Forum
Pisala bom zgodbico o dnevu ko se je zgodilo (ali najhujše ali najslabše)

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2014
next
26. november 2014
No okej bom začela. (Ni resnično)

Sem Kaja in sem stara 16let. Imam mlajšega brata Andraža, ki je star 6let.
Jaz:

On(Andraž):

Vse se je začelo, ko sem odprla vrata hiše:
Moja mama je vpila: "NE!! Ne moreš! Poglej koliko sta stara. Ali bi rad, da se jima podre svet? " Oče je obmolknil, a je le zbral besede:"Vem kaj delam." Stisnilo me je pri srcu. Stekla sem iz hiše in se zaletela v Andraža. Ves zmeden me je pogledal, a jaz nisem ne razložila kaj se dogaja, ne opazila staršev.

Zvečer naju je mama poklicala dol v dnevno sobo. Ubogala sem kot vedno, a sem vedela, da se bo nekaj spremenilo....
Mama je začela:"Draga moja... Povedati vama moram, da sva se z očetom odločila, da...." "NEEEE!!!!" sem se zadrla a sama v sebi. Do takrat je mama povedala do konca:"se bomo preselili v hišo." Obmolknila sem za kar nekaj časa. Torej se bomo preselili? Kam? Kaj pa šola? Prijatelji? Zakaj? Nato naslednjih 3 dni nisem sodelovala pri ničemer. Mama je mogla sama natovorit, v šoli sem dobila 1... Do takrat ko smo se preselili. Vozili smo se....

Toliko do sedaj 3 nexti pa naslednja
26. november 2014
neeext
27. november 2014
Okej bon spet nadaljevala:
... Vozili smo se kakšne pol ure do hiše, ki naj bi jo kupili. Bila je božanska. Hiša je bila bela in je imela OGROMEN bazen

Bila sem navdušena. Nato me je mama hotela dobiti na samem. "No, kako se ti zdi?" je rekla. Kar nekaj časa sem bila tiho, nato pa vprašala mamo: "kaj pa šola? Bom hodila na isto šolo?" mama se je nasmehnila in pokimala. Tako sem si oddahnila. Naslednji dan me ni bilo v šolo, saj sem pomagala urediti našo hišo. Andraž je bil v svoji sobi z očetom, ko sem zaslišala glasen krik. Prihajal je iz sosednje hiše. Hitro sem pograbila telefon in stekla do tja. Ko sem vstopila sem zagledala ogenj. Hitro sem poklicala gasilce. Pomagala sem neki punci iz hiše, nato pa jo vprašala: "si sama doma?" pokimala je. V naslednjih nekaj minutah sem zaslišala le tuljenje sirene, škropljenje vode in givorjenja gasilcev. Ogenj se je kar močno razširil tako, da se v hiši ni več dalo živet. Ko sem videla punco, ki je bila vsa v solzah, swm jo povabila k sebi na pijačo: "kaj bodo rekli starši na hišo?" sem jo vprašala. "Nič. Živim sama. Ko sem bila stara 13 let sta me starša pustila sredi ceste. Čakala sem ju saj sta rekla, da prideta nazaj, ko pa ju ni bilo, sem se obrnila na babico. Rekla je, da me bo imela pri sebi le dokler ne bom stara 15. Nato sem si morala poiskati hišo. Imela sem malo denarja, zato sem se pri stari gospe zaposlila v zameno, da mi da sobo in hrano. Ko je gospa umrla mi je zapustila svoj denar in hišo. Sedaj pa nimam kje živeti...." je razlagala a ni uspela dokončati saj jo je prekinila gospa v kostimu in visokih petah: "kaj si spet naredila?"...

Vsaj en next pa napišem nadaljevanje
01. marec 2015
u167743
u167743
Next
01. marec 2015
Neeeext
02. marec 2015
n
ne
nex
next
nex
ne
n
07. marec 2015
next ♥
11. april 2015
neext
11. april 2015
next boš pisala zgodbo?
30. maj 2015
Okej oprostite nisem pisala dolgo...

...Kričala je in kričala. Končno jo je prekinilo zvonenje telefona in zadnje kar sva slišali je bilo cviljenje gum. "To je bila moja 'nadzorna' sicer ni nič v sorodu so jo poslali, da bo videli kaj se dogaja z mano... Ali je res tako nenavadno, če živi 16-letnica sama?" odkala sem.
Kar nekaj časa sem le strmela, nato pa sem se le spomnila, da je izgubila dom.

03. junij 2015
Aja oprostite ni še končano...
"Končno nekdo prijazen!" se je razveselila Nina (ime od dekleta), ko sem ji povedala, da je lahko pri nas dokler ne najdemo doma.

V naslednjih dneh sva se s Nino zelo dobro ujeli. Postali sva kot sestri - nerazdružljivi. Nina se je prepisala na mojo šolo in tako sva bili vsak dan skupaj. Nič naju ni motilo...

Ampak vsega je bilo kmalu konec. Čez dan so nas oropali...

03. junij 2015
Omg dore zgodbe pišeš
03. junij 2015
Dobre
03. junij 2015
In next
03. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg