Forum
u137156
u137156
»Dragi dnevnik

Danes 28. avgusta zadnjič pišem vate,da zaključim to poglavje,saj se od jutri naprej začne novo življenje. Saj ne vem ali naj bom vesela ali žalostna. Končno bom rešena vseh teh rešetk,končno grem stran od teh norcev. Zanimivo,še pred enim letom sem bila del njih. Premnogo krat sem bila privezana na tole posteljo. Upam,da me je vse tole izučilo. Rada bi spet šla v šolo ter nadaljevala kjer sem obtičala. Pogrešam stare prijatelje ampak nazaj domov ne grem več,ker se bojim da se bo stara zgodba ponovila. Raje ostanem tukaj kjer sem.Veš,največja zahvala pa gre mojemu psihiatru Dr. Paynu. Od začetka sem ga sovražila,saj ga nisem želela v svoji bližini ampak znal se je dotakniti mojega srca in danes mu lahko popolnoma zaupam. Mislim da je moj edini najboljši prijatelj,ki me je postavil na noge. Upam,da bom začela živeti tak kot bi morala.Če bi lahko,bi čas zavrtela nazaj bi vse spremenila,da nebi bilo vsega tega. Ampak preteklosti ne morem spreminjati. Tole je danes zadnja stran preden te zaklenem in pustim vse za sabo.«

Takole sem napisala nekaj stavkov v mojem dnevniku,ki sem ga pisala skozi vso zdravljenje na psihiatriji. Dve leti sem bila zaprta ter zaklenjena med temi stenami in nikogar nisem imela,ki bi me hodil obiskovati ter broditi. Razen Dr. Payne,najbolj razumevajoč človek na svetu. No pa pojdimo kar nekaj let nazaj…
Imela sem najbolj popolno otroštvo,imela sem vse kar si lahko kdorkoli želi kljub temu da sta se moja starša ločila ko sem bila še majhna punčka. Dobro leto dni po ločitvi je mama spoznala nekega avstralca ter se poročila z njim in tako smo se preselili v Avstralijo natančneje v Sydney kjer sem preživela vso svoje otroštvo. Naj se vam še predstavim,sem Allyson Lee Cornish vendar me vsi kličejo Ally ter štejem 19 let,to sem jaz

Seveda da ne pozabim,odraščala sem v družbi leto dni mlajše sestre Leanne Jamie,ki jo kličemo Leah ter polbratom Joshom Williamom,ki šteje 10 let

LEANNA JAMIE CORNISH

JOSH WILLIAM RYAN

Ampak njega sem videla zelo malo saj sta se mami in očim ločila ter tako je mami kupila lastno hišo kjer smo potem živele same tri. Slišala pa sem da naj bi z Leah imele tudi še eno starejšo sestro,katere pa ne poznam saj ko sta se starša ločila je ta ostala pri očetu in se je niti ne spomnim. Baje ji naj bi bilo ime Jessica ampak je ne poznam,niti njene slike nimam da bi lahko videla kako izgleda. Vedno sem bila dobra in pridna punca,v šoli sem bila več kot super učenka ki nikoli ni zahajala v težave. Imela sem veliko prijateljev in lahko bi rekla,da sem bila kar priljubljena. Vse je bilo popolno,da je že skoraj bilo preveč popolno,saj se je kar naenkrat vse porušilo. Mami je ostala brez službe,vzeli so nam hišo ter nas dobesedno nagnali. Nismo vedele kam naj gremo zato smo se preselile v revnejšo vasico,ne vedoč kam smo prišle. Vselile smo se v manjšo hiško ki smo jo najprej morale preurediti ter poskušale nekako živeti. Tukaj sem tudi spoznala njega, Lucasa,za katerega sem mislila da je gospod popolni.
10. maj 2013
Nexti!;DDDful maš fajn!!
12. maj 2013
next
12. maj 2013
Neeext
12. maj 2013
u137156
u137156
1.DEL
Ravno sem odhajala iz šole skupaj z mojima sošolkama,ki sta bili tudi hkrati moji najboljši prijateljici. Tokrat sem se sama peljala domov,saj sta onidve še mogle nekam iti ah ja zadnje čase sta tako skrivnostni kot da mi ne znata več zaupati. Sicer pa koga zanima,bosta se že zjasnili sem si rekla ter zavila proti šoli kamor hodi Leah ter jo pobrala. Na poti domov mi je rekla »Mami me je klicala in je ful resno delovala…rekla je da tebe ni dobila na telefon.«čudno sem jo pogledala nato pa se spomnila da imam prazno baterijo »Ma telefon se je izklopil ker imam prazno baterijo…kaj pa je narobe?« »Nevem ni mi povedala.« je rekla ter bila nato kar tiho. Imela sem občutek da se to nebo dobro končalo. Kmalu sem zavila v najbogatejšo ulico kjer smo živele tudi me. Naša mami je bila zelo priznana nepremičninska agentka in je zelo dobro služila. Zaradi tega smo živeli v razkošni hiši ter vozili drage avtomobile,no midve z mamo seveda. Ampak vse to je imelo slabo stran,saj je bilo vse v lasti podjetja v katerem dela najina mami. Končno sva se pripeljali na dvorišče

Pri vratih naju je prijazno pozdravila Alice,ki je delala pri nam »Pozdravljeni gospodični Cornish.« seveda sva jo pozdravili nazaj ter vsaka je odšla v svojo sobo. Nato pa sva zaslišali da naju kliče mami,saj je prišla ravno domov.

NAŠA MAMI

Prišla je ravno ob času večerje. »Punci nekaj resnega vama moram povedati.« nama reče mami med večerjo ter naju pogleda »Upam,da ni kaj narobe.«ji rečem vendar po maminem pogledu sem vedela da je nekaj hudo resnega »Bom kar iskrena…Naše podjetje zadnje čase posluje zelo slabo,posla skoraj več ni zato se odločajo kaj narediti. Odločajo se med izposojo denarja ali pa bankrotom…« gledala sem jo z odprtimi usti in nisem mogla verjeti da to res slišim. Z Leah sva kasneje sedeli v njeni sobi in takrat je le rekla »Veš kaj to pomeni če podjetje bankrotira,adijo vse kaj mamo.« »A še lahko me bolj spravljaš v slabo voljo…kar na bruhanje mi gre. Vse bomo zgubli.« ob sva sedele slabe volje in kot kup nesreče na tleh ter razmišljali. Nevem kaj storiti,nočem ostati brez vsega tega ter se izseliti. Najraje bi poklicala tega šefa in ga nadrla kot cucka da mu mamicu vidim. No Ally kak se te pogovarjaš…Ko sem kasneje ležala v postelji sem razmišljala o tem kaj je povedala mami. Ah mogoče se pa bo vse uredilo sem si rekla ter zaspala ne vedoč da se z jutrišnjim dnem začenja največja nočna mora.
12. maj 2013
next!!!
12. maj 2013
Neeext
12. maj 2013
So najboljše prijateljice, poznajo se že vse svoje življenje. Vse je zapustil oče kar je čudno vendar se na to ne poskušajo ozirati! Nekatere niso poznale niti mame in živijo pri krušnih starših. Ena od njih se odseli in prav nobena je ne more pozabiti, čeprav se njihovi stiki prekinejo. Aleesha se nekega dne vrne nazaj v London in tako se spet srečajo in začnejo družiti prav tako kot prej! Vendar pa ponovni obisk Aleeshine mame spremeni njihova življenja! Ugotovijo nekaj kar je bilo vsa ta leta zakrito pred njimi. In kako se spremenijo njihova življenja? Te zanima? Poglej si na spodnji link:
http://www.igre123.com/forum/tema/we-can-start-all-over-again-(ff.-1d)/52082/
Oprosti za smetenje! Hvala, če boste brale
13. maj 2013
u137156
u137156
2.DEL
Naslednji dan je bil kot vsak drug. Midve z Leah sva bili v šoli,mamica je bila v službi. Velikokrat smo hodile tudi ven jesti ampak zadnje čase je tega vse manj. Od tistega dne je minilo dobrih 14 dni ko pride mami popoldan vsa objokana domov ter se vsa nesrečna usede v dnevni sobi na veliko sofo ter neutolažljivo joka še naprej. Z Leah sva stekle k njej ter se vsaka vsedla na eno stran »Mami si dobro?«jo je previdno vprašala Leah,ta pa je pogledala najprej eno,nato drugo se potem ozrla po hiši in le spregovorila »Ostali smo brez vsega…Od včeraj naprej je podjetje uradno bankrotiralo ter ne deluje več. Vsi smo ostali brez službe ter z tem čekom.« ter pokazala na bel list. »Ampak kako so lahko to storili?Kaj pa mi in ostali,kaj pa vse premoženje?«sem dejala razburjeno. »Allyson žal jok in stok nebo nič pomagal…Imamo 48 ur,da spakiramo stvari ter se odselimo.« »Kaj?Kako morejo…kako pa bomo me živele saj nimamo nikamor za it…kaj pa očim?« se je razburila Leah. »Leanna dovolj…že tako imam dovolj skrbi zdaj pa se še name vidve spravljata. In ne vajin očim ne rabi nič vedet…In začnita pakirat.« čeprav sva še naprej protestirali nama nič ni preostalo drugega kot da sva res začeli pakirat svoje stvari. Teh 48 ur je prekleto hitro minilo in že smo sedele v starejšem rahlo zmajanem avtomobilu ki nam ga je podarilo podjetje. Odpeljale smo se na drugo stran mesta,kjer živijo revnejši ljudje in sedaj bomo me ene izmed njih.. Še zadnjič sem se obrnila nazaj k naši zdaj že bivši hiši ter začela jokati. Čeprav nisem želela iti sem bila prisiljena. Kar nekaj ur smo se vozile nato pa smo zavile na manjšo dvorišče ter zagledale našo novo hiško. Ja bila je 2x manjša od prejšnje in tako preprosta ter majhna le kako bomo vse živele v njej

»Le kaj je to meni treba?Niti podrazno nebom živela v tej stari in smrdljivi hiši.«sem rekla jezno ter z nogo brcnila v bližnje drevo »Alyson dovolj te imam…vsaj enkrat bodi hvaležna za nekaj…od danes naprej se začne drugačno življenje za vse nas in hočeš ali ne se boš mogla sprijazniti z njim.« kar obmnemela sem ter počasi korakala za Leah. Vem,da sem bila malce preveč osorna ampak kako naj se sprijaznim z takšnim življenjem. Ko smo prišle v notranjost hiše sem videla,da ni tak slaba saj je bilo vse čisto ter pospravljeno. Ves dan smo porabile za razpakiranje stvari in malce me je motilo,da sva z Leah imele skupaj sobo saj drugače ni šlo. Ampak tak je pač moglo bit sem si mislila. Že čez teden dni sem začela hoditi na novo šolo. Tega dne sem se najbolj bala saj sem se zavedala da bom tam izstopala. Ampak imela sem srečo saj bova z Leah hodile na isto srednjo šolo ker pač imajo to oni tak zaradi denarja ki ga v tej občini zelo primankuje. Dolgo sem se odločala kaj naj oblečem saj nisem želela da bi se videlo kako drage so obleke. Karkoli sem dala nase sem takoj slekla saj mi ni bilo všeč. Na koncu sem se vendarle le odločila za naslednje

Leah me je že čakala oblečena v kuhinji kjer je jedla zajtrk,tudi ona je bila podobno oblečena kot jaz

Nato pa sva mogle it,saj naju je šolski avtobus že čakal,vsaka je pobrala svojo šolsko torbo ter stekli sva proti njemu. Že ko sva stopili na avtobus so naju vsi gledali,kaj gledali strmeli so v naju. Takoj so vedeli da vsa novi in ne le to,kako pomerjali so naju od glave do pet. Upala sem,da bo v šoli kaj boljše ampak sem se krepko zmotila,saj so vsi buljili v naju. Ko sva vstopili pri vratih noter sva najprej odšle do socialne delavke ki naju je usmerila vsako v svoj razred zato sva se tukaj poslovili in šle vsaka svoji usodi na proti.
14. maj 2013
Neext
14. maj 2013
u137156
u137156
3.DEL
»Dragi dijaki in dijakinje naj vam predstavim novo sošolko…« videla sem kako so vsi strmeli vame ter me ocenjevali. Še nikoli v življenju nisem bila tako nervozna kot tokrat. Prav občutila sem poglede na sebi,saj so me vsi premerjali od glave do pet. »Sem Allyson Lee Cornish in preselila sem se dva dni nazaj. Prej sem živela na drugi strani mesta.« sem kar nekaj zblebetala ven z velikim cmokom v grlu »Dobrodošla Allyson.« je rekla profesorica ter mi nakazala kam naj sedem. Odšla sem do klopi med hojo sem zaslišala od nekod »Bogatašinja!« nato pa hihitanje. Ja seveda so takoj ugotovili ampak zdaleč nisem več tisto kaj sem bila. Počutila sem se kot največje budalo. Nato pa sem opazila da me opazujejo tri dekleta na drugi strani učilnice. Moram priznati,da so bile vse tri zelo simpatične in postavne. Te bi lahko bile moje prijateljice,saj so oblečene po modernejši modi. Ko je končno bila ta ura mimo,sem počasi šla skozi vrata na hodnik ko zaslišim za sabo »Ej bogatašinja počakaj.« zavila sem z očmi ter se počasi obrnila. »Meni ti to?« sem ji drzno odgovorila ta pa me grdo pogleda in reče »Na moji šoli se ne boš tako obnašala in glede na to da nevem tvojega imena te lahko kličem kakor hočem.« »Ha ha ha ne spravljaj me v smeh ampak mislim da to ni samo tvoja šola…aja in če si pozabila sem se na začetku predstavila.« sem rekla ter se ji afnasto nasmejala

http://s3.favim.com/orig/44/angelina-jolie-black-and-white-gif-perfection-smile-Favim.com-374540.gif

»Tale misli da je glavna.« je rekla ena od njih. »Utihni,mislim da imamo četrto članico saj nobene druge pametne ni v našem razredu,poglej kako se vse oblačijo.« se je oglasila ta kodrasta. Medtem časom sem bila jaz že na šolskem avtobusu ter na poti domov. Leah še je imela dve uri dlje tako da sem lahko v miru delala domačo nalogo. Naslednji dan ni bilo nič boljše. Po drugi uri so do mene zopet prišle razredne afne,no ja če po pravici povem sem v njih videla prijateljice in kompanjonke. Ta kodrasta mi je rekla »Oprosti,včeraj nismo najboljše začele…Naj se ti opravičim in predstavim jaz sem Deanna,to pa sta Amber in Gloria….ti pa si Allyson a ne?« ter mi podala roko. Pokimala sem ter nato sva se rokovali. »Vidim,da se znaš oblačiti a si bila bogatašinja prej?« »V bistvu sem res bila,živela sem v veliki vili na drugi strani mesta,nato pa smo čez noč ostali brez vsega in smo se mogli preseliti v neko bajto.« nato smo se usedle na bližnjo klopco ter jim vse povedala. Nato pa Deanna reče »A bi se pridružila naši skupini.Že dolgo iščemo četrto članico in včeraj si padla kot iz neba.« ter skupaj z ostalima pade v smeh,sama pa jih gledam debelo »A ti to resno,kaj pa ostali dve rečeta na to?« takrat se pa oglasi Gloria »Tud midve z Amber se strinjama,saj se nama zelo dopadeš…Včeraj si pokazala da si ta prava za nas.« kaj mi je preostalo drugega kot da sem privolila,saj sem si globoko v srcu to želela

To so torej Amber,Deanna in Gloria. Neustrašna trojica in skupaj držijo v dobrem in slabem. So najboljše prijateljice ter najbolj popularna dekleta na šoli,saj so njihovi starši za malenkost bogatejši od ostalih na tej šoli. Sedaj sem med njih spadala tudi jaz. In v naslednjih dneh sem marsikaj novega izvedela o njih. Med drugim smo se zelo povezale med sabo in kar naenkrat sem bila enako pomembna kot one,tudi name so tako gledali kot na njih. Naenkrat nisem bila več bogatašinja. Bila sem preprosto Allyson oz Ally kako so me pač klicali. Minila sta dva meseca in postajalo mi je vedno bolj všeč na novi šoli. Postala sem priljubljena ter občudovana. Vendar sem se ob tem kar spremenila,ter tudi stil oblačenja. Mislim,da sem ravno to potrebovala.
24. maj 2013
u115784
u115784
next+ nova bralka fajna zgodba zlo!!!
25. maj 2013
neeeext
25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!
27. maj 2013
u137156
u137156
4.DEL
Od tistega dne je minilo več kot pol leta in popolnoma sem se navadila na takšno življenje kot ga živim sedaj…Ma kaj sem pa druga hotela,pa še ena izmed najbolj priljubljenih deklet sem bila na šoli. Postala sem prava samovšečna afna in meni,Deanni,Amber in Glorii ni nobena segala niti do gležnjev kaj šele dlje. Tudi doma sta mami in Leah opazili mojo spremembo ampak nikoli nista nič rekli. Tisto jutro sem se zbudila ter se oblekla

Ko sem prišla v kuhinjo me je Leah samo gledala »Kaj pa imaš na sebi?« »Ja kaj a ne vidiš?Oblačila menda.« sem ji siknila nazaj ter zavila z očmi. Nato sem vzela eno jabolko ter plastenko vode ter odšla čez vrata saj so me punce že čakale v Deanninem avtu. Ko smo prišle pred šolo sem videla da nas čakata dva fanta. Deanna se je takoj enemu od njiju zagnala v objem ter ga strastno poljubila. Z ostalimi dvema sem se spogledala nato pa zavile z očmi. Videla sem da je ta drugi opazoval mene ter ni mogel umakniti oči od mene. »Joj kako sem neumna,fanta to je Allyson Cornish ampak jo lahko kličeta Ally a ne?« je rekla ter me pogledala ko me je predstavila. Prvi mi je roko dal fant ki ga je Deanna prej vroče objemala haha »Hej jaz sem Daniel McNeal in sem Deannin fant.« nato pa mi je roko podal drug fant ki je imel zelo lepe oči in bil je noro luškan »Hej,jaz pa sem Lucas Olsen.« nevem zakaj ampak malce sem zafarbala. Skupaj smo odšli v šolo ter v razred. Ugotovila sem da sta naša sošolca.

DANIEL ROY MCNEAL

LUCAS RAY OLSEN

Vso uro sva se z Lucasom spogledovala in vedela sem,da bo moj pa če je to zadnje kaj naredim. Takoj mi je bil všeč in odločena sem bila da ga osvojim. »Kaj pa je bilo to?« sem po uri zaslišala od Glorie »Kaj pa?« sem vprašala. »Ja to?Vidva z Lucasom?« ter me gleda z prekrižanimi rokami in dvignjeno obrvjo. Pogledala sem vse tri nato pa rekla »Ne mi rečt,da je katera od vaju z njim? Ker če ne bo zelo kmalu res oddan kajti ta dečko bo slej kot prej moj.« ter zapeljivo pogledala v tisto smer kjer sta stala fanta. »Nismo te zastonj povabile med nas…čisto si enaka kot me…le zabavaj se z njim saj je prost kot ptiček na veji.« je rekla Amber ter mi pomežiknila ter še dodala »Pa mislim,da se ti nebo treba kaj ekstra truditi saj te tip kar požira z očmi.« vse smo se v en glas nasmejale potem pa se odpravile k naslednji uri. Končno sem lahko šla domov. Amber in Gloria sta odšle skupaj domov,Deanna pa je odšla z Danielom k njemu domov tako da sem jaz sama ostala z Lucasom. Ko sem ga pogledala se mi je nasmejal

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m61w3yXWiF1rqfhi2o1_500.gif
Mislim da so se mi za trenutek zašibila kolena,saj je imel popoln nasmeh »A greš z mano na avtobus ali boš kr tu ostal?« sem ga vprašala ter se nasmejala. Skupaj sva odšla na avtobus ter vso pot klepetala. Ugotovila sva da je doma v isti ulici kot jaz,le dve hiši naprej. No super,to je res popolno. Komaj sem čakala naslednji dan da ga vidim.
27. maj 2013
u115784
u115784
nexttt cool
27. maj 2013
NEExT!!! takoj...ej ful fajn piše!
+a bi kera brala-...sori ker oglašujem!http://www.igre123.com/forum/tema/niall-horan-fanfiction!/52947/1
27. maj 2013
Neeext
27. maj 2013
u137156
u137156
5.DEL
Naslednji dan sem se zbudla sama,saj je Leah šla že zjutraj,mamica pa tak in tak vedno začne delat ob 7.00 Ja naj vam povem,da je dobila službo in kasneje še eno tako da je skoraj cele dneve ni doma. Zjutraj dela od 7.00 pa do 13.00 v enem butiku z oblačili ne daleč od nas,kasneje pride domov ter na hitro nekaj skuha nato pa gre v drugo službo v restavracijo kjer streže od 15.00 pa do večera do 22.00 tako da se skoraj nič ne vidimo. Pa saj hvala bogu da je ne vidim,ker se itak stalno samo pritožuje in ji nikoli nič ni prav. Njena predraga Leah pa je zakon za njo. Danes sem se odločila da se oblečem naslednje

Nato sem si še uredila frizuro in nanesla make up

Danes sem šla sama na avtobus…no ja res super.Vso pot sem poslušala muziko na ipadu ter mislila na tiste popolne oči. Ko sem končno prišla pred šolo sem videla da z Danielom sedita na klopci ter kadita. Samozavestno sem šla mimo njiju ter prav čutila sem kako sta oba gledala za mano. Sploh Lucas. »Allyson!«sem zaslišala za sabo. Obrnila sem se in videla Lucasa kako hiti proti meni »Ej a se nismo zmenili da me kličeš Ally?« nasmehnil se je da so se mu v ličkih naredile luknjice ter rekel »Aja oprosti Ally torej…vedno se zmedem ko te vidim.« »Kaj?« sem rekla ker nisem prav razumela. »Ja Ally noro si mi všeč odkar sem te prvič videl. Tako drugačna si,ne takšna kot druge.« nisem mogla verjet da je to res,mislim da sem celo malce zardela. Videla sem kako me je premeril od glave do pet ter me dobesedno požiral z očmi. To mi je ugajalo,saj sem le tako vedela da sem tudi jaz njemu všeč. Ko sma le prišla v razred naju je Deanna samo gledala. Med predavanji se je nagnila k meni »Očitno je nekdo zelo zaljubljen…By the way dober style.« nasmehnila sem se ter rekla »A je tak očitno?Tenk ju.«sem ji odgovorila. Ta pa me je samo pogledala nato pa Lucasa saj me je v eno gledal. Čez 5 min pa prileti listek z desne strani. Odprem ga in preberem kaj piše

Rad bi te bolje spoznal…A se dobiva po šoli pri meni doma,saj sem itak sam. Lahko greva skupaj…
Nor sem nate Ally!

Lucas

Pogledala sem ga ter mu pokimala in nadaljevala z poslušanjem snovi..no ja bolj kot ne so mi misli uhajale v tretjo vrsto ter predzadnjo klop. Mislim,da je tudi on meni totalno zmešal glavo. Po šoli sva res skupaj odšla k njemu. Njegova hiša je bila podobna naši,vendar da ni imela pridih ljubeče družine. »Kje pa sta tvoja mami in ati?«sem ga vprašala ko sem se namestila v dnevni sobi. Najprej je nekaj časa molčal nato pa se je usedel poleg mene in začel govoriti »Tukaj živim samo z mamo,ki pa cele dneve dela da lahko preživiva iz meseca v mesec. Večina se trudi samo zame,tako vsaj ona pravi. Moj oče pa je že 4 leta v zaporu zaradi prekupčevanja mamil ter nasilja ampak vidim ga samo enkrat na teden. Tudi bratov in sester nimam tako da sem žal prepuščen samemu sebi.Edino kaj imam,imam najboljšega prijatelja Daniela.« kar stisnilo me je pri srcu zato sem ga brez besed objela. Njegova bližina mi je pognala kri po žilah,srce je divje razbijalo. »Pa ti?« nato le reče,pogledala sem v tla ter začela govoriti »V Sydney smo se preselili ko sem bila majhna punčka,saj se je moja mami takrat ločila ter se kmalu poročila z enim avstralcem in je tako mene ter mojo mlajšo sestro Leanno ki je bila takrat šele dojenčica vzela zraven. Prej smo živeli v Londonu ter naj bi imela še starejšo sestro Jessico ampak nevem kako izgleda saj imam sliko samo od očeta. Pred enim letom se je tudi od očima ločila saj jo je prevaral z tajnico ter smo do nedavnega živele na veliki nogi vse dokler podjetje kjer je delala mama ni propadlo ter smo ostali brez vsega. In evo nas sedaj živimo tukaj.« ni mogel verjeti moji zgodbi,seveda sem mu kasneje mogla še natančneje povedati o svojem življenju. Naenkrat se je Lucas vstal ter odšel do majhne omarice in ven prinesel majhno vrečko. Začel je jemati stvari in kaj kmalu sem ugotovila kaj pravzaprav je to. »Kaj travo kadiš?« sem ga vprašala. »Seveda,to me pomirja da ne mislim na vse slabo…kako pa taka fina punca pozna to?« je rekel ter se nasmehnil. Pogledala sem ga ter rekla »Fina punca ja…pazi se me.« ter se še jaz nasmejala,vstala ter mu iz rok vzela prižgani đoint ter ga začela kaditi. Ta me je samo debelo gledal nato pa skupaj zvil še zase enega. Imel je prav,kar hitro je začelo delovat in počutila sem se kakor v nebesih. Ko sem bila naslonjena na mizo je do mene prišel Lucas ter me brez besed strastno poljubil
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6aubcb8Vi1rnjnsko1_500.gif
Začela sva se strastno poljubljati,moji hormoni so divje podivjali in za trenutek nisem vedela kaj delam in kje sem. Posedel me je na mizo ter z roko odšel pod krilo,pustila sem mu saj mi je bilo všeč,vendar ko je želel mi sleči hlačke sem ga ustavila. »Ne Lucas,oprosti mi ampak ne morem…Noro si mi všeč in me privlačiš ampak ne morem še.« nič ni rekel samo usedel se je ter molčal. Sama pa sem vzela stvari in odšla proti vratom. Šele sedaj sem videla koliko je ura. Fak kako se mi vrti,fajn me je zadelo ampak stvar mi je všeč saj deluje prav odlično. Ko sem prišla domov je Leah bila v dnevni sobi. »Ja končno kje pa si hodla?« reče v pozdrav,zavila sem z očmi ter rekla »Pa kaj te briga saj nisi mama da bi ti mogla polagat račune.« takrat pa pride do mene in reče »Ally kaj ti si zadeta,lej kakšne majhne zenice imaš?« pokazala sem ji sredinca ter odšla v sobo. S težavo sem se odpravila pod tuš ter kar padla v posteljo ter spala vse do jutra.
28. maj 2013
u137156
u137156
http://www.igre123.com/forum/tema/life-can-be-complicated/55985/ aja pa vabljene k branju moje druge zgodbe
28. maj 2013
Neeext
28. maj 2013
u115784
u115784
nextt!! (ne bi smela trave kadit)
29. maj 2013
u137156
u137156
6.DEL
Naslednji dan me je zjutraj zbudil pisk telefona. Ko sem pogledala na telefon sem imela kar polepšano jutro. Bil je Lucas.

L: »Dobro jutro lepotička…a greva danes skupaj v šolo?Pridi k meni čez pol urce okej?«

A: »Jutro tudi tebi…seveda lahko greva…se vidiva.«

V trenutku sem se vstala ter po pomoti ruknila v stol od pisalne mize in tako zbudila Leah »Pa kaj moraš noret tak zgodaj.« je zajamrala. Zavila sem z očmi in rekla »Zapri gofljo.« »Pa dobro kaj se s tabo dogaja zadnje čase…tako si se spremenila da te niti prepoznam ne. Odkar se z tistimi tremi afnami družiš si takšna. « obrnila sem se nazaj in siknila »Veš kaj nimam se časa s tabo ubadat ker se mi mudi k Lucasu.« takrat sem le odšla pod tuš in si oblekla minico,majčko z dekoltejem ter škornje s petko na vrh pa sem še oblekla varsitiy jopico ki sem jih oboževala,saj sem jih imela ogromno v omari. Ja rada sem se oblačla izivalno sploh sedaj ko sem vedela da je Lucas nor name. Nato pa sem si še nanesla make up in odšla nazaj v sobo

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=37073304[/img]

Ko sem prišla nazaj v sobo me je Leah gledala z dvignjeno obrvjo »Menda ne misliš it taka v šolo?« pogledala sem se in rekla »Ja itak,kaj maš mogoče kaki problem?« ker ni nič rekla sem pograbla torbico in akto ter se obrnila,ko sem zaslišala za sabo »Kdo pa je Lucas?« »Tvoja radovednost.«sem ji odvrnila in že me ni bilo več. »Oprosti za zamudo.«sem rekla Lucasu ko sem prišla do njega ter ga cmoknila na lička. »Nič hudega lepotička.«je rekel ter me strastno poljubil nato pa še dodal »Preden greva v šolo bi te rad nekaj vprašal.« pogledala sem ga in rekla »Ja vprašaj no.« »A bi bila moja punca?« nekaj časa sem ga gledala nato pa se nasmejala ter se mu vrgla objem ter seveda privolila. »Kaj to je tvoj avto?« sem vprašala ko sem pogledala na desno. »V bistvu je od očeta ampak je bil na popravilu saj ga je preden je šel v zapor razbil. Najprej sem ga mogel izplačat zdaj pa je moj.« bil je prelep.Končno sva se le odpravila in ko sva se pripeljala pred šolo je najina klapa samo stala in gledala. Amber in Gloria sta se samo spogledali in se nasmejali. Lucas me je objel okrog pasu ter skupaj sva objeta odšla do njih »Opa vidim da imamo nov parček na šoli.« je rekla Deanna ter mi pomežiknila. Nato pa smo skupaj odšli v notranjost šole. Tam sem videla na desni strani sedeti Leah z svojima dvema sošolkama,saj je medtem tudi ona že bila v šoli. Delala sem se kot da je ne poznam,saj je bila preveč pridna za moje pojme. »Kaj te zijate tak?« je rekla Amber vsem trem,Gloria pa je rekla »Losers!« ter pokazala črko L

http://gifstumblr.com/images/loser_536.gif

ter smo vsi padli v smeh

http://static.tumblr.com/kowax5z/qjEm8chvm/little_mix_laughing.gif

Nikoli si nisem mislila da se bom delala norca iz lastne sestre. Ja že vidim da bo tožarila doma mami,ona bo pa vedno jo branla. Za bruhat!
31. maj 2013
Neeext
02. junij 2013
u115784
u115784
neeextttttt
02. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg