama in še ena njena prijatelica potrkajo .rečejo" ljubica pridi ! večerja je! mogoče veš kje je wiliam ?" wiliam reče " tukaj sem! rose ( tako mi je ime) bo takoj prišla. " moja mama reče " vredu kmalu pridita !" in odceplja proč .
se opravičujem če je blo mal čudno!
18. junij 2014
u171767
u171767
Omg! Ful carsk, sj mora bit romanticno pa napet lol
18. junij 2014
u171767
u171767
Neeeeext :3
18. junij 2014
u167411
u167411