Forum
Mal nenavadna zgodbica ampak okej..
"Pojej kosmiče!". Mi je mami zabrusila. Jaz sem samo zavila z očmi in pojedla do konca. Zunaj so sivi oblaki popolnoma zakrivali nebo. Turobno in mračno vzdušje je vladalo po ulicah. Skoraj nobenega človeka ni bilo zunaj. Še ptiči so se bogve kam pogreznili, takšna tišina je bila. Nisem mogla verjeti, da sem se že kar vrnila na ta dan. Odkar se je zgodil se mi je zdelo zelooo dolgo ampak sploh ni bilo. Oče je prišel v kuhinjo in sitnaril naprej. "Kdo je prestavil uro nazaj?! Zdaj bom pa zamudil službo!". "Ura je prava.". Je tiho zamrmrala mami medtem, ko je pomivala posodo. "aja.. Pa res.". Je še tišje pripomnil oče. Ta dan mi je še posebej ostal v spominu zato sem natanko vedela kaj bom počela danes. "danes grem h Moni drugače.". "Aja? Pa smo se zmenili za to?". Mi je zabrusila mami. "veliko se imaš za učiti.". "pa saj vem da ste mi dovolili.". "To ni razlog dovolj!". Zavzdihnila sem. "Oprosti mami moj spomin ni kot spominska kartica, da bi jo vzela ven in pregledala.". "Koliko se imaš za učiti?!". Ni odnehala. "zgodovino. Pa saj je lahka.". "Če ti tako praviš.". Je godrnjaje rekla in se obrnila nazaj proti koritu. Oče pa je potem ponesreči z roko prevrnil kozarec z mize, saj je bil preveč zagledan v časopis. Očtino je že pozabil kaj je bilo v njemu. Oba sva se hitro nagnila in ga skušala ujeti, uspelo pa je meni. "Prekleto! Ko bi vsaj lahko nadzirali stvari kljub vsemu temu novemu sranju!". Ah spomini... Naj vam malo razjasnim kaj s je pravzaprav zgodilo na ta dan približno eno leto nazaj.
ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ ツ

Enjoy
04. februar 2013
u116300
u116300
next
05. februar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+nextay, dokler me ne raznese od firbca
05. februar 2013
hahah ok bom zdele
05. februar 2013
okej jz zdele nemorm nextat bom pa zvečer.
umes pa lahko lepo naberate nexte
05. februar 2013
next
11. februar 2013
next
18. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg