Forum
u21619
u21619
izmišljena zgodba govori o sedemnajstletnemu Timu Prijatelju,ki je zaljubljen v Amando Visogor.vanj je zaljubljena tudi ona,a ne bi bilo punce,ki ne bi bila zaljubljena v Tima,zato je vanj zaljubljena tudi Roxy Hudder.Roxy mu enkrat to pove in Tim se odloči,da bo poskusil hoditi z Roxy in Amando in ugotoviti,s katero je prijetneje.zaljubi se v Roxy,ampak Amanda je jezna in bo Tima že naučila kozjih molitvic.
Glavne vloge:
× Tim Prijatelj
× Amanda Visogor
× Roxy Hudder
× Zala (Timova mlajša sestra)
× Peter (Timov starejši brat)
× Mama Andreja (Timova mama)
× Oče Oliver (Timov oče)
zgodba je izmišljena,osebe so izmišljene.

začnem (ker je bilo to samo kratko pojasnilo o zgodbi)?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. junij 2010
ja , zanimivo je
29. junij 2010
prosim da nadaljujes!!
bi prebrala se
najsnico kim jo zdaj piseve jas in FuzbaŁ.GirŁ link:
http://www.igre123.com/forum/tema/najstnica/4743/
in se sam mojo .... scary book link:
http://www.igre123.com/forum/tema/scary-book/4287/
29. junij 2010
u21619
u21619
Tim se je ravno odpravljal k Amandi,ko je pozvonilo.Stekel je odpret,na pragu pa je stal Peter in neka punca.
"Kdo je to?" je vprašal Tim in s prstom pokazal na punco.
"Tanja,moja punca," je odgovoril Peter,in ker je bil star 22 let,je bil precej muhast.
"Umakni se," je zasikal in Tim se mu je umaknil.Tim je vzel ključe stanovanja in telefon in se odpravil do kavarne Emo Bar.Tam se je dobil z Amando.Z Amando sta bila dobra prijatelja,in seveda sta bila tudi zaljubljena.Amandi je bil všeč Tim,Tim pa Amandi.Tim je poljubil Amando in jo pobožal,Amanda pa smuknila Timu v naročje.Lansko leto sta odšla skupaj na morje,kjer sta se cel ljubi dan poljubljala in potapljala.
"Mucek moj!" je zacvilila Amanda in poljubila Tima na lice.
"Pridi,greva k tebi," je rekel Tim in plačal Amandi kavo.Odšla sta do Smaragdne ulice,zavila levo do razkošne vile,kjer sta vstopila na vrt in v hišo.Odšla sta v svojo sobo,kjer si je Amanda slekla plašč.Tim si je slekel pulover,nato pa potegnil Amando k sebi in tako sta se začela poljubljati.Poljubljala sta se,nato pa postala lačna in odšla v kuhinjo po kruh in sir.
NeXXt??
29. junij 2010
u21437
u21437
ia
29. junij 2010
u22470
u22470
jaaaaaaaaaaaaaaaaaa : D
29. junij 2010
u21619
u21619
Tim:

Amanda:

Roxy:

30. junij 2010
NADALJUJ Pliis sam tm si napisala:
AMANDI JE BIL VSEC,,,, TIM TIM PA AMANDI!!
HEHEHE nadaljuj!!
30. junij 2010
u21619
u21619
Tim se bolj potem zaljubi v Roxy!!
01. julij 2010
u21619
u21619
Naslednjega dne je bila sobota in Tim je pohajkoval po angleškem-School parku.Sonce je močno pripekalo,v parku pa je sedelo polno najstnic in deklet,ki so bile zaljubljene v Tima.Ko je Tim šel mimo njih,so zardele ko kuhane rakovice in se zahihitale.Ponavadi so s prstom kazale nanj,kar pa Timu ni bilo niti najmanj všeč.Ko se je Tim končno usedel na prazno klop v senci,pa je k njemu prikorakala dolgolasa najstnica,ki jo je Tim poznal.Ime ji je bilo Jill.
"Pozdravljen,lepotec," mu je rekla in sedla zraven njega. "Kaj,ko bi hodila?Tako si močen,hraber,prijazen in LEP!" Ob dekličini zadnji besedi se je Tim zdrznil.
"Oprosti,Jill,hodim z Amando!" ji je odgovoril Tim.
"Oh,s tisto nemarno coprnico?Pusti jo,zapusti jo,hodi z mano!"
"Ne morem!" ji je zabrusil Tim. "Prav tako ne morem reči,da si neprivlačna.Ampak Amanda mi je všeč in z njo hodim!" Jill se je spačila in odšla stran.Tim se je zleknil na klop.Slekel si je jopico,tedaj pa je k njemu prisedla še ena najstnica,in tudi to je Tim poznal.Ime ji je bilo Lisa.
"Oh,moja čustva trepetajo na vsakem tvojem koraku,Tim!" je zatarnala in sedla zraven njega.Roko mu je položila na ramo in nadaljevala: "Ti si najlepši človek na svetu!S tabo bi se podala na prav vsako večerno avanturo!" Tim se je zdrznil.Saj ni mogel zanikati,da je Lisa grda.Pravzaprav je bila očarljiva,za njo so tekali prav vsi fantje.
"Pojdi stran,rad bi počakal Amando!" ji je siknil Tim in Lisa je odcepetala stran.Tim je bil končno popolnoma sam.Ko je že mislil,da so tri dekleta s sosednje klopi odšle,pa se je zmotil.K njemu je prisedla najstnica,ki jo je Tim poznal.Ime ji je bilo Roxy.
"Živjo," ga je pozdravila. "Slišala sem,da čakaš Amando." Ker je Roxy začela govoriti s čisto preprostimi besedami,se je Timu zdela prav prijazna in ji je pustil,da se je usedla zraven njega.
"Z Amando sva dobri prijateljici," je nadaljevala. "Vsak večer se pogovarjava po telefonu.Za včerajšnji pogovor sem zajela sapo.Povedala mi je,da si grd,nor in da te ne mara.Od tam naprej sem pogovor snemala.Ti dokažem?" je še dodala,ko se je Tim spačil.Iz torbe je potegnila telefon in začela tipkati.In res.Pogovor je bil takšen:
"Kaj mi imaš še povedati,Amanda,glede Tima?"
"Ah,grd je,neprivlačen,in vse punce trapajo za njim.Nor je,saj me je včeraj povabil k meni domov,namesto k sebi!Ne maram ga,saj sem mu naročila,da popazi na hrčka,pa ga ni!Izgubil je rezervne ključe našega stanovanja,poleg tega pa so izginili še moji diamantni obeski za telefon."
"Grozno!Meni pa se zdi privlačen in super za vrsto mojih tipov."
"Aha.Raje ga pusti.Jutri se dobiva v parku.Nameravam mu to povedati in ga zapustiti.Kar imej ga,ali pa to povej ostalim dekletom,ki so vanj."
"Prav.Zdaj pa moram na večerjo.Nasvidenje,Amanda!"
"Adijo,Roxy!"
Tim je strmel v telefon.Potem je zahteval,naj Roxy posnetek predvaja še enkrat.
NeXXt??
01. julij 2010
u23904
u23904
dej naprej
03. julij 2010
u21619
u21619
Postal je besen.Zahvalil se je Roxy za posnetek,ta pa se mu je zarežala in stekla k prijateljicam,ki so Roxy gledale kot duha.Zgledalo je,kot da bi vse tri najstnice šle stavit,katera bo imela Tima najdaljše pri sebi.
čez petnajst minut je pritekla Amanda.Njeni lasje so plapolali v vetru,toda Tim se je nasmehnil in sklenil,da bo poslušal Amando.
"Tim,ljubček," je Amanda zajela sapo, "nekaj ti moram povedati." Sedla je zraven njega na klop in se oddaljila,kolikor se je mogla.
"Veš,ko sem te prosila,da popaziš na hrčka in ti dala rezevrni ključ?Ključ si izgubil,hrček pa je skoraj umrl,ker ni imel vode dva dni.Ko pa sem se vrnila,je bil eden od predalov odprt in v njem ni bilo diamantnih obeskov.In še nekaj je.Vsa dekleta trapajo za tabo in te želijo prepričati,da bi me zapustil in odšel z eno izmed mnogih.Poslušaj:še vedno se mi zdiš privlačen,a ne tako,kot si me na prvi pogled.Včasih strmim v temo in razmišljam,da se je vse med nama pričelo odvijati prehitro...Zato...želim,da se za nekaj časa oddaljila drug od drugega,in želim tudi,da oba ugotoviva,ali drug drugega res pogrešava.Zelo si čeden in prijazen,vem,da me imaš rad..."
"Kar misli si!" jo je grobo prekinil Tim. "Amanda,ne laži.Kaj pa tisto z Roxy?Kaj misliš,kako sem se počutil?"
"Z Roxy?Kaj pa sem imela z Roxy?" je bila začudena Amanda. "Saj nisem Saj Veš Kaj!Z Roxy se ne razumeva dobro!"
"Res??" je vprašal Tim in pomignil Roxy. "Pridi sem,Roxy!Dokazal bom,da me ne maraš in kako sem ti privlačen."
NeXXt??
03. julij 2010
u6808
u6808
jaaa
03. julij 2010
u23904
u23904
dej hitr next
03. julij 2010
nexi
08. julij 2010
u21619
u21619
Amanda je postala ogorčena.Vstala je in se pričela prestopati iz noge na nogo.Roxy pa je že prišla,Amandi poslala zmagoslaven pogled in milo vprašala Tima: "Kaj pa je,Tim,zakaj si me klical?"
"Prižgi posnetek,Roxy," je počasi odgovoril Tim. "Ti,Amanda,pa poslušaj.Zagotovo ti bo v užitek poslušati vajin pogovor." Roxy je zavrtela posnetek,Amanda pa je le bledo gledala v Roxyjin telefon,iz katerega so se slišali njeni in Roxyjini glasovi.
"Saj-saj to ni-ni mogoče!" je dahnila,ko jo je Tim pogledal. "Ne-nemogoče je,da-da bi snemala na-najin pogovor!Zaupala si-si mi,da boš ta-ta pogovor držala za-zase!" Roxy jo je pogledala,nato pa sedla k Timu na klop in se privila k njemu.
"Tim je samo moj!" je dejala.K njemu se je privila še tesneje in tedaj jo je Tim objel.Srepo je pogledal Amando in ji s hladnim glasom zasikal: "Pri meni nimaš kaj iskati.Pojdi." In res.Amanda je pogledala Tima,nato Roxy,potem pa obraz zakopala v dlani in stekla iz parka.Roxy je pogledala Tima in v njenih očeh si lahko razbral,da je navdušena nad Timom.
"Roxy?" je izjavil Tim,ko jo je odpeljal v mestno kavarno in sta mirno pila kavo na terasi,ki je imela razgled daleč na vse mesto. "Amandi sem zaupal.Ampak sedaj ljubim tebe,ker si mi to povedala.Veš,rad te vidim,pa čeprav se poznava le nekaj minut,mogoče uro.Upam,da me ti takole ne boš prinesla okrog." Roxy je pogledala naokrog,se nagnila k Timu,ki se je ob zadnji besedi nagnil k njej,nato pa zašepetala: "Seveda ne..." Narahlo je pritisnila njene ustnice ob Timove in počutila se je,kot bi ji zrasla krila in bi poletela v višave,v sedma nebesa,mogoče osma.Tudi Tim je imel enak občutek.Sam se z Amando nikoli ni poljubil tako.Niti njun prvi poljub ni bil tako nežen.
NeXXt?
20. julij 2010
next
20. julij 2010
u15278
u15278
NEXT!
fuŁ carsko!!
21. julij 2010
u24232
u24232
NEXTII.! Sam useen ~~ to sm jst izumla, drač pa FUŁŁŁ carsko.!
21. julij 2010
u20249
u20249
naprei
21. julij 2010
u25089
u25089
naprej!!!
21. julij 2010
nexti
07. avgust 2010
u18082
u18082
NeXttTi
PŁisss
23. avgust 2010
u23904
u23904
nnnnneeeeeeeeeeeeeeexti plis veš kok dolg že nisi pisala!
23. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg