Forum
u128121
u128121
✝haaj c:
✝usi pišeete o 1D,ampaaak jas neboom (:
✝če ti keej ni ql laahko kr spizdiiš :3
✝zgoodba bo govoorila o Amy,k je meela popooun laajf..sam se je use hiitr spreeemenil..zaatekla se je k 'slaabim' ljuudem,droogam itd..
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
Sliišala se je meelodija mojeega teleefona ,bila je neeznana šteevilka..'halo' sem reekla v sluušalko in posluušala kaj bo kdo reekel…'lahko goovorim z amy' je reekel neežen mooški glaas,po toonu sem skleepala da gre za slaabo noovico…'amy pri telefonu :/' bila seem v skrbeeh..niseem vedela kaj laahko pričaakujem..'tvoja mama Jeniffer in braat sta se poneesrečilaa,tovoornjaak se je zaleetel vaanju..'mooje modre oči so naapolnile soolze :'c niseem mogla vrjeet da se to doogaja meeni..res da se z mamo nisma doobr raazumele,da zaanjo nisem bila popoouna hči.da sm se z braatom kreegala,sta bila še veedno onedva mooj sveet…oče nas je zaapustil ko je imeel Jaason 3 meseece..zdaaj imam 13 leet Jaason pa 3 leeta in kaj bo z maano če ju neebo? :'c 'haalo' je reekel mooški in nadaaljeval.. 'proosim da se čimpreej oglasite v mestni boolnišnici,kjeer vam bom vse podroobneje poveedal'zdaaj se je sliišalo da je mooški v skrbeeh..'hvallaa da ste mi spooročili'glaas se mi je treesel..odloožila sem sluušalko…podrseela sm po steeni in jokaala

Vstaala sem soolznih oči,vzeela toorbbico.šla sem mimo Jasonove soobe in se spoolnila na njeegovo najljuubšo igraačko..povsood jo je imeel s seeboj,kot da bi prinaašala sreečo :c

Vzeela sem joo in se spoolnila dneeva ko seem mu v rooke podaala to igraačko..speet so iz oči prišlee soouze..soouze sreeče a ob eneem solze žaalosti..stoopila sem na avtoobus..veeliko stvaari me je spoominjaalo na mami.s teem avtoobusom sma se peeljali usaako leto na prvi šoolski daaan.USAKO LETO! Kdo bo zdaaj z mano?saama bom :c
Neext?
20. april 2013
neext <333...iiii žalostn..nest kuuuj
20. april 2013
u129255
u129255
NEEXT! <333
20. april 2013
u120858
u120858
NEXT
20. april 2013
neext! :* <3 omajgaš kok dobr pišeš!
20. april 2013
u129380
u129380
~next!:*
20. april 2013
u128121
u128121
če ne beeereš mooje zgoodbe ne oglaaašuj jebote divji koonji*
20. april 2013
u128121
u128121
hvalla usm k beerete :$
neextaam < 3
vožnja z busom je bla tkoo predoouga :c na avtobusu je biu Jan :$ vedno se je peljal s tem busom in vedno sem ga gledaala kot nora *-* ampak daanes se moj pogled ni ustavil na Janu.gledala sm skoozi okno,nebo je bilo tako lepo sončno z beelimi oblaki *m* mami oboožuje take dneeve ;ss končnoo sm izstopila iz avtobusa.tekla sm po ploočniku doo bolnice..sam damn ko se more ravno men to zgodit.spotaknila sm se in padla..kolena sm mela odrgnejana,kri mi je takla,roka mi je krvavela,ampaak nisem se ozirala na to..tekla sm napreej..ko sm pršla do boolnice sm se zazrla v to veeeeliko stavbo pred mano..usedla sm se na klopco,usa nemoočna,kot da nebi upala v bolnico.use je blo tko čudno :c ampak ustala sm,zdeej sm čutila bolečino v kolenu.ljudje so se ozirali za mano*
prišla sm do recepcije,blo je tko noro :c u slabem smislu..receptorka me je poslala v druugo nadstropje v sobo 69 :$ -> 69 xđ temu bi se včasih smejala,ampaak ni mi bilo do smeeha..za sabo sem puščala male kapljice krvi..prišla sm u 2 nadstroopje in na koncu hodnika je soba 69.ustaavila sm se pred steeklom,u sobi sem videla mami kako nepremično leži na postelji.bila je priklopljena na 10000 aparaatov..speet solze :'c boli me da jo tako gledam..stala sem nepremiično dokler me ni po hrbtu pobožala nežna rokaa..bila je medicinska sestraa..'grozno je ne?'je upraašala in gledala skoozi steklo..solznih oči sem pokimala.' pridi da ti povijem roko in koleno' je reekla prijazno..kako je sočuutna in prijaazna sem si mislila..odšla sem z njoo..zaflaajštrala mi je roko in koleno,njeene roke so bile tako nežne..nič nisem rekla :c 'moje ime je Nina' je rekla ko je povijala mojo roko..'kaar hudo si padla'je reekla delooma zaskrbljeeno..'mhm' je prišlo iz mojih ust,nisem imela volje da bi rekla kaj več.' hm je Jeniffer tvoja mati?' je po dolgi tišiini koončno vpraašala Nina..'ja,in mimogrede Amy sem'huuh končno sem rekla nekaaj več.Nina se je usedla poleg mene,z majhnim nasmeehom je rekla 'waa Amy lepo ime (:' odgoovorila sem ' hvala' in se poskuušala smeejati a preproosto ni šlo..'pridi,greva do tvoje mame in brata'..speet sem sama staala pred vraati sobe 69.misli so bile praazne..ustoopila sm.v sobi je bila smrtna tišina.v nepoškoodovani levi roki sem držaala Jasonovo igraačko..slišaali so se samo piski aparatov..na levi straani sobe je ležala mama,na deesni pa Jason..mooj mali braatec :c
kaako se vam zdi?
20. april 2013
omg neext! Poolna zgodba...svetovno pišeš! Boga mama in brat sta u bolnici zanima me kaj se bo zgodlo...zato pa čimprej nexti! Čimveč slik in daljše nexte!
20. april 2013
u129255
u129255
Sad...
Ampak najboljsa zgodba <333
NEEXT!
20. april 2013
u128121
u128121
a laahko proosim maal oglaašujete :$
mjaaa vem da jee sad ampaak i want to be sad c:
neeeeextaam < 3
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯
stoopila sem do njeegove postle..mooji kooraki so bli laaahki,tihi.v njeegove roke sem potisnila igraaaačko,čuutila sem da ve da sem tuukaj*hotla sm da ve da sem ob njeem :c šla sm do maaaamine pojstle...njeeeene ustnice so ble tko pooune,kot vedno.pooljubila sem njeeno čelo,blo je tooplo.prijeela sem njeeno rooko.upalaa seem daa me bo prjeela nazaj,jokaala sm :'cc ampaak ne,ni me prjeela nazaj..soončni žaarki so začeel izginjaaat*slišaala sem vraata sobe..biu je dohtaaar..'lahko stopima ven?' je upraaašu.šla sem za njiim,useedla sma se na foteele v čakalnica al karkol je že to.biiu je mld.'pogleejte..' je začeel ampak sem ga preekinila.'proosim ne me vikaat,moje ime je Amy'seem rekla in vedla da ni praaau da sem ga preekinla.'povejte' sem nadaaljevala,meela sem upaanje da bodo noovice doobre.'Jasonovo staanje se slaabša,naaredili smo vse kar smo lahko,ampaak so poškodbe preehude,samo upraašanje čase je kdaj bo..saj veš'koot udaarec v hrbeeet..Jason je mooj edini brat,mama in oče sta se tko truudila da je mama laahko splooh zanosila,in zdeej nej kr puustim da umre..'ne bom dovolila da kar takoj umre,1oo% je še kej da lahko nrdiite,upaanje ostaaja'poskuušala sm zveenet jezno ampaak nope blo je bolj obuupano.dohtaar me je pogledaal s tistim pogledoom.'ni več možnosti?'sem ga pogleedala iz pod čeela.odkimaal je..ohh use je šlo u voodo :'c zguubila bom ediinega braata..'glede Jeniffer..'je nadaaljevaal.'po vseej vrjetnoosti bo preeživela,ampaak je malo upaanja da bo še kdaaj hodila,smo je že opeerirali,ampaak vrjeetno nebo več hodila..'usaaj mami mi bo še ostaala če druug ne :'c useeno mi je bilo ali hodi ali ne,koot pa da je splooh ni :c 'je pa še malo manj prijetni del'-> speeet?malo veseela se je spreemenilo speet v žaloost.'gospa ima raka.'pa saaj to ni moogoče,speet sem začela jokaati..'si vreedu' je vpraašal zdraavnik.kako naj bom vreedu?edini braat mi umiraa,pa took lajfa maa še preed sabo,neboom ga vidla kako bo odraastu :c mami ma raaka,neebo hodila..kaaj če splooh ne preeeživi -.-' -> zdraavniku Davidu niseem tega rekla,ampaak sem samo pokiimala..'oprosti moram nazaj na delo' je reekel in šeel..vstaala sem soouznih oči.šla seem u soobo.useedla sem se na stool poleeg jasonove pojstle.

prijeela sem njeegovo rooko,bla je laaahka..
'joo nikool si nisem mislna da bo kdaaj tko,da boma tuuki *crying* greema obujaat spomine.juuj :$ kako sem bla sreečna ko si se roodiu..spoounem se tisteega dneeva,ko mi je babi poveedala da te je mami roodila..takoooj sm te mela u rokaah ko smo pršli u porodniišnco..meeu si tko leepe teemne laske,tko mikeen si biiu..po 3 meescih ns je zaapustu oče,nism še raazumela teega.k si biiu str 1 leeto sm ti kuupila Muškota -> igraačka od Jasona..biiu si ga tko veseeeu :Đ kok je blo leepo ko sm te laahko vozila u voozičku,pa ko sma se šla skrivaaat tko kukuuc*ko sm ti pihaala baalončke ti si jih pa pookou..al pa ko si prvič reeku mama* blo je tko naajlepš *-* kaj bom zdeej brez tebe? s kom se bom igrala.kaj bo muško?:'c..
bool kraatek neext jbg..
kaaj se bo zgoodil?
neext?
20. april 2013
u127094
u127094
next
20. april 2013
u129255
u129255
Nexzzttt <4378917362571
20. april 2013
kaaj se bo zgoodil? nwm
neext? ja valda! omg svetovno pišeš! kar zjokala sem se zraun, ko sem to brala no...kak dobr...škoda, ker boš zgubla uso družino no...očeta si že, zdj pa še brata in mugoč mamo :c upam, da ti bo usaj mama ostala no! :* <3
20. april 2013
u129411
u129411
next *oo*
20. april 2013
u128121
u128121
Hvaaala useem < 3
20. april 2013
next <33
20. april 2013
next res dobr <3333
hahah še najbolš je k je u 'narečju' napisan
ni slovensk ane..najbolš!! (y)
20. april 2013
u126812
u126812
next
+nova bralka
20. april 2013
u126564
u126564
neeeeext *w*
p.s. nov bralec ;$
20. april 2013
u127721
u127721
next!!!!
20. april 2013
u128121
u128121
aww hvalla reeees usm k beerete :Đ < 3
20. april 2013
u128121
u128121
neeext k bo bool kraatek xđđ
ostaala sem brez besed,slišaala sem samo aparaate,čuutila sm kako mi solze tečeejo po licu navzdool.u glaavi se mi je pela pesem od the script.

peela sm Jasonu,ker vem da mu je všeeč ko mu nekdo poje preden gre spaat.petje je prekinilo piskaanje aparaata k spreemlja bitje srca.pogleedala sm na zaaslon,'hribčki' so se spreemenil u raavno črto..u soobi je miu takooj Daavid -> zdraaavnik.Jason je mrtu :c ni ga veeč,teelo je zaapustilo duušo,ampaak duša ostaaja,čuuutila sem ga,ob mooji straani..daavid me je pogleedu,njeegov pogleed je biu zaaskrbljeen kot da bi si muuslu ' poglej brez edinega brata je ostala' nwm moogoče je res mislu taako...še zaadnjič seem se dotaknila Jasona,soouse so kaplale na njeegov mili obraazek.ostaala sem breez brata :'ccc ampaaak imam še mami in vem da bo ostaala*ura je bila že 23.oo,use se je zgoodilo preehitro.šla sem iz sobe,čuutila sem raahlo bolečino u glaavi :/ naasprooti vraat sobe 69 sm se zloomila,useedla sm se ob steeno,in jokaala

preeproosto sem čutiila da moraam jokaat.ampaak bog se je tko odlooču,in vem da bo Jason vareeen tam zgooraj :'c ampaak ob misli da niimam veeč braata mi to splooh ni pomeembno :c use teežave na kuuppu -.- kje je oče ko ga raabim?kdaaj se bo speet pojaavu?:'c
kaaj se bo zgoodil?
kaaj bo z mamo?*
bo Amy spoznaala fanta pa boosta šla skuupi čez to?
odgoovorte,veeč boste pa zveedl u nasleednmu neextu c:
neext?
20. april 2013
kaaj se bo zgoodil? oče se bo vrno
kaaj bo z mamo?* verjetn bo preživela...drgač pa umrla sam dvomim
bo Amy spoznaala fanta pa boosta šla skuupi čez to? ja itaq, da ga bo
odgoovorte,veeč boste pa zveedl u nasleednmu neextu c:
neext? ja valda no! ka še čakaš? ;* <3
20. april 2013
<3333 next *:*
21. april 2013
u126812