Forum
u122384
u122384
no v glavnem, to je tema, v keri bom komentirala tipične lastnosti 1d ffjov.
namenjeno je zabavi!!!!!!!!
#nohate
SOOOOOOOOOO, LET THE FUN BEGIN!
-1. poglavjerečajo se
2. poglavje: sovražijo se
3. poglavje: zaljubijo se
4. poglavje: na medenih tednih

-starbucks je edina kavarna okoli, središče vesolja za glavno osebo

-ne drzni si poimenovat punce drugače ko kylie al pa rose

-poljubu me je: zardela sm
dotaknu se me je: zardela sm
pomežiknu mi je: zardela sm
dihau je: zardela sm
vbiu mi je familijo: zardela sm

-niallov želodec je črna luknja

-v naslovu MORAJO bit omenjeni njegovo ime in priimek. če ne to, je pa naslov MY LIFE WITH 1D IS HORRIBLE!!!!!!!!!!

-so v ameriki in natakarca jim reče: to bo 10 evrov, prosim.
#areyoufuckingkiddingme

-kylie (tk bo ime glavni osebi):
solze v mojih očeh so grozile, da se razlijejo po mojih licih
zagrozi jim nazaj kylie
#samoobramba
ne da se mi več, pridem nazaj čez nekej cajta, lačna sm...
baj!
28. oktober 2014
Hihihi pr kkh zamenajo 2. pa 3. poglauje, sam bistvo ppa si zadela ne pozabt de je punca u 1/2 primirou u sorodi sz nihovim manengerjem al pa enm od nih pejd si popeč mal kruha pa ga namaž sz nutelo! je za dol past dobr
28. oktober 2014
u122384
u122384
bb....
-(hvala bb, da si me spomnla X'D) simon cowell mroa bit kyliein stric.

-cowell ma pod sabo čez 30 zvezdnikov in kylie poznam sm 1d in sm njih sovraži

-kylie je stara 13, harry pa pounoleten
kylie:"brez skrbi, to lahko uredimo, dragi!"
uredite kaj? zapor?

-njena mama je najbolj brezskrbna oseba
"Mami, Harry, moj fant ki sem ga spoznala pred dvemi dnevi in je brezdomec, ker je vse zapravil med kockanjem, bo živel pri nas!"
"Vredu, ampak pospravi sobo za goste!"

"Mami, čez pet minut moram biti na letališču, ker me Niall, drogeraš, ki sem ga spoznala v nočnem klubu pelje v Pariz!"
"Okej, rabiš kaj denarja?"

"Mami, iz Mount Everesta grem skočit brez padala!"
"Uuu, grem lahko zraven?"

moja mami mi komaj pusti na sleepover k sošolki...
lucky you!

-harry, se nigdar ne smeje, ampak se 'hahlja'. ko pa se smeje, vrže glavo nazaj, da njegovi kodri poskakujejo.
torej, vrže, poskakujejo, sm še čakamo napad pa obrambo, pa bomo dobli košarkarsko ekipo

-vera v fanficih ne obstaja

-ali se glavna oseba sploh ne tušira, al pa se tušira vsake 2 ure

-njegov zadah je skos mentolov.
Po romantični večerji sva spila vsak svoj kozarec rdečega vina in nato me je Harry strastno poljubil, da sem lahko okusila njegov svež mentolov zadah.
a ma slučajno avtomat v ustih, ki mu vsakih pet minut žvečilno spusti v usta?
carsko, kje to dobim??
nemorem reč, da je to zadnič, da dns nextam, ker mi je frikin dc...
28. oktober 2014
hehehe ono sz tem de tipica pozna sam 1d: someone forgot to do theyr homework po moj noben razn tega menenžerja ne ve za koga use tip dela no pa najaču ff-ji so od JTK k starše u 75% fbije
28. oktober 2014
u Tinč sm te kmal pozabla uprasat!! kaj u 1d ffjih obstaja knizevni jezik & tipica je u 90% sz slovenije & pol mulci se sz no kr po slo pogovarjajo (u enm kmr pa so se dejansk u angi pogovarjal pa sta ta tipica & nena prjatlca prit k 1d tko de sta prodajali kolačke )
28. oktober 2014
Naslov mora bit obvezno v angleščini. Uvodne besede ponavadi tut. Po možnosti je treba še trailer na youtube naložit, v angleščini sevede.
28. oktober 2014
Aha, pozabil še to. Vsakemu poglavju morajo obvezno sledit ti. nexti. Brez teh se zgodba nikakor ne more nadaljevat.
28. oktober 2014
u122384
u122384
-zayn je super junak, ki lahko čuje kko kylie probajo posilit in povrh še vse napadalce spravi v nezavest z enim udarcem, čeprf je na njem tuk mišične mase ko na meni marljivosti

-gremo se igrco. reče se ji 'najdi kylie in se zaljubi v njo v treh sekundah'

-kylie neče na koncert, ampak njena prijatelca jo skos spravi tam, čeprav ni niti pomislila da bi 200 dolarov porabla za nekoga, ki nebi rad vbiu ceu bend

-Harry se je zagledal v moje oči in me živčno vprašal:"Torej...Bi šla na turnejo z nami?"
Vrisknila sem od veselja in začela poskakovati:"Seveda! Šla bom na nekajmesečno pot okoli sveta skupaj z 5 najstniki in enostavno pustila šolo in nikoli več komunicirala z starši!"
no comment

-NE DRZNI SI UREDIT LASI V KAJ DRUGEGA KO NEUREJENO FIGO!!!!!
sm to sm ja, al pač na vseh navadnih smrtnicah zgleda neurejena figa na zmenku nekam čudno? O.o

-fanti se tepejo za njo, super slaven zvezdnik je zaročen z njo in ona se zapre v sobo za en mesec, ker je grda.

-london kr naenkrat postane izjemno mjhn in louis in kylie se stalno srečujejo ko grejo obodva v isti starbucks, ker london ni dost velik da bi jih meu mali miljon

-BIIIIIIP! BIIIIIIIIIIIIP! BIIIIIIIIIIIIIIP!
Joj! Sovražim svojo budilko!
No, pa se naj vam najprej predstavim! Ime mi je Kylie, stara sem 16 let in sem hčerka Simona Cowella. Ja! Tistega Simona Cowella, ki je menedžer One Direction. Ugh, sovražim jih! yadda yadda yadda.... ne gre brez budilke

-njena mam je gumbek, ki izgine, ko glavna junaka seksajo z odprtimi vratmi in se prikaže ko harry kylie zlomi srce.

-sicer ne znam tuk o fantih, ampak predvidevam da jih ne dosti pretepa PUNCO, ker so v njo O.o
ampak brez skrbi, kylie nima nobenih travm, ker ji je harry z opravičilom izbrisal spomin in ji nigdar ni reku naj se bre vbit, jo skoraj pripravu do samomora, jo pretepau in naredu da jo je cela šola zasovražila...

-sicer neznam za vas, ampak na naši šoli učenci ki so po dve al pa tri leti razlike ne hodijo v isti razred in prf tk nimamo učencev iz cele šole, ampak sm iz okolice...
ampak, očitno londončani, ludi iz mullingarja, bradforda in blah blah blah hodijo na isto šolo, če ne že v isti letnik.
zanimivo
29. oktober 2014
no po moj je bl blo to de je ceu band par let faliru tko de so lih u nen letnik prstal
29. oktober 2014
u122384
u122384
eh, nebi me čudlo
29. oktober 2014
no lohk pa de so mentalno przadeti stalkerji/pedofili k so se nalč prepisal u neno šulo u nen razred al pa majo šulo kmr lohk hodjo sam uni k nemajo ush kolesc u glavi & se tega ne zavedaja
29. oktober 2014
u122384
u122384
OMG!!!!!!!!!!!!
našla fanfic v kerem fa ni polubla po 3 poglavjih!
29. oktober 2014
u122384
u122384
dang it, on jo je polubu v četrtem... -.-"
da vidim če ga bo polubla nazej!
29. oktober 2014
u122384
u122384
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!
klofnla ga je
29. oktober 2014
hahahaha js sn ze obupala nad temi ffji k so kr mal dougočasni pa OCji so zmer bl bedni zdei napadam Cloud x Squall ffje k po unm The Unfamiliar ffju k mi ga je Tjasa pokazala sam ta ship berem
29. oktober 2014
hahaha legenda
29. oktober 2014
u179057
u179057
Neeext?
PA PIZDA NE RAZUMEM TEGA OKEY OKEY PLLISS HELP ME!! O.O O DAFAQ JAAAAOOOOOOOOOOO DUDES PLIS HELP MEEE! IM.. DON'T AAAAAAAAAAA HEEEEELLP ME PLEASEEE?????
29. oktober 2014
ammmmmm nej uganm - pomoč rabš pr angleščini k jo zmeri mešaš sz ingliš
29. oktober 2014
u179057
u179057
Umm nevem kuga ti pričaš ne nerazumem te teme... ne me hejtat ok sam poveeem .......
29. oktober 2014
ponajd 3 1d ffje na igrah - bilo katere po svoji lastni presoji
preber pa chapterjev
ugotovi de so use u bistvu ena in ista zgodba mal drgač povedana
strni bistvo in dobiš to temo
29. oktober 2014
u179057
u179057
uuum aaha končno ahahaha veš maš pa prav ;'''p
29. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike