Forum
Pa tuki je še ena izmed mojih preštevilnih zgodbic...upam da vam bo všeč...
...........................................................................................................

*Grace*

Hay, jaz sm Grace. Stara sem 17 let in obiskujem glasbeno gimnazijo v Californiji. Živim skupaj z mamo, očetom in mlajšo sestro Julse, s katero se že od rojstva sovraživa. Moja mama in oče se kar naprej ukvarjata z Julse in pozabljata name. Jaz večino časa preživim zunaj s prijatelji. Poslušam večinoma rock, nekaj tudi metala in punka. Imam dolge rdeče lase in temno zelene oči. Visoka sem 176 cm in tehtam 57 kg. Mama me na vsak način poskuša prepričat da sem presuha. Treniram odbojko in jahaje, ter hodim v glasbeno šolo na petje. Moje življenje je bilo kar vredu dokler niso stvari na eni zabavi ušle iz rok....

Jaz:

*Blaze*
Hello!
Jaz sem Blaze in sem stara 17 let. Moje pravo ime je Beatrice, vendar rajši vidim da me ljudje kličejo Blaze. Kdo pa nebi če bi ti starši dali tako glupo ime. Živim v Californiji, skupaj z mamo in očimom. Moj pravi oče s katerim sem se dobro razumela je umrl v prometni nesreči. Poslušam metal in rock. Treniram odbojko in nogomet (in sm edina punca), učim se igrat tudi el. kitaro. Hodim v tretji letnik likovne gimnazije, vendar šolo na smrt sovražim. Imam svetle lase in modre oči. Visoka sem 183 cm in težka 62 kg. Glede oblačenja imam samo eno pravilo: kar nima verig ne sodi v mojo omaro.

To sem jaz:

Še enkrat upam d vam bo ušeč....
29. december 2013
neext n.n
29. december 2013
neext
29. december 2013
next za neco in anjo:

*Grace*
''Glej da boš doma do polnoči!!'' se je za mano zadrla mama. Zavila sem z očmi in zaloputnila vrata za seboj. Oblečena sem bila v:

te hlače, majco od bvb in obute sm imela črne all-starke. Odpravljala sem se na zabavo k Ashley. Živela je v sosednji ulici zato sem imela do tam samo pet minut hoje. Ko sem prispela sm potrkala in Ash mi je prišla odpret. Ash je tri leta starejša od mene sepravi da ima 20 let. ''Hay!'' me je pozdravila in me spustila v hišo. Glasba je bila prižgana in tam je bilo še približno trideset ljudi. večina jih nisem poznala vendar je bilo vseeno zabavno. Plesali smo in se režali nekam v tri dni. Okrog treh ponoči so se ostali začeli odpravljati domov in na konce smo ostali jst, ash, matt in mark. ''gremo v mesto?'' je predlagal Mark. No pa smo se odpravili. sprehajali smo se po ulicah, plašili mačke in razbili večino stvari, ki so nam prišle pod roke. ustavili smo se šele v ulici z draguljarno. ''Kaj bi dala za tako verižico!'' je rekla Ash in pokazala na ogrlico z nesramno visoko ceno. ''Jp!'' sm prikimala. ''Sej jo lahko dobista'' je rekel mark in Matt je pobral kamen. Še preden bi kdo lahko kaj rekel ga je vrgel v izložbeno okno. Razbilo se je in Mark je iz stojala vzel verižico. takrat se je zaslišal alarm. ''Bejžmo!'' se je zadru matt in stekli smo proč. Jaz sem kot vedno imela odvezane vezalke in sem se spotaknila. ''Počakte!'' sm zavpila za nimi a so tekli naprej. Ko se mi je uspelo skobacat na noge pa se je iz za vogala že prikazal poljicisko avto. Obstala sem kot vkopana. vedela sem da se to ne bo preveč dobro končalo....
.....next?......
29. december 2013
neext
29. december 2013
nexttt
29. december 2013
*Blaze*
Sedela sem na klopci in kadila cigaret. Čakala sem da se prkažeta Chad in Sally. Blo mi je blazno dolgčas. Razmišljala sem o prepiru tistega večera doma. To je biu tudi razlog da sm zdaj pred staro zapuščeno hišo že dve uri čakala. Mama je imela spet probleme z mojim obnašanjem, očim pa z mojim oblačenjem. Kot da mi je mar. No po dolgem loputanju z vrati, kričanjem in grožnjami s popravnim domom sm se spravila ven. Tako sem zdaj zmrzovala v neugledni ulici. Iz razmišljanja me je zbudil bližajoči se hrup motorja. Kmalu me je osvetlila močna luč. "Hi," me je pozdravila Sall. Chad mi je samo pokimal. Ukvarjal se je z veliko škatlo, ki jo je prevažal na motorju. "Kaj imaš to?" sem ga vprašala. "Nekaj za popestritev večera," je zamrmral in iz škatle privlekel raketo. "Cool," sem pripomnila. "Jo prižgemo?" je vprašala Sal. Chad je prikimal in se odmaknil od naju. Nato je prižgal raketo. Zažvižgala je in poletela v zrak. Sledil je glasen pok in nešteto raznobarvnih lučk. "Še eno," je navdušeno zaploskala Sall. Tako je Chad prižigal rakete, jst in Sall pa sva se režali. "Daj še ti eno Blaze," je takrat predlagal. Prikimala sem in podal mi je manjšo raketo. Prižgala sem jo in stekla stran. Izgledalo je da bo vse vredu. Potem pa je raketa poletela krivo in končala v oknu stare zgradbe pred katero smo stali. Stavba je zagorela. "Ups," je pripomnila Sall. V nekaj sekundah je bilo okoli nas polno policije in gasilcev. Yap, tega nism načrtovala....
.....next?....
30. december 2013
Nextt n.n
30. december 2013
*Grace*
Na policjiski postaji so me spraševali vse sorte vprašanj. Rekla sem da sm jast iz zabave razbila steklo in da nism hotela ničesar ukrasti. Nisem jih ravno prepričala, nisem pa hotela izdat ostalih. Bila sem precej spretna lažnivka, zato sem si hitro vse izmislila. Po zaslišanju sta prišla pome moja starša. Pogovorila sta se s policistom in me odpeljala domov. Med vožnjo sem bila deležna pridge v smislu 'nikoli so nisva mislila da si taka'. Doma sem se zaprla v sobo in prižgala glasbo. Ja bilo je neumno da smo razbili steklo. Ampak koga briga? Saj je bilo tut zabavno. Bomo že preživeli. v sobo je vdru oče. "Grace, jst mama in policija se strinjamo, da bi morala v popravni dom. Jutri te peljem tja." je rekel in zapustil sobo. Zamislila sem se. Mogoče ne bo slabo. Zastonj počitnice, stran od staršev!
.....next?....
31. december 2013
Ash prau de nexti. TAKOJ! n.n
31. december 2013
hhh za zihr je tu Ash riku ja D
31. december 2013
jaa?O.o
31. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg