Forum
Zgodba nebo resnična bo pa zanimiva. V njej nastopa Tina ,njena mama Katarina ,brat Luka in (malo) oče Andrej in njene prijateljice. Po anketi povej če boš bral. Če je ne bodo najmanj 3 brali ne bom pisala.

boš bral zgodbo Tina in Noč čarovnic

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2011

to je tina
29. julij 2011
u8794
u8794
next
29. julij 2011
u51714
u51714
next
29. julij 2011
evo nexta
29. julij 2011
Hej sem Tina!
Obožujem srhljive stvari in tudi Noč čarovnic ,ki bo čez dva dni ( komaj čakam). Do takrat pa moram urediti še kup stvari. Najprej moram narediti kosilo za mamo (Katarino) in brata (Luka) ,da se prikupim mami ,da bodo lahko prijateljice bile za Noč čarovnic pri meni ,da bi se skupaj uredile. Žal očeta (Andreja) nebo ,ker je v vojašnici. V mamini kuharski knjigi sem našla recept za gobovo juho ,posebno pizzo in borovničev tiramisu. Najprej sem skuhala gobovo juho,medtem sem pripravljala posebno pizzo in jo nato dala peči. Med pečenjem sem naredila Borovničev tiramisu in ga po posebni pizzi dala peči. Ko je bilo vse nared sem to postavila na mizo in kmalu sta prišla mama in brat. Prišla sta vsa utrujena zato sta bila še posebej vesela še bolj pa presenečena. Jedla sta z pravim užitkom. Po koncu kosila sem zgrabila priložnost in mamo prosila če so lahko prijateljice za Noč čarovnic pri meni doma. Mama je zaradi tako dobrega kosila pristala. Bila sem polna sreče in veselja.
29. julij 2011
to je Tinina mama (katarina)

29. julij 2011
to je Tinin brat (Luka)

29. julij 2011
to je Tinin oče (Andrej)

29. julij 2011
A nextam ?
29. julij 2011
u8794
u8794

next
29. julij 2011
u52544
u52544
next
29. julij 2011
evo nexta
Ob štirih sem odšla z prijateljicami (Urško, Lejo in Ano) po nakupih za Noč čarovnic. Nakupovale smo si obleke rekvizite in make-up. V sosednji trgovini sem opazila fanta po imenu Blaž v katerega sem ful zatreskana. Tudi on je kupoval za Noč čarovnic. Prijateljicam sem rekla če gredo z mano pogledat še v sosednjo trgovino. Pa so rekle ,da pridejo za menoj. Odšla sem do sosednje trgovine in se v njej kod da ponesreči zaletela v Blaža. Nato sem mu rekla oprosti kod da nisem vedela ,da je on.
Najin klepet: T: O Blaž!
Jaz-T B: Hej!
On-B T: A nakupuješ za noč čarovnic?
B: Ja. A ti tud?
T: Ja.
B: Kako si?
T: Ok. Pa ti?
B: Jaz tud.
T: Se vidva na zabavi za Noč čarovnic.
B: Ja. Čau.
T: Čau.
Nato je odšel. Jaz pa sem že videla moje prijateljice kako trčijo proti meni z vrečkami iz trgovine. Kupile so iste obleke ,rekvizite in make-up za vse štiri. Nato smo se odpeljale domov. Ura je bila osem zvečer. Pogledala sem si televizijo in odšla spat.
09. avgust 2011
u51714
u51714
next
09. avgust 2011
to so Tinine prijateljice. iz leve proti desni (Urška ,Leja in Ana)

to je Blaž

to je naša obleka za Noč čarovnic
https://www.erevija.com/files/pictures/4377/437779.jpg
a nextam?
09. avgust 2011
ups

to je naša obleka za noč čarovnic

09. avgust 2011
evo nexta
09. avgust 2011
u8794
u8794
več nextov
09. avgust 2011
nexty
09. avgust 2011
Ko sem se zjutraj zbudila (ob 9.30) sem najprej pomislila, da je čez eden dan že Noč čarovnic. (Komaj čakam). Nato sem se vstala iz postelje in odšla v kuhinjo. Ker je bila sobota ,me je na mizi že čakal zajtrk ,ki ga je pripravila mama. Po zajtrku sem odšla gledat v dnevno sobo televizijo. Na njej je bila moja najljubša oddaja Icarly. Pogledala sem jo do konca nato pa sem odšla pospravit sobo ,saj je bila kot da bi bomba padla v njo. Ob 11.05 je bila soba pospravljena. Nato sem pospravila z mamo še kuhinjo ,dnevno sobo ,hodnik .brat je pospravil svojo sobo mama pa svojo. Ko je bila hiša čista kot solza sem odšla z prijateljicami na pijačo in nato na zabavo k bivši sošolki. Na poti domov sem srečala na daleč Blaža in mu pomahala. Ob 19.57 sem prišla domov in se pripravila na gledanje serije NICS. Ob devetih zvečer sem se oblekla v spalno obleko in odšla spat.
prišle bodo slike kmalu počakajte
09. avgust 2011
to je Tinina soba

09. avgust 2011
to je Lukina soba

09. avgust 2011
to je mamina soba

09. avgust 2011
to je kuhinja

09. avgust 2011
to je dnevna soba

09. avgust 2011